pCloud

Contents

pCloud

https://www.pcloud.com/

tl; dr

pCloud ir gan lielisks dublējumkopijas, gan darba dalīšanas rīks. Varat to izmantot jebkurā digitālā ierīcē un maksimāli nostiprināt failus ar manuālu šifrēšanu. Pats labākais – jūs varat maksāt vienreizēju maksu par mūža abonementu! Vai ir kāds brīnums, kāpēc mēs mīlam pCloud?

PCloud pārskats – 9 plusi & 1 PCloud mākoņa krātuves izmantošanas nosacījums

PCloud, kas dibināts Šveicē, bija relatīvs jaunpienācējs tiešsaistes glabāšanas tirgū, kad tas sāka darboties 2013. gadā.

Tomēr, pat kā jaunais bloķēšanas bērns, pCloud ir pierādījis, ka viņu mākoņu krātuve ir optimāls universāls risinājums gan personīgiem, gan biznesa lietotājiem.

Kas viņus īsti atšķir, ir šīs divas īpašās iezīmes:

 1. Mūža abonementsNominālajam vienreizējam maksājumam jūs varat pastāvīgi abonēt viņu pakalpojumus bez ikgadējām vai ikmēneša atjaunošanas maksām..
 2. pCloud CryptoFar vislabāko datu drošību, pirms augšupielādes glabāšanai varat izvēlēties bloķēt failus ierīcē ar šifrēšanu. Tas pasargā to no nevēlamām acīm un nodrošina, ka failiem var piekļūt tikai jūs (un ikviens, kam jūs piešķirat atslēgu).

Līdz šim pCloud ir izdevies uzvarēt vairāk nekā 6 miljonus lietotāju un ir ieguvis ISO sertifikātu kvalitātes vadības sistēmu (KVS) un informācijas drošības pārvaldības sistēmu (ISMS) jomā..

Tas ietver lielos laika klientus, piemēram, Uber, AirBnb, Twitter un Instagram.

Mūža abonementi

pCloud ir pirmā mākoņa krātuve, kas piedāvā abonēšanu mūža garumā. Iekasējot maksu no 480 USD 175 USD par Premium plānu un 980 USD 350 par Premium Plus, jums būs privilēģijas uz visiem laikiem. .

Plusi PCloud

Mēs izpētījām draudzīgumu lietotājam, pieejamību dažādās digitālajās platformās, datu integritāti un drošību. Un, protams, vai cena ir pieejama. Pirms mēs parādīsim jums mūsu analīzi, šī pCloud video ekskursija ļaus jums labāk izprast, kas ir pCloud:

1. Nekad vairs nezaudējiet failu, izmantojot pCloud’s Rewind System

Daļa no iemesliem, kāpēc cilvēki izmanto mākoņa krātuvi kā rezerves rīku, ir tā, ka viņiem ir apdrošināšana, ja viņi kādreiz zaudē failu vīrusa, korupcijas, kļūdu dēļ vai vienkārši saglabājot svarīga faila nepareizo versiju..

pCloud vienmēr pārliecinās, vai jums ir pieejama neskarta faila kopija, kas pieejama lejupielādēšanai, glabājot 5 atsevišķas katra faila kopijas, kuras augšupielādējat viņu serveros 3 dažādās vietās drošā datu centra objektā Dalasā, Teksasā. Tas ir galvenais drošības līdzeklis pret failu pazaudēšanu, nozagšanu vai sabojāšanu.

Turklāt nedariet to tikai tad, kad strādājat ar failu, un kļūdas dēļ tas nonāk nepareizi. Bet jūsu oriģinālais darbs tiek zaudēts, jo jūs to ietaupījāt?

PCloud ir arī vēl viena funkcija ar nosaukumu pCloud Rewind izseko jūsu failu vēsturi 30 dienas tā, ka, ja esat pieļāvis kļūdu ar pašreizējo versiju un saglabājāt vai nejauši izdzēsāt failu, varat viegli attīt atpakaļ uz iepriekšējo versiju.

Ilgstošiem projektiem varat izvēlēties arī paplašinātu failu vēstures (EFH) papildinājumu, lai iepriekšējās failu versijas saglabātu līdz 360 dienām tikai gadījumā,.

