Tai svečias, kurį pateikė Michaelis Quocas iš „Dealspotr“.

El. Pašto informavimas gali būti sudėtingas. Norint rasti kontaktus ir sukurti tobulą žinutę, reikia patobulinti laiką ir kantrybę. Kai manote, kad vidutinis verslininkas gauna beveik 100 el. Laiškų per dieną, jūsų pranešimas gali pasimesti permaišyje..  

„Google Chrome“ plėtiniai gali padėti jūsų el. Pašto adresams įvairiais būdais. Derindami „Chrome“ ir „Gmail“, į el. Pašto adresus nukreipti plėtiniai teikia greitus informavimo sprendimus, kurie padidina efektyvumą ir padeda maksimaliai reaguoti į kiekvieną kampaniją.

Bet kurie plėtiniai yra geriausi, kai reikia sudaryti sąrašą, sudaryti el. Laišką ir sekti tolesnius veiksmus? Štai 10, kurie padarė supjaustyti.

Kurkite informavimo sąrašus vienu mygtuko paspaudimu

Sąrašų sudarymas gali būti viena iš daugiausiai laiko užimančių informavimo dalių. „Hunter“ yra plėtinys, kuriame pateikiami visi el. Pašto adresai iš bet kurios svetainės, nereikia šlamšti viso puslapio. Tai taip pat pateikia jums labiausiai paplitusį tos svetainės el. Pašto adresų modelį, pavyzdžiui, {first}{last}@twitter.com.

„Hunter“ programos informavimo sąrašas

Tikrasis medžiotojo optimizavimas slypi „LinkedIn“ paieškose. Aš ėmiausi žmonių, kurie dirba „Twitter“, pavyzdžio. Net nespustelėjęs „Hunter“ plėtinio, aš jau matau laukelį ant kiekvieno rezultato, kuriame man leidžiama išsaugoti kontaktinę informaciją kaip pagrindinį klientą.

„Hunter“ programos ekranas

Spustelėdamas plėtinį gaunu sutrumpintą vardų ir el. Pašto adresų sąrašą, kuriuos galiu patikrinti arba panaikinti.

Kai spustelėsite „Rasti el. Pašto adresus ir išsaugoti klientus“, visi pasirinkti el. Pašto adresai bus importuojami į sąrašą pagrindinėje „Hunter“ svetainėje..

„Hunter“ programos ekrano kopija

Čia galite tvarkyti potencialių klientų sąrašą, tikrinti el. Pašto adresus ir eksportuoti duomenis į CSV failą.

Gaukite „Hunter“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Pagauk gramatikos klaidas prieš tai jūs siunčiate tą el. laišką

Bandant užmegzti naujus santykius su kontaktu, pirmas dalykas, kurį jie paprastai gauna iš tavęs, yra el. Paštas. Kai tame el. Laiške yra gramatikos klaidų ir rašybos klaidų, tai gali jums kainuoti.

Kitas akių rinkinys padeda. Rašybos tikrinimo funkcija rūpinasi dauguma rašybos klaidų, tačiau „Grammarly“ padeda su mažiau akivaizdžiomis gramatikos klaidomis.

Gramatikos programa

Kur plėtinys palaikomas, bet kuriame tos svetainės teksto lauke pamatysite mažą „Grammarly“ logotipą. Aš tai išbandžiau naudodamas „Gmail“.

Gramatiniai programų pasiūlymai

Radęs klaidą, „Grammarly“ logotipas (esantis čia, apačioje, dešinėje) tampa raudonas. Tada galite spustelėti mygtuką ir pasirodys gramatikos modulis su pasiūlymais:

Gramatinės programos kadras

Tai ne tik paaiškina problemą, bet ir paaiškina, kodėl tai yra gramatinė klaida ir kaip ją ištaisyti. Aš paprasčiausiai paspaudžiu ant pasiūlyto žodžio žaliai, kad pakeisčiau savo klaidą.

Peržengdamas tradicinę rašybos tikrinimo funkciją, „Grammarly“ taip pat sugauna žodžius, kurie naudojami netinkamame kontekste, išsprendžia dalyko ir veiksmažodžio susitarimo problemas bei redaguoja keitiklio vietą ir straipsnio naudojimą.

Gaukite „Grammarly“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Siųskite masines el. Pašto kampanijas „Gmail“ gautuosiuose

Didelės el. Pašto kampanijos yra būtinos daugeliui kompanijų, tačiau išeinantys el. Pašto apribojimai „Gmail“ daro tai beveik neįmanomą – jau nekalbant apie grįžimą pirmyn ir atgal tarp „Gmail“ šablono ir el. Pašto adresų skaičiuoklės..

„GMass“ veikia „Gmail“, norėdamas siųsti masinius el. Laiškus į sąrašus, sukurtus „Google Sheets“, arba rankinius sąrašus, sukurtus naudojant „Gmail“ paieškos funkciją.

