ТОП-3 (+2 бонусні) сайти соціальних медіа для бізнесу B2B (та як їх використовувати)

Якщо ви намагаєтесь підтримувати присутність на будь-якому веб-сайті соціальних медіа для свого B2B бізнесу, ви витрачаєте свій час. Ймовірно, ваша аудиторія зосереджена на одному або двох сайтах, а інші – лише додаткова робота для вас. Сфокусувавши свої зусилля на наступних соціальних каналах, ви отримаєте більший удар та залучаєте потенційних клієнтів.


Я розмовляв з маркетологами на B2B, щоб отримати совок, на яких сайтах давали найбільший удар за свій долар, і навіть вкрав їх секрети про те, як максимізувати зусилля на кожному соціальному каналі.

LinkedIn: Переможець, Переможець, Куряча вечеря

На сьогодні найпопулярнішим інструментом соціальних медіа для B2B маркетингу був LinkedIn. Оскільки LinkedIn приваблює більше професіоналів, ніж підлітки, які діляться відео з котами, це природний вибір для роботи в мережі. Ось поради, які я отримав.

Приєднуйтесь до участі в групах

Групи LinkedIn

В LinkedIn є група для всіх можливих галузей, ніш чи функцій, від маркетингу вмісту до професіоналів пожежних насосів.

Джулі Графф, зв’язок із соціальним вмістом для маркетингу на полюсах, говорить, що найкращий спосіб досягти успіху за допомогою груп – це знайти тих, де активні члени вашої цільової аудиторії, і уважно розглянути ваші акції..

Джулі Графф з маркетингу на полюсних позиціях

Будьте обережні, щоб не бути занадто саморекламними в цих групах. Вам слід шукати участь у розмовах, надання експертних порад та відповіді на запитання.

Вона каже, що якщо група дозволяє, слід розміщувати посилання на власний вміст, але робити це обережно:

Переконайтеся, що вміст, до якого ви посилаєтесь, є дуже цінним. Спробуйте почати з нього дискусію. Наприклад, я нещодавно опублікував статтю про ідеальну довжину для публікації в блозі, тому я запитав у групи, що вони вважають ідеальною довжиною. Знову ж таки, переконайтеся, що ви робите більше, ніж просто публікуєте посилання. Залучайте до інших розмов у групі.

LinkedIn для потенційних клієнтів

У той же час вам доведеться здійснити багато дзвінків і дзвінків, щоб звернутися до особи, яка приймає рішення. Але тепер зв’язок знаходиться лише за один клік. Джоді Кук, керуючий директор JC Social Media Limited, також автор книги # Перемога в соціальних медіа: Вся справа в взаємодії, говорить про те, що покоління LinkedIn є потужною тактикою для B2B бізнесу.

Джоді Кук

Якщо ви знаєте типову назву особи, яка приймає рішення, можливо, це старший покупець, менеджер з маркетингу або фінансовий директор, наприклад, пошук LinkedIn може допомогти вам скласти список потенційних контактів. Ми мали великий успіх, працюючи з клієнтом, який постачає камінь для ландшафтного дизайну – наша робота – знайти ландшафтних архітекторів у всьому світі та розпочати розмову.

Вона каже, що важливо не надсилати порожні запити на з’єднання, оскільки вони будуть ігноровані. Замість цього:

Створіть шаблон шаблону, який ви можете повторити для сотень людей, з якими ви будете контактувати, але переконайтеся, що вони підкреслюють, що в них є, наприклад, безкоштовна брошура ваших нагородних продуктів. Переконайтеся, що ви намагаєтесь два-три рази за контакт, [і] ваша наполегливість окупиться.

Сторінка компанії може збільшити SEO

Сторінка LinkedIn для компанії

Хто знав, що наявність сторінки для вашого бізнесу на LinkedIn насправді може допомогти вам знайти в пошукових системах? Ренді Мітчелсон, APR, який є віце-президентом з продажів & Маркетинг в iPartnerMedia зазначає, що бізнес-сторінки на LinkedIn обробляються пошуковими системами, що робить його цінним інструментом у полюванні на кращу оптимізацію пошукових систем..

Ренді Мітчелсон

Насправді, один із наших клієнтів прийшов до нас, тому що вони були розчаровані тим, що їх веб-сайт не займає рейтинг. За іронією долі, їх бізнес-сторінка LinkedIn розміщувалася на одній з сторінок Google, але їх веб-сайт ніде не був знайдений.

Він також пропонує, щоб усі працівники бізнесу, які мають персональні профілі LinkedIn, повинні пов’язати свій особистий профіль зі сторінкою компанії.

Перетворіть LinkedIn у блог (із величезним читанням)

LinkedIn робить набагато більше, ніж просто надає чудові можливості мереж. Він також виступає платформою публікації контенту через Pulse. Graff of Pole Position Marketing говорить, що синдикація публікацій блогу, опублікованих на веб-сайті її компанії на Pulse, принесла великий успіх:

Наш процес полягає в тому, щоб розмістити частину статті у LinkedIn за посиланням “Продовжити читання”, яке перенесе їх до нашого блогу. Це призвело до різкого збільшення трафіку на наш сайт з LinkedIn.

