Якщо ви коли-небудь надсилали електронну пошту, ви знаєте “страх” натиснути кнопку “надіслати”.

Ви збираєтеся надсилати там тисячі електронних листів, але хтось їх відкриє?

Згідно з останнім звітом, середній показник відкритості електронної пошти становить 22,87%. Але можна досягти цього набагато вище за допомогою декількох хитромудрих хитрощів.

Ось результати кампанії, яку я нещодавно провів для клієнта в музичній індустрії, який отримав 40,7% відкритої ставки:

mailchimp-кампанія

Це більше ніж вдвічі в середньому по галузі. Кульмінацією було багато спроб та помилок, але я це зробив, використовуючи більшість із цих 19 порад. Їх пробують і перевіряють.

На кінець цієї статті у вас з’являться всі хитрощі, необхідні для підвищення вашого відкритого курсу.

Подумайте, якщо у вас є 2000 підписників, як це зробив мій клієнт у списку вище, і збільшите свою відкриту ставку на 5%, це ще 50 потенційних клієнтів.

Порада. Це четверта стаття в моїй остаточній серії електронного маркетингу, тому якщо ви пропустили інші частини, перегляньте їх тут:

  • Частина 1: 11 найвищих форм для реєстрації
  • Частина 2: Оновлення вмісту – найшвидший шлях для більшої кількості підписників
  • Частина 3: Посилення взаємодії & дохід із вітальною серією електронної пошти
  • Частина 4: 19 простих хитрощів, щоб отримати 40% відкритого курсу електронної пошти
  • Частина 5: Ідеальний сюжетний рядок: 18 хитрощів
  • Частина 6: Чи працює ваш електронний маркетинг? 14 основних показників для вимірювання

Скачимо прямо:

Contents

Частина I: Передплатники

Перш ніж ми розпочнемо налаштування ліній з теми або терміни доставки, перший крок – це перегляд ваших підписників.

Відкритий курс електронної пошти

(Джерело зображення)

1. Видаліть неактивних абонентів, вони вбивають вашу відкриту ціну

Ви можете мати 100 000 підписників, але ця цифра нічого не означає, якщо вони не відкриватимуть ваші електронні листи. Маючи велику кількість передплатників, це чудово, але це, на жаль, просто “показник марнославства”.

Замість кількості, зосередьтеся на якості вашого списку. Зосередьтеся на активних абонентах, які регулярно відкривають ваші листи. Вони хочуть почути від вас.

Якщо абонент не відкривав ваші електронні листи протягом шести місяців, саме час їх видалити. Те саме стосується будь-яких “важких відмов” (тобто електронну пошту не можна доставити). Це коштує вам грошей, щоб відправити їм, і це перетягування відкритої ставки вниз.

Як бачимо, цей підписчик нижче не відкривав електронну пошту та не натискав електронну пошту протягом більше трьох років та 23 кампаній.

неактивні абоненти

Це не обов’язково означає, що ваші електронні листи відсмоктуються! Вони можуть більше не потребувати пропонованих вами послуг або, можливо, вони більше не перевіряють цю електронну адресу.

Вся справа в тому, щоб у вашому списку були лише високоякісні підписники. Якість над кількістю.

Один трюк, який ви можете використовувати, – це електронний лист із останнім канавом. Надішліть електронному листу всім, хто не відкрився протягом шести місяців у рядку теми: “Ми не чули вас від вас …” та запитайте їх, чи бажають вони залишитися у списку. Ви можете запропонувати знижку або стимул для перебування теж.

2. Очистіть неправильно написані електронні адреси

Це швидкий і простий спосіб отримати ще кілька відкриттів. Перегляньте список підписників і виправте всі орфографічні помилки.

Майже завжди є кілька, хто подав “[захищено електронною поштою]” або “[захищено електронною поштою]”. Змініть адресу та попросіть підтвердити правильність електронної пошти.

3. Нехай передплатники обирають, які електронні листи вони отримують і коли

Деякі абоненти раді почути від вас двічі на тиждень. Інші вважають за краще щомісячні оновлення.

Деяких цікавлять лише знижки. Інші хочуть почути про кожен ваш новий блог.

