NordVPN

Contents

NordVPN

https://nordvpn.com/

tl; dr

NordVPN ir biedējoši spēcīgs sāncensis. Tas nospiež visas pareizās pogas galvenajās drošības, privātuma un ātruma jomās, tomēr to visu piedāvā grūti pārspēt ilgtermiņa abonēšanas cenas. Noteikts obligāts pirkums ikvienam, kurš interesējas par sava privātuma nodrošināšanu!

NordVPN apskats: 9 plusi & 4 NordVPN lietošanas mīnusi

NordVPN ir vēl viena bemote VNP biznesā un atrodas ārpus Panamas. Sākot ar 2012. gadu, uzņēmums ir nogājis garu ceļu ļoti īsā laikā. Kopš 2023. gada tas pārvalda vairāk nekā 4000 serverus, kas atrodas 62 valstīs.

Kas mums patīk par NordVPN

1. Augstākā līmeņa privātums un drošība

NordVPN galvenā mītne atrodas Panamā, kas, lai arī vairumam pakalpojumu sniedzēju parasti nav svarīga, ir nozīmīga VPN pakalpojumiem. Panamā nav datu saglabāšanas likumu, un to valdība (cik mums zināms) neveic uzraudzību internetā. Tas nozīmē, ka juridiski NordVPN nav jāglabā savu lietotāju darbību žurnāli – tas ir lieliski piemērots jūsu privātumam!

Papildus lieliskajai privātuma atrašanās vietai NordVPN izmanto arī augstākus šifrēšanas standartus. Tāpat kā visi augstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzēji, viņi izmanto 256 bitu uzlaboto šifrēšanas standartu (AES)..

Pagaidiet – ir vēl vairāk – lai vēl vairāk aizsargātu jūsu privātumu, NordVPN izmanto PGP atslēgas, sazinoties ar klientiem, un aizsargātu jūsu konta informāciju. PGP atslēgas var izmantot, lai šifrētu sakarus starp jums un NordVPN, un tās praktiski nav salaužamas.

Nogalināšanas slēdzis: tiem ir divu veidu nobīdes slēdži: lietotājs tagad var izvēlēties, vai aizvērt noteiktu lietotni vai pilnībā pārtraukt interneta savienojumu negaidītas pamešanas gadījumā (visas sistēmas iznīcināšanas slēdzis).

2. Kill Switch novērš kompromisu par privātumu

Ja jums rodas jautājums, kas varētu notikt, ja savienojums ar NordVPN serveri samazinās, tad jūsu atbilde ir Kill Switch. Ja NordVPN serveris pārtrauc jūsu savienojumu, šī funkcija apstādina visus jūsu interneta sakarus.

Atkarībā no platformas tiek izmantotas divas NordVPN Kill Switch versijas. Windows vai Mac versija ļauj jums izvēlēties, kuras lietotnes pārtrauc saziņu, ja kaut kas notiek, savukārt mobilās lietotnes versija pārtrauc visu.

Tas viss kalpo datu noplūdes novēršanai.

2.1. Nav DNS noplūžu

Kā vienmēr, testējot VPN, papildus uzstādīšanai un ātruma testiem viena no vissvarīgākajām lietām ir pārliecināties, ka jūsu reālais IP ir maskēts. Galu galā tas ir viens no galvenajiem mērķiem, vai ne? Standarta testus var veikt vietnē dnsleak.com vai dnsleaktest.com.

Viss, kas jums jādara, ir salīdzināt savu reālo IP ar tiem, kas tiek parādīti šajās divās vietnēs – ja vien tie nesakrīt, jums ir labi.

NordVPN DNS noplūdes pārbaude* Es esmu Malaizijā, tāpēc mans NordVPN klients acīmredzami strādā lieliski!

3. Divkāršojiet aizsardzību ar Double VPN

Tagad jūs būsiet pazīstams ar VPN pamatjēdzieniem, tāpēc runāsim par kaut ko papildus, ko nodrošina NordVPN, un tas ir Double VPN. Saistot divus VPN serverus, jūs būtībā iegūstat papildu aizsardzības līmeni.

Papildu drošība ar divkāršu VPN

Jūsu dators / ierīce vispirms izveido savienojumu ar vienu VPN serveri, kas pēc tam tiek izveidots savienojums ar otru VPN serveri, pirms beidzot nokļūst vēlamajā mērķī. Tādā veidā jūsu mērķa IP tiek veiktas divas izmaiņas, un jūsu dati tiek šifrēti arī divreiz. Tāpat kā es teicu, dubultojiet aizsardzību!

