10 intelektualių būdų, kaip nebrangiai parduoti savo elektroninės komercijos verslą

Panašu, kad kiekvieną dieną internete pasirodo nauja elektroninės prekybos parduotuvė (arba 20), sukurianti dar didesnę esamų parduotuvių konkurenciją. Tačiau nepaisant nuolat augančio konkurentų skaičiaus, faktas, kad iki 2018 m. Mažmeninė prekyba elektroninėje parduotuvėje turėtų pasiekti 414 milijonus dolerių, turėtų pasakyti, kad dalijama rinkos dalis yra nemaža.


Vis dėlto didžiulis iššūkis elektroninės prekybos įmonių savininkams yra jų produktų rinkodara. Paieškos sistemos optimizavimas vis labiau įsibėgėja, o pirkdami mokamus už paspaudimą skelbimus galite sugadinti net didžiausią biudžetą. Verslininkai užsiima „bagažinės kėlimu“ ir „pasidaryk pats“ principu, todėl norėjau sužinoti, kokios rinkodaros idėjos ten nekainavo rankos ir kojos.

Aš paklausiau 10 elektroninės komercijos verslininkų, kokių unikalių idėjų jie turėjo, kad galėtų nebrangiai parduoti savo verslą, ir gavau keletą puikių strategijų, kurias galite naudoti ir jūs..

1. Dalykitės virusiniu turiniu „Reddit“

žuvų cisternų bankas

Samui Williamsonui iš „FishTankBank“ buvo sudėtinga suburti auditoriją socialinėje žiniasklaidoje neinvestuojant į reklamos kampaniją. Užuot išleidęs įmonės pinigus, jis ir jo komanda nusprendė sukurti įdomų „virusinį“ turinį ir pasidalinti juo socialinio žymėjimo svetainėje „Reddit“..

Samas Williamsonas iš „FishTankBank“

Daugelis mūsų komandos narių buvo pažįstami su „Reddit“ dar prieš mums pradedant, ir mes visi turėjome apytikslę idėją, koks turinio tipas paprastai būna sėkmingas svetainėje. Mes nusprendėme sutelkti dėmesį į „TIL“ subreddit (/ r / todayilearned), kuris garsina keistus ir įdomius faktus. Rengdami įprastus įrašus, kuriuose buvo faktų apie žuvis, mes ne tik sugebėjome pritraukti tūkstančius mūsų svetainės lankytojų, bet ir sugebėjome gerokai susikurti savo el. Pašto adresų sąrašą.

Williamsono sėkmės pavyzdys: paskelbęs vieną straipsnį apie žuvų rezervuarų laikymą, jis sulaukė 170 balsavimo balsų ir daugiau nei 1 000 apsilankymų puslapyje.

„Reddit“ gali būti netinkamas jūsų verslui, tačiau yra ir kitų socialinių žymių svetainių, kuriose galite dalytis savo tinklaraščio turiniu, pavyzdžiui, „Stumbleupon“ ir „BizSugar“..

2. Savo svetainėje naudokite stiprų raginimą veikti

blu

Neduokite savo svetainės lankytojams daugiau kredito, nei jie verti. Jiems reikia, kad tu jiems tiksliai pasakytum, ką nori. Štai kur naudingas geras raginimas veikti: tinkamai parašius, el. Prekybos konversija gali padidėti 22% per ketvirtį.!

Zondra Wilson, „Blu Skin Care“ savininkė, išbandė šią strategiją ir sulaukė didžiulės sėkmės. Ji naudojo raginimo veikti mygtukus, norėdama nukreipti lankytojus į pirkinius.

Zondra Wilson iš „Blu“ odos priežiūros priemonių

Įsitikinau, ar sagos yra didelės ir spalvingos, nes tai atkreipia dėmesį ir skatina vartotoją paliesti juos..

Ji taip pat išbandė Motinos dienos išpardavimą, naudodama reklamjuostę (įskaitant tą raginimą veikti) savo svetainės viršuje. Ant reklaminės antraštės nurodydama pardavimo pabaigos datą, ji sukūrė skubos jausmą, kuris privertė žmones pasiutęs pasinaudoti pasiūlymais.

