pCloud

Contents

pCloud

https://www.pcloud.com/

тл; д-р

pCloud служить як відмінним інструментом резервного копіювання та обміну роботою. Ви можете використовувати його на будь-якому цифровому пристрої і максимально захистити свої файли за допомогою ручного шифрування. Найкраще, що ви можете сплатити одноразову плату за довічну підписку! Чи дивно, чому ми любимо pCloud?

Огляд PCloud – 9 плюсів & 1 Про використання хмарного зберігання PCloud

Заснований у Швейцарії, pCloud був відносно новачком ринку онлайн-сховищ, коли він розпочався в 2013 році.

Тим не менш, навіть як новий малюк у блоці, pCloud довів, що їх зберігання у хмарі є оптимальним універсальним рішенням як для особистих, так і для ділових користувачів.

Що насправді їх відрізняє, це дві особливості:

 1. Довічна підпискаДля номінальної одноразової оплати ви можете постійно підписатися на їхні послуги без будь-яких щорічних або щомісячних платежів за оновлення.
 2. pCloud CryptoДля найкращої безпеки даних ви можете заблокувати свої файли шифруванням на своєму пристрої перед завантаженням на зберігання. Це захищає його від будь-яких небажаних очей і забезпечує доступ до файлу лише ви (і той, кому ви надаєте ключ)..

На сьогоднішній день pCloud вдалося завоювати понад 6 мільйонів користувачів та здобув сертифікацію ISO у галузі систем управління якістю (СМЯ) та систем управління інформаційною безпекою (ISMS).

Сюди входять клієнти великого часу, такі як Uber, AirBnb, Twitter та Instagram.

Довічні підписки

pCloud – це перше хмарне сховище, яке запропонувало довічну підписку. Зараховуючи в $ 480 $ 175 за план Преміум і 980 $ 350 за Premium Plus, ви отримаєте привілей на зберігання назавжди. .

Плюси PCloud

Ми досліджували зручність використання, доступність на різних цифрових платформах, цілісність та безпеку даних. І звичайно, чи доступна ціна. Перш ніж ми покажемо вам наш аналіз, цей відео-тур по pCloud дасть вам краще розуміння того, що таке pCloud:

1. Ніколи не втрачайте файл ніколи за допомогою системи перемотування pCloud

Частина причини, по якій люди використовують хмарний сховище як інструмент резервного копіювання, полягає в тому, що вони мають страхування, якщо вони коли-небудь втратять файл через вірус, пошкодження, помилку або просто збережуть неправильну версію важливого файлу.

pCloud завжди переконується, що у вас є недоторкана копія вашого файлу, доступна для завантаження, зберігаючи 5 окремих копій кожного файлу, який ви завантажуєте на свої сервери, у 3 різних місцях у безпечному центрі обробки даних в Далласі, Техас. Це найкраща захист від втрати, крадіжки або пошкодження файлів.

Крім того, не просто ненавиджу це, коли ви працюєте над файлом, і через помилку він закінчується неправильно. Але ваша оригінальна робота втрачається, оскільки ви економили над нею?

Ну, pCloud також має ще одну особливість під назвою pCloud Rewind that відстежує історію файлів протягом 30 днів так що якщо ви помилилися з поточною версією та зберегли або випадково видалили файл, ви зможете легко перемотатися на попередню версію.

Для довгострокових проектів ви також можете вибрати додатки з розширеною історією файлів (EFH), щоб зберегти попередні версії файлів до 360 днів на всякий випадок.

2. Першокласна безпека для захисту чутливих файлів

У епоху, коли файли, що містять конфіденційну інформацію, можуть бути взломані, заглянуті та навіть викрадені чи змінені, безпека завжди важлива для користувача хмарного сховища, а pCloud дає вам найкраще завдяки службі шифрування на стороні клієнта під назвою pCloud Crypto.

