NordVPN

Contents

NordVPN

https://nordvpn.com/

tl؛ dr

NordVPN یک مدعی بسیار ترسناک است. این دکمه ها همه دکمه های سمت راست را در زمینه های امنیتی ، حریم خصوصی و سرعت هل می دهد ، اما همه آنها را با قیمت های اشتراک طولانی مدت دشوار ارائه می دهد. خرید قطعی برای هر کسی که می خواهد حریم شخصی خود را تضمین کند ، باید بخرد!

NordVPN نقد و بررسی: 9 جوانب مثبت & 4 منفی استفاده از NordVPN

NordVPN یکی دیگر از مهمترین کارها در تجارت VNP است و خارج از پاناما مستقر است. این شرکت از سال 2012 شروع به کار کرد و در مدت زمان کوتاهی مسیری طولانی را طی کرد. از سال 2023 ، بیش از 4000 سرور مستقر در 62 کشور جهان را مدیریت می کند.

آنچه در مورد NordVPN دوست داریم

1. حفظ حریم خصوصی و امنیت درجه یک

NordVPN مقر آن در پاناما است که اگرچه معمولاً برای اکثر ارائه دهندگان خدمات مهم نیست اما برای خدمات VPN قابل توجه است. پاناما هیچ قانونی برای نگهداری داده ها ندارد و دولت آنها (تا آنجا که می دانیم) نظارت بر اینترنت را انجام نمی دهد. این بدان معنی است که از نظر قانونی ، NordVPN نیازی به حفظ گزارش فعالیت های کاربران خود ندارد – عالی برای حفظ حریم خصوصی شما!

علاوه بر مکان عالی برای حفظ حریم خصوصی ، NordVPN همچنین از استانداردهای رمزگذاری عالی برخوردار است. مانند همه ارائه دهندگان خدمات برتر VPN در اطراف ، آنها از استاندارد رمزگذاری پیشرفته 256 بیتی (AES) استفاده می کنند.

صبر کنید – اطلاعات بیشتری وجود دارد – برای محافظت بیشتر از حریم شخصی شما ، NordVPN از کلیدهای PGP در تماس با مشتری و محافظت از اطلاعات حساب خود استفاده می کند. از کلیدهای PGP می توان برای رمزگذاری ارتباطات بین شما و NordVPN استفاده کرد و عملاً غیرقابل شکست هستند.

Kill-switch: آنها دارای دو نوع مختلف سوئیچ kill هستند: یک کاربر اکنون می تواند بستن یک برنامه خاص را ببندد یا اتصال اینترنت را به طور کامل خاتمه دهد در صورت قطره غیر منتظره (کشنده سوئیچ در سراسر سیستم).

2. Kill Switch مانع از مصالحه حریم خصوصی می شود

اگر نمی دانید چه اتفاقی می افتد اگر اتصال شما به یک سرور NordVPN خراب شود ، پاسخ Kill Switch پاسخی برای Kill Switch است. اگر یک سرور NordVPN اتصال شما را متوقف کند ، این ویژگی تمام ارتباطات اینترنتی شما را متوقف می کند.

بسته به پلتفرم شما ، دو نسخه از Kill Switch Kill NordVPN وجود دارد. نسخه Windows یا Mac به شما امکان می دهد اگر اتفاقی بیفتد ، ارتباط برقرار کنید چه برنامه هایی را متوقف می کند ، در حالی که نسخه برنامه تلفن همراه همه چیز را متوقف می کند.

همه این موارد برای جلوگیری از نشت اطلاعات مفید است.

2.1. بدون نشت DNS

مانند همیشه هنگام تست VPN ، گذشته از تست های نصب و سرعت یکی از مهمترین موارد این است که مطمئن شوید که IP واقعی شما نقاب شده است. پس از همه ، این یکی از اهداف اصلی است ، درست است؟ تست های استاندارد را می توان در dnsleak.com یا dnsleaktest.com انجام داد.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که IP واقعی خود را با مواردی که در آن دو سایت نشان داده شده است مقایسه کنید – تا زمانی که آنها مطابقت نداشته باشند ، شما خوب هستید.

آزمون نشت NordVPN DNS* من در مالزی هستم ، بنابراین مشتری NordVPN من به وضوح خوب کار می کند!

۳- با Double VPN محافظت را دو برابر کنید

در حال حاضر شما با مفاهیم اساسی VPN آشنا خواهید شد ، بنابراین بیایید در مورد چیز دیگری که NordVPN با آن همراه است و این دو VPN است صحبت کنیم. با پیوند دادن دو سرویس دهنده VPN ، شما در واقع یک لایه محافظت اضافی دریافت می کنید.

