Zapomnij o Facebooku. Zapomnij o Twitterze.

Instagram to obecnie najważniejsze media społecznościowe dla sprzedawców internetowych.

Tam są nie tylko selfie, koktajle i słodkie kocięta! To poważny zwrot z inwestycji. Zyskuje niezależnych właścicieli sklepów internetowych tysiące.

Dlaczego?

Ponieważ posty na Instagramie są bardziej zaangażowane niż Facebook i Twitter łącznie. I tworzy nowy legion niezależnych twórców smaku i wpływowych osób.

Historia 15 000 $

Poznaj Danielle Bernstein. Ma konto na Instagramie z 1,3 milionem obserwujących. Ma 22 lata i prowadzi niezależny sklep internetowy oraz blog o modzie. Nazywa się We We What What i jest ogromny.

Danielle - We We What What

Nie ma wielkich firm ani korporacyjnych władców, którzy ciągną za sznurki. Tylko mądra kobieta z laptopem i kontem na Instagramie. Niezależny i butikowy.

Sprzedaje buty, torby i ubrania bezpośrednio przez swoją stronę internetową. Prowadzi również sklep partnerski, sprzedając ubrania za pośrednictwem Stelli McCartney, Miu Miu i Mody Operandi.

Ale oto nagłówek. Według wywiadu w Harper’s Bazaar, zarabia 15 000 $ za każdym razem, gdy zamieszcza post sponsorowany na Instagramie.

15 000 USD!!

To nowy model biznesowy w handlu detalicznym online.

Dlaczego to działa? Ponieważ wykracza to poza tradycyjne zakupy. tak, prowadzi sklep internetowy. Ale Danielle jest także twórcą smaku. Guru mody i przedsiębiorcza kobieta.

Efekt na Instagramie

W świecie sprzedawców internetowych przejmuje Instagram. Jest teraz bardziej wydajny niż Facebook i Twitter dla niezależnych sprzedawców.

Oto fakty:

  • Posty na Instagramie zyskują 58 razy więcej zaangażowania niż Facebook.
  • I 120 razy większe zaangażowanie niż Twitter!

Instagram to także najszybciej rozwijająca się platforma mediów społecznościowych. Właśnie wyprzedziło Twittera pod względem ogólnej liczby użytkowników.

Tempo wzrostu obserwujących na Instagramie jest również znacznie szybsze i wyższe niż na Facebooku.

Instagram jest obecnie najbardziej angażującą, najszybciej rozwijającą się i społecznie istotną platformą na świecie.

Sponsoring na Instagramie

Porozmawiajmy więcej o lukratywnym modelu Instagram / sprzedaży detalicznej Danielle Bernstein. Dzięki sklepowi internetowemu, blogowi i obserwacjom na Instagramie jest uważana za wpływową na Instagramie.

Tam są duże pieniądze. Marki wydają co roku ponad 1 miliard dolarów na sponsorowanie postów na Instagramie. Dzięki milionowi obserwujących może wygodnie dowodzić między 5000 a 15 000 dolarów za sponsorowany post.

Na przykład Danielle opublikuje zdjęcie z określoną torbą. Lub za opłatą będzie nosić okulary przeciwsłoneczne określonej marki. Posty Danielle są bardzo subtelne i bardzo naturalne. To prawie podprogowe. Jednocześnie każdy post wysyła tysiące ludzi z powrotem do jej sklepu internetowego i wzmacnia jej markę.

Zasięg Danielle jest ogromny, ale nawet konta na Instagramie z ponad 5000 obserwujących mogą zacząć zarabiać trochę poprzez sponsoring.

Nie można powiedzieć, że 5000 obserwujących jest osiągalne dla przeciętnego biznesu internetowego?

Twój 5-etapowy plan budowy imperium na Instagramie

Do tej pory zapewne zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje liczby! Droga do miliona obserwujących to długa droga, ale zaczniemy od małych.

1. Użyj zdjęć produktów przedstawiających styl życia

Jest jeden prosty powód, dla którego Instagram rządzi dla sprzedawców internetowych.

Sprawia, że ​​ich produkty wyglądają realnie.