Шифрування pCloud Crypto

Для пояснення всі хмарні постачальники використовують розширене шифрування стандарту шифрування (AES) TLS / SSL 256 біт, що дозволяє хмарній системі зберігання даних захищати ваші файли під час передачі з вашого пристрою на сервер.

Усі, хто перехопить цей файл на шляху до хмарного сховища, не зможе заглянути у ваш файл без ключа шифрування.

Але це все одно. Після завантаження його на хмарний сервер зберігання даних він повертається у початковому форматі, і це означає, що кожен, хто має доступ до сервера, може отримати доступ до даних. Сюди входять не лише співробітники pCloud, але й будь-які правоохоронні та урядові органи, які мають легальний доступ.

pCloud піднімає захист даних на більш високий рівень за допомогою додаткової програми під назвою pCloud Crypto, яка дає вам, клієнту, потужність шифрування.

Це програмне забезпечення дозволяє зашифрувати свій файл на комп’ютері чи мобільному телефоні, перш ніж надсилати його на зберігання. Щоб розблокувати його, вам потрібно буде використовувати згенерований ключ під назвою CryptoPass.

  PCloud gjennomgang - 9 fordeler og 1 ulemper ved bruk av PCloud Cloud Storage

Таким чином, навіть після того, як він буде зашифрований знову та розшифрований під час процесу передачі, він все ще має pCloud Crypto, щоб захистити його від небажаного доступу проти всіх, хто не має вашого ключа CryptoPass..

Смішний факт

pCloud настільки впевнений, що pCloud Crypto не може бути зламаним. Настільки, що вони кинули виклик хакерам із провідних університетів, включаючи Берклі, Бостон, MIT та 613 інших організацій, щоб довести їх неправильність. Чи вдалося їм? Дивіться звіт тут.

3. Зручне управління файлами на ходу

Одним із сильних сторін pCloud є його доступність на всіх цифрових платформах, включаючи Windows, Mac, Linux і навіть мобільні системи, такі як Android, iOS та Windows mobile. І завдяки функції автоматичної синхронізації pCloud всі файли завжди будуть легко оновлюватися.

Платформи, що підтримуються pCloud

Уявіть собі це: ви працюєте над презентацією PowerPoint на своєму ноутбуку для важливої ​​зустрічі. Потім, сідаючи в таксі, щоб поїхати на зустріч, ви отримуєте нову інформацію та вам потрібно змінити слайди під час маршруту.

Просто відкрийте pCloud на своєму мобільному телефоні, перейдіть до файлу PowerPoint та виправте його звідти. Наступного разу, коли ви отримаєте доступ до нього зі свого ноутбука, у вас вже буде остання версія.

Уявіть подібний сценарій, коли вам доведеться вносити зміни до свого файлу, але ваш ноутбук чи мобільний телефон недоступні. Ваш друг поруч відкрив свій ноутбук і пропонує вам на деякий час користуватися ним. Але оскільки ваш обліковий запис у хмарному сховищі обмежений лише вашим ноутбуком та мобільним телефоном, вам доведеться платити додаткові витрати, щоб отримати доступ до нього з іншого пристрою … або ви?

За допомогою pCloud ми перевірили таку можливість і були приємно здивовані, дізнавшись, що до наших файлів можна отримати доступ з декількох різних пристроїв без додаткових витрат.

Деякі постачальники хмарних сховищ фактично прив’язують ваш обліковий запис до одного комп’ютера, ноутбука чи мобільного пристрою. Ми були приємно здивовані, виявивши, що до наших файлів можна отримати доступ з декількох пристроїв без додаткових витрат.

4. Зберігайте свої файли з інших онлайн-платформ із легкістю

Якщо ви раніше вже використовували постачальника хмарних пам’яток, таких як Google Drive або Dropbox, не хвилюйтесь. pCloud також може легко обмінюватися інформацією з іншими сторонніми службами і дозволяє легко завантажувати з інших сайтів.

Сюди входять соціальні медіа, такі як Facebook, Instagram та Picasa.

