17 „Facebook“ skelbimų gudrybių, kurios iš tikrųjų skatina pardavimus!

Ar naudojatės „Facebook“ skelbimais?


Tai puikus būdas internetinių parduotuvių savininkams pateikti savo gaminius didesnės auditorijos akivaizdoje. Svarbiausia, kad jie pateiktų jūsų produktus priešais reikiamą auditoriją.

El. Prekybos savininkams „Facebook“ suteikia lengvą būdą nukreipti į labai konkretų klientą ir nukreipti juos atgal į savo svetainę.

Naudodamiesi tam tikrais triukais ir patarimais, iš jų galite išspausti dar daugiau vertės. Galite sulaukti daugiau paspaudimų, tikslingesnių klientų ir daugiau pardavimų.

1. Naudokite kelių gaminių karuselę

Dabar „Facebook“ leidžia pasirinkti kelių produktų karuselės skelbimą. Yra daugybė priežasčių, kodėl šis konkretus reklamos tipas padidina paspaudimų rodiklį ir sumažina jūsų išlaidas.

karuselės skelbimai

Visų pirma, tai intriguojanti ir interaktyvi. Klientai nori peržiūrėti ir pamatyti daugiau produktų. Mūsų natūrali intriga verčia mus spustelėti ir žaisti su ja. Tai pritraukia daugiau žmonių į jūsų prekės ženklą ir įtraukia juos.

Antra, jūs parodote produktų grupę, kuri veikia kartu. Naudokite šią parinktį norėdami papasakoti istoriją arba paaiškinti, kaip sąveikauja keli produktai.

Trečia, naudokite jį, jei norite parodyti platesnį produktų asortimentą. Tarkime, jūs parduodate snieglenčių sportą. Klientai gali ne iškart norėti nusipirkti snieglenčių lentą, tačiau galite naudoti karuselę, norėdami parodyti jiems pigesnius gaminius, pavyzdžiui, batus ar vašką. Tai suteikia jiems daug didesnę priežastį spustelėti.

2. Naudokite vaizdo įrašo skelbimą

„Facebook“ algoritmas aktyviai teikia pirmenybę vaizdo įrašų turiniui. Naudodamiesi vaizdo įrašu jūsų skelbimas yra daug labiau linkęs į žmonių sklaidos kanalą. Ne tik tai, bet ir patrauklesnis formatas. Statistika rodo, kad daugiau nei pusė „Facebook“ vartotojų kasdien žiūri vaizdo įrašus platformoje.

Jūsų klientai yra daug labiau linkę sustoti ir žiūrėti vaizdo įrašą, nes jį akimirksniu pradeda rodyti, kai jie pereina prie jo.

Taip pat galite naudoti norėdami parodyti savo gaminius. Pavyzdžiui, „Asos“ tai daro norėdami parodyti savo drabužių asortimentą. Jei turite mados parduotuvę, panašų dalyką galite padaryti ir patys. Kurdami savo reklamą, pasirinkite vaizdo įrašo formatą.

Asos

(Nors sprendžiant iš naujų „pikto veido“ šypsenėlių, ne visi mėgsta naująjį „Asos“ asortimentą!)

3. Naudokitės „Facebook“ pasiūlymais

Visi mėgsta išpardavimus, o jūsų klientai daug dažniau paspaudžia, kai pasiūlote nuolaidą.

Jei pardavėte savo produktus, galite sukurti skelbimą dėl pardavimo ar pasiūlymo. Kodėl gi nesukūrus įvadinio pasiūlymo privilioti žmones? Pažiūrėkite, kaip „Macy“ siūlo 25% nuolaidą visiems produktams, viršijantiems 100 USD.

„Macys“ pasiūlymas

Geriausias dalykas šiame skelbime yra tai, kad jūsų potencialiems klientams net nereikia palikti „Facebook“, kad jį išpirktų. Yra mažiau trinties ir tai panaikina spragą tarp pardavimo. Spustelėjus skelbimą jiems suteikiamas unikalus kodas, kurį jie gali naudoti jūsų svetainėje. Šis konkretus metodas taip pat naudoja „socialinį įrodymą“, parodydamas kitiems, kad „14, 991“ žmonės jau teigė. Apskritai, tai puikus būdas privilioti naujus ir esamus klientus į jūsų svetainę.

4. „Padidinkite“ esamą populiarų įrašą

Kartais mes bijome paskelbti skelbimą, nes tiesiog niekada nežinome, kaip gerai jis sureaguos. Ar kas nors paspaus? Ar tai bus pinigų švaistymas? Štai kodėl puiki idėja yra padidinti esamą įrašą. Galite pasirinkti įrašą, kuris jau sukūrė daugybę akcijų, paspaudimų ir sąveikų. Kitaip tariant, jūs žinote, kad tai veikia. Dabar tiesiog padidinkite jį, kad pasiektumėte tūkstančius naujų žmonių.