2. Augstākā līmeņa drošība jutīgu failu aizsardzībai

Laikmetā, kurā var iekļūt failos, kas satur sensitīvu informāciju, tos var meklēt un pat nozagt vai mainīt, mākoņu krātuves lietotājam vienmēr ir svarīga drošība, un pCloud sniedz jums vislabāko, izmantojot savu klienta puses šifrēšanas pakalpojumu ar nosaukumu pCloud Crypto..

pCloud Kripto šifrēšana

Skaidrojumam visi mākoņu pakalpojumu sniedzēji izmanto uzlabotā šifrēšanas standarta (AES) TLS / SSL 256 bitu šifrēšanu, kas ļauj mākoņu krātuves sistēmai aizsargāt jūsu failus pārsūtīšanas laikā no ierīces uz serveri.

Ikviens, kurš pārtver šo failu ceļā uz mākoņa krātuvi, nevarēs izpētīt jūsu failu bez šifrēšanas atslēgas.

Bet tas ir tik tālu, kā iet. Kad tas ir augšupielādēts mākoņu krātuves serverī, tas ir atpakaļ sākotnējā formātā, un tas nozīmē, ka datiem var piekļūt ikviens, kam ir piekļuve serverim. Tas ietver ne tikai pCloud darbiniekus, bet arī visas tiesībaizsardzības un valdības iestādes ar likumīgu piekļuvi.

pCloud paaugstina datu drošību augstākā līmenī ar papildu programmu pCloud Crypto, kas piešķir klientam šifrēšanas spēku.

  Revisión de PCloud: 9 ventajas y 1 inconveniente del uso de PCloud Cloud Storage

Šī programmatūra ļauj šifrēt failu datorā vai mobilajā ierīcē, pirms to nosūtīt glabāšanai. Lai to atbloķētu, jums būs jāizmanto ģenerētā atslēga ar nosaukumu CryptoPass.

Tādā veidā, pat pēc atkārtotas šifrēšanas un atšifrēšanas pārsūtīšanas laikā, tajā joprojām ir pCloud Crypto, lai aizsargātu to pret nevēlamu piekļuvi pret ikvienu, kam nav jūsu CryptoPass atslēgas..

Jautrs fakts

pCloud ir tik pārliecināts, ka pCloud Crypto nav sašķeļams. Tik daudz, ka viņi ir izaicinājuši hakerus no augstākajām universitātēm, tostarp Berkeley, Boston, MIT un 613 citām organizācijām, lai pierādītu viņiem nepareizību. Vai viņiem izdevās? Skatīt ziņojumu šeit.

3. Ērta failu pārvaldība, atrodoties ceļā

Viena no pCloud priekšrocībām ir tā pieejamība visās digitālajās platformās, ieskaitot Windows, Mac, Linux un pat mobilajās sistēmās, piemēram, Android, iOS un Windows mobile. Izmantojot pCloud automātiskās sinhronizācijas funkciju, visi faili vienmēr tiks bez pūlēm atjaunināti.

PCloud atbalstītās platformas

Iedomājieties šo: svarīgā sanāksmē jūs strādājat ar Powerpoint prezentāciju no mājām uz sava klēpjdatora. Iekāpjot taksometrā, lai dotos uz sapulci, jūs iegūstat jaunu informāciju un, braucot uz darbu, jāmaina slaidi.

Vienkārši mobilajā ierīcē atveriet pCloud, piekļūstiet PowerPoint failam un labojiet to no turienes. Nākamreiz, piekļūstot tam no klēpjdatora, jums jau būs jaunākā versija.

Iedomājieties līdzīgu scenāriju, kurā jums jāgroza fails, bet klēpjdators vai mobilais nav pieejams. Netālu esošajam draugam ir atvērts klēpjdators, un viņš ļauj jums to kādu laiku izmantot. Bet, tā kā mākoņa krātuves konts ir ierobežots tikai ar klēpjdatoru un mobilo ierīci, jums būs jāmaksā papildu maksa, lai tam piekļūtu no citas ierīces …?

Izmantojot pCloud, mēs pārbaudījām šo iespēju un bijām patīkami pārsteigti, uzzinot, ka mūsu failiem bez papildu maksas var piekļūt no vairākām dažādām ierīcēm..

Daži mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzēji faktiski jūsu kontu savieno ar vienu datoru, klēpjdatoru vai mobilo ierīci. Mēs bijām patīkami pārsteigti, kad atradām, ka mūsu failiem var piekļūt no vairākām ierīcēm bez papildu maksas.

4. Vienkārši saglabājiet failus no citām tiešsaistes platformām

Ja jūs jau iepriekš esat izmantojis mākoņa krātuves pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Google disku vai Dropbox, neuztraucieties. pCloud arī var viegli apmainīties ar informāciju ar citiem trešo personu pakalpojumiem un ļauj viegli augšupielādēt no citām vietnēm.

Tas ietver sociālos medijus, piemēram, Facebook, Instagram un Picasa.

