Ви б не просили когось одружитися з вами на першому побаченні?

За будь-якими стандартами, він стає мало сильним!

Вам належить зробити гарне перше враження та вибудовувати стосунки з часом. Тоді ви можете поставити велике питання.

Інтернет-маркетинг подібний до подібних.

Ви не можете змусити когось купувати продукти у вас відразу. І якщо ви постараєтеся надто сильно, ви можете навіть їх прогнати.

Саме тут надходить “вітальна серія електронної пошти”.

Ласкаво просимо електронною поштою

Це витівка з маркетингу електронною поштою, яка, як доведено, збільшує довгострокову взаємодію на 33% і приносить дохід в 3 рази більше.

У цій серії маркетингу електронної пошти, частина перша та частина друга, я показав вам, як збільшити кількість абонентів. У цій частині я поясню, як максимально використати своїх підписників, виховати їх та перетворити їх на платників.

Спочатку давайте відповімо на очевидне запитання.

Підіймання нашого остаточного керівництва по маркетингу електронною поштою

 • Частина 1: 11 найвищих форм для реєстрації
 • Частина 2: Оновлення вмісту – найшвидший шлях для більшої кількості підписників
 • Частина 3: Посилення взаємодії & дохід із вітальною серією електронної пошти
 • Частина 4: 19 простих хитрощів, щоб отримати 40% відкритого курсу електронної пошти
 • Частина 5: Ідеальний сюжетний рядок: 18 хитрощів
 • Частина 6: Чи працює ваш електронний маркетинг? 14 основних показників для вимірювання

Contents

Що таке серія привітання електронною поштою?

Підписавшись на розсилку електронних листів веб-сайту, зазвичай ви отримаєте підтвердження електронною поштою. Деякі сайти йдуть на крок далі і надсилають вам електронний лист із вітальним словом. Ви навіть можете отримати безкоштовну електронну книгу чи щось подібне.

virgin-america-welcome-email

Але на цьому воно і закінчується. Після цього це просто старі інформаційні бюлетені та акції.

Серія привітання електронною поштою розтягує це перше повідомлення через п’ять-шість електронних листів. Можливо, більше. Надісланий протягом декількох тижнів серія електронних листів повільно подає вашу інформацію новому абоненту.

(Джерело зображення)

Це дає вам більш тривалий період для побудови відносин і створює більш високу ймовірність перетворити їх на платників.

Чому це так ефективно??

Перший електронний лист із привітанням надзвичайно потужний. Статистика показує, що ваш перший електронний лист може отримати 320% більше доходу, ніж будь-який інший.

То чому б не розтягнути його?

Ваші новітні абоненти є найактивнішими, найбільш увімкненими та найбільш заінтригованими. Вони з більшою ймовірністю відкриють ваші електронні листи та швидше купуватимуть у вас.

Але після цього першого електронного листа відкрита ставка має тенденцію до зниження. Підписники забули про вас, вони перейшли до інших речей. На противагу цьому, вітальна серія підтримує переваги, поки вони ще гарячі.

Таким чином “виховання” абонентів розвиває на 50% більше клієнтів, які готові придбати. Нежиті клієнти теж роблять більші покупки.

Ось ще кілька причин, чому вітальна серія працює:

 1. Повторення. Існує теорія маркетингу для старих шкіл, яка говорить, що клієнти повинні побачити ваш брендинг і повідомлення сім разів, перш ніж вони вам довірять або купують у вас. Вітальна серія отримує ваше ім’я та бренд перед ними неодноразово. Це особливо важливо, якщо ви нова компанія.
 2. Шанс розповісти свою історію Основною причиною того, що ми тяжіємо до певних брендів (і в кінцевому підсумку купуємо у них), є те, що ми з’єднуємося з їх історією та їх етосом. Вітальний лист дає вам змогу розповісти своїм підписникам більше про вас.

