pCloud

Contents

pCloud

https://www.pcloud.com/

tl؛ dr

pCloud به عنوان یک ابزار پشتیبان عالی و ابزار اشتراک گذاری کار بسیار عالی است. شما می توانید آن را در هر دستگاه دیجیتال استفاده کنید و فایل های خود را با رمزگذاری دستی حداکثر امن کنید. از همه مهمتر ، شما می توانید هزینه اشتراک یک بار برای اشتراک یک عمر را پرداخت کنید! جای تعجبی نیست که چرا عاشق pCloud هستیم?

بررسی PCloud – 9 جوانب مثبت & 1 Con استفاده از ذخیره سازی ابر Cloud PCloud

با تأسیس در سوئیس ، pCloud با شروع سال 2013 ، تازه وارد بازار ذخیره سازی آنلاین بود.

با این وجود ، حتی هنگامی که کودک جدید در این بلوک قرار دارد ، pCloud ثابت کرده است که فضای ابری آنها راه حل بهینه همه جانبه برای کاربران شخصی و تجاری است..

آنچه واقعاً آنها را از هم جدا می کند این دو ویژگی ویژه است:

 1. اشتراک طول عمر برای پرداخت یک بار اسمی ، می توانید بدون هیچ گونه هزینه تمدید سالانه یا ماهانه ، به طور دائم در خدمات آنها مشترک شوید.
 2. pCloud Crypto برای بهترین استفاده در امنیت داده ها ، می توانید قبل از بارگذاری برای ذخیره سازی ، قفل پرونده های خود را با رمزگذاری روی دستگاه خود انتخاب کنید. این امر آن را از هرگونه چشمان ناخواسته ایمن می کند و تضمین می کند که فقط شما (و هر کسی که کلید آن را می دهید) به پرونده دسترسی دارید.

تا به امروز ، pCloud توانسته است بیش از 6 میلیون کاربر را بدست آورد و دارای مجوز ISO در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت (QMS) و سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) باشد..

این شامل مشتری های بزرگ بزرگی مانند Uber ، AirBnb ، Twitter و Instagram می باشد.

اشتراک های مادام العمر

pCloud اولین فضای ذخیره سازی ابری است که اشتراک مشترک دارد. شارژ با قیمت 480 دلار 175 دلار برای طرح پریمیوم و 980 دلار 350 دلار برای پریمیوم پلاس ، این امتیاز را برای همیشه برای ذخیره سازی خواهید داشت. .

جوانب مثبت PCloud

ما دوستی کاربر ، در دسترس بودن در سیستم عامل های مختلف دیجیتال ، یکپارچگی داده ها و امنیت را بررسی کردیم. و البته ، آیا قیمت مناسب است. قبل از اینکه ما تجزیه و تحلیل خود را به شما نشان دهیم ، این تور ویدئویی از pCloud درک بهتری در مورد pCloud به شما ارائه می دهد:

1. هرگز با یک سیستم عقب pCloud یک پرونده دیگر هرگز از دست ندهید

بخشی از دلیل عدم استفاده مردم از فضای ذخیره‌سازی ابری به عنوان ابزاری برای تهیه نسخه پشتیبان ، به گونه‌ای است که در صورت از دست دادن پرونده به دلیل ویروس ، فساد ، خطا یا صرفه جویی در صرفه جویی در نسخه اشتباه یک پرونده مهم ، آنها از این بیمه برخوردار هستند..

pCloud همیشه با ذخیره 5 نسخه جداگانه از پرونده ای که بارگذاری شده روی سرورهای آنها در 3 مکان مختلف در یک مرکز مرکز امنیت داده در دالاس ، تگزاس ، اطمینان حاصل می کند که یک نسخه دست نخورده از پرونده خود را برای بارگیری در دسترس دارید. این محافظت نهایی در برابر گم شدن ، سرقت یا خراب شدن پرونده ها است.

همچنین ، وقتی در حال کار بر روی یک پرونده هستید و به دلیل اشتباه ، از آن متنفر نیستید ، اشتباه می شود. اما کار اصلی شما از بین می رود زیرا شما روی آن صرفه جویی کرده اید?