Galite pasirinkti reklamuoti jį žmonėms, kuriems jau patinka jūsų puslapis, arba susisiekti su naujais žmonėmis. (Parodysiu dar keletą taikymo gudrybių toliau). Patobulinto įrašo grožis yra tas, kad jūs jau žinote, kad jis duoda rezultatų. Padidinkite tai, ir jūs beveik garantuojate daugiau pardavimų ir dėmesio.

Skelbti postą

5. Nustokite prekiauti!

Ne kiekvienoje reklamoje reikia sutelkti dėmesį į pardavimą. Tiesą sakant, tyrimai rodo, kad esame linkę sureguliuoti akivaizdžius skelbimus. Mes esame tokie įpratę, kad internete matome skelbimus, kad automatiškai jų nepaisome. Verčiau ieškokite kitų būdų, kaip gauti naudos iš savo skelbimo.

Vienas variantų yra renginio reklamavimas. Kaip elektroninės komercijos savininkas, renginiai yra puikus būdas padidinti prekės ženklo žinomumą. Galbūt galėtumėte surengti produktų pristatymo renginį savo rajone. Jei turite mados parduotuvę, galite surengti „catwalk“ renginį arba remti drabužių renginį. Jei vadovaujate juvelyrinių dirbinių parduotuvę, galite surengti dirbtuves savo apylinkėse. Tada pasinaudokite „Facebook“ įvykiu, kad padidintumėte supratimą apie tai.

Renginys

Pažiūrėkite, kaip „Jasper’s Market“ naudoja renginį savo produktų demonstravimui. Jie nieko aktyviai neparduoda, tačiau visa tai prisideda prie galimo pardavimo.

6. Stiprinkite savo prekės ženklo identitetą

Tai dar vienas puikus būdas reklamuotis, iš tikrųjų nieko neparduodant. Paimkite, pavyzdžiui, „North Face“. Jie yra lauko ir nuotykių parduotuvė. Vis dėlto jų reklamoje dėmesys sutelkiamas į prekės ženklo identiteto stiprinimą, o ne į tiesioginį pardavimą.

Šiaurės veidas

Jie supranta, kad „Facebook“ reklamos geriausiai veikia, kai jos yra vizualios, įkvepiančios ir virusinės. Ilgainiui jie sukurs savo klientų ratą ir sustiprins savo prekės ženklo lojalumą naudodami šią reklamos formą.

7. Sukurkite pasirinktinį raginimą veikti

Jei jūsų paklausite, tai yra viena iš geriausių „Facebook“ funkcijų. Užuot naudodami paprastą dėžutės formatą, „Facebook“ dabar leidžia jums sukurti asmeninį raginimą veikti. Prekiniais ženklais ir elektroninės prekybos pardavėjais jis vis dar labai išnaudojamas. Tačiau tai žymiai padidins jūsų paspaudimų rodiklį.

Sukurkite pasirinktinį raginimą veikti

Nustatydami skelbimą eikite į skyrių „tekstas ir nuorodos“. Tai leis jums pasirinkti iš kelių išskleidžiamųjų parinkčių, tokių kaip „apsipirkti dabar“, „sužinoti daugiau“, „prisiregistruoti“ ir tt Taip pat galite įvesti savo pasirinktinį raginimą veikti. Tai paskatins jūsų klientus spustelėti ir padidins jūsų potencialų pardavimą.

tinkintas raginimas veikti

Taikymas

„Facebook“ turi unikalią galimybę siūlyti nišinę reklamą. Čia registruojami daugumos jos vartotojų demografiniai ir vietos duomenys. Tai taip pat kaupia jų pomėgius, pomėgius ir darbus. Visi jie yra labai naudingi el. Prekybos savininkams. Tačiau yra keletas dar galingesnių būdų nukreipti į jūsų skelbimus. Čia yra keletas paprastų idėjų.

8. Nukreipkite savo svetainės lankytojus

Daugelis parduotuvių savininkų instinktyviai naudojasi „Facebook“ skelbimais norėdami susisiekti su naujais klientais. Tačiau iš tikrųjų daug veiksmingiau yra skirti žmonėms, kurie jau lankėsi jūsų svetainėje. Jie jau pažįsta jūsų prekės ženklą. Jie jau naršė jūsų produktus. Čia jau yra ryšys, todėl jie labiau linkę pirkti iš jūsų. Jums tereikia juos priminti! Naudodamiesi „Facebook“ skelbimais, galite jiems priminti apie savo svetainę ir galvoje sustiprinti prekės ženklo identitetą.