  ганебний випадок

 3. Побудовує довіру Замовники звичайно насторожено ставляться до нових веб-сайтів чи служб. Серія електронних листів створює довіру, тому, коли ви запитуєте про продаж, вони з більшою ймовірністю натискають на них.
 4. Більше шансів продати за допомогою одного електронного листа привітання, тиск на те, щоб швидко продати щось, що може дратувати деяких клієнтів. За допомогою шести або семи електронних листів ви можете повільно представляти свої продукти, починаючи з невеликих продуктів з низьким рівнем ризику і працюючи до великих знарядь.
 5. Не переповнює нових передплатників. Маркетологи прагнуть втиснути якомога більше інформації у свій вітальний лист, але це не завжди ефективно. Коли передплатники стикаються із занадто великою кількістю варіантів чи закликів до дії, вони можуть відчувати себе переповненими. Вітальна серія усуває цю проблему, дозволяючи зосередитись лише на одній справі. Набагато ефективніше.
 6. Ведуча вихованняВитальна серія дає вам можливість виховувати нового абонента повільно з часом. Зрештою, це набагато сильніша техніка маркетингу.
 7. Побудова звичок Як ви побачите на моїх прикладах нижче, вітальна серія умовляє нових підписників активно доглядати ваші електронні листи. Замість того, щоб ігнорувати ваші оновлення, нові абоненти звикли їх чекати. Це рецепт високих відкритих ставок у майбутньому.
  Посібник з маркетингу електронної пошти Частина 1: 11 найвищих форм реєстрації

Вітальна серія в дії

Перший веб-сайт, який я знайшов, використовуючи електронну електронну пошту, був Pinterest (я впевнений, що спочатку це робили інші, але Pinterest підказав мені). Тож розглянемо їх детально.

Pinterest використовує їхню вітальну серію для крапельного використання корисних порад та хитрощів щодо платформи, не запитуючи занадто багато передплатників. Перший електронний лист виглядає приблизно так:

Перший електронний лист Pinterest

Ви помітите, що в їх темі написано “Початок роботи №1”. Відразу ж ви знаєте, що надходить серія електронних листів.

Вміст починається дуже просто: “Що таке шпилька?” Він проходить нових користувачів по сходах і закінчується закликом до дії, який не надто вимогливий:

“Поки спробуйте увійти та знайти вміст для себе.”

Це не напористий. Це не переборливо А нові абоненти трохи дізналися про послугу.

Найкраще, що вони повідомляють передплатнику, що очікувати в наступному: “Протягом наступних п’яти днів ми надішлемо вам більше інформації …”

Це тонкий спосіб сказати передплатнику шукати більше електронних листів у найближчі дні. Абонент активно шукає наступну пошту. Геніальність.

Другий електронний лист виглядає приблизно так:

Pinterest 2-й електронний лист

Цього разу він знайомить вас із ще кількома деталями та заохочує вас розпочати створення свого профілю. Знову є розділ “Що далі”, щоб нагадати, що завтра є ще один.

Ось третій електронний лист:

Pinterest 3-й електронний лист

У цього набагато сильніший заклик до дії. На сьогодні Pinterest охопив основи, і ви знайомі з платформою.

Але зараз це дійсно наполегливо важливий заклик до дії: додавання кнопки “прикріпити” на ваш веб-сайт.

Це пропозиція про перше побачення знову. Якби Pinterest попросив передплатників додати кнопку “прикріпити” у першому електронному листі, він би сплутав передплатників і злякав їх.

Pinterest – не єдина компанія, яка використовує цю хитрість.

Компанія Asos використовує коротшу вітальну серію, всього три електронні листи. Але вони не наполегливо продаються до третього електронного листа.

ассоска

Перший розповідає про те, чого очікувати від інформаційного бюлетеня Asos, і рекомендує вам переглядати магазин. Нічого напористих чи вимогливих.

Другий показує вам конкретні речі, які вам можуть сподобатися залежно від статі, та підкреслює вигоди покупки (безкоштовна доставка та безкоштовна віддача). Але вони все ще прямо не просили продажу.

Лише в третьому електронному листі вони підштовхують розпродаж, пропонуючи 10% знижку та більш сильний заклик до дії – “купуй зараз”.