خوب ، pCloud همچنین یکی دیگر از ویژگی های به نام pCloud Rewind را دارد 30 روز سابقه پرونده شما را ردیابی می کند به گونه ای که اگر با نسخه فعلی اشتباه کرده اید و پرونده خود را ذخیره یا به طور تصادفی حذف کرده اید ، می توانید به راحتی به نسخه قبلی برگردید.

برای پروژه های بلند مدت ، می توانید از تاریخ افزودنی پرونده طولانی (EFH) نیز استفاده کنید تا نسخه های قبلی پرونده را حداکثر 360 روز نگه دارید..

2. امنیت درجه یک برای محافظت از فایل های حساس

در عصری که پرونده های حاوی اطلاعات حساس را می توان هک کرد ، هک کرد و حتی به سرقت رفت یا تغییر داد ، امنیت همیشه برای کاربر ذخیره سازی ابری مهم است و pCloud با سرویس رمزنگاری سمت مشتری خود به نام pCloud Crypto بهترین ها را به شما می دهد..

رمزگذاری pCloud Crypto

برای توضیح ، همه ارائه دهندگان cloud از رمزگذاری پیشرفته استاندارد رمزگذاری (AES) TLS / SSL 256 استفاده می کنند که به سیستم ذخیره سازی ابری اجازه می دهد تا فایل های شما را هنگام انتقال از دستگاه به سرور ایمن کند..

هرکسی که این پرونده را در مسیر ذخیره سازی ابری متوقف کند ، قادر نخواهد بود بدون کلید رمزگذاری ، پرونده شما را جستجو کند.

اما این تا آنجا که می رود پس از بارگیری در سرور ذخیره سازی ابری ، در قالب اصلی خود برگشته و به این معنی است که هرکسی که به سرور دسترسی داشته باشد می تواند به داده ها دسترسی پیدا کند. این شامل نه فقط کارمندان pCloud بلکه هرگونه اجرای قانون و مقامات دولتی با دسترسی قانونی نیز می شود.

pCloud با برنامه دیگری به نام pCloud Crypto که امنیت رمزگذاری را به شما می دهد ، امنیت داده ها را به سطح بالاتری می برد..

  PCloud Review - 9 Pros & 1 Con tentang Menggunakan PCloud Cloud Storage

این نرم افزار به شما امکان می دهد تا قبل از ارسال آن برای ذخیره سازی ، ابتدا پرونده خود را روی رایانه یا موبایل خود رمزگذاری کنید. برای باز کردن قفل آن ، باید از کلید تولید شده به نام CryptoPass استفاده کنید.

به این ترتیب ، حتی پس از رمزگذاری مجدد و رمزگشایی در طی فرآیند انتقال ، هنوز هم دارای pCloud Crypto برای محافظت از آن در برابر دسترسی ناخواسته در برابر هر کسی که کلید CryptoPass شما را ندارد.

حقیقت خنده دار

pCloud به قدری اطمینان دارد که pCloud Crypto قابل هک شدن نیست. به حدی که آنها هکرها را از دانشگاههای برتر از جمله برکلی ، بوستون ، میت و 613 سازمان دیگر به چالش کشیده اند تا آنها را اشتباه نشان دهند. آیا آنها موفق شدند؟ گزارش را اینجا ببینید.

3. مدیریت فایل مناسب در حال حرکت

یکی از نقاط قوت pCloud در دسترس بودن آن در تمام سیستم عامل های دیجیتال از جمله ویندوز ، مک ، لینوکس و حتی سیستم های موبایل مانند Android ، iOS و ویندوز موبایل است. و با ویژگی همگام سازی خودکار pCloud ، همه پرونده ها همیشه بدون دردسر به روز می شوند.

سیستم عامل پشتیبانی شده توسط pCloud

این را تصور کنید: شما برای یک جلسه مهم در حال ارائه یک پاورپوینت از خانه بر روی لپ تاپ خود هستید. سپس به عنوان سوار تاکسی برای رفتن به جلسه می شوید ، اطلاعات جدیدی دریافت می کنید و هنگام مسافرت باید اسلایدها را تغییر دهید.

فقط کافی است pCloud را بر روی تلفن همراه خود باز کنید ، به فایل پاورپوینت دسترسی پیدا کنید و آن را از آنجا تعمیر کنید. دفعه بعد که از لپ تاپ خود به آن دسترسی پیدا کردید ، آخرین نسخه را خواهید داشت.

