Sprievodca e-mailovým marketingom, časť 2: Aktualizácie obsahu – Čo a ako

Vytvorenie zoznamu e-mailov je jedna z najdôležitejších vecí, ktorú môžete urobiť pre svoje online podnikanie.


Je to najlukratívnejšia a najúčinnejšia forma online marketingu. Ale bohužiaľ to nie je ani zďaleka ľahké.

Ak ste zoznam zostavovali jeden po druhom, viete, aké zložité to je!

V časti 1 tejto 6-dielnej série sme sa zamerali na 11 najvyšších konverzných prihlasovacích formulárov a kam ich umiestniť. Čo by ste však mali použiť na prilákanie ľudí, aby sa prihlásili? Bezplatná eKniha? Správa? Webinár?

Iste, tieto možnosti fungujú dobre. Existuje však jeden „olovený magnet“, ktorý funguje lepšie ako všetky z nich:

„Inovácia obsahu“.

Aktualizácie obsahu - najrýchlejší spôsob, ako získať viac odberateľov

Používam ho tu na serveri Bitcatcha a je to najúčinnejšia forma snímania na webe. A nie som jediný. Niektorí blogeri hlásia obrovské zvýšenie registračných konverzií pomocou metódy aktualizácie obsahu.

Najprv sa vráťme k základom …

Informácie o našom definitívnom sprievodcovi e-mailovým marketingom

 • Časť 1: 11 formulárov registrácie s najvyššou konverziou
 • Časť 2: Aktualizácie obsahu – najrýchlejší spôsob, ako získať viac odberateľov
 • Časť 3: Zvýšenie angažovanosti & príjem pomocou e-mailovej uvítacej série
 • Časť 4: 19 jednoduchých trikov, aby ste dostali 40% mieru otvorenia e-mailu
 • Časť 5: Perfektná línia predmetu: 18 trikov, ktoré ju pribil
 • Časť 6: Funguje váš e-mailový marketing? 14 základných metrík na meranie

Čo je aktualizácia obsahu??

Všetci ste videli tradičný „olovený magnet“ alebo motiváciu, aby ste prilákali ľudí, aby sa prihlásili na odber. Často ide o elektronickú knihu alebo správu o digitálnom marketingu. V minulosti sa konvertovali naozaj dobre.

V súčasnosti sú tieto veľké zdroje menej efektívne. Zvyčajne sú príliš všeobecné. Príliš široký. Príliš veľký. Navyše, všetci máme bezplatné e-knihy nahromadené v našej doručenej pošte, takže sa zdráhame sťahovať ďalšie!

4051

Namiesto toho vaši čitatelia hľadajú niečo iné. Niečo relevantnejšie, konkrétnejšie a lepšie prispôsobené ich potrebám. Niečo, čo skutočne chcú stiahnuť.

Práve si čítate tento článok o rozširovaní zoznamu e-mailov. Takže viem s istotou, že e-mailový marketing je vaším zameraním a záujmom. Prečo by som sa mal snažiť presadiť širokú elektronickú knihu o marketingu sociálnych médií? Alebo SEO? Alebo čokoľvek iné?

Viem, že vás zaujíma e-mailový marketing, preto vám musím ponúknuť niečo, čo sa týka e-mailov.

Tu prichádza inovácia obsahu. Je to hlavný magnet, ktorý je veľmi relevantný pre to, čo návštevník číta, a ponúka vyššiu hodnotu nad rámec blogového príspevku. Zasahuje priamo do obsahu, takže ste už zaujatí a zaujatí, keď ho ponúknem. Ako to vyzerá in situ.

Obsah-upgrade-in-situ

Takže tu je trik. Na celú svoju webovú stránku neponúkajte jeden všeobecný „olovený magnet“. Zabudnite na elektronické knihy, biele knihy atď. Namiesto toho vytvorte množstvo menších stimulov prispôsobených rôznym témam.

Vytvorenie dodatočného obsahu na mieru si samozrejme vyžaduje čas, ale môže mať veľkosť. Môže to byť kontrolný zoznam, ktorý je možné vytlačiť, ktorý sumarizuje príspevok, vysvetľovač videa alebo podrobnejšiu prípadovú štúdiu. Čokoľvek, čo pridáva hodnotu existujúcemu obsahu.