Будьте вибагливим Томом

Хто переглянув ваш профіль?

LinkedIn має цікаву функцію, яка повідомляє користувачам, що люди переглядали їх профіль. Оплачені члени, каже Остін Алред, старший менеджер з росту з LendUp.com, можуть побачити список усіх, хто перевіряє їх.

Остін Алред

Нам природно цікаво зробити це. Виявляється, ви можете створити сценарій, щоб нічого не робити, крім клацання від профілю до профілю, отримуючи своє ім’я та обличчя перед десятками тисяч людей. Я це робив одного разу, хтось побачив мій профіль і порекомендував роботу, яку я зараз маю.

Зробіть LinkedIn подальші дії

Коли ви зустрічаєтесь з людьми на виставках або ділових заходах, вам може бути важко пам’ятати, як слідкувати за ними, як тільки ви повернетесь до офісу. Але включення LinkedIn у процес подальшого контролю – це потужний спосіб залишатися на зв’язку.

Мітчелсон з iPartnerMedia використовує цю стратегію після кожного події, який він відвідує:

Наприклад, після збору візиток на заході, протягом 24 годин я зв’язуюся з тими людьми в LinkedIn і використовую цей запит на з’єднання, щоб повідомити, що я ціную їх зустріч. Тільки сьогодні я зв’язався з 5 новими людьми незабаром після якісних бесід з ними.

Підключившись до Інтернету, ви набагато швидше зміцнюєте цей зв’язок швидше, ніж електронною поштою чи телефоном.

Twitter: Чудово підходить для взаємодії один на один

LinkedIn – це не єдиний інструмент, який продають B2B. Twitter чудово підходить для взаємодії в режимі реального часу, зокрема для занурення в розмови один на один. Ось кілька порад від експертів.

Використовуйте пошук з розумом

Потік Twitter на TweetDeck

Якщо ви використовуєте інформаційну панель соціальних медіа, наприклад Hootsuite або TweetDeck, ви можете легко налаштувати потоки, щоб слідкувати за твітами, використовуючи конкретні ключові слова або пошукові терміни. Мері Кокран, директор з маркетингу сну, легко використовує цю стратегію для зв’язку з людьми в галузі її цільової аудиторії:

Мері Кохран

Мені пощастило в розвитку бізнесу, використовуючи Hootsuite, щоб створити пошуковий термін у галузі та пінг-потенцію на Twitter.

Зі сторони: я також використовую цю стратегію. Оскільки багато моїх клієнтів є програмними компаніями, я відслідковую терміни «програмне забезпечення» та «малий бізнес». Я навіть знайшов клієнта, відстежуючи ці ключові слова і відповівши відповідним чином!

Вступайте в діалог один на один

Оскільки Twitter (разом з Instagram) – це платформа з двосторонньою спрямованістю, де ви можете одночасно спілкуватися з одним чи багатьма людьми, Метью Меркурі, менеджер з цифрового маркетингу в Dupray, каже, що ще більше маркетингового золота слід відкрити.

Метью Меркурі

Twitter / Instagram також дозволяє взаємодіяти з клієнтами так, як це не Facebook. Facebook – одновимірний. Ви не можете виходити і шукати людей, щоб розмовляти індивідуально з людьми, як ви, на двонаправлених платформах. Крім того, інша перевага полягає в тому, що Twitter / Instagram надає миттєві, швидкі та дотепні відповіді, які, певне середовище, є дуже цінними для маркетолога.

Він також каже, що взаємодія з людьми, з якими ви вже працювали, змусить ваших клієнтів стежити за вами назад, що полегшує їх залучення.

Facebook: Не тільки для B2C

Думаєте, що Facebook призначений лише для перегляду відео з котами, а не для роботи? Подумати ще раз. Це справжній зміст бізнесу.

Використовуйте смарт-рекламу

Facebook відомий своєю легкою та націленою рекламною платформою. Трейсі Вілліс, контент-стратег N2Q Consulting любить свої рекламні функції:

Трейсі Вілліс

Мій улюблений спосіб використання Facebook як платформи B2B – це платна реклама. Інструмент Facebook Facebook дозволяє вам обрати свого цільового клієнта з надзвичайно деталізованого списку варіантів.

Наявність націлювання, наприклад, на керівників програмної галузі, які заробляють 200 000 доларів або більше, допомагають точно орієнтуватися на тих, кого ви хочете досягти за допомогою своєї реклами..

Збільшити публікацію

Збільшити публікацію

Однією з конкретних форм реклами у Facebook є функція Boost a Post. Замість того, щоб відображатись як реклама, ви можете зайняти звичайну публікацію чи оновити та розширити її для широкої аудиторії. Адаф Дараш, генеральний директор Regpack, зафіксував збільшення кількості потенційних клієнтів в результаті активізації публікацій в блогах:

Адаф Дараш

Найкраща відповідь для нас – це збільшення публікації на сторінці нашої компанії, зокрема, коли ми публікуємо інформацію про наше останнє оновлення блогу. Ми витрачаємо багато часу, працюючи над маркетингом контенту, а також стимулювання на Facebook – це найкращий спосіб, за яким ми виявили, що ми не тільки отримуємо наш контент перед багатьма людьми, але і бачимо сплеск потенційних клієнтів незабаром після публікацій нашого блогу Facebook підсилено!

