Zabudnite na Facebook. Zabudnite na Twitter.

Instagram je teraz najdôležitejším sociálnym médiom pre online predajcov.

Nie sú to len selfie, smoothies a roztomilé mačiatka! Je to vážna návratnosť investícií. To robí z nezávislých majiteľov internetového obchodu tisíce.

prečo?

Pretože príspevky na Instagrame získavajú viac interakcií ako Facebook a Twitter dohromady. A vytvára novú légiu nezávislých chutných a ovplyvňujúcich pracovníkov.

Príbeh 15 000 dolárov

Zoznámte sa s Danielle Bernstein. Vlastní účet na Instagrame s 1,3 milióna sledovateľov. Má 22 rokov a prevádzkuje nezávislý internetový obchod a blog o móde. Volá sa to We Wore What a je to obrovské.

Danielle - nosili sme čo

Neexistujú žiadne veľké obchodné alebo firemné vládcovia ťahanie za reťazce. Iba šikovná žena s prenosným počítačom a účtom Instagram. Nezávislý a butik.

Priamo prostredníctvom svojich webových stránok predáva topánky, tašky a oblečenie. Tiež prevádzkuje pridružený obchod, ktorý predáva oblečenie prostredníctvom Stella McCartney, Miu Miu a Moda Operandi..

Ale tu je nadpis. Podľa rozhovoru v Harperovom bazári zarába 15 000 dolárov zakaždým, keď odovzdá sponzorovaný príspevok na Instagram.

$ 15,000!!

Toto je nový obchodný model v maloobchode online.

Prečo to funguje? Pretože to ide ďalej, ako je tradičné nakupovanie. Áno, prevádzkuje internetový obchod. Ale Danielle je tiež chutná. Módny guru a ostrá obchodná žena.

Efekt Instagramu

Vo svete online predajcov preberá Instagram. Pre nezávislých predajcov je teraz výkonnejšia ako Facebook a Twitter.

Tu sú fakty:

  • Príspevky na Instagrame získajú 58-krát väčšiu angažovanosť ako Facebook.
  • A 120-krát viac angažovanosti ako Twitter!

Instagram je tiež najrýchlejšie rastúcou platformou sociálnych médií. Práve predbehla Twitter z hľadiska celkového počtu používateľov.

Miera rastu sledovateľov na Instagrame je tiež výrazne rýchlejšia a vyššia ako Facebook.

Instagram je práve teraz najzaujímavejšou, najrýchlejšie rastúcou a spoločensky najrelevantnejšou platformou na tejto planéte.

Sponzorstvo na Instagrame

Poďme sa viac rozprávať o lukratívnom modeli Instagram / Retail od Danielle Bernstein. Vďaka svojmu online obchodu, blogu a nasledujúcemu Instagramu je považovaná za ovplyvňovateľa Instagramu.

Tam sú veľké peniaze. Značky investujú ročne viac ako 1 miliardu dolárov na sponzorovanie príspevkov na Instagrame. Vďaka 1 miliónu sledovateľov môže pohodlne ovládať sponzorovaný príspevok medzi 5 000 až 15 000 USD.

Napríklad Danielle zverejní obrázok s určitou taškou. Alebo bude nosiť slnečné okuliare konkrétnej značky za poplatok. Danielle príspevky sú veľmi jemné a veľmi prirodzené. Je to takmer podprahové. Zároveň každý príspevok posiela tisíce ľudí späť do svojho internetového obchodu a posilňuje svoju značku.

Danielov dosah je obrovský, ale aj účty na Instagrame s 5 000+ sledovateľmi môžu začať zarábať malými peniazmi prostredníctvom sponzorstva.

Povedali by ste, že 5 000 sledovateľov je pre priemerné online podnikanie celkom dosiahnuteľné?

Váš 5-krokový plán na vybudovanie Instagramovej ríše

V súčasnosti sa pravdepodobne pýtate, ako môžete zvýšiť svoje čísla! Je to dlhá cesta k miliónu sledovateľov, ale začneme maličko.

1. Používajte zábery produktov životného štýlu

Existuje jeden jednoduchý dôvod, prečo pravidlá Instagram pre maloobchodníkov online.

Vďaka tomu vyzerajú ich výrobky skutočne.