Ви можете уникнути перевантаження своїх передплатників, дозволяючи їм вибирати, як часто вони отримують електронні листи та тип вмісту, який вони бажають читати. Найкраще давати їм ці варіанти, коли вони підписуються. Подивіться, як туристична компанія Skift дозволяє вам обирати щоденні, щотижневі та інші варіанти.

Нехай обирають передплатників

4. Сегментуйте свій список, щоб передплатники отримували відповідні електронні листи

Однією з найважливіших причин низької відкритості є те, що електронні листи просто не стосуються передплатників.

Наприклад, абонент у Сіетлі, напевно, не зацікавлений у “10 найкращих кафе Нью-Йорка”. У цьому випадку ви можете розділити список підписників за місцем розташування. Тепер ви можете надсилати аудиторії вміст, орієнтований на місцеположення.

Профільний обліковий запис MailChimp дозволяє сегментувати список за демографічними ознаками, інтересами чи поведінкою покупки. Наприклад, компанія Asos надсилає різні електронні листи на основі вашої статі, переваг одягу та історії покупки.

Для цього в MailChimp ви просто використовуєте теги та “спеціальні поля” для сегментації своєї аудиторії на різні категорії. Один звіт дозволяє припустити, що 39% людей, які це зробили, спостерігали більш високі відкриті показники. 20% також побачили вищі продажі.

Частина II: Зміст ваших електронних листів

Поки ми посилили ваш список підписників. Тепер давайте розглянемо, як ваш вміст може збільшити відкриту ставку.

5. Додайте значення з кожною електронною поштою

Важка правда полягає в тому, що передплатники відкриватимуть електронний лист лише тоді, коли він додасть цінності їхньому життю. Ви повинні дати людям вагомий привід відкривати ваші електронні листи.

Найкращий спосіб це зробити? Кожен раз надайте відчутну цінність.

Наприклад, Vox надсилає вам електронні листи з короткими, спритними переліками новин дня. Ви не можете отримати його на своєму веб-сайті, і це дуже корисно, якщо у вас був насичений день.

Додайте значення

Якщо абонент почне асоціювати ваші інформаційні бюлетені з величезною цінністю, вони відкриватимуть його щоразу. Вони навіть почнуть це доглядати.

Це довгострокова стратегія. Швидкі виграші та хитрощі, як розумні сюжетні лінії, можуть працювати для разових кампаній, але справжній спосіб отримати стабільно високі відкриті тарифи – це просто шляхом лояльності та репутації завдяки великому вмісту. Спробуйте переконатися, що це щось, чого вони більше ніде не можуть отримати.

6. Напрацюйте блискучу, пряму сюжетну лінію

Тематичні рядки створюють або порушують ваші відкриті ціни. Насправді вони такі важливі, я присвячую їм частину п’яту цієї електронної пошти.

Коротше кажучи, прямі точкові сюжетні лінії, як правило, працюють найкраще. MailChimp отримав цифри на 40 мільйонів тематичних ліній електронної пошти, а найкращим виконавцям було напрочуд нудно:

  • [назва компанії] продажів & маркетинговий вісник, або
  • [назва компанії] травень 2005 року,

що крейдувало 60% відкритого курсу.

Звичайно, не завадило раз і знову вводити кілька цікавих сюжетних ліній у стилі “clickbait”. Цей простий від підприємця Яро Старка був особливо інтригуючим:

Яро інтрига кліків

Однак більшу частину часу зосередьтеся на тому, щоб сказати підписникам, які саме вони отримуватимуть всередині.

7. Говоріть прямо зі своїм абонентом, щоб він почувався особистим

Електронний вісник часто виходить тисячам підписників. Але хитрість полягає в тому, щоб зробити це схожим на особистий електронний лист, спрямований на одну особу.

Який електронний лист ви швидше відкриєте:

“Ми пропонуємо 20% знижки для наших клієнтів” … або

“Сара, для тебе знижка 20%”

Якщо припустити, що ви звуть Сара, ви збираєтесь відкрити другу! Ви надсилаєте тисячі, але розмовляйте з кожним абонентом окремо. Скористайтеся цим самим особистим тоном голосу і в електронній пошті.

Ви знаєте свою аудиторію краще, ніж будь-хто інший. Поговоріть з ними таким чином, що зв’яжеться.