Приєднуйтесь до груп Facebook

Як і в LinkedIn, групи Facebook надають фантастичну можливість зв’язатися з вашим цільовим ринком. Вілліс з N2Q Consulting каже, що Facebook може надати ще більше можливостей для залучення, ніж LinkedIn, завдяки своїм групам:

Приєднання до цих груп у вашій галузі, навіть просто для прослуховування, може дати корисну інформацію про те, що ваші клієнти вважають важливим. Ці схожі на групи LinkedIn, але їх можна використовувати частіше, оскільки Facebook має значно більшу базу користувачів.

Інші соціальні сайти варто згадати

Ці бігуни можуть не мати сили LinkedIn, Facebook та Twitter, але вони все ще можуть допомогти вам досягти своєї аудиторії.

Показ слайдів

Slideshare майже не грає на інших соціальних інструментах (зрештою, вам потрібно витратити час, щоб створити презентацію), але Кент Льюїс, президент & Засновник Анвіла каже, що це варто відзначити.

Кент Льюїс

Небагато брендів вкладає час у SlideShare, але оскільки він був придбаний LinkedIn, його значення (та рейтинги в Google) лише зросли. Це відмінна дослідницька та маркетингова платформа для B2B компаній, і конкуренція значно менша, ніж інші платформи, такі як Twitter.

YouTube

Льюїс каже, що його дивує, що лише світові бренди B2B належним чином використали потужність другої за величиною світової пошукової системи – YouTube.

З тієї ж причини ви можете порекомендувати Google+, Facebook або Instagram для орієнтації на перспективи B2B, YouTube є логічним з різних причин. Відео має 5 разів більший запам’ятовування, ніж написане слово, тому навіщо розповідати історію в тексті, коли ви можете розповісти це відео?

Отримання максимальної користі від B2B маркетингу в соціальних медіа

Незалежно від того, які соціальні сайти ви використовуєте для пошуку потенційних клієнтів та клієнтів для вашої B2B компанії, вам потрібна правильна стратегія для отримання хороших результатів. Це означає бути послідовними у своїх оновленнях, ділитися відповідним вмістом та орієнтуватися на свою аудиторію. Ось додаткові поради, які допоможуть вам отримати від Sandip Banerjee, спеціаліста з злому зростання в Web3 Solution.

Сандіп Банерджі

1. Терміни – це все
Коли ви дописуєтесь майже так само важливо, як і те, що ви публікуєте. Може знадобитися кілька експериментів, щоб дізнатися, коли ваша аудиторія найбільше реагує на ваші акції. Програмне забезпечення планування дозволяє заздалегідь написати свої оновлення та налаштувати їх на реалізацію в ідеальний момент.

2. Знання своєї аудиторії обов’язково
Незалежно від того, чи інвестуєте ви у рекламу Facebook або LinkedIn, чи шукаєте нових релевантних людей, які слідкують у Twitter, ви витратите свій час на те, щоб надсилати повідомлення іншим особам, якщо ви не фільтруєте аудиторію. Хто використовує ключові слова, відповідні вашій демографічній? Хто говорить про конкуренцію? Це, швидше за все, хороші кандидати, з якими можна зв’язатись.

3. Підключіть точки у відповідності
Якщо ви пишете соціальне оновлення, в якому розповідаєте про одне, і включаєте посилання, це посилання не повинно бути зовсім іншим. Люди хочуть послідовності, і гарантуючи, що те, чим ви поділитесь, стосується посилання, яке ви публікуєте, ви докажете своїм підписникам свою цінність та надійність..

4. Знайдіть правильну каденцію
Кожен соціальний канал працює за різною каденцією. Twitter рухається зі швидкістю світла; те, що ви опублікували зараз, не побачить усі просто тому, що більше уваги ваших підписників є більше користувачів. Тому вам може знадобитися публікувати частіше. У групах LinkedIn, однак, може бути мало активності, тому будьте обережні, бомбардуючи Групу щоденним оновленням, якщо ви єдиний спільний доступ.

5. Будьте послідовними
Управління соціальними медіа приймає відданість та послідовність. Люди не хочуть бачити, що ваше останнє оновлення було півроку тому. Якщо у вас немає часу або енергії приділяти щотижневу увагу (якщо не щодня) своїм обліковим записам, найміть консультанта з соціальних медіа, який допоможе вам. Ви отримаєте кращі результати, якщо люди знають, що можуть розраховувати на вас за регулярний, корисний контент.

Зосереджуючи свої маркетингові зусилля для соціальних медіа в цих каналах, ви краще залучіть потрібну аудиторію, створіть довіру до них та залишайте їх у свідомості, коли вони будуть готові купити.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map