سناریوی مشابه را تصور کنید که در آن باید پرونده خود را اصلاح کنید اما لپ تاپ یا تلفن همراه شما در دسترس نیست. دوست شما در این نزدیکی لپ تاپ خود را باز کرده است و به شما امکان می دهد تا مدتی از آن استفاده کنید. اما از آنجا که حساب ذخیره سازی ابری شما فقط به لپ تاپ و موبایل شما محدود شده است ، برای دسترسی به آن از دستگاه های دیگر مجبورید هزینه های اضافی بپردازید … یا اینکه?

با استفاده از pCloud ، ما این امکان را آزمایش کردیم و با کمال تعجب از دانستن اینکه به پرونده های ما بدون پرداخت هزینه اضافی می توان از چندین دستگاه مختلف دسترسی داشت.

برخی از ارائه دهندگان ذخیره سازی cloud در واقع حساب شما را با یک رایانه ، لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه مرتبط می کنند. از اینکه ما متوجه شدیم که پرونده های ما از چندین دستگاه بدون پرداخت هزینه اضافی قابل دسترسی هستند ، خوشحال شدیم.

4- پرونده ها را از طریق دیگر بسترهای نرم افزاری آنلاین با سهولت ذخیره کنید

اگر قبلاً از ارائه دهنده ذخیره سازی Cloud مانند Google Drive یا Dropbox استفاده کرده اید ، هیچ نگرانی وجود ندارد. pCloud همچنین قادر به تبادل اطلاعات با سایر خدمات شخص ثالث است و به شما امکان می دهد از سایر سایت ها با سهولت بارگذاری کنید.

این شامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Instagram و Picasa می شود.

به عنوان مثال ، وقتی با فیسبوک در ارتباط بودیم ، از آلبوم های ما نسخه پشتیبان تهیه شد و ساختار پوشه با تصاویر فیسبوک ما طبقه بندی شده در فهرستهای مربوطه ، سالم ماندگار شد..

آنها حتی به دنبال ادغام خود در تهیه نسخه پشتیبان سایتهای وردپرس در آینده هستند ، بنابراین به نظر می رسد که pCloud به زودی قادر به اتصال به سایر سایتها و سرویس های آنلاین رایج خواهد شد.

5. نرم افزار تلفن همراه کاربر پسند نرم

صحبت از سیستم عامل های دیگر ، آیا هنوز فرصتی برای تجربه برنامه موبایل pCloud دارید?

برنامه یک رابط کاربری ساده ارائه می دهد که به ما امکان بارگذاری ، تنظیم و به اشتراک گذاری پرونده های ما را می دهد ، همانطور که دوست داریم به معنای واقعی کلمه در نوک انگشتان ما باشد.

به عنوان مثال ، هنگامی که گوشه بالا سمت چپ را لمس می کنید تا به منوی کشویی سمت چپ دسترسی پیدا کنید ، چهار دکمه برای شما وجود دارد که به انواع مختلفی از فایلهای قابل دسترسی از طریق دستگاه خود دسترسی داشته باشید: سند ، صوتی ، تصویری یا تصویری.

با توجه به نوع پرونده آن ، پرونده ها را فیلتر کنید

بسته به نوع استفاده از آنها ، می توانید پرونده های خود را ترتیب دهید:

پوشه ها برای اهداف مختلف

 • Crypto Folder برای پرونده های مخفی که می خواهید بالاترین امنیت را داشته باشید
 • فایلهای آفلاین برای فایلهایی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید وقتی تلفن شما خط اینترنت ندارد
 • پوشه های به اشتراک گذاشته شده برای پرونده هایی که می خواهید با آنها به اشتراک بگذارید

همچنین می توانید فایلها را به اشتراک بگذارید و آمار سهم خود را به راحتی با استفاده از پیوندهای من مشاهده کنید تا نحوه توزیع فایلهای شما مشاهده شود.

مشاهده آمار اشتراک

شما همچنین می توانید در مورد چگونگی سازماندهی ساختار پوشه ها و فایل های خود گزینه ای را انتخاب کنید. می توانید آنها را بصورت جداگانه یا به صورت عمده ویرایش کنید و پوشه های جدید را نیز اضافه کنید.