Zrátané a podčiarknuté: Nenabízajte niečo všeobecné, čo by vaši čitatelia mohli chcieť. Ponúknite niečo cenné a relevantné, čo viete.

Toto je skrátka aktualizácia obsahu. Inovujete obsah výmenou za e-mail.

Moja inovácia superkonvertujúceho obsahu

Tu je príklad, ako funguje aktualizácia obsahu tu na Bitcatche.

Začal som výberom blogu s vysokou návštevnosťou: tento článok o „vstupných stránkach“. Keďže to generovalo veľa návštevníkov a konvertovalo už dosť dobre, bol to silný kandidát na konverziu ešte viac účastníkov..

bitcatcha-článok

Samotný príspevok je dlhým (2 000 + slovným) zdrojom, a preto som sa rozhodol, že „aktualizácia“ by mala byť jednoduchšia kontrolným zoznamom, ktorý by zhrnul hlavné body.

Chcel som niečo, čo moji čitatelia mohli vytlačiť a odkazovať na to, keď vytvárali svoje vlastné vstupné stránky. Niečo, čo poskytlo skutočnú, akčnú hodnotu.

Odkaz na prihlásenie som umiestnil priamo v hornej časti blogu, takže vám absolútne nemôže chýbať.

Vložil som ho aj do dolnej časti stránky, takže existujú dva jasné vstupné body.

Všimnite si tiež, že je zabalený do jasne žltej škatule. Priťahuje to oko. Čitateľ sa cíti prinútený kliknúť naň.

Obsah-upgrade-in-situ

Tiež som chcel zabezpečiť, aby aktualizácia obsahu vyzerala skvele. Niekoľko odrážok v dokumente programu Word sa nezdalo byť spravodlivou výmenou pre mojich čitateľov.

Takže som dostal prípad od svojho grafického dizajnéra a tieto body odrážok zmenil na toto:

Obsah-upgrade-content

Táto infographic je oveľa efektívnejšia. Zaisťuje to, že moji účastníci sa cítia, že za to majú niečo hodnotné. Mohli by ho vytlačiť a odkázať naň napríklad pri vytváraní vstupnej stránky.

Alternatívne inovácie obsahu

Predtým, ako vysvetlím postupný postup nastavenia, tu je niekoľko alternatívnych inovácií obsahu, ktoré môžete ľahko vytvoriť sami..

1. Podvádzať list

Rovnako ako kontrolný zoznam, cheat-sheety fungujú naozaj dobre pre dlhotrvajúce blogové príspevky. Blogy, ako je tento, s takmer 2 500 slovami, je potrebné prijať. Takže môžete vziať všetky dôležité body, uvariť ich a nechať svojich čitateľov podvádzať..

Brian Dean v Backlinko tiež používa túto techniku ​​a svoje články premení na prekrásny infographic pdf pre predplatiteľov:

Podvádzať list

2. Prepisy

Sú vynikajúce, ak je vaším hlavným obsahom video alebo obsah. Čitatelia si môžu prepis stiahnuť a uložiť ho na neskoršie použitie.

3. Prípadové štúdie

Blogy sú často úvodom k téme. Pomocou aktualizácie obsahu môžete prejsť na ešte podrobnejšie informácie. Prípadová štúdia je zaujímavá, pretože umožňuje čitateľom vidieť, ako teória funguje v akcii.

4. Pôvodné súbory a šablóny

Vaši čitatelia budú milovať rýchly hack, najmä ak súvisia s tým, čo práve čítali. Môžete dať bezplatnú šablónu e-mailu alebo vzorovú tabuľku pre zvýšenie produktivity. Weboví dizajnéri by mohli svojim čitateľom ponúknuť surové súbory PSD na úpravu.

Digitálny trh robí niečo podobné so „súborom so švihnutím“. Jednoducho skopírujete a prilepíte ich titulky na sociálnych sieťach otestované vzorcom.