8. Використовуйте вітальну серію для встановлення довгострокових відкритих ставок

Ваші новітні абоненти – це ваші найбільш зацікавлені та найімовірніше відкривати ваші електронні листи. Використовуйте це, надаючи їм тонни вартості вже на початку.

Поставте себе в перші кілька електронних листів, поки ваші нові підписки гарячі, і ви створите міцну зв’язок. Це гарантує відкриті ставки в довгостроковій перспективі і формує звичку.

Ласкаво просимо серії

Вітальна серія – найкращий трюк тут. Відправляючи п’ять-шість послідовних електронних листів відразу після підписки, ви підключаєтесь до свого читача. Ваш абонент знає, чого очікувати, і вони формують звичку. Вони починають шукати ваші електронні листи.

Частина 3 цієї серії електронного маркетингу зосереджена на вітальній серії, тому запускайте та перевіряйте її.

9. Надішліть його від реальної особи, а не імені компанії

Статистика показує, що електронні листи від справжнього імені отримують кращу відкриту ставку, ніж ті, що надсилаються від бізнесу.

Причина досить проста. Ми ігноруємо електронні листи з адреси компанії, пов’язуючи їх з маркетингом чи рекламою. Використовуючи своє справжнє ім’я, він відчуває себе більш особистим та менш прихильним до продажів.

Особисто я вважаю, що найкраще змішати два. Наприклад, я надсилаю свої електронні листи від “Daren, на Bitcatcha”.

Роблячи це, я здійснюю особистий зв’язок, але також нагадую вам про те, де ви підписалися.

10. Залиште свої електронні листи на скелі

Всі ми знаємо, що найкращі книги закінчують свої глави тужливим схилом. Ви не можете зачекати, щоб прочитати наступну главу! Ви можете зробити те ж саме з електронними розсилками. Пообіцяйте їм щось особливе або переплетення історії з кількох інформаційних бюлетенів.

Коли вони побачать вашу електронну пошту в папці “Вхідні”, вони захочуть її відкрити і дізнатися, чого ви навчите їх далі!

Частина III: Терміни

Якщо ви хочете отримати високу відкриту ставку, важливо правильно визначити частоту та регулярність кампаній. Точний час та день надсилання питань теж. Давайте дізнаємося, чому:

Терміни електронної пошти

(Джерело зображення)

11. Виберіть ідеальний час та день для своєї аудиторії

Вибір підходящого моменту для надсилання інформаційного бюлетеня – гаряча тема серед маркетологів електронної пошти.

Проаналізувавши власні дані, MailChimp встановив, що відкриті тарифи були найвищими у вівторок, середу та четверг близько 10 ранку. На даний момент ми очистили свою папку “Вхідні” від вихідних, влаштувались на тиждень, і електронна пошта о 10 ранку виступає вітальним відволіканням на роботу..

Експерт, однак, провів подібне дослідження і виявив, що їхні відкриті показники електронної пошти були вищими у вихідні – коли в людей було менше електронних листів. Вони погоджувались, що середина ранку була найефективнішим часом.

Я підозрюю, що електронні листи від бізнесу до бізнесу отримують найвищу відкриту ставку в середині тижня, тоді як повідомлення про хобі, електронну комерцію та дозвілля відкриваються у вихідні дні..

Це просто передумова, і я раджу експериментувати зі своєю аудиторією, щоб знайти найкращий час для вас.

У всіх випадках надсилайте електронне повідомлення в середині ранку у відповідному часовому поясі одержувача. Це можна зробити в MailChimp, використовуючи функцію ‘timewarp’.

Функція Timewarp у Mailchimp

12. Надсилайте електронні листи через регулярні та послідовні інтервали

Виберіть графік і дотримуйтесь його. Якщо це один раз на тиждень вранці в четвер, переконайтеся, що це завжди раз на тиждень в четвер вранці.

Випадкове надсилання папок вхідних абонентів або підключення абонентів викликає заплутаність і дезорієнтацію. Роблячи регулярні та послідовні ваші інформаційні бюлетені, передплатники починають їх очікувати і формують звичку відкривати їх.

13. Не надто часто, але не надто часто …

Тільки ви можете вирішити, як часто надсилати повідомлення, але остерігайтеся двох речей: втома та забудькуватість електронної пошти!

По-перше, якщо передплатники надто часто отримують електронні листи, вони зриваються. Потім електронні листи залишаються непрочитаними.