Наприклад, коли ми зв’язалися з Facebook, наші альбоми були резервні копії, а структура папок зберігалася недоторканою до наших зображень у Facebook, класифікованих у відповідних каталогах..

Вони навіть намагаються інтегруватись у резервне копіювання WordPress сайтів у майбутньому, тому схоже, що pCloud незабаром зможе підключитися до інших часто використовуваних веб-сайтів та служб.

5. Гладкий мобільний додаток

Якщо говорити про інші платформи, чи мали ви ще можливість випробувати мобільний додаток pCloud?

Додаток пропонує простий інтерфейс, який надає нам зручність завантаження, упорядкування та обміну нашими файлами, як це нам подобається буквально під рукою.

Наприклад, коли ви торкаєтесь верхнього лівого кута, щоб отримати доступ до лівого розсувного меню, вам доступні чотири кнопки для доступу до різних типів файлів, доступних через ваш пристрій: документа, аудіо, відео чи візуального.

Фільтруйте файли за типом файлу

Ви також можете упорядкувати свої файли залежно від способу їх використання:

Папки для різних цілей

 • Криптова папкаДля секретних файлів ви хочете забезпечити найвищу безпеку
 • Файли офлайнДля файлів, до яких ви хочете отримати доступ, коли у вашому телефоні немає лінії інтернету
 • Спільні папкиДля файлів, якими ви хочете поділитися з громадськістю

Ви також можете обмінюватися файлами та легко переглядати статистику обміну, використовуючи “Мої посилання”, щоб відстежувати, як ваші файли розповсюджуються.

Переглянути статистику обміну

У вас також є можливість того, як ви хочете впорядкувати структуру ваших папок і файлів. Ви можете редагувати їх окремо або масово, а також додавати нові папки.

Редагуйте файли та папки в мобільному додатку

Значок пошуку полегшує вам відстеження обраного вами файлу, а піктограма спільного доступу біля кожної папки дає вам також можливість спільного доступу та зв’язку..

Пошук файлів у додатку pCloud

Якщо ви новий користувач і вам потрібна допомога щодо його використання, довідка pCloud надає вичерпні вказівки щодо того, як ефективно використовувати додаток.

  Ulasan PCloud - 9 Kelebihan & 1 Kelebihan Menggunakan Penyimpanan Awan PCloud

Ми можемо зробити все це в мобільному додатку, і все, що ми зробили, буде миттєво синхронізовано на всіх пристроях, які ми з’єднали з pCloud.

Але не бери на це слово. Завантажте додаток та переконайтесь у цьому самі.

6. pCloud Drive – Ваш віртуальний жорсткий диск в Інтернеті

Якщо у вас багато даних і недостатньо місця на вашому обчислювальному пристрої, ви можете подумати про придбання зовнішнього жорсткого диска для архівації всіх цих даних. Але все-таки носіння фізичного пристрою не дозволяє вам легко працювати чи ділитися файлами, коли ви перебуваєте в дорозі.

Натомість як щодо віртуального жорсткого диска з додатковою зручністю доступу в Інтернеті, автоматичної синхронізації всієї інформації та інтегрованого обміну файлами?

pCloud Drive

Відповідь ми знайшли в pCloud Drive, настільному додатку, який дозволяє зберігати свої файли та папки в Інтернеті, який працює так само, як додатковий жорсткий диск на комп’ютері, а ще краще, тому що він легко доступний в Інтернеті в будь-який час і будь-де.

7. Заархівуйте всі важливі, але важко використані дані у сховищі даних

Якщо говорити про зберігання даних, незалежно від того, чи ведете ви бізнес з великою кількістю файлів для управління або просто хочете місце для зберігання ваших особистих файлів, не використовуючи обчислювальний простір, ви можете використовувати pCloud, щоб безпечно архівувати ваші дорогоцінні дані.