„Gmass“ programa

Kai prijungsite savo sąskaitą prie „GMass“, galėsite susieti su esamu lapu ir išgauti el. Pašto adresus, vardo laukus ir kitą informaciją. Dabar galite vykdyti pašto sujungimo kampanijas, kurti ir planuoti tolesnius el. Laiškus, sekti atidaromus ir paspaudžiamus veiksmus.

Kitas dalykas – „GMass“ naudojamas ne tik beprotiškoms didelėms el. Pašto kampanijoms. Jūs žinote, kad (visiškai akivaizdus) triukas, kai norite išsiųsti vieną žinutę mažai žmonių grupei ir nenorite, kad kiti žinotų, kad tai buvo grupės el. Laiškas? Paprastai el. Laišką nusiųstumėte sau, tada BCC – visiems kitiems gavėjams. „GMass“ prideda mygtuką šalia mygtuko „Siųsti“, kuris tai padarys už jus.

Gaukite „GMass“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Atsisakykite įsimenamų, pritaikytų el. Pašto parašų

Kadangi el. Paštas iš prigimties yra gana beasmenis, parašai tapo tokiu būdu, kad specialistai gali greitai prisistatyti ir parodyti veidą „Arial“ tekstui, kurį taip dažnai skaitome visą dieną. Paprastas būdas tai padaryti yra sukurti tinkintą parašą naudojant Wisestamp.

Naudodami patogų parašo formavimo įrankį, prie kiekvieno el. Laiško pabaigos galite pridėti savo kontaktinę informaciją, socialinės žiniasklaidos nuorodas ir draugišką paveikslėlį.

Programa pradedama klausiant, kuriai pramonei / tikslui kuriate parašą (pavyzdžiui, aš pasirinkau rinkodarą) ir jūs eisite iš ten.

„Wisestamp“ programa

Naudodami nemokamą leidimą, jūs galite padaryti tik pagrindinį parašą. Tačiau „Pro“ paskyra suteikia prieigą prie kelių šablonų ir stilių bei leidžia pridėti tokias funkcijas kaip atsitiktinės citatos, „YouTube“ vaizdo įrašas ar naujausias „Tweet“. Įdiekite plėtinį čia ir prisiregistruokite, kad galėtumėte geriau prisijungti.

Gaukite „Wisestamp“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Tvarkykite ir stebėkite klientų el. Laiškus naudodami „Gmail“ pardavimo planus

„Streak“, CRM įrankis, sujungia daugybę ryšių su klientais valdymo įrankių į vieną patogų „Chrome“ plėtinį. Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į jo el. Pašto galimybes.

Srauto programos ekrano kopija

„Streak“ padeda tinkinti ir siųsti laiškų suliejimą, o tada tvarko rezultatus „Gmail“. Galite dalytis el. Laiškais su savo „komandos“ nariais, el. Laišką paversti užduotimi ir spalvomis koordinuoti el. Pašto pokalbius pagal tai, kur jie tinka jūsų pardavimo etape – nuo vedamų į uždarus sandorius.

„Streak“ programos kadras

Įdiekite „Streak“ ir ji jus įspės kiekvieną kartą, kai bus perskaitytas el. Laiškas, kai ši informacija bus įrašyta į laiko juostą. Turėdamas patobulintą planą, jis parodo, kas skaitė el. Laišką, kada ir kur jis buvo perskaitytas bei koks įrenginys buvo naudojamas žinutei atidaryti. Taip pat galite pasakyti, ar jūsų el. Laišką persiuntė ir atidarė kiti.

Gaukite „Streak“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Paverskite „Gmail“ užduočių tvarkytuve, kad galėtumėte tvarkyti & prioritetu

Kai jūsų el. Pašto dėžutė užpilta šlamštu ir reklaminiais pranešimais, gali būti sunku atskirti el. Laiškus, į kuriuos turite atsakyti. „ActiveInbox“ paverčia jūsų pašto dėžutę užduočių tvarkytuve – kiekvienam el. Laiškui galite priskirti tam tikrą užduotį ir terminą, kad žinotumėte, ką su ja darysite ateityje..

Šiame pavyzdyje šį el. Laišką iš „ActiveInbox“ nustatiau kaip galiojančią šiandien:

aktyvūs gautieji

Kai grįžtu prie gautų laiškų aplanko, jis yra nurodytas kaip užduotis, kurią reikia atlikti, o ne kaip el. Laiškas, į kurį reikia atsakyti. Bendrovė sako, kad „el. Laiškai nėra raidės, jie yra netinkamai suformatuotos užduotys“ – ir „ActiveInbox“ gali juos visus valdyti. Patikrinkite plėtinį čia.

Gaukite „ActiveInbox“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Stebėkite informaciją apie interneto svetaines ir svarbius el. Laiškus

„FollowUp“ yra dar vienas plėtinys, paversiantis „Gmail“ gautuosius tipiniu užduočių tvarkytuvu, tačiau daugiausia dėmesio skiriantis tolesniems el. Pašto užduotims..

tolesnė programa

Nors yra daug kitų plėtinių, valdančių tai, „FollowUp“ turi švaresnę sąsają ir ypač lengvą planuoklį. Taip pat yra automatinio sekimo parinktis tiems, kurie mėgsta tai nustatyti ir pamiršta.