Inteligentni marketerzy wiedzą, że najlepszym sposobem na sprzedaż produktu jest sprzedaż stylu życia. Nie mów nam, co to za produkt, pokaż nam, jak zmieni nasze życie.

Motywacyjny motyw na Instagramie Nike

Wystarczy spojrzeć na motywacyjny kanał Nike na Instagramie. Jest pełen prawdziwych ludzi biegnących w maratonach, grających w koszykówkę, pływających. To wszystko jest prawdziwe. Jest spokrewniony. To styl życia.

2. Użyj zdjęć klientów

Niewielu z nas może odnosić się do zdjęcia modelu w katalogu.

Ale kiedy klienci publikują prawdziwe zdjęcia Twoich produktów na Instagramie, reagują one na ludzi. Wygląda realnie. Klienci mogą sobie wyobrazić, że noszą to samo. Jest o wiele bardziej skuteczny w sprzedaży.

Nasty Gal prosi swoich klientów o zrobienie sobie zdjęć i użycie specjalnego hashtagu na Instagramie. Zbierają obrazy i wyróżniają je na swojej stronie internetowej.

Nasty Gal Zdjęcia klientów

Mają ogromny zasięg społeczny i cały katalog naturalnych produktów.

Ich klienci wykonują za nich całą pracę!

3. Użyj postów sponsorowanych

Możesz płacić wpływowym osobom na Instagramie (takim jak Danielle), aby publikować o Tobie i Twoich produktach. Niewielu z nas ma około 15 000 $! Ale na początek są mniejsze konta.

To naprawdę działa.

Bachlr

Bachlr, firma zajmująca się modą męską, zaczęła od prawie zero obserwujących na Instagramie. Zapłacili za różne osoby wpływowe za sponsorowane posty. Odpowiedź była tak potężna, że ​​rozbiła ich serwer.

Skontaktowałem się i założyłem oferty z kilkoma kontami z ponad 100 000 obserwujących, które były skierowane do mężczyzn. Ku mojemu zdziwieniu wielu z tych użytkowników było skłonnych do publikowania postów promocyjnych za około 50 USD… niesamowite!

Mają teraz 15 000 obserwujących i cieszyli się 20 000 odwiedzających ich sklep w ciągu dwóch tygodni.

Nie tylko, ale teraz mogą sami pobierać opłaty za posty sponsorowane!

4. Pożycz obserwujących od swoich rówieśników

Najtrudniejszą częścią budowania obserwatora na Instagramie jest przyspieszenie piłki. Jak znaleźć pierwszych 100 obserwujących? Pierwsze 1000?

Najszybszą i najskuteczniejszą metodą jest znalezienie aktywnych użytkowników, którzy polubią Twoje posty i produkty. Zacznij przeglądać podobne konta. Załaduj ich listę obserwacyjną i zacznij kontaktować się z najbardziej aktywnymi obserwatorami.

„Polub” ich zdjęcia, komentuj zdjęcia i obserwuj je. Nie minie dużo czasu, zanim otrzymasz pierwszą odpowiedź. A potem jakoś lub dwa. Powtarzaj ten proces w małych etapach każdego dnia, a zaczniesz budować dobrych obserwujących.

5. „Bądź modą!”

Kończę cytat z naszego dobrego przyjaciela z Kalen w Bon Bon Boutique. Niedawno ujawniła nam tajemnice sukcesu swojego sklepu internetowego.

Jednym z wyróżniających się cytatów tego wywiadu była „moda”. Jest to postawa, która odniosła ogromny sukces dla Danielle Bernstein, o której mówiłem na początku artykułu.

Aby przenieść swój sklep internetowy na wyższy poziom, musisz stać się kimś więcej niż tylko sprzedawcą. Musisz zostać twórcą smaku. Wpływowy. Chodzi o stworzenie modelu biznesowego 360, który wykracza poza tradycyjny zakup i sprzedaż.

I właśnie dlatego Instagram to najlepsze media społecznościowe dla sprzedawców internetowych.

To nowy model, który łączy sprzedaż online i czasopismo / media. I jest to taki, który możesz opanować dla swojego domowego biznesu.

Czy ktoś tam dostaje świetne wyniki z Instagrama? Chciałbym usłyszeć od ciebie!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me