Piemēram, kad izveidojām savienojumu ar Facebook, mūsu albumi tika dublēti un mapju struktūra tika saglabāta neskarta ar mūsu Facebook attēliem, kas iedalīti attiecīgajos direktorijos.

Viņi pat apsver iespēju nākotnē integrēt sevi WordPress vietņu dublēšanā, tāpēc izskatās, ka pCloud drīz varēs izveidot savienojumu ar citām parasti izmantotajām tiešsaistes vietnēm un pakalpojumiem.

5. Vienmērīga lietotājam draudzīga mobilā lietotne

Runājot par citām platformām, vai jums vēl ir bijusi iespēja piedzīvot pCloud mobilo lietotni?

Lietotne piedāvā vienkāršu saskarni, kas dod mums iespēju augšupielādēt, sakārtot un koplietot failus, kā mums tas patīk burtiski pa rokai.

Piemēram, pieskaroties augšējam kreisajam stūrim, lai piekļūtu kreisās pievienošanas izvēlnei, ir četras pogas, lai jūs varētu piekļūt dažāda veida failiem, kuriem var piekļūt, izmantojot ierīci: dokuments, audio, video vai vizuālais.

Filtrējiet failus pēc tā veida

Varat arī sakārtot failus atkarībā no tā, kā vēlaties tos izmantot:

Mapes dažādiem mērķiem

 • Crypto FolderFor slepeni faili, kuriem vēlaties sniegt visaugstāko drošību
 • Faili bezsaistēFailiem, kuriem vēlaties piekļūt, ja tālrunim nav interneta līnijas
 • Shared FoldersFor failus, kurus vēlaties koplietot ar sabiedrību

Varat arī koplietot failus un ērti apskatīt koplietošanas statistiku, izmantojot Manas saites, lai uzraudzītu, kā faili ir izplatīti.

Skatiet koplietošanas statistiku

Jums ir arī opcija, kā sakārtot mapju un failu struktūru. Varat tos rediģēt atsevišķi vai masveidā, kā arī pievienot jaunas mapes.

Rediģējiet failus un mapes mobilajā lietotnē

Meklēšanas ikona ļauj jums vieglāk izsekot izvēlētajam failam, un kopīgošanas ikona blakus katrai mapei dod jums arī koplietošanas un saišu veidošanas brīvību..

Meklējiet failus pCloud lietotnē

Ja esat jauns lietotājs un jums nepieciešama palīdzība tā lietošanā, pCloud palīdzība sniedz visaptverošus norādījumus, kā efektīvi lietot..

  Recenzja PCloud - 9 zalet i 1 wada korzystania z PCloud Cloud Storage

Mēs tos visus varam izdarīt mobilajā lietotnē, un neatkarīgi no tā, ko mēs to esam izdarījuši, tas nekavējoties tiks sinhronizēts visās ierīcēs, kuras esam savienojuši ar pCloud..

Bet neuzņemieties par to vārdu. Lejupielādējiet lietotni un izbaudiet to pats.

6. pCloud Drive – jūsu tiešsaistes virtuālais cietais disks

Ja skaitļošanas ierīcē ir daudz datu un nav pietiekami daudz vietas, varat apsvērt iespēju iegādāties ārēju cieto disku, lai arhivētu visus šos datus. Tomēr fiziskas ierīces nēsāšana neatvieglo darbu vai failu kopīgošanu, atrodoties ceļā.

Tā vietā, kā par virtuālo cieto disku ar pievienotajām tiešsaistes piekļuves ērtībām, automātisku visas informācijas sinhronizēšanu un integrētu failu koplietošanu?

pCloud disks

Atbildi atradām darbvirsmas lietojumprogrammā pCloud Drive, kas ļauj tiešsaistē saglabāt failus un mapes, kas darbojas tāpat kā ar papildu cieto disku datorā, tikai vēl labāk, jo tas ir viegli pieejams tiešsaistē jebkurā vietā un vietā..

7. Arhivējiet visus savus būtiskos, bet grūti izmantotos datus datu glabātuvē

Runājot par datu glabāšanu neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt biznesu, kurā ir daudz pārvaldāmu failu, vai vienkārši vēlaties vietu personīgo failu glabāšanai, neizmantojot skaitļošanas vietu, varat izmantot pCloud, lai droši arhivētu savus dārgos datus..

Izmantojot pCloud augsto tīkla drošību, sensitīvo datu šifrēšanas papildu priekšrocības un mūža abonēšanas iespēju, jūs varat uz visiem laikiem glabāt visu būtisko informāciju un tomēr ērti piekļūt tiem no jebkuras ierīces, kuru jūs izvēlaties..