Įdomi šio plėtinio savybė yra tai, kad jei turite numatytą tolesnį pranešimą tam tikru el. Pašto adresu ir tada tas kontaktas jums atsiųs jums el. Laišką prieš jam išeinant, jis atšauks tolesnę el. Pašto užduotį..

Ne tik el. Laiškai, kuriais galite sekti.

sekti ekrano kopiją

Be to, plėtinį galėsite naudoti naršydami internete kaip tam tikrą žymę, tačiau su priminimu „sekti“ šiame puslapyje tam tikrą dieną ar tam tikru laiku. 14 dienų galite nemokamai naudotis „FollowUp“.

Gaukite „FollowUp“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Sutrumpinkite el. Laiškų rašymo laiką sukurdami sparčiuosius klavišus

Neabejotinas būdas gaišti laiką el. Laiškuose – tai tas pats, kas vėl ir vėl rašoma jūsų atsakymuose. Automatinis teksto plėtinys gali būti mažiausiai estetiškai atrodantis sąrašo plėtinys, tačiau jis gali būti taupomas realiu laiku, pridedant tinkintus sparčiuosius klavišus prie klaviatūros..

Tarkime, kad daugelyje siunčiamų el. Laiškų turite įvesti įmonės aprašą. Tiesiog sukurkite aprašą automatinio teksto išplėtimo svetainėje ir paspauskite „išsaugoti“.

automatinis teksto plėtiklis

Pvz., Kiekvieną kartą, kai man reikia tą pačią informaciją parašyti el. Laiške, aš tiesiog įvedu DS į savo el. Laiško turinį ir tekstas pasirodo iškart (taip greitai, net negaliu pasidaryti proceso ekrano kopijos)..

Geriausia dalis? Plėtinys neapsiriboja „Gmail“. Naudokite ją greitai užpildydami kontaktinę informaciją ar pateikimo formas internete – ji palaiko net HTML. Gaukite prailginimą ir duokite pirštams pertrauką.

Gaukite „Chrome“ internetinėje parduotuvėje automatinį teksto plėtinį.

Vizualiai stebėkite atidarytus el. Laiškus žvilgtelėję į gautuosius

Jei norite iš karto sužinoti, kada pranešimas buvo atidarytas ir perskaitytas, „Mailtrack“ yra jūsų plėtinys. Siekdama tik stebėti el. Laiškus, „Mailtrack“ prideda vaizdinį elementą į gautuosius, kad akimirksniu praneštų, ar ir kada skaitomas pranešimas..

Įdiegus plėtinį, išsiųstas el. Paštas atrodys taip (atkreipkite dėmesį į vieną varnelę):

„Mailtrack“ programa

Perskaičius jus būsite informuoti keliais skirtingais būdais. Vienas iš jų yra el. Paštas …

mailtrack ekrano kopija

Per tiesioginį pranešimą…

mailtrack push

Arba tiesiai gautuosiuose (atminkite, kad abu čekiai dabar yra žali).

pašto dėžutė el

„Mailtrack“ nurodo, ar jūsų el. Laiškai buvo atidaryti, kada jie buvo perskaityti ir ar jie buvo atidaryti dar kartą norint įvertinti. Galite patenkinti savo skaitymo poreikį plėtiniu.

Įsigykite „Mailtrack“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Importuokite „LinkedIn“ ir socialinės žiniasklaidos informaciją apie bet kurį adresų knygos kontaktą

El. Pašto adresai, nors ir dažnai protingi, retai suteikia puikų vaizdą apie asmenį, už kurio slypi miniatiūros dydžio avataras. Naudodamiesi „Raportive“, jums skirtas malonumas bus patenkintas profesinės informacijos kiekiu apie jūsų klientą, pateiktu „Gmail“ gautuosiuose..

pranešimo programa

Įpusėjus tam tikram el. Pašto pokalbiui, plėtinys paleidžia modulį, kuris automatiškai užpildo jūsų kontakto „LinkedIn“ informaciją. Ir ne tik „Gmail“ – „Raportive“ padės užmegzti ryšius su „MailChimp“, „CrunchBase“ ir pan..

Galite gauti „Raportive“ nemokamai arba atsisiųsti „LinkedIn“ „viskas viename“ CRM plėtinio pardavimo navigatorių, kad galėtumėte labiau atsižvelgti į verslą..

Gaukite „Reportažą“ „Chrome“ internetinėje parduotuvėje.

Sutaupykite laiko ir pastangų naudodamiesi šiais plėtiniais

Išbandykite vieną ar visus šiuos 10 plėtinių, kad el. Pašto rinkodara ir jūsų informavimas būtų beveik be pastangų.

Ar čia nepaminėtas plėtinys, kuris jums atrodo ypač naudingas? Mes norėtume apie tai išgirsti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me