Створення списку електронних листів – це найважливіше, що ви можете зробити для свого інтернет-бізнесу.

Я цього не кажу легко. Зрештою, я знаю, наскільки важливими можуть бути фокуси щодо соціальних медіа, SEO та інших цифрових маркетингів.

Але жодна з них не наближається до сили електронної пошти.

Найвищі форми реєстрації

Маркетинг електронною поштою повертає 38 доларів за кожен витрачений $ 1. Це забезпечує 174% більше конверсій, ніж соціальні медіа та створює в 40 разів більше клієнтів, ніж Facebook та Twitter разом.

Збір електронних адрес та перетворення передплатників має бути вашим пріоритет номер один. Але це непросто.

Як ви починаєте? Як ви переконуєте людей передати свою електронну адресу? І як ви використовуєте його для продажу продукції? Ця серія проведе вас через увесь процес від зйомки якомога більшої кількості електронних листів до прибиття рядка теми.

Перш ніж розпочати роботу, ось два найважливіші джерела для читання на тлі:

Навчальний посібник Mailchimp, щоб керувати ними всіма – Це пояснює механізм створення списку електронних листів та надсилання вашого першого інформаційного бюлетеня.

Як створити непереборний свинцевий магніт – “Свинцевий магніт” – це заклинаючий подарунок, який ви запропонуєте в обмін на електронну адресу. Це може бути електронна книга, звіт або безкоштовна пробна версія. Вам потрібна буде чудова приманка у багатьох передплатників.

Коли ця інформація заблокована, почнемо з найважливішого кроку: створення списку електронної пошти. У першій частині я покажу вам найефективніші форми реєстрації та де їх розмістити на своєму веб-сайті для отримання максимальної потужності конверсії.

Стрибаємо прямо.

Підіймання нашого остаточного керівництва по маркетингу електронною поштою

  • Частина 1: 11 найвищих форм для реєстрації
  • Частина 2: Оновлення вмісту – найшвидший шлях для більшої кількості підписників
  • Частина 3: Посилення взаємодії & дохід із вітальною серією електронної пошти
  • Частина 4: 19 простих хитрощів, щоб отримати 40% відкритого курсу електронної пошти
  • Частина 5: Ідеальний сюжетний рядок: 18 хитрощів
  • Частина 6: Чи працює ваш електронний маркетинг? 14 основних показників для вимірювання

1. Спливаюче вікно Lightbox

Почну з найбільш суперечливого варіанту: спливаючого вікна лайтбоксу. Якщо ви регулярно відвідуєте щоденники цифрового маркетингу, ви напевно бачили один із них.

Спливаюче вікно Lightbox

Причина, по якій вони так добре конвертуються, полягає в тому, що їх неможливо пропустити. Решта екрана затьмарюється, а форма реєстрації переважає над екраном. 100% ваших відвідувачів бачать це. Це усуває всі можливі відволікання і зосереджує відвідувача на одному: підписанні.

Як повідомляється, Template Monster збільшив своїх підписників на 600%, коли вони почали використовувати його. Коефіцієнт їх конверсії підскочив з 0,4% до 2,4%!

Професійний підказки: Спливаюче вікно лайтбоксу не завжди ефективно. Це може дратувати нових відвідувачів, які навіть не мали можливості прочитати ваш вміст. Спробуйте розмістити таймер у спливаючому вікні, щоб відвідувачі мали можливість переглядати перший.

Як його встановити: OptinMonster – одна з моїх улюблених служб захоплення електронної пошти, і вони допоможуть вам розробити та встановити спливаюче вікно лайтбоксу. Mailchimp також має подібну особливість.

2. Сторінка сплеску, також вікно функцій

Як і у спливаючому вікні лайтбоксу, на всій екрані домінує “сторінка сплеску” або “Коробка функцій”, орієнтуючи відвідувача на одну просту мету. Знову ж, це часто можна побачити на блогах із цифрового маркетингу. Це виглядає приблизно так:

Backlinko Splash Page

Він повністю переймає верхню половину екрана, тож це перше, що бачить будь-який відвідувач. Зазвичай ви прокрутите вниз, щоб знайти вміст, наведений нижче.

Один веб-сайт повідомив про збільшення на 51,7% підписників за ніч, використовуючи цей трюк, тому він, безумовно, працює. Велике питання – чи це не за рахунок досвіду користувача.

Деякі відвідувачі вважають за краще вивчити ваш веб-сайт та вміст, перш ніж ввести адресу електронної пошти, тому слідкуйте за своєю аналітикою, щоб побачити, чи має поле вікна функцій негативний вплив.

Як його встановити: PlugMatter створив простий плагін, який не потребує кодування для реалізації. Вони також можуть похвалитися на 200% збільшенням підписників, хоча я особисто цього не перевіряв.

3. Вікно реєстрації бічної панелі

Бічна панель – це природний дім форми для реєстрації. Веб-сайти використовують це місце розташування роками. І для цього є вагома причина: це працює!