Visų pirma, turėsite naudoti mažą kodą, vadinamą „Facebook“ pikseliu. Jūs patalpinate jį savo svetainėje, todėl „Facebook“ gali rinkti informaciją apie tai, kas lankosi jūsų svetainėje. Dabar, nustatydami savo skelbimą, spustelėkite parinktį „Individuali auditorija“.

„Taregt“ svetainės lankomumas

Dabar pamatysite šią parinktį. Dabar „Facebook“ bus skirta vartotojams, kurie jau buvo jūsų svetainėje. Didesnė tikimybė, kad sulauksite paspaudimų ir išpardavimų naudodami šią techniką.

9. Nukreipkite savo el. Pašto abonentus

Vėlgi, naudojamas tas pats metodas, aukščiau. Tik šį kartą jūsų tikslinė auditorija yra dar glaudžiau susijusi su jumis. Jie yra prisijungę prie jūsų el. Pašto sąrašo, tai reiškia, kad jie jau labai domisi jūsų produktais. Keletas kruopščių „Facebook“ skelbimų dar labiau padidins jūsų prekės ženklo žinomumą ir įtikins juos pirkti.

Tikslinis el. Pašto sąrašas

10. Nukreipkite žmones į kažko pirkimo procesą

„Facebook“ neseniai išleido naują savo taikymo algoritmo skyrių. Tai vadinama „elgsena“, apibraukta žemiau.

Tikslinis pirkimo elgesys

Išskleidžiamajame meniu pasirinkdami „pirkimo elgseną“, galite pasirinkti nukreipti žmones, kurie perka tam tikrą produktą. Tarkime, kad jūs naršote svetainėse, norinčiose nusipirkti naują žaidimų pultą. Naudodamas slapukus naršyklėje, „Facebook“ žino, kada ieškojote naujos konsolės, todėl ji pradeda teikti jums pritaikytus žaidimų skelbimus. Tikriausiai patys tai patyrėte.

Kaip el. Prekybos pardavėjas galite apversti lenteles. Dabar galite nusitaikyti į žmones, kurie perka konsolę. Puikiai tinka, jei parduodate žaidimus ar aksesuarus. Tai galite padaryti bet kas: papuošalai, mada, akiniai nuo saulės ir kt.

11. Tikslas žmonėms pagal jų pajamas (arba didesnes nei vidutines internetines išlaidas)

Jei sandėliuojate brangius produktus, jūsų reklama paprastai švaistoma brokuotam studentui! Tarkime, kad parduodate prabangius vonios muilus už muilo juostą už 100 USD arba aukščiausios klasės saulės akinius už 500 USD už porą. Turite omenyje specifinę, aukščiausios klasės rinką. Niekada nebuvau mačiusi, kaip sulūžęs studentas numeta 100 USD ant muilo juostos, todėl jūs tiesiog mesti reklamos pinigus į orą, jei reklamuojate savo produktą šiai plačiai auditorijai.

Tikslinės pajamos

Taikydami žmones, turinčius tik didelę grynąją vertę arba dideles vidutines pajamas, labiau tikėtina, kad pateksite į savo tikslinę auditoriją.

„Facebook“ taip pat klasifikuoja tuos, kurie internete išleidžia daugiau nei vidutiniškai. Natūralu, kad šie „Facebook“ vartotojai mielai išima kreditines korteles ir mėgsta mažai apsipirkti internete! Tai yra tobulas vartotojas, į kurį reikia nukreipti, ypač kai susiaurinta pagal pomėgius ir demografinius rodiklius.

12. Tiksliniai tėvai pagal jų vaikų amžių (arba būsimos motinos!)

Tai puikiai tinka visiems, parduodantiems kūdikių gaminius, drabužius vaikams ar gaminius tėvams. Bet akivaizdu, kad tėvų su vaikais amžius yra labai didelis. Tikslas „tėvai“ gali reikšti tuos, kurie turi paauglį. Gana beprasmiška, jei parduodate kūdikių aksesuarus. Taigi „Facebook“ suskirsto ją į tėvų vaikų amžių.

Tiksliniai tėvai

Čia taip pat yra puiki kategorija „būsimoms motinoms“. Tai didžiulė rinka, kurią parduodate, jei parduodate drabužius kūdikiams, o „Facebook“ leidžia tiesiogiai reklamuotis visoms nėščioms mamoms visame pasaulyje!