فایلها و پوشه ها را در برنامه تلفن همراه ویرایش کنید

نماد جستجو ردیابی پرونده مورد نظر شما را آسانتر می کند و نماد اشتراک در کنار هر پوشه آزادی به اشتراک گذاری و پیوند را نیز به شما می دهد..

  مراجعة PCloud - 9 إيجابيات و 1 عيوب استخدام PCloud Cloud Storage

فایل ها را در برنامه pCloud جستجو کنید

اگر کاربر جدید هستید و در مورد چگونگی استفاده از آن به کمک نیاز دارید ، pCloud Help راهنمایی جامعی را برای یادگیری نحوه استفاده موثر از برنامه ارائه می دهد.

ما می توانیم همه این موارد را در برنامه تلفن همراه انجام دهیم و هر کاری که انجام داده ایم با هماهنگی همه دستگاه هایی که با pCloud وصل کرده ایم ، فوراً.

اما کلمه ما را برای آن استفاده نکنید. برنامه را بارگیری کنید و آن را برای خود تجربه کنید.

6. pCloud Drive – هارد دیسک مجازی آنلاین شما

اگر داده زیادی دارید و فضای کافی برای دستگاه محاسبات خود ندارید ، ممکن است به فکر تهیه یک هارد اکسترنال باشید تا تمام آن داده ها را بایگانی کنید. اما با این وجود ، حمل یک وسیله فیزیکی کار را برای شما به اشتراک نمی گذارد و یا می توانید فایل ها را هنگام حرکت به اشتراک بگذارید.

در عوض ، در مورد هارد دیسک مجازی با اضافه شدن راحتی دسترسی آنلاین ، همگام سازی خودکار تمام اطلاعات و اشتراک فایل یکپارچه?

درایو pCloud

ما جواب را در pCloud Drive ، یک برنامه دسک تاپ پیدا کردیم ، که به شما امکان می دهد تا پرونده ها و پوشه های خود را بصورت آنلاین ذخیره کنید که درست مانند داشتن یک هارد اضافی روی رایانه شما باشد ، حتی بهتر از آن هم زیرا به راحتی آنلاین در هر زمان و هر مکان امکان پذیر است..

7. بایگانی تمام داده های ضروری اما به سختی استفاده شده در یک طاق داده

صحبت از ذخیره سازی داده ها ، چه مشاغل با پرونده های زیادی را برای مدیریت خود داشته باشید و چه می خواهید مکانی برای ذخیره پرونده های شخصی خود بدون استفاده از فضای محاسباتی خود داشته باشید ، می توانید از pCloud برای بایگانی کردن اطلاعات با ارزش خود استفاده کنید.

با داشتن امنیت شبکه بالا pCloud ، مزیت اضافه شده رمزگذاری Crypto برای داده های حساس و گزینه اشتراک اشتراک در طول عمر ، می توانید تمام اطلاعات ضروری خود را به طور نامحدود ذخیره کرده و در عین حال از هر دستگاه مورد نظر خود به آنها دسترسی آسان داشته باشید..

8. دسترسی آسان به پرونده های شما

در اکثر اوقات ، وقتی می خواهید پرونده های خود را روی حساب ذخیره سازی ابری خود بارگذاری کنید ، مجبورید مراحل سخت و دشوار استفاده از رابط کاربری را برای کلیک و انتخاب پرونده های خود به صورت جداگانه طی کنید..

با pCloud ، دریافتیم که آپلود با کشیدن و رها کردن پرونده به پورتال وب یا درایو مجازی بسیار آسان است..

همچنین pCloud دارای افزونه های پخش کننده رسانه ای است که برای لیست بندی آسان ، سازماندهی و پخش فایل های ویدیویی ، تصویر و موسیقی در سیستم خود نصب شده است.

9. با پرونده های خود به راحتی با دیگران همکاری کنید

اشتراک فایل و پوشه با pCloud بسیار ساده است. با یک کلیک ساده یک دکمه یا لمس ، می توانید پیوندهایی را بارگیری یا بارگذاری کنید تا برای افراد در لیست تماس خود ارسال شود. این به آنها امکان می دهد تا فایلهای شما را بارگیری کنند یا فایلهای خود را در آن پوشه اختصاص داده شده به اشتراک بگذارند.

با دیگران همکاری کنید

حتی می توانید از آنها دعوت کنید تا یک پوشه اختصاص داده شده را برای اهداف کاری مدیریت کنند. برای کاربر جدی مشاغل ، این به عنوان یک ابزار کار از راه دور قدرتمند عمل می کند.