  Преглед на NordVPN: 9 плюса и 4 минуса на използване на NordVPN

4. Pievienojiet 6 ierīces daudziem platformu veidiem

Labākais VPN vairākām ierīcēm

Lielākajai daļai no mums mēs varam sagaidīt, ka VPN vienlaikus tiek izmantots dažās ierīcēs. Vismaz vienā datorā un mobilajā ierīcē. Tad ir tie, kas ir traki ierīcēs un kuriem ir dators, klēpjdators, divi viedtālruņi, divas planšetdatori un labsirdība zina, kas vēl.

NordVPN rūpējas par visiem, un tas vienā kontā vienlaikus atbalsta līdz sešiem vienlaicīgiem savienojumiem. Tas nozīmē, ka visas ierīces varat atsevišķi nostiprināt un mest uz maršrutētāja, lai veiktu labu mēru.

Tiek atbalstīts liels skaits platformu tipu, tāpēc, lai arī kāds jums būtu, tas, visticamāk, derēs. Vienīgais izņēmums ir maršrutētāji, jo tie ir smalkāki.

Brīdinājums

Ne visi maršrutētāji atbalsta VPN. Pirms pakalpojuma iegādes, lūdzu, pārbaudiet, vai jūsu atbalsta NordVPN kopā ar jūsu interneta savienojumu. Pretējā gadījumā apskatiet mūsu labāko bezvadu maršrutētāju VPN.

5. Ātri ātrumi – izņemot Malaiziju!

Es izmēģināju piecas dažādas ģeogrāfiskās vietas un, lai arī pamanīju parasto pieaugošo pingēšanas laiku, jo tālāk nokļuvu no savām fiziskajām vietām, kopējais ātrums bija ļoti iespaidīgs. Mani testi tika veikti uz 50Mbps līnijas, no kuras es regulāri sasniedzu jaudu virs 45Mbps.

No lielākās daļas atrašanās vietu es varēju sasniegt vidēji 40Mbps – kas līdz šim ir labākais, ar ko esmu saskāries, lietojot VPN (atcerieties, ka mana līnija tehniski ir 50Mbps ar maksimālo faktisko aptuveni 45Mbps). Vienīgais izņēmums, ko atradu izpildījumā, bija Malaizijas serveris.

Ātruma pārbaude Āzija - MalaizijaĀzija – Malaizija

Ātruma pārbaude Austrālijā - Perth ServerAustrālija – Pērta

Ātruma pārbaude Ziemeļamerikā - Vašingtonas serverisZiemeļamerika – Vašingtona

Ātruma pārbaude Āfrikā - Johanesburgas serverisĀfrika – Johanesburga

Ātruma pārbaude Eiropā - London ServerEiropa – Londona

Tā kā ātrumi lielākoties bija tik iespaidīgi, arī YouTube straumēšana 2k un 4k HD formātā bija piemērota, turklāt arī tas bija vienmērīgs un nesāpīgs. Es varēju straumēt 4k video bez jebkādām problēmām. Tomēr, kā jau iepriekš pamanīju, Malaizijas savienojums tik tikko spēja uzņemt 720p straumi, tik slikts bija ātrums.

6. Vairāk nekā 4000 serveru 62 valstīs

NordVPN serveri* NordVPN Windows lietotne izmanto pasaules kartes attēlu, lai jūs varētu izvēlēties servera atrašanās vietu

Ar vairāk nekā 4000 serveriem 62 valstīs nav šaubu, ka NordVPN ir viens no lielākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem šodien. Pat ja pāris no viņiem varbūt nav tik lieliski, burtiski ir tūkstošiem citu, no kuriem izvēlēties.

Gandrīz pilna puse no šiem serveriem ir balstīti uz ASV, un tos cieši seko līdzīgs skaits serveru, kas darbojas Eiropā. Vienīgais negatīvais aspekts, ko es redzu, ir tas, ka viņiem Āzijas Klusā okeāna un Āfrikas vietās ir daudz vairāk ierobežojumu.