Inteligentní obchodníci vedia, že najlepším spôsobom predaja produktu je predaj životného štýlu. Nehovorte nám, čo je to produkt, ukážte nám, ako to zmení náš život.

Motivačný Instagramový kanál spoločnosti Nike

Stačí sa pozrieť na motivačný informačný kanál spoločnosti Nike. Je plná skutočných ľudí, ktorí bežia maratóny, hrajú basketbal, plávajú. Je to všetko skutočné. Je to relatívne. Je to životný štýl.

2. Použite fotografie zákazníkov

Nie veľa z nás sa môže týkať obrázka modelu v katalógu.

Keď však zákazníci zverejnia na Instagrame skutočné obrázky vašich produktov, bude to reagovať s ľuďmi. Vyzerá to skutočne. Zákazníci si dokážu predstaviť, že nosia to isté. Je oveľa efektívnejší pri predaji.

V internetovom obchode Nasty Gal žiada svojich zákazníkov, aby odfotili seba a použili konkrétny hashtag na Instagrame. Zbierajú obrázky a zvýrazňujú ich na svojich webových stránkach.

Nasty Gal Obrázky zákazníkov

Dostávajú obrovský sociálny dosah a celý katalóg snímok prírodných produktov.

Ich zákazníci pre nich robia všetku prácu!

3. Používajte sponzorované príspevky

Za ovplyvnenie Instagramu (napríklad Danielle) môžete zaplatiť, aby ste uverejnili príspevky o vás a vašich produktoch. Len málo z nás má okolo 15 000 dolárov! Existujú však menšie účty.

To naozaj funguje.

Bachlr

Pánska módna spoločnosť Bachlr začala od takmer nulových sledovateľov Instagramu. Za sponzorované príspevky platili rôzne ovplyvňujúce subjekty. Odpoveď bola taká silná, že zrútila ich server.

Kontaktoval som a nadviazal dohody s niekoľkými účtami so stúpencami 100 000+, ktoré boli zamerané na mužov. K môjmu prekvapeniu bolo mnoho z týchto používateľov ochotných robiť propagačné príspevky za približne 50 dolárov … úžasné!

Teraz majú 15 000 sledovateľov a za dva týždne si ich obchod užilo 20 000 návštevníkov.

Nielen to, ale aj teraz môžu účtovať poplatky za sponzorované príspevky samy!

4. Požičiavajte si svojich sledovateľov

Najťažšia časť pri budovaní Instagramu po tom, ako sa lopta dostane do pohybu. Ako zistíte tých prvých 100 sledovateľov? Prvých 1 000?

Najrýchlejšou a najúčinnejšou metódou je hľadanie aktívnych používateľov, ktorým sa vaše príspevky a produkty budú páčiť. Začnite si prezerať podobné účty ako vy. Načítať ich zoznam sledovateľov a začať sa venovať svojim najaktívnejším sledujúcim.

„Rovnako ako ich fotografie, komentujte obrázky a sledujte ich. Nebude to dlho predtým, ako dostanete prvé sledovanie. A potom podobne alebo dva. Tento proces opakujte každý deň v malých fázach a začnete budovať dobrý príklad.

5. „Buďte módni!“

Skončím na citácii od nášho dobrého priateľa v Kalene v Bon Bon Boutique. Nedávno nás informovala o tajomstvách úspechu v internetovom obchode.

Jedna z vynikajúcich úvodzoviek rozhovoru bola „byť módou“. Je to postoj, ktorý vytvoril obrovský úspech pre Danielle Bernstein, o ktorej som hovoril na začiatku článku..

Ak chcete svoj internetový obchod posunúť na vyššiu úroveň, musíte sa stať nielen predajcom. Musíte sa stať ochutnávačom. Ovplyvňovač. Je to všetko o vytvorení 360 obchodného modelu, ktorý ide nad rámec tradičného nákupu a predaja.

Preto je Instagram najlepším sociálnym médiom pre online predajcov.

Je to nový model, ktorý kombinuje predaj online a časopis / médiá. A je to ten, ktorý zvládnete pre svoje domáce podnikanie.

Získava niekto z Instagramu skvelé výsledky? Rád by som od vás počul!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me