Spracované súbory a šablóny

Ako nastaviť inováciu obsahu

Takže teraz vieme, čo to je (a prečo to potrebujete), povedzme si špecifiká. Proces vyzerá takto:

 1. Nájdite svoje blogy s najvyššou návštevnosťou.
 2. Vytvorte aktualizáciu obsahu pre každú pridanú hodnotu.
 3. Pridajte ho na svoj web.
 4. Vylepšite a optimalizujte konverzný pomer.
 5. Riaďte tony prevádzky na to.
 6. Sledujte prudký nárast počtu predplatiteľov.

Znie to jednoducho, ale je potrebné nastaviť niekoľko zložitých bitov.

Nájdenie blogu s najvyššou návštevnosťou je ľahká časť. Články s najvyššou návštevnosťou spravidla vygenerujú najviac účastníkov. Ponorte sa do svojho účtu Google Analytics hneď teraz a zapíšte si svojich päť najlepších interpretov.

Teraz vyberte motiváciu na inováciu obsahu, ktorá prinesie skutočnú hodnotu.

Môžete si vybrať jednu z inovácií obsahu, ktoré som navrhol vyššie, alebo prísť s niečím úplne novým. Čím kreatívnejší a jedinečný, tým lepší!

Pridanie aktualizácie obsahu na váš web

Toto je najzložitejšia časť, ale podrobne vás prevediem krok za krokom.

Predtým, ako začneme, budete potrebovať účet na stránkach LeadPages a MailChimp. Toto sú dva nástroje, ktoré použijeme na nastavenie inovácie obsahu.

LeadPages je nástroj, ktorý vám pomôže vytvoriť toto:

Leadbox pre aktualizáciu obsahu

… Vyskakovacie okno, ktoré zhromažďuje vaše e-mailové adresy. (Nazýva sa aj „leadbox“)

Prečo používať toto vyskakovacie okno LeadPages? Pretože prevádza o 30 až 40% lepšie ako odosielanie ľudí na inú vstupnú stránku. Je tiež pútavý a dynamický.

MailChimp je e-mailový softvér, ktorý zhromažďuje a spravuje všetkých vašich odberateľov. Vystrekuje tiež vaše informačné bulletiny a hromadné e-maily.

Pripojte LeadPages a MailChimp, aby medzi sebou hovorili

Povedzme, že jeden z mojich čitateľov, Ben, vyplní moje vyskakovacie okno LeadPages.

Potrebujem LeadPages, aby som povedal: „Hej, MailChimp, posielam upgrade obsahu spoločnosti Ben, môžete si uložiť jeho e-mailovú adresu do môjho zoznamu účastníkov!“

Aby sme to dosiahli, musíme prepojiť účty. LeadPages o tom majú návod, ale čo sa týka inovácií obsahu, veci sú trochu podrobnejšie.

Tu je problém: jeden čitateľ si môže stiahnuť inováciu obsahu z e-mailov a druhý si môže stiahnuť inováciu na sociálnych médiách. Chcem však obidvoch odberateľov uložiť do toho istého celkového zoznamu e-mailov. A to je trochu zložitejšie.

Začnime s MailChimp:

MailChimp je nastavený

To, čo chceme dosiahnuť:

 1. Jeden jednoduchý zoznam, ktorý zhromažďuje všetkých vašich odberateľov.
 2. Uistite sa však, že každý odberateľ dostane konkrétnu aktualizáciu obsahu, na ktorú klikol.

Hovoril som s mnohými blogermi, ktorí pre každú inováciu obsahu nastavovali množstvo rôznych zoznamov odberateľov. To je nočná mora. Chceme len jeden.

Tomu sa vyhneme vytvorením „podsekcií“ vášho hlavného zoznamu odberateľov. MailChimp nazýva tieto „zoznamové polia“ a pre každú aktualizáciu obsahu vytvoríme jedno.

Takto dostanú všetci motiváciu, pre ktorú sa prihlásili, ale všetci sú zaradení do jedného hlavného zoznamu predplatiteľov.

