Заробляючи 15 000 доларів за пошту. Чому Instagram зараз найкраща соціальна мережа для інтернет-магазинів

Забудьте про Facebook. Забудьте про Twitter.


Зараз Instagram є найважливішим соціальним медіа для інтернет-магазинів.

Це не просто селфі, коктейлі та милі кошенята! Це серйозна віддача від інвестицій. Це робить незалежних власників інтернет-магазинів тисячі.

Чому??

Оскільки публікації в Instagram збирають більше залучень, ніж у Facebook та Twitter разом. І це створення нового легіону незалежних виробників смаку та впливу.

Історія 15 000 доларів

Знайомтесь із Даніель Бернштейн. У неї є акаунт в Instagram з 1,3 мільйонами підписників. Їй 22 роки, вона веде незалежний інтернет-магазин та блог моди. Вона називається “Ми носили що”, і вона величезна.

Даніель - Ми що носили

Немає великого бізнесу чи корпоративних сюзеренів, які тягнуть за нитки. Просто розумна жінка з ноутбуком та обліковим записом в Instagram. Незалежний і бутик.

Вона продає взуття, сумки та одяг безпосередньо через свій веб-сайт. Вона також керує афілійованим магазином, продаючи одяг через Stella McCartney, Miu Miu та Moda Operandi.

Але ось заголовок Згідно з інтерв’ю Harper’s Bazaar, вона щомісяця заробляє 15 000 доларів, коли завантажує спонсоровану публікацію в Instagram.

15 000 доларів!!

Це нова модель бізнесу в роздрібній торгівлі в Інтернеті.

Чому це працює? Тому що це йде далі, ніж традиційний досвід покупок. так, вона керує інтернет-магазином. Але Даніель – також смак. Гуру моди, і бізнес-леді на гострісі.

Ефект Instagram

У світі інтернет-рітейлерів Instagram переймає. Зараз він є більш потужним, ніж Facebook та Twitter для незалежних продавців.

Ось факти:

  • Публікації в Instagram отримують в 58 разів більше зайнятості, ніж Facebook.
  • І в 120 разів більше, ніж Twitter!

Instagram також є найбільш швидкозростаючою платформою соціальних медіа. Він просто наздогнав Twitter з точки зору загальної кількості користувачів.

Темпи зростання послідовників в Instagram також значно швидші та вищі, ніж у Facebook.

Instagram – це найбільш приваблива, найшвидше зростаюча, найбільш соціально важлива платформа на планеті.

Спонсорство в Instagram

Поговоримо докладніше про вигідну Instagram / роздрібну модель Даніель Бернштейн. Завдяки своєму інтернет-магазину, її щоденнику та її Instagram, вона вважається впливовою в Instagram.

Ось де великі гроші. Бренди витрачають понад 1 мільярд доларів щороку на спонсорство публікацій в Instagram. Завдяки 1 мільйонам підписників вона може комфортно командувати від 5000 до 15000 доларів за спонсорський пост.

Наприклад, Даніель розмістить фотографію з певним пакетом. Або вона буде носити сонцезахисні окуляри конкретної марки за певну плату. Повідомлення Даніель дуже тонкі і дуже природні. Це майже піднесено. У той же час кожен пост відправляє тисячі людей назад до її інтернет-магазину та зміцнює свій бренд.

Досягнення Даніель величезна, але навіть акаунти в Instagram із 5000 абонентами можуть почати заробляти трохи грошей завдяки спонсорству.

5000 підписників – це досить досяжне для середнього бізнесу в Інтернеті?

Ваш 5 крок планування побудови імперії Instagram

На сьогодні ви, напевно, цікавитеся, як виростити свої цифри! До мільйона послідовників це довгий шлях, але ми почнемо з малого.

1. Використовуйте життєві знімки продуктів

Є одна проста причина, чому Instagram правила для інтернет-роздрібних продавців.

Це робить їх продукцію реальною.

Розумні маркетологи знають, що найкращий спосіб продати товар – це продати спосіб життя. Не кажіть нам, що це за продукт, покажіть нам, як це змінить наше життя.

Мотиваційний канал Instagram Nike

Подивіться на мотиваційний Instagram канал Nike. Тут повно реальних людей, які бігають на марафони, грають у баскетбол, плавають. Це все реально. Це відносно. Це стиль життя.

2. Використовуйте фотографії клієнтів

Мало хто з нас може звернутися до картинки моделі в каталозі.

Але, коли клієнти розміщують реальні фотографії вашої продукції в Instagram, вона реагує на людей. Це виглядає реально. Клієнти можуть собі уявити, що вони носять одне і те ж. Це набагато ефективніше для продажу.

Інтернет-магазин Nasty Gal просить своїх клієнтів сфотографувати себе та використовувати певний хештег в Instagram. Вони збирають зображення та виділяють їх на своєму веб-сайті.

Фотографії клієнтів Nasty Gal

Вони отримують величезне соціальне охоплення та цілий каталог знімків із природними продуктами.

Їх клієнти роблять всю роботу за них!

3. Використовуйте спонсорські пости

Ви можете заплатити Instagram-впливу (наприклад, Даніель), щоб вони публікували інформацію про вас та ваші продукти. Не у багатьох із нас лежить близько 15 000 доларів! Але для початку є менші рахунки.

Це справді працює.

Бахлр

Чоловіча модна компанія Bachlr стартувала від майже нульових підписників Instagram. Вони сплачували різні впливові за спонсорські пости. Відповідь була настільки потужною, що розбила їх сервер.

Я зв’язався і встановив угоди з кількома обліковими записами з 100 тис. + Підписників, спрямованих на чоловіків. На мій подив, багато хто з цих користувачів готові були робити рекламні пости приблизно за 50 доларів… чудово!

Зараз вони отримали 15 000 підписників і за два тижні насолоджувались 20 000 відвідувачами свого магазину.

Мало того, але вони тепер можуть самостійно стягувати плату за спонсорські пости!

4. Позичайте послідовників у ваших однолітків

Найскладніша частина створення Instagram в наступному – це куля кочення. Як ви знайдете цих перших 100 підписників? Перші 1000?

Найшвидший і найефективніший метод – це полювання на активних користувачів, які сподобаються вашим публікаціям та продуктам. Почніть переглядати подібні до вас рахунки. Завантажте їх список підписок і починайте спілкуватися з найактивнішими підписниками.

“Подобається” їх фотографії, коментуйте фотографії та дотримуйтесь їх. Минеш недовго, перш ніж ти отримаєш перше спостереження. А потім як-небудь два. Повторюйте цей процес щодня в декілька етапів, і ви почнете створювати гарне наступне.

5. “Будь модою!”

Я закінчу цитату нашого доброго друга в Калені в Bon Bon Boutique. Нещодавно вона пустила нас у таємниці, що стоять за успіхом її інтернет-магазину.

Однією з видатних цитат інтерв’ю було «бути модою». Це ставлення, яке створило величезний успіх для Даніель Бернштейн, про яку я говорив на початку статті.

Щоб підняти свій інтернет-магазин на новий рівень, ви повинні стати більш ніж просто продавцем. Ви повинні стати смакуючим. Впливник. Вся справа в створенні 360-річної бізнес-моделі, яка виходить за рамки традиційної купівлі-продажу.

І саме тому Instagram – найкраща соціальна мережа для інтернет-магазинів.

Це нова модель, яка поєднує в собі Інтернет-продаж та журнал / ЗМІ. І це ви можете освоїти для свого домашнього бізнесу.

Хтось там отримує чудові результати від Instagram? Я хотів би почути від вас!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map