  NordVPN 검토 : NordVPN 사용의 9 가지 장점과 4 가지 단점

امنیت اضافی با دو برابر VPN

رایانه / دستگاه شما ابتدا به یک سرور VPN متصل می شود ، و سپس قبل از رسیدن به مقصد مورد نظر خود ، به یک سرور VPN دوم متصل می شود. به این ترتیب ، IP مقصد شما از دو تغییر عبور می کند و داده های شما نیز دو بار رمزگذاری می شوند. همانطور که گفتم ، محافظت را دو برابر کنید!

4. اتصال 6 دستگاه در بسیاری از انواع بستر های نرم افزاری

بهترین VPN برای چندین دستگاه

برای اکثر ما ، می توان انتظار داشت که در یک زمان از VPN در چند دستگاه استفاده کنیم. حداقل در یک کامپیوتر و یک دستگاه تلفن همراه. سپس کسانی هستند که دستگاه دیوانه وار هستند و دارای کامپیوتر ، لپ تاپ ، دو تلفن هوشمند ، دو تبلت و خوبی هستند که می دانند چه چیز دیگری است.

NordVPN برای همه سرویس دهنده است و حداکثر شش اتصال همزمان را در هر زمان پشتیبانی می کند. این بدان معناست که می توانید تمام دستگاه های خود را بصورت جداگانه ایمن کرده و برای اندازه گیری مناسب آن را روی روتر خود پرتاب کنید.

تعداد خوبی از انواع پلتفرم پشتیبانی می شوند ، بنابراین هر آنچه که دارید احتمالاً خوب است. تنها مورد استثنائات در مورد روترهاست زیرا اینها نرم تر هستند.

هشدار

همه روترها از VPN پشتیبانی نمی کنند. لطفاً بررسی کنید که قبل از خرید سرویس ، NordVPN را بهمراه اتصال اینترنت خود پشتیبانی می کنید یا خیر. در غیر اینصورت بهترین روتر بی سیم ما را برای VPN بررسی کنید.

5. سرعت سریع – به جز در مالزی!

من پنج موقعیت جغرافیایی مختلف را امتحان کردم و در حالی که متوجه شدم که زمان معمول افزایش پینگ هر چه دورتر از مکانهای فیزیکی خود داشته باشم ، سرعت کلی بسیار چشمگیر بود. آزمایشات من روی یک خط 50Mbps انجام می شود که من مرتباً از توان 45Mbps بهره می گیرم.

از اکثر مکانها ، من به طور متوسط ​​به 40Mbps رسیدم – که تاکنون بهترین موردی است که در هنگام استفاده از VPN با آنها روبرو شده ام (به یاد داشته باشید که خط من از نظر فنی 50Mbps است و حداکثر واقعی آن در حدود 45Mbps است). تنها استثنائی که در عملکرد پیدا کردم سرور مالزی بود.

تست سرعت آسیا - سرور مالزیآسیا – مالزی

تست سرعت استرالیا - سرور پرتاسترالیا – پرت

تست سرعت در آمریکای شمالی - Washington Serverآمریکای شمالی – واشنگتن

تست سرعت آفریقا - سرور Johannesburgآفریقا – یوهانسبورگ

تست سرعت اروپا - London Serverاروپا – لندن

از آنجا که در اکثر قسمت ها سرعت بسیار چشمگیر بود ، پخش یوتیوب برای 2k و 4k HD نیز خوب بود ، اما دوباره صاف و بدون درد بود. من قادر به پخش فیلم های 4k بدون هیچ مشکلی در همه هستم. با این حال ، دوباره همانطور که قبلاً متوجه شدیم ، اتصال مالزی به سختی موفق به گرفتن جریان 720p شد ، سرعت خیلی بد بود.

6. بیش از 4000 سرور در 62 کشور

سرورهای NordVPN* برنامه ویندوز NordVPN از یک نقشه نقشه جهانی برای انتخاب محل سرور خود استفاده می کند

با بیش از 4000 سرور در 62 کشور ، شکی نیست که NordVPN یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات VPN بزرگ امروز در آنجا است. حتی اگر یک زن و شوهر از آنها چندان هم عالی نباشند ، به معنای واقعی کلمه هزاران نفر دیگر برای انتخاب وجود دارند.

تقریبا نیمی از این سرورها مستقر در ایالات متحده هستند و تعداد مشابهی از سرورهای مستقر در اروپا را از نزدیک دنبال می کنید. تنها منفی که می توانم ببینم این است که آنها در مناطق آسیا و اقیانوسیه و آفریقا محدودیت های بیشتری دارند.

