Секрети у більшій кількості кліків у ваших оголошеннях на FB

Я багато використовую рекламу у Facebook.


Насправді вони дають мені одну з найкращих прибутків інвестицій будь-якої маркетингової стратегії …

І кожного разу, коли я запускаю рекламну кампанію, я отримую кращі результати. Я дізнаюся щось нове.

Сьогодні я подумав, що поділюсь із вами деякими успішними методами.

По-перше, потрібно встановити конкретну мету.

1. Поставте мету

Будьте дуже конкретні щодо того, чого ви хочете досягти від реклами у Facebook.

Це для збільшення продажів? Потім виберіть конкретний продукт, на якому слід зосередити свою увагу.

Будьте конкретні зі своєю метою

Як ви бачите на зображенні, цей ритейлер обрав дуже специфічний товар для реклами на моїй шкалі часу. Не запускайте людей на ваш веб-сайт. Наведіть їх на певний товар чи товар. Це значно полегшує націлювання на потрібних людей. Це означає більш високий показник кліків і кращі конверсії.

Facebook також допоможе вам тут. Вони дають вам безліч варіантів, коли справа стосується уточнення вашої реклами. У цьому випадку ми хочемо отримати більше кліків. Тож переконайтесь, що ви вибрали один із наступних варіантів:

Виберіть

Визначення аудиторії & Націлювання

2. Орієнтуйтеся на інтереси, хобі та місцеположення

Facebook перебуває у справді унікальній позиції для націлювання на користувачів на основі їхніх подобань, неприязнів та демографічної інформації.

Facebook збирає всі ці дані, і вони використовують їх для націлювання реклами на нас.

Це відмінна новина для рекламодавців та підприємств. Це означає, що ви можете вибрати, хто саме може бачити ваші акції.

Ви можете показувати свої оголошення чоловікам 23-25 ​​років, які люблять в’язання та музику з важкого металу … (Зараз це ринок ніші). Чим більш орієнтована та конкретна ваша аудиторія, тим краще ваш клік.

Зосередьтеся на цільовій аудиторії

3. Націліть на відвідувачів вашого веб-сайту

Подумай над цим. Люди, швидше за все, натискають на ваше оголошення, якщо вони вже були на вашому веб-сайті. Вони вже впізнають ваше ім’я.

Вони вже зацікавлені в тому, що ви говорите.

За допомогою Facebook ви можете надіслати рекламу лише тим, хто відвідав ваш сайт.

Ось як це працює. Перш за все, переконайтеся, що на вашому веб-сайті активовано файли cookie. Тепер, вибираючи цільову аудиторію, натисніть кнопку “Створити власну аудиторію”.

Потім натисніть “Трафік веб-сайтів”.

Створіть власну аудиторію

Зараз Facebook використовуватиме файли cookie на вашому веб-сайті для відстеження відвідувачів вашого веб-сайту та надсилає їм оголошення, коли вони повертаються до Facebook.

Це прекрасний спосіб створити свій бренд та підвищити рівень обізнаності. Оскільки вони вже знайомі з вами, ваша швидкість кліків збільшиться.

4. Націліть свій список електронної пошти

Абоненти у вашому списку електронних листів також вже зацікавлені у вашому бізнесі.

Якщо ви читали мою публікацію “Воронка продажів”, ви знаєте, що вам потрібно продовжувати підтримувати своїх підписників електронної пошти. Трохи додатково працюючи, ви можете перетворити їх на повну, оплачуючи клієнтів.

Один із способів зробити це – просування рекламних оголошень Facebook на їх канали. Звичайно, ви можете їм надіслати електронною поштою, але все це стосується поінформованості про бренд. Вони вже звикли бачити ваші повідомлення у папці “Вхідні”. Переміщення вашого імені у їхній канал у Facebook надає їм ще одне ніжне нагадування.

Знову ви знайдете це у “спеціальній аудиторії”. Тепер просто завантажте файл CSV, вставте адреси вручну або використовуйте свій обліковий запис MailChimp. Facebook буде шукати тих користувачів у своїй базі даних та подавати до них рекламу.

Використовуйте свій список електронної пошти

Вибір правильного вмісту для просування

5. Спробуйте рекламувати вміст, а не сторінки продажів

Подумайте, як ви та ваша аудиторія використовують Facebook. Ми не збираємось шукати товари та продажі. Ми у Facebook, щоб насолоджуватися вмістом. Ми шукаємо відео та блоги.

Замість того, щоб заливати корми людей рекламою, дайте їм те, що вони хочуть. Дайте їм зміст! Створіть видатний вміст і зробіть це своїм фокусом. Отримайте перший клік і подумайте про їх продаж пізніше.