1. Prihláste sa a prejdite na možnosť „zoznamy“…

mailchimp1

2. Vyberte zoznam, pre ktorý chcete zhromažďovať e-mailové adresy …

Vyberte zoznam e-mailov

3. Prejdite na nastavenia. Potom kliknite na položku „Zoznam polí a zlúčiť značky“

MailChimp-merge

4. Vytvorte „pole so zoznamom“ pre každú inováciu obsahu

Nezabudnite, že toto „pole zoznamu“ je ako podsekcia vášho väčšieho zoznamu odberateľov. Názov pomenujeme po každej inovácii obsahu, ktorú nastavujete.

Kliknite na možnosť „pridať pole“ …

pridať pole

a potom „text“…

MailChimp-add-textové pole

5. Pomenujte pole zoznamu po inovácii blogu alebo obsahu, ktorú rozdávate

V mojom prípade ide o inováciu obsahu blogu „vstupná stránka“.

Pomenujte pole zoznamu

Chcete tiež odomknúť pole „viditeľné“.

6. VYPLATENÉ

To je všetko MailChimp. Teraz musíme poskytnúť všetky tieto informácie vedúcim stránkam.

Nastavenie úvodných stránok

V tejto časti dosiahneme nasledujúce výsledky:

Integrujte MailChimp s LeadPages, aby sa zhromažďovali všetky e-mailové adresy.

Uistite sa, že LeadPages povie MailChimp, aby kategorizoval účastníkov podľa rozšírenia obsahu, ktoré dostali.

1. Prihláste sa, kliknite na možnosť Leadboxes a potom „create new leadbox“

Vytvorte nový Leadbox

2. Kliknite na položku „nastavenia integrácie“ a potom vyberte položku MailChimp

Vyberte možnosť MailChimp

3. Vyberte zoznam prihlásených účastníkov

V mojom prípade by som si vybral „Bitcatcha“.

Vyberte zoznam e-mailov

Teraz bude akákoľvek e-mailová adresa zhromaždená v rámci úvodnej stránky automaticky uložená v mojom zozname odberateľov MailChimp. Ako však zaistíme, aby odberateľ dostal správny upgrade obsahu?

4. Kliknite na prispôsobenie tohto formulára

Tu zadáme „pole zoznamu“, ktoré sme vytvorili v programe MailChimp. To spojí správnu aktualizáciu obsahu pomocou správneho rozbaľovacieho okna.

Choďte do sekcie „polia formulára“ a v dolnej časti vyhľadajte „skryté polia formulára“. Tu nájdeme pole „Kontrolný zoznam vstupných stránok“, ktoré som vytvoril v programe MailChimp.

Skryté pole formulára

5. Do predvolenej hodnoty zadajte „áno“

Tento posledný krok je rozhodujúci. Znamená to, že vo vašom zozname odberateľov MailChimp sa zobrazí „áno“ vedľa každého, kto stiahol inováciu obsahu.

Nevyhnutné, ak sa chcete vyhnúť tomu, aby ste svojim odberateľom dvakrát neposielali ten istý obsah!

Predvolená hodnota

6. VYPLATENÉ!

Teraz pre zábavu – navrhnutie vyskakovacieho okna.

Prispôsobenie Leadboxu

Prispôsobenie Leadboxu

V tomto bode začneme optimalizovať mieru konverzie.

Všetko, čo sa týka vášho Leadboxu, sa musí dôkladne zvážiť podľa BOOST CONVERSIONS. Zamyslite sa nad svojou kópiou, obrázkami a dôležitou výzvou na akciu..

Na pokrytie týchto špecifík by sme potrebovali celý blog navyše. Našťastie máme len článok!

Prečítajte si naše „Sedem krokov k magnetickej výzve na akciu“ a uistite sa, že rozbaľovacie okno vedie čo najviac ľudí, aby prevádzali čo najviac.

Vložte na svoj web LeadBox

Zostáva už len to, aby ste to uviedli a spustili na svoje stránky.

Keď si prispôsobíte svoj LeadBox, stlačte „publikovať“ a uvidíte tento kód HTML kódu:

Vložte na svoj web LeadBox

To si vyžaduje kopírovanie a prilepenie do HTML vášho blogového príspevku.

