Vytvoření seznamu e-mailů je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžete udělat pro své online podnikání.

Neříkám to lehce. Koneckonců vím, jak důležité mohou být sociální média, SEO a další digitální marketingové triky.

Ale nikdo z nich se nepřibližuje síle e-mailu.

Nejvyšší převáděcí registrační formuláře

E-mailový marketing vrací 38 USD za každých 1 vynaložených $ 1. Řídí o 174% více konverzí než sociální média a vytváří 40krát více zákazníků než Facebook a Twitter dohromady.

Sběr e-mailových adres a převod účastníků by měl být váš priorita číslo jedna. Ale to není snadné.

Jak začít Jak přesvědčíte lidi, aby předali svou e-mailovou adresu? A jak se používá k prodeji produktů? Tato série vás provede celým procesem od zachycení co nejvíce e-mailů až po přibití předmětu.

Než začneme, jsou zde dva základní zdroje pro čtení na pozadí:

Výukový program pro Mailchimp, který jim bude vládnout – To vysvětluje mechaniku nastavení seznamu e-mailů a zasílání vašeho prvního zpravodaje.

Jak vytvořit neodolatelný olověný magnet – „Olověný magnet“ je vzrušující dárek, který nabízíte výměnou za e-mailovou adresu. Může to být eKniha, zpráva nebo bezplatná zkušební verze. Budete potřebovat skvělého lákat na mnoho odběratelů.

Když jsou tyto informace uzamčeny, začneme nejdůležitějším krokem: sestavení seznamu e-mailů. V části 1 vám ukážu nejúčinnější registrační formuláře tam a kde je umístit na svůj web, abyste dosáhli maximální konverze.

Pojďme přímo dovnitř.

Stručný přehled našeho definitivního průvodce e-mailovým marketingem

  • Část 1: 11 formulářů pro registraci s nejvyšší konverzí
  • Část 2: Aktualizace obsahu – nejrychlejší cesta k více odběratelům
  • Část 3: Zvýšení zapojení & výnosy s e-mailovou uvítací sérií
  • Část 4: 19 jednoduchých triků, abyste získali 40% otevřenou e-mailovou sazbu
  • Část 5: Dokonalý řádek předmětu: 18 triků, které to přibijí
  • Část 6: Funguje váš e-mailový marketing? 14 základních metrik k měření

1. vyskakovací okno Lightbox

Začnu nejkontroverznější možností: vyskakovací okno lightboxu. Pokud pravidelně navštěvujete blogy o digitálním marketingu, určitě jste jeden z nich viděli.

Vyskakovací okno Lightbox

Důvodem, proč tak dobře převádějí, je, že je nemožné si je nechat ujít. Zbytek obrazovky ztmavne a na obrazovce dominuje registrační formulář. 100% vašich návštěvníků to vidí. Odstraňuje všechny možné rozptýlení a zaměřuje návštěvníka na jednu věc: přihlášení.

Šablona Monster údajně zvýšila své odběratele o 600%, když začali používat jeden. Jejich míra konverze vyskočila z 0,4% na 2,4%!

Profesionální tip: Rozbalovací nabídka lightboxu není vždy účinná. Může to dráždit nové návštěvníky, kteří ani neměli šanci číst váš obsah. Zkuste umístit na vyskakovací okno časovač, takže návštěvníci mají šanci nejprve procházet.

Jak nainstalovat: OptinMonster je jednou z mých oblíbených služeb pro sběr e-mailů a pomůže vám navrhnout a nainstalovat vyskakovací okno lightboxu. Mailchimp mají také podobnou funkci.

2. Úvodní stránka, aka Feature Box

Podobně jako v rozbalovací nabídce lightbox dominuje na celé obrazovce „úvodní stránka“ nebo „rámeček funkcí“ a zaměřuje návštěvníka na jeden jednoduchý cíl. Znovu se to často objeví na blogy o digitálním marketingu. Vypadá to takto:

Backlinko Splash Page

Úplně převezme horní polovinu obrazovky, takže je to první věc, kterou vidí každý návštěvník. Obvykle potom přejdete dolů a najdete níže uvedený obsah.

Jeden web oznámil 51,7% nárůst předplatitelů přes noc pomocí tohoto triku, takže to určitě funguje. Velkou otázkou je, zda jde o úkor uživatelské zkušenosti.

Někteří návštěvníci budou raději prozkoumat váš web a obsah, než se pustí do e-mailové adresy, takže sledujte svou analýzu, abyste zjistili, zda má rámeček funkcí negativní dopad.

Jak nainstalovat: PlugMatter vytvořil jednoduchý plugin, který nevyžaduje implementaci kódování. Také se mohou pochlubit 200% nárůstem odběratelů, i když jsem to osobně netestoval.

3. Přihlašovací pole postranního panelu

Boční panel je přirozeným domovem přihlašovací formy. Webové stránky používají toto umístění roky. A má na to dobrý důvod: funguje to!

postranní panel pro přihlášení

Návštěvníci očekávají, že ji tam uvidí, takže pokud se někdo chce zaregistrovat, je to první místo, na které půjdou.