8. Ērta piekļuve failiem

Lielākoties, kad vēlaties augšupielādēt failus mākoņa krātuves kontā, jums ir jāveic sarežģīts interfeisa izmantošanas process, lai atsevišķi noklikšķinātu un atlasītu failus..

Izmantojot pCloud, mēs atklājām, ka augšupielāde ir patiešām vienkārša, vienkārši velkot un nometot failu uz tīmekļa portālu vai virtuālo disku..

Arī pCloud savā sistēmā ir instalēti multivides atskaņotāja spraudņi, lai ērti uzskaitītu, organizētu un atskaņotu video, attēlu un mūzikas failus.

9. Viegli sadarbojieties ar citiem failiem

Izmantojot pCloud, failu un mapju koplietošana ir ļoti vienkārša. Ar vienkāršu pogas noklikšķināšanu vai pieskārienu jūs varat ģenerēt lejupielādes vai augšupielādes saites, kuras jānosūta cilvēkiem jūsu kontaktu sarakstā. Tas viņiem ļaus lejupielādēt jūsu failus vai koplietot failus ar jums šajā piešķirtajā mapē.

Sadarboties ar citiem

Jūs pat varat uzaicināt viņus kopīgi pārvaldīt piešķirto mapi darba vajadzībām. Nopietnam biznesa lietotājam tas kalpo kā spēcīgs attālināta darba rīks.

PCloud mīnusi

Tā kā pCloud ir bijusi iespēja mācīties no citiem mākoņu krātuves produktiem, pirms ražot savus, tam patiesībā nav mīnusu kā daudzpusīgam produktam.

Tomēr ir arī citi pCloud paredzētie pakalpojumi, kas jāiegādājas atsevišķi no abonementa:

 1. pCloud CryptoFor par vislabāko failu drošību, jūs maksājat papildus par pCloud Crypto papildinājumu, lai šifrētu failus manuāli ierīcē
 2. Paplašinātā failu vēsture (EFH) Ja jums ilgi jāseko līdzi failu vēsturei, jums būs jāietver paplašinātā failu vēsture, kas gada laikā izsekos visas failu versijas un atjauninājumus.

* Plašāka informācija par šo papildinājumu cenām zemāk.

pCloud plāns un cenas

pCloud ir 2 dažādi abonēšanas plāni un 2 atsevišķi papildinājumi, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Visi plāni ir ar bezmaksas piekļuvi gan mobilajām, gan galddatoru lietojumprogrammām, SSL drošības pārsūtīšanu, neierobežotu faila augšupielādi (teorētiski, bet tas ir atkarīgs no tā, cik jums ir vietas), failu versijas, saišu koplietošana (gan augšup, gan lejup).

Visu plānu atšķirība neatkarīgi no tā, vai Premium vai Premium Plus ir tas, cik daudz vietas jums ir atvēlēts krātuves un lejupielādes datplūsmas laukums:

Gada abonementi

pCloud Gada abonementi

Premium Annual nodrošina 500 GB lielu krātuves un lejupielādes saišu trafiku, kā arī 30 dienu failu vēsturi. Premium Plus Annual – vairāk datu smagajiem lietotājiem, jaunināšana uz 2 TB krātuvi un lejupielādes saišu trafiks.

Mūža abonementi

pCloud mūža plāni

Jūs varat arī pastāvīgi saņemt tādas pašas priekšrocības par pieejamu vienreizēju maksājumu attiecīgi 175 USD un 350 USD apmērā.

  Recensione di PCloud - 9 Pro e 1 contro dell'utilizzo di PCloud Cloud Storage

Īpaši, ja plānojat kļūt par ilgtermiņa mākoņa lietotāju, ilgtermiņā tas jums noderēs, jo jums nevajadzēs atjaunot abonēšanas maksas!

Pagaidām tas ir vienīgais mākoņu krātuves sniedzējs, kas jums sniedz šo iespēju. Un kā jūs varat pateikt no ilgstošā klientu saraksta, ka pCloud kalpo, viņi atradīsies šeit, lai jums nekad nebūtu jāuztraucas par šī abonementa termiņa beigām …

Piezīme

Mēs esam veikuši dažus pētījumus un analīzi par pCloud Lifetime abonementiem. Pārbaudiet to mūsu pCloud mūža pārskatā.