7. NordVPN پیشنهادات عالی دارد!

MonthlyYelylyBi سالانه
قیمت / ماه 11.95 $ 6.99 $ 4.99 $
کل بیل 11.95 $ 83.88 $ 95.75 $
چرخه صورتحساب1-ماه 12-ماه 24-ماه
ضمانت برگشت پول 30-day30-day30-day

با تحقیق در مورد ExpressVPN که به قیمت 6.67 دلار ارزانترین قیمت آن است ، من از برنامه قرارداد سه ساله در هر ماه 2.75 دلاری دیوانه شده توسط NordVPN متعجب شدم (برنامه 3 ساله قطع شده بود: [4.99 دلار $ در هر ماه 2 قرارداد قرارداد 2 ماهه). در یک دوره از مدت زمان یک ماه تا یک سال ، هر دو تقریباً با همان قیمت هستند ، اما برنامه 2 ساله NordVPN به سادگی ارزش حیرت آور برای پول است.

  مراجعة NordVPN: 9 إيجابيات و 4 سلبيات لاستخدام NordVPN

به این روش فکر کنید – آنها دارای 30 روز ضمانت برگشت پول هستند و قیمت های ارزان قیمت را برای برنامه های بلند مدت ارائه می دهند – این باعث می شود مصرف کننده کامل باشد. با نگاهی به برنامه یک ساله آنها ، قیمت به کل 83.88 دلار می رسد. اگر می توانید فقط 12 دلار بیشتر از آن استفاده کنید و به مدت دو سال بروید ، چرا که نه?

متأسفانه ، اینجا یک چیز کوچک اما وجود دارد – NordVPN بسته به این که کشور شما از کجا واقع شوید ، مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) را نیز متهم می کند. مالیات بر ارزش افزوده به همه شما تعلق نمی گیرد ، اما برخی ممکن است هزینه اضافی تا 20٪ را دریافت کنند (از آنچه من دیده ام).

مالیات بر ارزش افزوده NordVPN

8. Cryptocur ارز و CASH به عنوان پرداخت پذیرفته شده است

برای VPN من علاقه مند نیستم که اگر آنها پرداخت را از طریق چک ، کارت اعتباری یا پیش نویس بانکی بپذیرند ، اما من تحت تأثیر این هستم که علاوه بر رمزنگاری ، NordVPN پرداخت های نقدی را در بعضی از مکان ها پذیرفته است. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، می توانید به صورت نقدی در الکترونیک Fry یا Micro Center پرداخت کنید.

برای Cryptocur ارز ، این شرکت سه نوع را قبول می کند – بیت کوین ، اتریوم و ریپل.

این دو روش پرداخت به دلیل غیرقابل ردیابی بودن اهمیت دارند. از این گذشته ، حریم خصوصی شما به همین دلیل است که به دنبال ارائه دهنده VPN هستید ، درست است?

9. پشتیبانی Netflix به روز شده است

نکته مورد نظر Netflix این است که به نظر می رسد از کاربرانی که از VPN استفاده می کنند متنفر هستند تا محدودیت های محتوای منطقه ای را پیدا کنند. این شرکت تلاش می کند تا کاربران VPN را مسدود کند و NordVPN این مسئله را درک می کند و دائماً کار می کند تا به کاربران خود برای دسترسی به محتوای Netflix کمک کند.

در حقیقت ، این صفحه و کل صفحه را که دستورالعمل نحوه دسترسی شما به محتوای منطقه ای را در اختیار دارد ، نگه می دارد. دستورالعمل ها هر از گاهی تغییر می کند ، بنابراین اگر در هنگام استفاده از NordVPN متوجه شدید که مشکلی با Netflix دارید ، یادتان باشد که آن صفحه را بررسی کنید!

چیزی که درباره NordVPN دوست نداریم

1. تورنت فقط در بعضی از سرورها پشتیبانی می شود

در ابتدا تورنتینگ با NordVPN کمی مبهم بود. سپس یادآوری کردم که همه سرورهای آنها از اشتراک فایل به همتا پشتیبانی نمی کنند. تنظیمات این مورد در زیر “اتصال خودکار هنگام شروع کار” یافت شد که می توانید انتخاب خود را بصورت خودکار انجام دهید یا نوع خاصی از سرور برای اتصال به آن را انتخاب کنید..

برای NordVPN ، اینها به Dedicated ، DoubleVPN ، پیاز Over VPN یا P2P طبقه بندی می شوند. اگرچه دقیقاً کاربر پسند نیستم ، می فهمم که این امکان انعطاف پذیری بسیار بیشتری را در کنترل فراهم می کند.

تورنت فقط در برخی از سرورها* اگر سرور P2P را انتخاب نمی کنید ، احتمالاً تورنت شما صاف باشد – مانند این

در حالی که خوشحالم که NordVPN از torrenting پشتیبانی می کند ، می تواند بسیار ناامید کننده باشد که فقط اگر شما یک فن torrenting هستید محدود به سرورهای خاصی باشید. من همچنین متوجه شدم که سرعت تورنت براساس آزمایشات سرعتی که انجام دادم واقعاً آنطور که انتظار داشتم نیست.