Однак якщо ви залишаєте це занадто довго між електронними листами, підписники можуть забути, хто ви є, або чому вони зареєструвалися. Вони можуть просто проігнорувати електронний лист, видалити його або скасувати підписку.

З цього правила є винятки. Деякі щоденні інформаційні бюлетені чудово працюють, але якщо ви виберете цей маршрут, переконайтеся, що підписники знають, для чого вони підписалися!

Якщо передплатники починають страждати від втоми електронною поштою, скористайтеся повідомленням останнього канаву, щоб не допустити їх передплати повністю. Наприклад, трилліст попросить тих, хто збирається скасувати підписку, якщо вони хочуть отримувати менше електронних листів замість цього.

отримувати менше електронних листів

14. Надішліть її двічі!

Це підлий трюк, і я сам цього не використовую. Але я знаю деяких маркетологів, які це роблять, тому я дозволю вам вирішити.

Після того, як ваш інформаційний бюлетень вийшов, зачекайте тиждень і перегляньте свій відкритий курс. Зберіть всі адреси електронної пошти, які не відкривали її вперше, і надішліть їх знову.

На цей раз ви можете спробувати змінити назву теми, щоб заохотити більше людей відкривати її. Один маркетолог, Ніл Тапарія, досяг 55% подальшого досягнення цієї методики.

Частина IV: Бонусні трюки

Трюки, які не підходили ніде більше!

15. Не тримайте фільтрів спаму

Клієнти електронної пошти добре навчені розшукувати спам-листи. Теми з очевидною рекламною копією, ймовірно, будуть відхилені, тому вимкніть шапки-блокування та не тримайтеся подалі від оклику!

Подивіться і на цей список спускових слів, які не викликають спам, і уникайте їх за будь-яку ціну.

16. Дотримуйтесь послідовного дизайну

Ті, хто має найвищі показники кліків, освоїли мистецтво лояльності передплатників. Вони відкривають електронні листи, оскільки відправник знайомий і їм довіряють. Послідовний макет та дизайн допомагають формувати цю лояльність та знайомство.

MailChimp має безліч різних шаблонів дизайну, але протистоять бажанню змінити її для кожної кампанії.

17. Переконайтеся, що він працює на мобільному пристрої

Робота над смартфоном та мобільними пристроями

66% електронних листів зараз відкрито на смартфоні, тому переконайтесь, що ваш інформаційний бюлетень виглядає приголомшливо на iPhone, планшеті чи будь-якому іншому мобільному пристрої.

Більшість сервісів електронної пошти використовують функцію “чуйний дизайн”, щоб автоматично переконатися, що електронна пошта працює на мобільному пристрої, але проведіть тест, перш ніж надсилати всім.

18. Запитайте передплатників, чому вони пішли

Якщо ви хочете знати, чому люди не читають ваші електронні листи, запитайте тих, хто підписався. Відвертий та чесний відгук не завжди легко почути, але ви з цього навчитесь максимум.

Коли користувач підписується, поставте прапорець, щоб запитати, чому вони їдуть. Ви надсилаєте електронну пошту занадто часто? Чи стала ваша інформація нерелевантною?

Відповідаючи на це запитання, ви допоможете вдосконалити послугу існуючим абонентам.

19. Тест, тест, тест! І ще раз тестуйте

Важкою частиною маркетингу є те, що правильної відповіді немає. Немає “найкращого” рядка теми чи “ідеального” часу для надсилання інформаційного бюлетеня.

Якщо ви не впевнені, проведіть роздільний тест, щоб дізнатися. Ви не можете вирішувати між тематичними рядками? Запустіть роздільний тест з невеликим підрозділом вашого списку передплатників. Незалежно від того, що викликає найвищий коефіцієнт відкритості – це ваш найкращий предметний рядок.

Спробуйте запустити роздільний тест у різні дні та в різний час. Коли ваша аудиторія найбільше реагує?

Це все для частини 4 моєї електронної пошти! Не забудьте переглянути частину 1, частину 2 та частину 3, і подивіться на майбутній розділ про створення ідеального рядка теми.

Ви протестували та налаштували відкриту ставку електронної пошти? Який ваш досвід та що найкраще працює для вас? Повідомте мене в розділі коментарів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me