Pažvelkite į savo svetainę. Ar sakai žmonėms, ką daryti? Nurodykite jiems prisiregistruoti gauti el. Laiškus ar pirkti? Jei ne, išbandykite raginimą veikti, o po kelių savaičių išmatuokite rezultatus.

3. Padovanokite netikėtą dovaną

IMG_1264 (1)

Žmonės mėgsta gauti dovanų, ar ne? „GreenPal“ (laikomos vejos priežiūros „Uber“) įkūrėja Gene Caballero stengėsi rasti būdą, kaip priversti klientus papasakoti kitiems, kokios puikios buvo vejos pjovimo paslaugos. Jis žinojo, kad žmonės nebuvo linkę aptarinėti kavos su kaimynu.

Tada jam kilo mintis:

Gene Caballero iš „GreenPal“

Mes jau žinojome, ar [mūsų klientai] turi naminių gyvūnėlių, ar ne, tad kodėl gi nepasinaudojus šia informacija, kad jie kalbėtų apie mus? Nusipirkę 100 USD vertės šunų kaulų ir katžolių, mes pradėjome juos siųsti savo klientams, dėkodami jiems už jų verslą ir, žinoma, suteikdami jiems „Yelp“ nuorodą. Po kelių kelionių į paštą pamatėme el. Laiškus ir „Yelp“ apžvalgas. Žmonės dėkojo mums, kad nuvažiavome dar vieną mylią ir pasakėme, kaip jie negali laukti, kol papasakos savo draugams apie mūsų paslaugą. Misija įvykdyta! Ir jie niekada daugiau negalvos apie vejos priežiūros paslaugas, negalvodami apie mus pirmiausia.

Tai yra puikus pavyzdys, kaip galinga žodinių lūpų rinkodara gali būti atnešta su minimaliomis sąnaudomis.

4. Padovanokite kuponą socialiniams dalininkams

ce kuponas

Ne visada taip lengva susisiekti su savo auditorija socialinėje medijoje. Žmonės yra bombarduojami prekės ženklų pranešimais „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“, todėl jūs turite ką nors padaryti, kad jie tikrai norėtų jus sekti ir dalytis savo turiniu.

„SmartSites“ rinkodaros direktorius Olegas Korneitchoukas sako, kad atidavus kuponą klientams, kurie dalijasi prekės ženklo socialine žiniasklaidos medžiaga, jis padėjo klientams.

Olegas Korneitchoukas iš „SmartSites“

Tai daro klientą laimingą suteikiant jam nuolaidą ir auginant jūsų prekės ženklą per [jūsų] socialinį tinklą (kuriame greičiausiai bus kitų perspektyvų). Tai yra visiems naudingas scenarijus, kuris gali pateikti sniego gniūžtę su tinkama žinia.

Įdiegus socialinį kuponą „Facebook“ vienam iš jo klientų, internetinių monetų pardavėjo, prekės ženklo lankytojų žymiai padaugėjo (iš „Facebook“), taip pat padaugėjo operacijų naudojant socialinį kuponą..

… per dieną sulaukėme 50–100 apsilankymų socialiniuose tinkluose (padidėjimas nuo 10–20) ir pastebėjome, kad padidėjo visos operacijos (ir žmonės, kurie naudojasi sukurtu kuponu). Žmonės, kurie rinko monetas, buvo linkę turėti draugų, kurie tą patį padarė ir tai pasirodė esanti labai efektyvi kampanija!

5. Patraukite žmonių širdies stygas

nuskaityti nuotraukas

Kokia jūsų prekės ženklo istorija? Kaip pagerinate savo klientų gyvenimą? Kartais tas emocinis ryšys gali padėti pritraukti daugiau klientų, kaip tai padarė „ScanMyPhotos.com“.

Mitchas Goldstone’as, prezidentas & Nuotraukų skenavimo bendrovės generalinis direktorius sako, kad profesionalių copywriters komandai apklausti klientus pasidalinti savo emocine patirtimi, skaitmeninant savo šeimos dešimtmečių senumo nuotraukas, pasirodė esanti labai efektyvi rinkodaros strategija..

Mitchas Goldstone

Kiekvienas iš profiliuotų žmonių dalijasi savo istorijomis; jie džiaugiasi matę savo profilį spausdinta forma ir plačiai dalijasi daugelyje socialinės žiniasklaidos platformų. [Nėra] geresnio liudijimo nei tada, kai draugas dalijasi siautėjimo patirtimi.