V mojom prípade idem do backendu WordPress, vyhľadám blog „vstupných stránok“ a načíta HTML.

Na obrázku vyššie vidíte, že v HTML je skrytý riadok textu s textom „Kliknutím sem sa prihlásite na odber môjho zoznamu adries“.?

Tento text chcete nahradiť vlastným textom. V mojom prípade „stiahnite si bezplatný kontrolný zoznam“:

Obsah-upgrade-in-situ

HTML tak zabalí znenie, ktoré používate.

Keď niekto klikne na tento odkaz, zobrazí sa kontextové okno.

prostý!

Poskytovanie inovácie obsahu

V tejto chvíli sme už skoro tam.

Posledná fáza je vlastne odoslanie veci vášmu predplatiteľovi. Tu je najjednoduchší spôsob, ako to urobiť:

Systém olovených magnetov

Vďaka tejto metóde, keď váš nový odberateľ stlačí tlačidlo „odoslať“, LeadPages automaticky odošle aktualizáciu obsahu e-mailom.

Zároveň uloží túto novú e-mailovú adresu do služby MailChimp.

Tu je postup:

1. Prihláste sa na stránky LeadPages a kliknite na nastavenia > prívod vodiaceho magnetu

lead-magnet-delivery

2. Nahrajte svoj súbor na aktualizáciu obsahu

upload-lead-magnet

3. Zadajte predmet správy a správu

upload-olovo-magnet-2

4. Späť vo formulári LeadBox prepnite tento prepínač do polohy ON a vyberte zvodový magnet, ktorý ste predtým nahrali

email-delivery-setup

5. VYPLATENÉ!

Keď sa odošle prístup k odberu, pridajú sa do vášho zoznamu odberateľov MailChimp a LeadPages im okamžite pošle upgrade obsahu e-mailom..

Túto možnosť používam, pretože najskôr overí e-mailovú adresu účastníka. Existuje však jedna rýchlejšia možnosť, ak uprednostňujete:

Prípadne: Pošlite ich priamo k dobrotám

Namiesto toho, aby ste im poslali aktualizáciu obsahu e-mailom, môžete ich namiesto toho poslať na vstupnú stránku, kde si ju môžu stiahnuť.

Nastavenie je tiež jednoduché a robíme to pomocou stránky s poďakovaním.

1. Kliknite na možnosť stránky s poďakovaním

poďakovanie q-delivery

2. Vytvorte svoju vstupnú stránku

LeadPages sa venuje výlučne vytváraniu úžasných vstupných stránok. Hrajte sa okolo a pomocou jednej z ich šablón vytvorte šablónu, s ktorou ste spokojní.

Potom môžete zahrnúť odkaz na stiahnutie aktualizácie obsahu. Ak je to video alebo webinár, môžete ho vložiť priamo na vstupnú stránku.

3. Zrušte začiarknutie možnosti „Použiť predvolenú vstupnú stránku“

Ak to neurobíte, stránky LeadPages pošlú vášho odberateľa na všeobecnú stránku s poďakovaním a nedostanú upgrade obsahu..

poďakovanie q-delivery-2

4. VYPLATENÉ!

Teraz sme naozaj hotoví.

Vďaka nášmu nastaveniu aktualizácie obsahu máme teraz vysoko konvertujúcu cestu odberateľa a úžasný olovený magnet pre čitateľov.

Jediná vec, ktorú treba urobiť?

Príďte k tomu nejakú vážnu premávku! Po otestovaní aktualizácie obsahu a vylepšení na dosiahnutie vysokej miery konverzie ju môžete zväčšiť.

Rád navštevujem príspevok prostredníctvom reklám na Facebooku, zvyčajne za cenu 0,433 USD za návštevu, a nechať môj vysoko konvertujúci „upgrade“ zmeniť svojich návštevníkov na predplatiteľov..

Používate techniku ​​aktualizácie obsahu? Rád by som sa dozvedel o vašich skúsenostiach a o tom, či to funguje pre vás.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map