7. NordVPN ir satriecoši cenu piedāvājumi!

Katru mēnesi reizi divos gados
Cena / mēnesī 11,95 USD 6,99 USD 4,99 USD
Kopējais rēķins USD 11,95 USD 83,88 USD 95,75
Norēķinu cikls1 mēnesis12 mēnesis24 mēnesis
Naudas atdošanas garantija30-diena30-diena30-diena

Tikko izpētīju ExpressVPN, kura cena ir lētākā par 6,67 dolāriem, es biju pārsteigta par NordVPN trakojošo 2,75 dolāru mēnesī trīs gadu līguma plānu (3 gadu plāns tika pārtraukts: [) 4,99 USD mēnesī 2 gadu līguma plāns. Vienādas pakāpes no viena mēneša līdz vienam gadam abiem maksā gandrīz vienādas cenas, taču NordVPN 2 gadu plāns ir vienkārši pārsteidzošs.

  NordVPN áttekintés: 9 előnye és 4 hátránya a NordVPN használatának

Padomājiet par to šādā veidā – viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija un tie piedāvā lētu cenu netīrumiem ilgāka termiņa plāniem – tas patērētājam rada pilnīgu saprātu. Aplūkojot viņu viena gada plānu, cena sasniedz 83,88 USD. Ja jūs varat to papildināt tikai par vēl USD 12 un iet divus gadus, kāpēc gan ne??

Diemžēl šeit ir tikai niecīgs – bet – NordVPN arī iekasē pievienotās vērtības nodokli (PVN) atkarībā no tā, kurā valstī esi. Ne visiem no jums tiks iekasēts PVN, bet dažiem var tikt piemērota papildu maksa līdz 20% (no tā, ko esmu redzējis).

NordVPN PVN

8. Kriptovalūtas un skaidrā nauda, ​​kas pieņemta kā maksājums

Par VPN mani neinteresē tik daudz, ja viņi pieņem maksājumus ar čeku, kredītkarti vai bankas rēķinu, bet es esmu pārsteigts, ka NordVPN, izņemot kriptovalūtu, dažās vietās pieņem skaidras naudas maksājumus. Ja jūs dzīvojat ASV, varat norēķināties ar skaidru naudu Fry’s Electronics vai Micro Center.

Kriptovalūtām uzņēmums pieņem trīs veidus – Bitcoin, Ethereum un Ripple.

Šīs divas maksāšanas metodes ir svarīgas, jo tās nav izsekojamas. Galu galā tieši jūsu privātums ir iemesls, kāpēc jūs meklējat VPN sniedzēju?

9. Netflix atbalsts tiek pastāvīgi atjaunināts

Netflix lieta ir tāda, ka šķiet, ka tas ienīst lietotājus, kuri izmanto VPN, lai mēģinātu izvairīties no reģionālā satura ierobežojumiem. Uzņēmums mēģina bloķēt VPN lietotājus, un NordVPN to saprot un pastāvīgi strādā, lai palīdzētu saviem lietotājiem piekļūt Netflix saturam.

Faktiski tā uztur visu lapu, kurā ir norādījumi par piekļuvi reģionālajam saturam. Instrukcijas laiku pa laikam mainās, tāpēc, ja, lietojot NordVPN, rodas problēmas ar Netflix, atcerieties pārbaudīt šo lapu!

Kas mums nepatika par NordVPN

1. Torrenting tiek atbalstīts tikai dažos serveros

Sākumā Torrentings bija mazliet mīklains ar NordVPN. Tad es atcerējos, ka ne visi viņu serveri atbalsta vienādranga failu apmaiņu. Iestatījumi tam tika atrasti sadaļā “Automātiska savienojuma izveidošana startēšanas laikā”, kur jūs varat izvēlēties, lai atlase tiek veikta automātiski, vai izvēlēties noteiktu servera veidu, ar kuru izveidot savienojumu..

Attiecībā uz NordVPN tie tiek iedalīti kategorijās Dedicated, DoubleVPN, Onion over VPN vai P2P. Lai arī tas nav precīzi lietotājam draudzīgs, es uzskatu, ka tas ļauj daudz lielāku vadības elastību.

Uzmācīga tikai dažiem serveriem* Ja neizvēlaties P2P serveri, iespējams, ka straumēm būs mazāka tendence – piemēram

Lai gan es priecājos, ka NordVPN atbalsta straumēšanu, var būt diezgan sarūgtinoši, ja aprobežosities tikai ar noteiktiem serveriem, ja esat aizraujošs ventilators. Es arī ievēroju, ka Torrent ātrumi patiesībā nebija tik labi, kā es gaidīju, balstoties uz manis veiktajiem ātruma testiem.