Apsvarstykite, ar emocinis patrauklumas potencialiems klientams padėtų įtikinamą istoriją.

6. Gaukite partizaną savo rinkodaroje

Tiek daug rinkodaros strategijų yra „padaryta, padaryta“, todėl Marcusas Milleris, vadovaujantis JK skaitmeninės rinkodaros kompanijai, pavadintai „Bowler Hat“, sako, kad jūs turite naudoti „Guerrilla“ taktiką, kad atkreiptumėte žmonių dėmesį ir sudomintumėte juos..

Įkvėptas Jay Conrado Levinsono knygos „Partizanų rinkodara“, Milleris bando ieškoti novatoriškų būdų atkreipti žmonių dėmesį. Vienas pavyzdys? Skatinti vyrų labdarą „Movember“, kuri skatina vyrus užsidirbti pinigų lapkričio mėnesį užsiauginti ūsų.

Marcusas Milleris iš „Bowler Hat“

Vyrų labdaros organizacijos ne visada gauna paramą, kurią gali sukaupti didžiosios labdaros organizacijos, todėl viskas, kas padidina supratimą ir be didelių rinkodaros išlaidų, yra tobula. Vietos įmonė, vadinama „Graffiti for rent“, skirtą „Movember“, nupiešė personažą ant 30 pėdų bokšto „Custard“ gamykloje Birmingeme. Labdarai ir „Graffiti for Nire“ yra naudinga nuostabi ekspozicija ir nemokamas spaudos leidimas svarbios priežasties pusėje. Tai yra puiki partizaninė rinkodara – jūsų veidas, maža kaina, maksimalus ekspozicija.

Jis sako, kad diegimas užtruko šešias dienas ir per 100 skardinių purškiamų dažų sukėlė ekspoziciją, šimtai spaudos paminėjimų ir daugybė pinigų dėl svarbios priežasties.

7. Padėkite žurnalistui

Užfiksuok

Žurnalistai ten lankosi, ieškodami šaltinių savo straipsniams. Esate ekspertas to, ką darote, ir greičiausiai yra kažkas, kuriam reikalinga pramonės eksperto, kaip ir jūs, citata. Štai taip Maureen Pollack, „WaterSlyde“ generalinis direktorius ir išradėjas, sulaukė savo prekės ženklo dėmesio.

Maureenas Pollakas iš „WaterSlyde“

Geriausias ir ekonomiškiausias mūsų rinkodaros būdas buvo nemokamas PR. Turime linksmą istoriją ir, kai žmonės tai išgirsta, matome smulkesnį vaizdą internete, o tai reiškia, kad daugiau parduodama.

Vienas spaudos pavyzdžių, atkreipęs dėmesį į jos verslą, yra straipsnis, paskelbtas žydų auklėjimo svetainėje „Kveller“. Šis straipsnis padidino srautą į „WaterSlyde“ svetainę 2 000–5 000 lankytojų per dieną 2 savaites, taip pat padidėjo 500 parduotų vienetų..

Pollakas naudojasi tinklalapio „Žurnalistui“ pagalba nuskaitydamas žurnalistų užklausas ir atsakydamas į tuos (pvz., Mano, kaip šis straipsnis), kurie jai tinka.

8. Susisiekite su „YouTube“ įtakotojais

youtube

Visada yra gera idėja rasti įtaką darančius asmenis, kurie daro įtaką jūsų auditorijai, o „YouTube“ gali būti puikus kanalas, kuriame galite ne tik susisiekti su jais, bet ir priversti juos parduoti jūsų produktus.

„Source Approach“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Tanneris Rankinas sako, kad bendravimas su influenceriais, kurie yra atviri tam, kad taptų filialais, yra puikus būdas pasiekti savo produkciją platesne auditorija..

Tanner Rankin iš šaltinio požiūrio

„YouTube“ dalyvius aptinkame su stipriomis tikslinių klientų auditorijomis, tada siūlome jiems nemokamą produktą ir kupono kodą savo auditorijai. Kartu su veiksmingu nukreipimo puslapiu tai sunku įveikti!