Рекламуйте вміст, а не сторінку продажу

Наприклад, цей маркетолог не намагається вам нічого продати. Він просто знайомить вас з вебінаром. Це цікавий вміст, щоб завести вас у двері.

Переконайтеся, що заголовок дражнить та інтригує. І переконайтеся, що він узгоджується з цільовою аудиторією.

Ця техніка передасть вашу швидкість кліку через дах. Ви можете турбуватися про продаж їм, як тільки вони доїдуть до вашого сайту. Пам’ятайте, 96% людей не готові купувати у вас негайно. Тож покласти продукт перед їхнім носом не завжди вийде.

Це все про плекання потенційних клієнтів. Це дасть вам затримку прибутку від інвестицій, але це більш сильна довгострокова стратегія.

Бонус

Як створити видатний вміст

6. Створіть оптимізовану спеціальну цільову сторінку

Але що робити, якщо ви хочете миттєвого повернення інвестицій?

Можна налаштувати рекламу, яка окупає себе в один поштовх. Для цього вам знадобиться неймовірно ефективна цільова сторінка. Надсилання відвідувачів на вашу звичайну сторінку продажів не збирається скорочувати.

Ваша спеціальна цільова сторінка дає можливість людям купувати товар. Нещодавно ми створили тут, на Bitcatcha, для нашої розпродажів Чорної п’ятниці на веб-хостингових продуктах.

Створіть цільову сторінку для свого оголошення

Ми могли відправити людей на нашу домашню сторінку і дати їм зрозуміти. Натомість ми створили цільову та переконливу сторінку продажів.

Що стосується вашої реклами, дайте людям дуже конкретну причину натискати на посилання. Що стосується продажів, то вони повинні бути цільовими та точними.

Потужне формулювання та образи

7. Копія: дістайтеся прямо до пункту

Люди швидко прокручують Facebook. Дійсно швидкий. Ми зупиняємось лише тоді, коли щось кидається в очі. Подумайте, як ви користуєтеся своєю шкалою. Ви прокручуєте та скануєте, поки не побачите щось, що вам подобається.

Ваша копія заголовка – це головний спосіб спілкування з людьми. Щоб зупинити їх на своїх слідах і змусити їх помітити.

Трюк – бути сміливим, простим та прямим. Ви не маєте часу бути смішним чи розумним, коли йдеться про рекламу у Facebook. Короткі, гострі пропозиції та безліч ключових слів – це все, що вам потрібно.

Дістайтеся прямо до точки

Візьмемо, наприклад, останнє оголошення Shopify. Заголовок їх простий і прямий: побудуйте свій магазин на FB!

Але робіть переконливі. Зробіть це переконливим.

8. Використовуйте зображення, яке виділяється. А ще краще, скористайтеся відео

Алгоритм Facebook ретельно налаштовується на пріоритет фотографій. Нещодавно він налаштував цей алгоритм, щоб надати пріоритет відео.

Використовуйте відео як свою рекламу, і ви збільшите свої шанси побачити. Людське око набагато частіше зупиняється на фрагменті відеоконтенту.

Ознайомтеся з цією рекламою від Disaronno. Вони навіть не просять вас щось купити. Але, маючи 2,2 мільйона переглядів, вони охоплюють свою аудиторію! Спершу зосередьтесь на приверненні уваги, а потім керуйте переходами.

Використовуйте приємні зображення / відео

Тест, Тест, Тест

9. Розбиття A / B

Навіть найрозумніший маркетолог у світі точно не знає, на які формулювання, зображення чи аудиторію буде реагувати краще. Однак A / B-розбиття можуть вказувати, що саме є найбільш ефективним.

Я використовую Adespresso для запуску A / B розщеплення. Це чітко говорить про те, що працює, і яке з моїх оголошень отримує найкращу швидкість кліку..

Тести A / B – це те, щоби провести дві реклами один проти одного. Кожен з них буде дещо іншим і буде розісланий на зразок вашої аудиторії. Потім Facebook повідомить вам, хто з них мав кращу швидкість кліків.

Ви можете спробувати два різних заголовки чи заголовки. Спробуйте два різних зображення або дві трохи різні аудиторії.

Той, у якого найбільше кліків, це той, на який ви поставили всю свою маркетингову вагу.

Реклама в Facebook може оплатити себе, якщо ви отримаєте ідеальну ставку кліків!

Повідомте мене, якщо у вас виникли пекучі питання щодо ваших оголошень у Facebook. Я тут, щоб допомогти, і я хотів би почути про ваші власні кампанії!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map