Neil Patel – jeden z nejúspěšnějších digitálních obchodníků na planetě – používá ve svém postranním panelu blogu PĚT registračních formulářů (nebo registračních odkazů)..

Jak nainstalovat: Pokud používáte Mailchimp, proběhnou vás procesem a ukážou vám, jak implementovat potřebný kód.

4. Sign-up box pro ukončení výstupu

Jedná se o důmyslný nápad, který slouží jako vyskakovací stránka nebo úvodní stránka těsně předtím, než návštěvník odejde z vaší stránky. Je to poslední příkop připomenutí, než se vydají.

nabídka záměru ukončení

Nepřerušuje to uživatelské prostředí, protože váš uživatel již odchází. Software sleduje pohyb kurzoru a zobrazuje vyskakovací nebo úvodní stránku, stejně jako se váš návštěvník chystá zavřít kartu. Průzkumník sociálních médií použil technologii „exit-úmysl“ k přidání 95 000 odběratelů do svého seznamu.

Je to zvláště užitečné pro weby elektronického obchodování. Řekněme, že váš zákazník má košík plný produktů, ale na to zapomene a odejde z vašeho webu. Jednoduché vyskakovací okno jim může připomenout a povzbudit je, aby se zaregistrovali.

formulář záměru ukončení

Jak nainstalovat: OptinMonster je jednou z nejlepších služeb venku. Je vysoce přizpůsobitelný a velmi přímočarý.

5. Rolovací pole

Zatím jsme vypadali spousty „rušivých“ modelů. Vyskakovací okna a úvodní stránky jsou silné, ale mohou mít negativní vliv na uživatelský dojem.

Pokud hledáte něco trochu jemnějšího, zkuste „posuvné pole“ nebo „zasunout“. Jedná se o menší rozbalovací okno, které se posouvá do zobrazení, obvykle v pravém dolním rohu obrazovky. Nezakrývá obsah ani nenarušuje dojem uživatele.

Posuvník

Ještě lépe můžete naplánovat zasunutí pole, jakmile návštěvník posouvá určitou vzdálenost dolů po obrazovce. Počká, až návštěvník projeví zájem o váš web, když je na půli cesty přes stránku blogu nebo obsahu. V tomto okamžiku může být návštěvník dostatečně přesvědčen, aby se zaregistroval.

Jak nainstalovat: Aplikace SumoMe je jednoduchý a dobře vypadající plugin, který funguje dobře.

6. Zakázková vstupní stránka

Všechny výše uvedené triky využívají přihlašovací formuláře, které se vznášejí na vašem hlavním webu nebo v jeho okolí. Ale co vytvoření celé vstupní stránky věnované zachycování e-mailů?

Vstupní stránka

Rád používám reklamy na Facebooku k nasměrování tun provozu na jednu vstupní stránku. Na této stránce vytvořím působivý obsah, který inspiruje a přesvědčuje lidi, aby zadali svou e-mailovou adresu.

Vstupní stránky jsou vlastní vědou, proto se podívejte do průvodce po optimalizaci vstupní stránky, kde se dozvíte, jak zvýšit počet konverzí.

Jak nainstalovat: Úvodní stránky jsou hands-down nejlepším tvůrcem vstupní stránky, ale můžete také použít bezplatný plugin pro vstupní stránku na WordPress.

7. Po příspěvku na blogu

Možná si pamatujete, že jsem nedávno napsal článek o tom, jak nikdo opravdu nečte online. Ve skutečnosti se na konec blogového příspěvku dostane méně než 20% lidí… Proč bych tedy měl navrhnout, aby se do formuláře vložil registrační formulář?

Těch pár lidí, kteří se dostanou na konec svého blogového příspěvku, je velmi zaujato. Čtou každé slovo až do konce. To je někdo, koho určitě chcete ve svém seznamu e-mailů! A je to někdo, kdo je mnohem pravděpodobnější k odběru – jednoznačně si užil váš obsah.

Jak ukazuje tento graf (se svolením Slate.com), většina interakce vašeho webu (tj. Čas strávený čtením, kliknutí, registrace atd.) Probíhá pod okrajem. V této oblasti může být méně návštěvníků, ale ti, kteří ji činí, jsou mnohem aktivnější, a proto je pravděpodobnější, že se přihlásíte k odběru. Nezapomeňte jim dát šanci.

Interaktivní tepelná mapa

Jak nainstalovat: Zde bude fungovat nejjednodušší forma přihlášení. MailChimp, Aweber a všichni přední poskytovatelé e-mailu vás provedou tímto procesem.

8. A „upgrade obsahu“ během blogového příspěvku

„Aktualizace obsahu“ je pravděpodobně nejnovější formou zachycování e-mailů, která se vznáší v blogosféře digitálního marketingu. Je to také jeden z nejmocnějších tam.

Backlinko počítají, že pomocí tohoto malého triku zvýšili svůj konverzní poměr o 785%. Jak to tedy funguje?