  10 умных способов недорого продать свой бизнес электронной коммерции

Це тонке, але потужне. Це повільно зміцнює бренд і виховує абонента у продажу.

Як створити власну серію електронних листів

Щоб створити вітальну серію електронних листів, вам знадобиться обліковий запис у службі маркетингу електронної пошти. Цей посібник використовує MailChimp, але сервіси електронної пошти, такі як Aweber, Constant Contact або Emma, ​​пропонують подібний варіант.

У вітальній серії використовується “автоматизація електронної пошти”. Автоматизація дозволяє надсилати електронні листи, які викликані певною подією. Як ініціювання вітальної серії, коли хтось підписується на ваш список електронних листів. (Також корисно для супер-хитрощів, таких як нагадування клієнтам про покинутий кошик, надсилання знижок на день народження або використання історії покупки клієнта для просування подібних товарів).

Автоматизація – це платна функція в MailChimp, тому якщо у вас є лише стандартний пакет, ви хочете оновити. Якщо ви абсолютно новачок, спочатку прочитайте наш підручник MailChimp – Як створити список нумарів з нуля & надішліть свій перший інформаційний бюлетень

Ось як це працює:

Крок 1. Увійдіть у MailChimp і натисніть на автоматизацію

mc-автоматизація

MailChimp називає кампанію автоматизації «робочим процесом», тому ми створюємо робочий процес автоматизації.

mc-автоматизація-робочий процес

Крок 2. Виберіть список передплатників, який ви хочете використовувати

Якщо у вас є кілька списків, виберіть правильний!

Крок 3. Виберіть тип робочого процесу

вітальні серії

Натисніть параметр “вітальна серія”. Ви помітите, що тут є багато інших електронних листів, які ви можете автоматизувати. Ви можете повернутися і перевірити деякі з них пізніше.

Крок 4. Дайте ім’я робочого процесу і вставте ім’я та адресу електронної пошти, з якої вийде вітальна серія

За підказом, деякі блогери вважають, що це збільшує відкриту ставку, щоб разом використовувати справжнє ім’я відправника та компанію. Наприклад, “Daren from Bitcatcha”, а не просто “Bitcatcha”.

Крок 5. Призначте тригер

У цьому випадку наш тригер – “коли підписчик приєднується”. Саме тоді ми хочемо почати надсилати їм вітальну серію.

mc-тригер

Крок 6. Встановіть, коли електронна пошта запускається

Для найкращих результатів встановіть перший тригер на “негайно”. Іншими словами, ваш абонент отримує перший електронний лист в серії відразу. Вони набагато частіше відкриють електронний лист, якщо він надійде одразу після реєстрації – перш ніж вони відволікаються!

mc-робочий процес

Крок 7. Створіть свій перший вітальний лист

Тепер для веселої частини. Наповніть свій перший вітальний лист вмістом і використовуйте шаблони MailChimp для його стилізації. (Застрягли в тому, що можна розмістити в привітальній серії електронної пошти? У нас є більше підказок).

Крок 8. Встановіть графік

Як швидко ви хочете, щоб абонент отримав другий, третій та четвертий електронні листи? Це буде відрізнятися для кожного з вас. У деяких випадках, як Pinterest, один на день працює дуже добре.

Для інших – особливо роздрібної торгівлі та тих, хто продає програмне забезпечення або цифрові продукти в Інтернеті – ви можете скористатися більшими прогалинами, щоб дати можливість підписникам отримати можливість довіри.

Крок 9. Тест, тест, тест

Тепер, коли ваша привітальна серія запускається, уважно стежте за аналітикою. Подивіться на відкриті та ставки кліків. Чи могли б ви їх покращити? Налаштуйте сюжетну лінію, вміст та графік, поки ви не зрозумієте її правильно.

Бонусні поради

Перш ніж поїхати, давайте ознайомимося з кількома бонусними порадами, щоб зробити вашу вітальну серію найкращою.

1. Які ваші цілі?