Завдяки високій мережевій безпеці pCloud, додатковій перевазі шифрування Crypto для конфіденційних даних та довічної підписки, ви можете зберігати всю необхідну інформацію на невизначений термін, але при цьому отримувати легкий доступ до них з будь-якого обраного вами пристрою.

8. Легкий доступ до ваших файлів

У більшості випадків, коли ви хочете завантажувати свої файли на свій обліковий запис у хмарному сховищі, вам доведеться пройти громіздкий процес використання інтерфейсу для індивідуального клацання та вибору файлів..

За допомогою pCloud ми виявили, що завантаження дійсно просте, просто перетягуючи файл на веб-портал чи віртуальний диск.

Також у pCloud у своїй системі встановлені плагіни медіапрогравача для зручного переліку, організації та відтворення відеофайлів, зображень та музичних файлів.

9. Співпрацюйте зі своїми файлами легко з іншими

Обмін файлами та папками дуже просто за допомогою pCloud. За допомогою простого натискання кнопки чи дотику ви можете генерувати посилання для завантаження чи завантаження, які надсилатимуться людям у списку контактів. Це дозволить їм завантажувати ваші файли або ділитися файлами з вами у цій призначеній папці.

Співпрацюйте з іншими

Ви навіть можете запропонувати їм спільно керувати призначеною папкою для роботи. Для серйозного ділового користувача це служить потужним інструментом віддаленої роботи.

Мінуси pCloud

Оскільки pCloud отримав шанс навчитися іншим продуктам хмарного зберігання, перш ніж виробляти власні, він насправді не має наслідків як універсальний продукт.

Однак є додаткові послуги, які надає pCloud, які потрібно купувати окремо від вашої підписки:

 1. pCloud CryptoДля найкращої безпеки файлів ви доплачуєте за надбудову pCloud Crypto для шифрування файлів вручну на пристрої
 2. Розширена історія файлів (EFH) Якщо вам потрібно відслідковувати історію ваших файлів протягом тривалого періоду часу, вам доведеться розпочати розширену історію файлів, яка буде відслідковувати всі версії файлів та оновлення протягом року.

* Більше про ціни на ці додатки нижче.

План і ціни pCloud

pCloud має 2 різні плани передплати та 2 окремі додатки, які ви можете вибрати.

Усі плани надаються безкоштовним доступом до мобільних та настільних додатків, передачі безпеки SSL, необмеженим завантаженням розміру файлу (теоретично, але це залежить від того, яке місце у вас є), версія версії файлів, обмін посиланнями (і вгору, і вниз).

Різниця для всіх планів, будь то Premium або Premium Plus у тому, скільки місця для зберігання та завантаження завантажено:

Щорічні підписки

Річні підписки на pCloud

Преміум річний забезпечує 500 Гб пам’яті для зберігання та завантаження посилань разом із 30 днів історії файлів. Преміум плюс щорічно для більш важких користувачів даних оновляє накопичувач до 2 ТБ та завантажує посилання для завантаження.

Довічні підписки

Довічні плани pCloud

Ви також можете отримати ті самі переваги на постійній основі за доступну одноразову оплату в розмірі 175 доларів і 350 доларів відповідно.

  PCloud áttekintés - 9 előnye és 1 előnye a PCloud Cloud Storage használatának

Особливо, якщо ви плануєте бути довгостроковим користувачем Cloud, це допоможе вам у довгостроковій перспективі, оскільки вам не потрібно буде поновлювати абонентські внески!

Наразі це єдиний постачальник хмарних сховищ, який надає вам цей варіант. І як ви можете сказати з довгого списку встановлених клієнтів, що pCloud обслуговує, вони будуть тут, щоб залишитися, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про закінчення терміну дії підписки …

Примітка

Ми провели деякі дослідження та аналіз щодо підписок на pCloud довічного користування. Не забудьте перевірити це на нашому огляді pCloud.