منفی pCloud

از آنجا که pCloud قبل از تولید خود فرصتی برای یادگیری از دیگر محصولات ذخیره سازی ابر داشته است ، واقعاً به عنوان یک کالای متنوع.

با این حال ، خدمات اضافی وجود دارد که pCloud ارائه می دهد که باید جداً از اشتراک شما خریداری شود:

 1. pCloud Crypto برای بهترین کیفیت در امنیت پرونده ، هزینه اضافی را برای افزودنی pCloud Crypto برای رمزگذاری پرونده های خود به صورت دستی در دستگاه خود پرداخت می کنید
 2. تاریخچه فایلهای گسترده (EFH) اگر شما نیاز به پیگیری تاریخچه پرونده های خود برای مدت زمان طولانی دارید ، باید با Extended File History بروید که تمام نسخه های فایل و به روزرسانی ها را برای یک سال ردیابی می کند.

* اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری این افزونه ها در زیر.

برنامه و قیمت گذاری pCloud

pCloud دارای 2 برنامه اشتراک مختلف و 2 افزودنی جداگانه برای انتخاب شماست.

همه برنامه ها با دسترسی رایگان به برنامه های کاربردی موبایل و دسک تاپ ، انتقال امنیت SSL ، بارگذاری نامحدود اندازه پرونده (به لحاظ تئوری بستگی دارد به فضای شما در دسترس است) ، نسخه سازی پرونده ، به اشتراک گذاری پیوند (هر دو بالا و پایین) بستگی دارد..

تفاوت برای همه برنامه ها ، چه پریمیوم و چه پریمیوم پلاس در میزان فضای ذخیره ترافیکی برای ذخیره و بارگیری شماست:

اشتراک های سالانه

اشتراک های سالانه pCloud

Premium Annual سالانه 500 گیگابایت ذخیره سازی و بارگیری لینک را به همراه 30 روز سابقه پرونده فراهم می کند. سالانه پریمیوم پلاس ، برای کاربران سنگین تر داده ، آن را به 2 حافظه سل ذخیره می کند و ترافیک لینک را بارگیری می کند.

  PCloud Review - 9 voor- en nadelen van het gebruik van PCloud Cloud Storage

اشتراک های مادام العمر

برنامه های طول عمر pCloud

همچنین می توانید برای پرداخت یک بار پرداخت به ترتیب 175 دلار و 350 دلار نیز به طور دائم همین مزایا را دریافت کنید.

به خصوص اگر قصد دارید یک کاربر بلند مدت Cloud باشید ، این امر در درازمدت از شما سود خواهد برد زیرا دیگر نیازی به تمدید هزینه اشتراک ندارید.!

تاکنون این تنها ارائه دهنده ذخیره سازی ابری است که آن گزینه را در اختیار شما قرار می دهد. و همانطور که می توانید از لیست طولانی مشتری های مستقر بگویید که pCloud در خدمت شماست ، آنها برای ماندن در اینجا خواهند بود ، بنابراین هرگز لازم نیست نگران این اشتراک منقضی شوید …

توجه داشته باشید

ما در مورد اشتراک pCloud Lifetime چندین تحقیق و تحلیل انجام داده ایم. حتماً آن را در بررسی طول عمر pCloud بررسی کنید.

افزودنی

علاوه بر موارد فوق ، می توانید برای اقدامات اضافی در زمینه امنیت و تهیه فایل پشتیبان از خدمات زیر اضافه کنید:

 • pCloud Crypto 125 دلار برای اشتراک های عمر
  4.99 دلار در ماه و یا 47.88 دلار در سال پرداخت می شود
 • تاریخچه پرونده 39 دلار برای ردیابی پرونده تا یک سال تمدید شده است.

اگر هنوز هم می خواهید قبل از شنا ، پاهای خود را در آب فرو کنید ، محاکمه رایگان به شما امکان ذخیره 10 گیگابایت بصورت آنلاین (+ 4 گیگابایت هنگام تنظیم کامل pCloud را در رایانه و موبایل خود) و 50 گیگابایت بارگیری ترافیک را می دهد. پیوندهای ماهانه سابقه پرونده شما فقط 15 روز حفظ می شود.