13. Nukreipkite į ką nors ilgalaikiuose santykiuose

Poros, esančios pusiaukelėje viena nuo kitos, mėgsta siųsti dovanas. Galite jiems padėti, nukreipdami tiesiai į juos. „Facebook“ naudoja įvairią savo analizę poroms, kurios yra užmezgusios didelius santykius, nustatyti.

Tikslinės santykiai

Kaip matote paveikslėlyje, taip pat galite nukreipti žmones, jei jiems artėja sukaktis. Tie žmonės visada ieško dovanos artimiausiu metu. Taip pat galite nusitaikyti į draugus, turinčius naują darbą, ar į neseniai susižadėjusios poros draugus. Tai žmonės, kurie greičiausiai nori ką nors nusipirkti.

Vaizdo optimizavimas

„Facebook“ vaizdams ir vaizdo įrašams teikia pirmenybę, palyginti su kitomis turinio formomis, todėl turite juos tinkamai pritaikyti. Turite sustabdyti žmones, einančius į jų trasas, su patrauklia nuotrauka. Štai keletas patarimų, kurie padės.

14. Naudokite baltą foną

Reklamos ekspertai atliko tūkstančius testų ir padarė išvadą, kad baltas fonas skatina daugiau paspaudimų. Kodėl? Nes apskritai tai atkreipia akį. Žiniatinklio dizaineriai reguliariai naudoja baltąją erdvę, kad pagrindinis objektas labiau išsiskirtų.

balta vieta

Šiame paveikslėlyje pažiūrėkite, kaip oranžinė spalva iškyla iš ekrano. Jį didina baltas ekranas, esantis už jo. Kliento žvilgsnis automatiškai nukreipiamas į jį, ir jie daug labiau linkę spustelėti nuorodą. Išbandykite patys su savo skelbimais.

15. Naudokitės trečdalių taisykle

Trečdalių taisyklė yra projektavimo principas, padedantis sukurti vaizdo pusiausvyros jausmą. Šį principą įgyvendinti nesunku; padalinkite savo vaizdą į 9 vienodo dydžio dėžutes, nubrėždami dvi linijas horizontaliai ir dvi vertikaliai. Pagrindinio skelbimo objekto įdėjimas į nubrėžtų linijų skerspjūvius sukuria subalansuotą jausmą. Štai skelbimas, įgyvendinantis šią taisyklę:

Trečiųjų taisyklė

Šie vaikinai tai supranta visiškai čia. Ryškios spalvos pasirodo, tačiau jaučiamas vienodumas ir pusiausvyra – visa tai dėka patogios ir dainiškos „trečdalių taisyklės“. Atkreipkite dėmesį, kaip apgalvotos yra daiktų proporcijos; du trečdaliai skelbimo bus batai (pagrindinis objektas), o paskutinis trečdalis – prekės ženklas (antrinis objektas). Tai suteikia vaizdinę hierarchiją, kai jūs pirmiausia atkreipiate dėmesį į jų gražius dokumentus, tada esate supažindinami su prekės ženklu. Jie taip pat suteikia gaminiui ir logotipui daug kvėpavimo vietos, suteikdami jam glotnų ir gerai subalansuotą lytėjimą. Skaitykite daugiau apie „Facebook“ skelbimų projektavimo principus.

16. Visada padėkite gaminį dešine ranka

Šis triukas gali pasirodyti keistas, tačiau statistika rodo, kad produktai parduodami geriau, kai reklamuojami žmogaus dešinėje. Pašėlęs! Bet, tiesa. Visa tai pagrįsta senomis rinkodaros žiniomis. Pvz., Parduotuvėje, reguliariai perkami daiktai dedami į dešinę, judant žemyn.

Koksas dešine ranka

Tą patį triuką galite naudoti internete. Mūsų akys iškart patraukiamos į dešinę ranką. Daugeliui iš mūsų jis yra natūralesnis.

Naudodamiesi internetine rinkodara ir reklama, galite naudoti įvairius jedi mintis.

BONUSAS TRIKAS! 17. Norėdami nustatyti kainą, naudokite tikslų skaičių

Jūsų protas apdoroja paprastą figūrą daug greičiau nei ta, kuri kainuoja centus. Taigi, užuot reklamavę akinius nuo saulės po 14,95 USD, reklamuokite juos nuo 15 USD. Nebijokite apvalinti aukštyn ar žemyn siekdami geresnio paspaudimų rodiklio.

Naudodami šiuos triukus galite pritraukti daug daugiau pardavimų tiek trumpalaikiu, tiek ilguoju laikotarpiu.

Kaip visada, aš čia norėčiau atsakyti į visus klausimus, susijusius su „Facebook“ reklama ar apskritai rinkodara. Ačiū už skaitymą!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map