поле реєстрації бічної панелі

Відвідувачі очікують, що це побачать там, тому якщо хтось хоче зареєструватися, це перше місце, куди вони поїдуть.

Ніл Патель – один з найуспішніших цифрових маркетологів на планеті – використовує ПІТЬ форми реєстрації (або посилання для реєстрації) у бічній панелі свого блогу.

Як його встановити: Якщо ви використовуєте Mailchimp, вони проведуть вас через процес і покажуть, як реалізувати необхідний код.

4. Поле для реєстрації у намірі виходу

Це геніальна ідея, яка обслуговує спливаючу сторінку або сплеск перед тим, як відвідувач піде залишити вашу сторінку. Це нагадування останнього канаву, щоб зареєструватися, перш ніж вони поїдуть.

пропозиція щодо наміру виходу

Це не перешкоджає користувальницькій роботі, оскільки ваш користувач вже йде. Програмне забезпечення відстежує рух курсору, відображаючи спливаючу сторінку або сплеск так само, як ваш відвідувач збирається закрити вкладку. Social Media Examiner використовував “технологію виходу з наміром”, щоб додати до свого списку 95 000 підписників.

Це особливо корисно для сайтів електронної комерції. Скажімо, у вашого клієнта є кошик з продуктами, але він забуває про нього та йде на веб-сайт. Просте спливаюче вікно може нагадувати їм і спонукати до реєстрації.

форма наміру виходу

Як його встановити: Знову ж таки, OptinMonster – одна з найкращих послуг там. Це дуже настроюється і дуже просто.

5. Поле прокрутки

Поки ми шукали багато “настирливих” моделей. Спливаючі вікна та сторінки, що сплескаються, є потужними, але вони можуть негативно впливати на роботу користувачів.

Якщо ви шукаєте щось більш тонке, спробуйте “поле прокрутки” або “слайд в”. Це менший спливаюче вікно, яке ковзає в поле перегляду, як правило, у правому нижньому куті екрана. Це не затьмарює вміст і не перешкоджає користувачу.

Коробка прокрутки

Ще краще, ви можете запланувати вікно просуватися, як тільки відвідувач прокрутить певну відстань вниз по екрану. Він чекає, поки відвідувач не проявить інтерес до вашого веб-сайту, коли він пройде на півдорозі через блог або сторінку з вмістом. У цей момент відвідувач може бути досить впевнений, щоб зареєструватися.

Як його встановити: Додаток SumoMe – це простий і гарний плагін, який добре працює.

6. Замовчувати цільову сторінку

У всіх наведених вище підказках використовуються форми для реєстрації, які розміщуються на вашому головному веб-сайті чи контенті навколо нього. А як щодо створення цілої цільової сторінки, присвяченої захопленню електронних листів?

Цільова сторінка

Мені подобається використовувати рекламу Facebook, щоб притягнути тонни трафіку до однієї цільової сторінки. На цій сторінці я створять переконливий вміст, який надихає та переконує людей подати свою електронну адресу.

Цільові сторінки – це власна наука, тому перегляньте мій посібник з оптимізації цільової сторінки, щоб дізнатися, як підвищити конверсії.

Як його встановити: Leadpages – це найкращий автор цільової сторінки від руки, але ви також можете використовувати безкоштовний плагін цільової сторінки на WordPress.

7. Після публікації в блозі

Ви можете пам’ятати, я нещодавно написав статтю про те, як ніхто насправді не читає в Інтернеті. Насправді менше 20% людей встигають до кінця публікації в блозі… Тож чому я б запропонував там поставити форму для реєстрації?

Що ж, мало хто з тих, хто встигає до кінця вашої публікації в блозі, дуже зайнятий. Вони читають кожне слово, аж до кінця. Це ви, безумовно, бажаєте у своєму списку електронних листів! І це хтось набагато частіше підписується – їм явно сподобався ваш вміст.

Як показує цей графік (люб’язно надано Slate.com), більша частина взаємодії вашого веб-сайту (тобто час, витрачений на читання, кліки, реєстрації тощо) відбувається внизу сторінки. У цій області може бути менше відвідувачів, але ті, що роблять це, є набагато активнішими, а отже, імовірніше передплатити. Переконайтесь, що ви даєте їм шанс.

Теплова карта залучення

Як його встановити: Тут працюватимуть найпростіші форми для реєстрації. MailChimp, Aweber та всі провідні постачальники електронної пошти пройдуть вас через процес.

8. “Оновлення вмісту” під час публікації в блозі

“Оновлення вмісту”, мабуть, є новітньою формою захоплення електронної пошти, що плаває навколо блогосфери цифрового маркетингу. Це також один із найпотужніших там.

Беклінко вважає, що вони підвищили свій коефіцієнт конверсії на 785% за допомогою цієї невеликої хитрості. Отже, як це працює?