Papildinājums

Papildus iepriekšminētajam, jūs varat pievienot šādus pakalpojumus papildu drošībai un failu dublēšanas pasākumiem:

 • pCloud Crypto $ 125 par mūža abonementiem
  Mēnesī maksā 4,99 USD vai gadā maksā 47,88 USD
 • Pagarināta failu vēsture – 39 USD par faila izsekošanu līdz vienam gadam.

Ja joprojām vēlaties peldēties, pirms iegremdēšanās ūdenī, Free Trial piedāvā 10 GB bezmaksas krātuves tiešsaistē (+ 4 GB, kad esat pilnībā iestatījis pCloud datorā un mobilajā ierīcē) un 50 GB lejupielādes datplūsmas no koplietotas saites katru mēnesi. Jūsu failu vēsture tiks saglabāta tikai līdz 15 dienām.

Kā pCloud salīdzina ar Dropbox?

pCloud VS Dropbox

Dropbox darbojas jau vairāk nekā 10 gadus kā mākoņu krātuves nodrošinātājs un 2016. gadā uzsāka Project Infinite, ļaujot viņiem sniegt pakalpojumus līdzvērtīgi pCloud… vai tas ir?

184 987 cilvēki jau ir pārcēlušies no Dropbox uz pCloud un pamatota iemesla dēļ. Bud nepieņem mūsu vārdu. Šis ir ātrs salīdzinājums, lai jūs pats varētu izlemt:

pCloud VS Dropbox: augšupielādes un lejupielādes ātrums

Viens no galvenajiem faktoriem, lai noteiktu, kas padara labu mākoņu krātuves nodrošinātāju, ir ātrums. Jo ātrāks lejupielādes, augšupielādes un sinhronizācijas ātrums, jo ērtāk ir piekļūt failiem un tos pārvaldīt.

pCloud veica dažus reāllaika ātruma testus pret DropBox ar video failu, kura izmērs bija 1,12 GB, un šeit ir rezultāti:

Augšupielādes ātrums – Dropbox (5 minūtes 34 sekundes) pret pCloud (54 sekundes)

Lejupielādes ātrums – Dropbox (1 min 34 sekundes) pret pCloud (37 sekundes)

pCloud VS Dropbox: datu drošība

Gan pCloud, gan Dropbox aizsargās jūsu failus, pārsūtot failus uz viņu serveriem. Tomēr tieši tur tas apstājas pie Dropbox. Un, lai gan Dropbox termini uzsver, ka viņiem ir stingra politika, lai policistu savus darbiniekus, paliek fakts, ka viņi var piekļūt jūsu failiem.

Tomēr pCloud atbrīvojas no šīs iespējas ar pCloud Crypto. Ar šo pievienoto drošības pasākumu šifrēšana jūsu ierīcē tiek veikta manuāli, lai pat pCloud nevarētu piekļūt datiem, kurus glabājat savā kontā, ja vien tiem nedodat atslēgu.

pCloud VS Dropbox: Pieejamība un naudas vērtība

Tāpat kā jebkas cits, jūs noteikti meklēsit naudas vērtību, ņemot vērā tā ilgumu.

Mēs veica salīdzinājumu un atklājām, ka Dropbox biznesa plāns mēnesī piedāvā 1 USD 16,58 (ieskaitot nodokļus) par 1 TB vietas, savukārt pCloud Premium Plus pakete piedāvā 2 TB krātuvi USD 7,99 mēnesī..

Tas ir divreiz lielāks par krājuma summu uz pusi no cenas!

Un, ja jūs mūžīgi abonējat, jums būs jāveic tikai viens maksājums, kas ir līdzvērtīgs Gada abonements uz 3 ar pusi gadiem. Izmantojot pCloud, jūs patiešām ietaupāt ilgtermiņā.

pCloud VS Dropbox: failu izsekošana

Dropbox nodrošina failu vēstures pakalpojumus līdz 120 dienām, savukārt pCloud paplašinātā failu vēsture ļauj līdz pat gada vērtībai izsekot vēsturi, kas ir labāka ilgtermiņa projektu izsekošanai..

Verdikts: vai mēs iesakām pCloud?

Noteikti! pCloud pašlaik ir mūsu iecienītākais krātuves pakalpojumu sniedzējs, jo tas piegādā visam personīgajam vai biznesa lietotājam vispiemērotāko drošību par pieejamu cenu.

Izmantojot lietotājam draudzīgu saskarni, kas pieejama visās zināmajās digitālajās platformās, līdz 2 TB vietas un iespējamu abonementu uz mūžu, jūs patiešām iegūstat savu naudas vērtību.

Mēs iesakām reģistrēties viņu bezmaksas izmēģinājumam un izmēģināt to mūsu pašu spēkiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me