Je to jednoduše „upgrade“ přizpůsobený konkrétnímu blogovému příspěvku nebo obsahu. Jak to vypadá v divočině:

upgrade obsahu

Toto je právě používám na Bitcatcha na blogu o vstupních stránkách. Všimněte si, jak nabízený „hlavní magnet“ je velmi specifický pro to, co je v blogu. Obsah „inovuje“.

Je to konkrétnější než řekněme eKniha nebo zpráva, takže návštěvníci si ji mnohem častěji stáhnou a přihlásí k odběru. Můžete vytvořit pět nebo šest z těchto menších „upgradů“ a umístit je na své nejvýkonnější blogové příspěvky.

Není to rušivé, je velmi relevantní pro to, co čtete, a poskytuje další hodnotu.

Jak nainstalovat: Toto je trochu složitější nastavit, a proto se „část 2“ této série zaměří konkrétně na nastavení „upgrade obsahu“.

9. Hello Bar

„Hello Bar“ je krásný malý design, který se vždy vznáší v horní části vašeho webu. Poskytuje stálé připomenutí k odběru bez ohledu na to, kde jsou návštěvníci vašeho webu.

ahoj bar

Derek Halpern v Social Triggers zachytil 1 000 e-mailů navíc za 30 dní pomocí tohoto jednoho pluginu. Krása toho je, že není rušivá ani invazivní. Je to jen pro vaše návštěvníky, když jsou připraveni se zavázat.

Profesionální tip: Konverzní poměr Hellobaru je vysoce závislý na použité kopii. Je tu jen malý prostor na hraní, takže si pečlivě vyberte své znění a otestujte, otestujte, otestujte, dokud nenajdete nejvyšší možnost převodu.

Jak nainstalovat: Začněte na Hellobar.com a podle pokynů jej nainstalujte.

10. „Obsahová brána“

Tento trik je riskantní manévr, ale stále stojí za kontrolu. „Brána obsahu“ skryje vaše blogy nebo videa za registrační formulář. Jinými slovy, návštěvníci k němu nebudou mít přístup, dokud nepředají svou e-mailovou adresu.

Obsahová brána v NYTimes

Používá se při publikování některá z větších jmen, například The New York Times a Financial Times. Tyto stránky vám často umožňují přečíst čtyři nebo pět článků před zabouchnutím dveří. Do této chvíle web doufá, že jste dostatečně zaujati, abyste mohli zadat svou e-mailovou adresu.

I když to funguje pro největší weby, buďte opatrní při používání této techniky příliš silně na svém vlastním webu. Může to mít opačný účinek a návštěvníky jednoduše odvedou pryč.

Profesionální tip: Zkuste použít „bránu obsahu“ pro svůj nejlepší prémiový obsah, jako je přístup k článkům, videím nebo přehledům s dlouhými formami. Nechte uživatele, aby se cítil, jako by zažil zážitek ze zákulisí.

Jak nainstalovat: Plugin s názvem „Před a po“ vám umožňuje skrýt obsah za „bránou“..

11. Další místa pro registraci e-mailem

Vaše stránka „Asi“ je pravděpodobně jednou z vašich nejoblíbenějších „stálezelených“ stránek. Zkontrolujte svou analytiku a přesvědčte se sami. Přicházejí sem tisíce nových návštěvníků, aby se o vás dozvěděli více, takže je to ideální příležitost k zachycení některých e-mailů.

S nějakým chytrým zněním, skvělým obrázkem a působivým „oloveným magnetem“ zde zakaždým přitáhnete zvědavé nové návštěvníky.

Dalším dobrým místem je vaše zápatí. Na zápatí se ocitnou pouze vaši nejzajímavější a nejzajímavější návštěvníci. Lidé se zde budou instinktivně posouvat a hledat další informace. Toto jsou lidé, které chcete zachytit, takže si nenechte ujít příležitost!

Nebudou to vaše nejoblíbenější převáděcí místa pro registraci, ale zametnete několik stragglerů a každý malý počet se počítá!

Ale nezastavujte se pouze na svém webu. Myslet mimo krabici. Umístěte registrační formuláře nebo odkazy na své platformy sociálních médií a přidejte je do svého e-mailového podpisu.

Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn jsou všechny oblasti s vysokým provozem, které mohou do vašeho seznamu přidat stovky předplatitelů. A jen přemýšlejte o tom, kolik e-mailů posíláte denně s vaším podpisem. Nenechte si ujít tyto příležitosti.

Jak nainstalovat: Přidejte do odkazů na životopisy podpisů a sociálních médií jednoduché odkazy a použijte jednoduchý formulář MailChimp pro vaše zápatí a stránky „o“.

To nás přivádí na konec části 1, lidi. Nyní přesně víte, jaké registrační formuláře použít na svém webu a kde je umístit.

Experimentujte s různými možnostmi a najděte pro vás ta nejlepší řešení.

Ve druhé části naší série se věnujeme jedné z nejúčinnějších technik – upgradu obsahu – nejrychlejší cestu k více odběratelům.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me