Це просто “оновлення”, пристосоване до конкретної публікації блогу чи частини вмісту. Ось як це виглядає в дикій природі:

оновлення вмісту

Це я зараз використовую в Bitcatcha в публікації в блозі про цільові сторінки. Зверніть увагу, як пропонований мені магніт дуже специфічний для публікації в блозі. Це “оновлення” вмісту.

Це більш конкретно, ніж, скажімо, електронна книга чи звіт, тому відвідувачі набагато частіше завантажують її та підписуються. Ви можете створити п’ять або шість таких менших “оновлень” та розмістити їх у своїх найефективніших публікаціях блогу.

Це не нав’язливо, це дуже важливо для того, що ви читаєте, і надає додаткову цінність.

Як його встановити: Це налаштування трохи складніше, тому “Частина 2” цієї серії буде зосереджена спеціально на налаштуваннях “оновлення вмісту”..

9. Бар привіт

“Привіт-бар” – це прекрасний маленький дизайн, який постійно летить у верхній частині веб-сайту. Він забезпечує постійне нагадування про підписку незалежно від того, де відвідувачі перебувають на вашому сайті.

привіт бар

Дерек Гальперн у програмі Social Triggers захопив 1000 додаткових електронних листів за 30 днів, використовуючи цей плагін. Краса полягає в тому, що вона не є нав’язливою чи інвазивною. Це просто для ваших відвідувачів, коли вони готові взяти на себе зобов’язання.

Професійний підказки: Коефіцієнт конверсії Hellobar сильно залежить від копії, яку ви використовуєте. Є лише невеликий простір, з яким можна грати, тому обережно вибирайте формулювання та тестуйте, тестуйте, перевіряйте, поки не знайдете найвищий варіант перетворення.

Як його встановити: Почніть з Hellobar.com та виконайте кроки, щоб встановити його.

10. “Вхідний контент”

Цей трюк – ризикований маневр, але його все ж варто перевірити. “Ворота вмісту” ховає ваші блоги чи відео за формою реєстрації. Іншими словами, відвідувачі не можуть отримати доступ до нього, поки не передадуть свою електронну адресу.

Вхідний контент у NYTimes

Його використовують деякі більші імена у видавництві, наприклад, The New York Times та Financial Times. Ці сайти часто дозволяють прочитати чотири-п’ять статей, перш ніж ляскати дверима. До цього моменту веб-сайт сподівається, що ви достатньо заінтриговані, щоб ввести свою електронну адресу.

Хоча він працює для найбільших сайтів, будьте обережні, щоб надто сильно використовувати цю техніку на власному сайті. Це може мати протилежний ефект і просто відігнати відвідувачів.

Професійний підказки: Спробуйте використовувати “ворота вмісту” для найкращого, преміального контенту, як-от доступ до статевих статей, відео чи звітів. Зробіть так, щоб користувач відчував, що вони отримують кулуарне враження.

Як його встановити: Плагін під назвою “До і після” дозволяє приховати вміст за “воротами”.

11. Додаткові місця для реєстрації електронною поштою

Сторінка “Про” – це, мабуть, одна з найпопулярніших “вічнозелених” сторінок. Перевірте свою аналітику та переконайтеся самі. Тисячі нових відвідувачів приїжджають сюди, щоб дізнатись більше про вас, тож це ідеальна можливість збирати деякі електронні листи.

З розумним формулюванням, чудовим зображенням та переконливим “свинцевим магнітом” ви кожного разу збираєте цікавих нових відвідувачів..

Ще одне хороше місце – ваш колонтитул. Лише ваші найзайнятіші та заінтриговані відвідувачі опиняться в нижній частині колонтитулу. Люди інстинктивно прокручуватимуть тут, щоб дізнатися більше інформації. Це люди, яких ти хочеш захопити, тому не пропускай можливості!

Вони не стануть вашими найвищими місцями для реєстрації, але ви підмітаєте декількох зловмисників, і кожна маленька кількість рахується!

Але не зупиняйтесь на своєму веб-сайті. Думати за межами коробки. Розмістіть на платформах соціальних медіа форми реєстрації або посилання та додайте її до підпису електронної пошти.

Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn – всі сфери високого трафіку, які можуть додати сотні підписників до вашого списку. І просто подумайте, скільки електронних листів ви надсилаєте на день з підписом. Не пропустіть ці можливості.

Як його встановити: Додайте прості посилання у біографії підписів та соціальних мереж та використовуйте просту форму MailChimp для свого нижнього колонтитулу та сторінок “про”.

Це доводить нас до кінця частини 1, люди. Тепер ви точно знаєте, які форми реєстрації використовувати на своєму веб-сайті та де їх розміщувати.

Експериментуйте з різними варіантами і знайдіть для вас найвищі рішення, що перетворюють.

У другій частині нашої серії ми розглядаємо детально одну з найефективніших методик – оновлення контенту – найшвидший спосіб отримати більше підписників.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me