Доповнення

Крім вищезазначеного, ви можете додати до наступних служб додаткові заходи безпеки та резервного копіювання файлів:

 • pCloud Crypto $ 125 за довічні підписки
  4,99 дол. США щомісяця або 47,88 дол. США щомісяця
 • Розширена історія файлів на $ 39 за відстеження файлу до одного року.

Якщо ви все ще хочете занурити ноги у воду перед тим, як поплавати, безкоштовна пробна версія надає 10 Гб безкоштовного онлайн-сховища (+ 4 ГБ, коли ви повністю налаштуєте pCloud на комп’ютері та мобільному пристрої) та 50 Гб завантаження трафіку із спільного доступу посилання щомісяця. Ваша історія файлів зберігатиметься лише до 15 днів.

Як pCloud порівнюється з Dropbox?

pCloud VS Dropbox

Dropbox вже більше 10 років працює як постачальник хмарних сховищ, і в 2016 році запустив Project Infinite, що дозволяє їм надавати послуги нарівні з pCloud… або це?

184,987 людей вже перейшли з Dropbox на pCloud і з поважних причин. Буд, не приймай на це нашого слова. Ось короткий порівняння, щоб ви могли вирішити для себе:

pCloud VS Dropbox: швидкість завантаження та завантаження

Одним з ключових факторів для визначення того, що робить хорошого постачальника послуг хмарного зберігання, є швидкість. Чим швидше швидкість завантаження, завантаження та синхронізації, тим зручніше отримати доступ до файлів і керувати ними.

pCloud зробив кілька тестів на швидкість у режимі реального часу щодо DropBox з відеофайлом розміром 1,12 ГБ, і ось результати:

Швидкість завантаження – Dropbox (5 хв. 34 секунди) проти pCloud (54 секунди)

Швидкість завантаження – Dropbox (1 хв. 34 секунди) проти pCloud (37 секунд)

pCloud VS Dropbox: Безпека даних

І pCloud, і Dropbox захистять ваші файли під час передачі файлів на їх сервери. Однак саме там зупиняється Dropbox. І хоча умови Dropbox підкреслюють, що вони мають сувору політику щодо поліції своїх працівників, факт залишається фактом, що ваші файли можуть отримати доступ до них.

Однак pCloud позбавляється від цієї опції з pCloud Crypto. З цим доданим заходом безпеки шифрування виконується вручну на вашому пристрої, і навіть pCloud не може отримати доступ до даних, які ви зберігаєте у вашому обліковому записі, якщо ви не надасте їм ключ.

pCloud VS Dropbox: доступність та співвідношення ціни та якості

Як і будь-що інше, ви, безумовно, будете шукати співвідношення ціни та якості з точки зору місця для зберігання на той час.

Ми провели порівняння і виявили, що Бізнес-план Dropbox пропонує 16,58 доларів США (з урахуванням податку) на місяць за 1 ТБ місця, тоді як пакет Premium Plus Plus pCloud пропонує 2 ТБ на 7,99 доларів на місяць.

Це в 2 рази перевищує обсяг зберігання в половині ціни!

А якщо ви перейдете на довічну підписку, вам потрібно буде роздрібнити лише один платіж, який є еквівалентом 3 з половиною роки річної підписки. За допомогою pCloud ви дійсно заощаджуєте в довгостроковій перспективі.

pCloud VS Dropbox: Відстеження файлів

Dropbox надає послуги з історії файлів до 120 днів, тоді як розширена історія файлів pCloud дозволяє відстежувати історію до року, що краще для відстеження довгострокових проектів.

Вердикт: чи рекомендуємо ми pCloud?

Безумовно! pCloud зараз є нашим кращим постачальником постачальників пам’яті, оскільки він забезпечує все необхідне особистому чи діловому користувачеві з найвищою безпекою за доступною ціною.

Завдяки зручному інтерфейсу, доступному на всіх відомих цифрових платформах, до 2 ТБ місця та можливій довічній підписці, ви дійсно отримуєте свою цінність.

Ми радимо вам зареєструватися на безкоштовну пробну версію і протестувати це на собі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me