Перш ніж почати, які твої основні цілі? Саме так ви вирішите, що стосується вашої електронної пошти. Якщо ви є інтернет-магазином, це може бути поінформованість, послідовники Instagram та продажі.

  Ваш маркетинг електронної пошти працює? 14 найважливіших показників для вимірювання (остаточний посібник з маркетингу електронної пошти, частина 6)

У такому випадку ваш перший електронний лист буде стосуватися вашої історії, другий міститиме заохочення слідкувати за вашим Instagram, а третій підштовхує до продажу.

2. Хто ти такий?

Переконайтеся, що ваш перший електронний лист визначає саме, хто ви є.

привіт

3. Підсиліть привілеї бути у списку

Скористайтеся цією можливістю, щоб нагадати їм, чому саме вони підписалися. Дайте їм вагомий привід продовжувати шукати ваші електронні листи. Це знижка чи ексклюзивна інформація?

4. Розкажіть історію

Одна з моїх улюблених привітальних серій мала 20 електронних листів! Це була фінансова компанія, і вони використовували вітальну серію, щоб розповісти історію, як вони допомагали одному зі своїх клієнтів.

Використовуючи захоплюючу історію, їм вдалося повністю підсумувати, хто вони, що робили та як вони додають цінності. Попутно вони представили різні товари, починаючи з електронної книги з низькою ціною, аж до замовлених консультацій.

5. Отримайте швидкий перший розпродаж

Чим раніше клієнт купує щось (що-небудь), тим краще. Щойно вони купують у вас, з’являється зв’язок. Вони набагато більше шансів відкривати електронні листи в майбутньому і купувати у вас знову.

Використовуйте вітальну серію, щоб забезпечити невеликий продаж якомога раніше.

6. Визначте, що ви хочете сказати спочатку

Не вирішуйте лише серію з п’яти електронних листів, а потім з’ясуйте, як їх заповнити. Вирішіть, що ви хочете сказати, а потім розділіть їх на окремі електронні листи.

7. Що далі?

Завжди залишайте їх із вішалкою, і повідомте їм, коли очікувати наступного електронного листа. Переконайтесь, що вони доглядають за цим.

читати більше

8. Дотримуйтесь послідовності електронних листів

Намагайтеся підтримувати дизайн та макет послідовними протягом усієї серії. Дотримуйтесь також послідовного рядка теми, використовуючи нумеровану систему або постійну тему. Це невелика хитрість, яка підкріплює ваш бренд.

9. Запитайте більше даних

У своїй початковій формі реєстрації найкраще уникати занадто багато запитань. Ім’я та адреса електронної пошти – це все, що вам потрібно, щоб абоненти швидко пройшли через двері.

Однак вітальна серія дає вам можливість попросити більше інформації згодом. Ви можете запитати стать, місцеположення та інші налаштування в третьому чи четвертому електронному листі. Це допоможе вам сегментувати список підписників та надсилати більш відповідні електронні листи.

10. Зачекайте, поки вітальна серія закінчиться, перш ніж надсилати стандартний інформаційний бюлетень

Переконайтеся, що ваш новий абонент не отримуватиме ваш звичайний інформаційний бюлетень чи рекламні електронні листи до закінчення вітальної серії. Це трохи заплутано і дезорієнтує.

В останньому електронному листі серії повідомте про те, що закінчилося, і плавно переведіть їх у звичайні інформаційні бюлетені.

11. Якщо підписник використовує промо-код, не надсилайте його знову!

Якщо ви використовуєте вітальну серію для просування промо-коду не раз, не забудьте відстежити продажі. Ви не хочете продовжувати надсилати абоненту той самий промо-код, якщо вони вже використовували його.

Вітальна серія – це ідеальний спосіб побудувати лояльність до бренду та створити міцніші відносини з клієнтами для майбутнього. Повідомлення дають більше можливостей продати, поки ваш абонент найбільше займається вашим продуктом.

Хтось там використовує вітальну серію чи інші форми автоматизації електронної пошти? Чи плануєте ви в майбутньому? Дайте мені знати ваші думки та ідеї в розділі коментарів!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me