2. Negodīgi ātrumi Malaizijā

Man šī daļa bija jāpievieno arī kā pretruna, jo es biju satriekts par to, cik slikti ātruma pārbaudēs darbojās NordVPN Malaizijas serveris. Vienkārši sakot, es izmēģināju Malaizijas serveri trīs dažādās dienās un vairākas reizes dienā – ātrumi, ar kuriem šeit savienojas NordVPN, ir vienkārši šausmīgi. Es pastāvīgi saskāros ar drausmīgu ātrumu 3 līdz 11Mbbs, kas ir vienkārši nepieņemami.

  NordVPN İncelemesi: NordVPN Kullanmanın 9 Artıları ve 4 Eksileri

3. Lēns lietotņu un serveru savienojums

Ja izmantojat tādu klientu lietotni kā operētājsistēmai Windows NordVPN, ir jāņem vērā viena lieta, kas pieprasa zināmu laiku, lai izveidotu savienojumu ar serveri. Es darbināju hronometru Windows klientā (es darbinu Windows 10 ar cietvielu disku), un savienojuma izveidošana vidēji prasa 14–30 sekundes. Tas neietver laiku, kas klientam nepieciešams, lai ielādētu.

Tagad dažiem cilvēkiem tas varētu nelikties par daudz. Bet, ja jūs esat tāds kā es un pieradis pie SSD ātruma ielādes laikiem, tad jūs varētu saprast. Vai arī padomājiet par to šādi, ja atrodaties standarta cietajā diskā – 14–30 sekundes ir tas, cik daudz laika dators prasīs pilnīgai sāknēšanai, salīdzinot ar pašreizējo..

Es domāju, ka vienīgais izņēmums šajā gadījumā ir tas, ja jūs izmantosit NordVPN no sava maršrutētāja, tādā gadījumā tas būs “vienmēr ieslēgts”.

4. OpenVPN konfigurācija nav lietotājam draudzīga

Ja vēlaties izmantot OpenVPN, nevis L2TP vai kādu citu protokolu, iespējams, esat mazliet šokēts. Pirmkārt, jums būs jālejupielādē NordVPN serveru ZIP fails, kurā ir katra viņu servera konfigurācijas fails. Katrā serverī ir divas konfigurācijas – viena TCP un otra UDP.

NordVPN konfigurācijas

Tas nozīmē, ka ZIP arhīvā ir vairāk nekā 8000 konfigurācijas failu (precīzi sakot, 9 341) ar nosaukumiem, piemēram, al1.nordvpn.com.tcp443 vai za12.nordvpn.com.tcp443. Attiecībā uz to, kur atrodas katrs konfigurācijas failu serveris, jums tas jānoskaidro izmēģinājuma un kļūdas ceļā.

Nopietni, ka šī ir viena no smieklīgākajām metodēm, par kuru varēja domāt NordVPN, lai izplatītu OpenVPN konfigurācijas, un tā ir masīvas sāpes kaklā.

Grunts līnija: Vai es maksāšu par NordVPN??

Vienvārdsakot – absolūti! Personīgi, meklējot VPN sniedzēju, iespējams, ka es rīkojos tāpat kā jūs visi – privātums, drošība un ātrums. Visās šajās galvenajās jomās NordVPN darbojas izcili.

Mani ārkārtīgi pārsteidza servera ātrums, kas patiesībā bija daudz labāks nekā es gaidīju no jebkura VPN pakalpojumu sniedzēja. Tiesa, ir daži nomākumi, piemēram, Malaizijas servera ātrums tika samazināts, taču galu galā tā ir viena valsts no 62.

Ledus uz kūkas ir NordVPN 3 gadu darījums par USD 3,49 mēnesī, kas no tā, ko es redzu, naudas vērtības ziņā ir gandrīz nepārspējams. Pat ja kāds piedāvā zemāku cenu, es šaubos, vai viņš to dara pakalpojumu līmenī, ko piedāvā NordVPN.

Vai es par to maksāšu? Pilnīgi.

Galvenās iezīmes

  • ✓ Nav reģistrēta
  • ✓ Dubultā DNS
  • ✓ Nodrošina ne vairāk kā 6 ierīces
  • ✓ komutācijas PGP. privātums
  • ✓ Vairāku protokolu atbalsts

Ieteicams

  • • Augstākās kvalitātes drošība
  • • Vienkārša, bet jaudīga lietotāja saskarne
  • • Liels serveru skaits
  • • Pieejams gandrīz visām platformām

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me