2. سرعتهای سنگین در مالزی

من مجبور شدم که این بخش را به عنوان نتیجه اضافه کنم ، زیرا از اینکه عملکرد سرور مالزی NordVPN در تست های سرعت چگونه شوکه شدم ، شوکه شدم. برای اینکه واضح باشم ، سرور مالزی را در طول سه روز مختلف و چندین بار در روز امتحان کردم – سرعتی که NordVPN به اینجا متصل می شود بسیار افتضاح است. من به طور مداوم با سرعت های ناخوشایند 3 تا 11 مگابایت در ثانیه روبرو می شوم ، که به سادگی غیرقابل قبول هستند.

  NordVPN apskats: 9 plusus un 4 mīnusus, lietojot NordVPN

3. برنامه های اتصال آهسته و اتصالات سرور

اگر از یک برنامه مشتری مانند برنامه NordVPN برای ویندوز استفاده می کنید ، یک نکته وجود دارد که باید توجه داشته باشید این است که اتصال به سرور تا مدتی طول می کشد. من یک سرویس کرونومتر برای مشتری ویندوز اجرا کردم (ویندوز 10 را با یک درایو حالت جامد اجرا می کنم) و برقراری اتصال به طور متوسط ​​14-30 ثانیه طول می کشد. این شامل زمانی نیست که مشتری بارگیری کند.

حال برای برخی از افراد ، این ممکن است خیلی به نظر نرسد. اما اگر شما مثل من هستید و به زمان بارگذاری SSD با سرعت عادت کرده اید ، ممکن است درک کنید. یا اگر در هارد دیسک استاندارد هستید ، به این روش فکر کنید – این 14-30 ثانیه طول می کشد که رایانه شما چقدر طول بکشد تا بتواند بطور کامل در مقایسه با آنچه اکنون با آن روبرو هستید.

من فکر می کنم تنها استثنای همه این موارد این است که اگر می خواهید NordVPN را از روتر خود خاموش کنید ، در این صورت “همیشه روشن” خواهد بود.

4. پیکربندی OpenVPN کاربر پسند نیست

اگر ترجیح می دهید به جای L2TP یا پروتکل دیگری از OpenVPN استفاده کنید ، ممکن است کمی شوکه باشید. ابتدا باید یک فایل ZIP از سرورهای NordVPN را بارگیری کنید ، که حاوی پرونده پیکربندی برای هر یک از سرورهای آنها است. هر سرور دارای دو تنظیم است – یکی برای TCP و دیگری برای UDP.

تنظیمات NordVPN

این بدان معناست که در داخل بایگانی ZIP بیش از 8000 پرونده پیکربندی (9،341 در آخرین تعداد دقیق) با نام هایی مانند al1.nordvpn.com.tcp443 یا za12.nordvpn.com.tcp443 وجود دارد. در مورد هر سرور فایل پیکربندی که در آن وجود دارد ، باید این کار را با آزمایش و خطا فهمید.

به طور جدی ، این یکی از مسخره ترین روش هایی است که NordVPN می توانست برای توزیع پیکربندی های OpenVPN در نظر داشته باشد و درد بزرگی در گردن است..

Bottomline: آیا هزینه NordVPN را پرداخت می کنم?

با یک کلمه – کاملاً! از نظر شخصی ، وقتی به دنبال ارائه دهنده VPN هستید ، به احتمال زیاد من بعد از همه موارد شما هستم – حریم خصوصی ، امنیت و سرعت. NordVPN در تمام این مناطق مهم بسیار خوب عمل می کند.

من بسیار تحت تأثیر سرعت سرورها قرار گرفتم که در واقع بسیار بهتر از آنچه انتظار داشتم از هر ارائه دهنده خدمات VPN انتظار داشته باشم. درست است ، برخی از سقوطها وجود دارد مانند سرعت سرور مالزی یک کاهش قیمت بود ، اما این یک کشور از 62 نفر است ،.

تخم مرغ روی کیک معامله 3 ساله NordVPN با مبلغ 3.49 دلار در ماه است که از آنچه می بینم از نظر ارزش پول تقریباً غیرقابل تحمل است. حتی اگر کسی قیمت کمتری را ارائه دهد ، من شک دارم که آنها این کار را در سطوح خدماتی انجام می دهند که NordVPN ارائه می دهد.

آیا هزینه این کار را پرداخت می کنم؟ کاملا.

ویژگی های اصلی

  • ✓ بدون ورود به سیستم
  • ✓ دو برابر DNS
  • ✓ حداکثر 6 دستگاه را ایمن می کند
  • ✓ PGP برای کامیناها. حریم خصوصی
  • protocol پشتیبانی از پروتکل چندگانه

توصیه شده برای

  • • امنیت درجه بالا
  • • رابط کاربری ساده اما قدرتمند
  • • تعداد انبوه سرورها
  • تقریباً برای همه سیستم عامل ها موجود است

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me