Jis sako, kad jei aktyviai naudojate turinį savo nišoje, greičiausiai galite nustatyti keletą gerai žinomų „YouTube“ žaidėjų, kurie gali būti jums tinkami. Jei ne, tokios paslaugos, kaip „Tomoson“ ir „Famebit“, gali padėti rasti „YouTube“ influencerius ir rūšiuoti juos pagal auditorijos dydį, demografinius rodiklius ir kt..

Ieškokite įtakos turinčių asmenų, turinčių didelę tikslinių klientų auditoriją, kurie aktyviai įsitraukia į savo vaizdo įrašus (pvz., Akcijas ir komentarus). Jūs taip pat norite, kad influenceriai stebėtų solidžią socialinę žiniasklaidą.

9. Klauskite (lengvo) atsiliepimo

2c972b_245bdff06293496cb1abadd7d0024897

Nėra nieko geriau, kaip priversti buvusį klientą vėl ir vėl pirkti iš jūsų. Štai kur „Fetch“ yra naudinga. Atsiliepimų programos „1 prisilietimas“ įkūrėjas Russellas Silveris sako, kad jo įrankis ne tik gauna vertingų atsiliepimų apie kliento patirtį, bet ir siūlo specialią reklamą, kuri labiau linkusi į pakartotinį verslą..

Raselo sidabras iš „Fetch“

Mūsų rinkodara vyksta po pirkimo ir vyksta dviem etapais. Pirmiausia kiekvienam klientui el. Paštu atsiųsta 1 bakstelėjimo atsiliepimų apklausa. Tai padeda parduoti prekės ženklą parodydama, kad jie rūpi savo klientams ir tikrai nori atsiliepimų, kad galėtų mokytis ir augti. Antra, kiekvienas recenzentas patenka į individualų padėkos puslapį su reklama. Tai padeda toliau prekiauti prekės ženklo įvaizdžiu (žinia yra jų pačių balsas) ir padidinti internetinį pardavimą, nes skatina grįžti.

„Fetch“ vartotojai sulaukė 30% atsakymų į el. Laiškus ir 10% padidino pakartotinių pirkimo procentus..

10. Sukurkite dovaną

Dovanų konkursas

Žmonės yra motyvuoti bendrauti su jūsų prekės ženklu, kai yra galimybė laimėti prizą internetu. Jasonas Angelini iš „American Bench Craft“ sako, kad atiduoti produktus socialinėje žiniasklaidoje jam pavyko dėl jo prekės ženklo.

Jasonas Angelini iš „American Bench Craft“

Pirmasis dovanų rinkinys, kurį mes vykdėme, buvo mūsų pačių socialinės žiniasklaidos kanalais, kai mes dar tik pradėjome. Mums pavyko sulaukti daugiau nei 50 socialinės žiniasklaidos stebėtojų ir svetainių prenumeratorių, o pirmąją varžybų dieną apsilankėme daugiau nei 200 svetainių.

Praėjusį vakarą taip pat vykdėme dovanų per daug didesnę „Instagram“ paskyrą. Mes pasiūlėme įmonei 5 savo pinigines atiduoti savo pasekėjams mainais į tai, kad jų pasekėjai mėgsta ir seka mūsų puslapį. Ši kampanija per pirmąsias kelias valandas pritraukė daugiau nei 200 stebėtojų ir mes vis dar sulaukiame stebėtojų. Taip pat tiesiogiai iš šios kampanijos apsilankėme daugiau nei 400 svetainių.

Angelini rekomenduoja dovanų įrankį „Gleam.io“, kad sukurtų pasirinktinį dovanų paketą. Galite reikalauti, kad žmonės apsilankytų jūsų svetainėje, užsiprenumeruotų jūsų informacinį biuletenį arba sektų jus socialinėje žiniasklaidoje, kad galėtų dalyvauti konkurse..

Tai yra tik 10 pigių idėjų, kaip parduoti savo elektroninės prekybos prekės ženklą. Yra daugybė kitų, ir ne visi jie laikosi „rinkodaros taisyklių knygos“. Raskite būdų, kaip kūrybingai susisiekti su klientų baze internete, ir pamatysite srauto ir pardavimų padidėjimą. Kokias pigių strategijų strategijas jūs panaudojote savo verslo reklamai?

Toliau perskaitykite 13 svetainės tikslų, kuriuos reikia nustatyti (ir sutriuškinti) iki 2016 m. Pabaigos

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map