چگونه pCloud با Dropbox مقایسه می شود?

pCloud VS Dropbox

Dropbox بیش از 10 سال است که به عنوان ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری فعالیت می کند و در سال 2016 Project Infinite را راه اندازی کرد و به آنها امکان می دهد خدمات را به صورت همگام با pCloud ارائه دهند … یا اینکه?

184.987 نفر قبلاً از Dropbox به pCloud و به دلایل خوبی منتقل شده اند. جوانه حرف ما را برای این حرف نزن. در اینجا یک مقایسه سریع وجود دارد ، بنابراین می توانید خودتان تصمیم بگیرید:

pCloud VS Dropbox: سرعت بارگذاری و بارگیری

یکی از عوامل اصلی برای تعیین آنچه که ارائه دهنده مناسب ذخیره سازی ابری را ایجاد می کند سرعت است. هرچه سرعت بارگیری ، بارگذاری و همگام سازی سریعتر باشد ، دسترسی و مدیریت فایل های شما راحت تر خواهد بود.

pCloud تست های سرعت واقعی را در برابر DropBox با یک فایل ویدئویی با اندازه 1.12 گیگابایت انجام داد و در اینجا نتایج بدست آمده است:

سرعت بارگذاری – Dropbox (5 دقیقه 34 ثانیه) در مقابل pCloud (54 ثانیه)

سرعت بارگیری – Dropbox (1 دقیقه 34 ثانیه) در مقابل pCloud (37 ثانیه)

pCloud VS Dropbox: امنیت داده ها

هر دو pCloud و Dropbox از فایلهای شما در هنگام انتقال فایل به سرورهای خود محافظت می کنند. با این حال ، این جایی است که برای Dropbox متوقف می شود. و در حالی که اصطلاحات Dropbox تأکید می کند که آنها برای پلیس کارکنان خود سیاست سختگیری دارند ، واقعیت این است که پرونده های شما توسط آنها قابل دسترسی است.

اما pCloud با pCloud Crypto از شر آن گزینه خلاص می شود. با این اندازه گیری امنیتی اضافه شده ، رمزنگاری به صورت دستی روی دستگاه شما انجام می شود تا حتی pCloud نتواند به داده هایی که در حساب خود ذخیره کرده اید دسترسی پیدا کند مگر اینکه کلید آنها را به آنها بدهید..

pCloud VS Dropbox: قیمت مناسب و ارزش برای پول

مانند هر چیز دیگری ، مطمئناً در این مدت به دنبال ارزش پول از نظر فضای ذخیره سازی خواهید بود.

ما یک مقایسه انجام دادیم و متوجه شدیم که برنامه تجاری Dropbox به میزان 1 TB فضای در هر ماه 16.58 دلار (شامل مالیات) در ماه ارائه می دهد در حالی که بسته Premium Plus pCloud 2 حافظه سل را با 7.99 دلار در ماه ارائه می دهد..

یعنی 2 برابر مقدار ذخیره نصف قیمت!

و اگر می خواهید به یک اشتراک مشترک بپردازید ، فقط باید مبلغی را بپردازید که معادل آن باشد اشتراک سالانه 3 و نیم سال. با pCloud واقعاً در دراز مدت صرفه جویی می کنید.

pCloud VS Dropbox: پیگیری پرونده

Dropbox خدمات تاریخچه پرونده را تا 120 روز ارائه می دهد در حالی که سابقه فایل گسترده برنامه pCloud به شما امکان می دهد تاریخچه پیگیری یک سال را داشته باشید که بهتر است برای پیگیری پروژه های بلند مدت.

حکم: آیا pCloud را توصیه می کنیم؟?

قطعاً! pCloud در حال حاضر # 1 ارائه دهنده ذخیره سازی مورد نظر ما است زیرا هر آنچه را که یک کاربر شخصی یا شغلی نیاز دارد با امنیت درجه یک با نرخ مقرون به صرفه فراهم می کند.

با داشتن رابط کاربر پسند در تمام سیستم عامل های دیجیتال شناخته شده و حداکثر 2 TB فضای و اشتراک مشترک ممکن است ، شما واقعاً ارزش خود را برای پول دریافت می کنید.

ما شما را تشویق می کنیم که برای آزمایش رایگان آنها ثبت نام کنید و آن را برای خودتان آزمایش کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me