„Pokemon Go“ yra bonafide reiškinys. Jis vos per kelias dienas viršijo „didžiausio apimties“ programų lentelę JAV „App Store“, prieš tai pradėdamas naudoti 69 šalyse (ir skaičiuodamas).

Čia yra tik keletas beprotiškos statistikos:

  • Didžiausia „Pokemon Go“ kasdien suvartoja dvigubai daugiau nei „Facebook“ programa.
  • Jame yra daugiau aktyvių vartotojų nei „Twitter“.
  • 645 milijonai socialinės žiniasklaidos pranešimų apie „Pokemon Go“ per pirmąsias dešimt dienų.

… Ir keturias savo gyvenimo savaites niekada negrįšiu.

„Pokemon Go Craze“

Tačiau „Pokemon Go“ nėra tik technikos sensacija, tai yra fantastiškas pinigų generatorius smulkiajam verslui ir verslininkams. Pasinaudodamos šia tendencija, kai kurios bendrovės padidino savo pelną 75%.

Tai buvo ypač galinga mažiems restoranams ir kavinėms. Neseniai atliktoje apklausoje 84% „Poke“ medžiotojų teigė, kad žaisdami lankėsi mažame versle, išleisdami vidutiniškai 11,30 USD.

Kiti įkūrė naują internetinį verslą arba pasinaudojo šia tendencija fiksuoti naujus potencialius klientus per socialinę žiniasklaidą. Tai perkelia žaidimą į kitą lygį! Aš suapvalinau 19 skirtingų būdų, kaip žmonės uždirbo pinigus naudodamiesi „Pokemon Go“, su patarimais, kaip sekti jų pavyzdžiu, bet pirmiausia…

Kas yra „Pokemon Go“?

Programa skatina žaidėjus (arba „Pokemon trenerius“) surasti „Pokemon“ realiame aplinkiniame pasaulyje. Pvz., Galite pastebėti Pikachu savo vietos mokykloje arba Squirtle sporto salėje.

(Arba … labiau tikėtina, kad … visur yra kitas mažas Pidgey).

Programa naudoja „papildytąją realybę“ – technologiją, kuri skaitmeninius elementus sujungia su realiuoju pasauliu – kad „Pokemon“ būtų rodoma per savo išmaniojo telefono fotoaparatą..

Tai reiškia, kad milijonai „Pokemon“ medžiotojų išeina į realų pasaulį, tyrinėja naujas vietas, medžioja mažus padarus. Šimtai mažų įmonių pasinaudojo tuo naudodamiesi picerijomis ir kavinėmis, siūlančiomis nuolaidas ir lengvatas „Pokemon Go“ žaidėjams (juk „Pokemon“ medžioklė yra ištroškęs darbas!)

„Pokemon-go-1“

Internetinės įmonės taip pat pradeda veikti. „Pokemon Go“ per savo pirmąją savaitę gavo šešis milijonus „Twitter“ paminėjimų, šimtai verslo įžengė į pokalbį norėdami užmegzti potencialius klientus.

Tai yra svarbus priminimas, kad savo internetinį verslą galite parduoti ir realiame pasaulyje. Pažvelkime atidžiau į kai kurias įdarbinamas įmones.

1. „PokemonGoAmerica.com“

Jei yra vienas dalykas, kurį galite garantuoti, kai tendencija išpūstų, tai yra tai, kad svetainių domenų pardavėjai išlįs iš medžio!

Domenas „PokemonGoAmerica.com“ buvo trumpai paskelbtas aukcione „eBay“ už stulbinamą 2 999 USD. Jei galite susitarti dėl pelningo domeno vardo, kol tendencija nepaspartės, galite greitai susitaupyti, pardavę.

2. Poketree.com

Aplink „Pokemon Go“ iškyla visa kotedžų pramonė. Ypač išpopuliarėjo „Pokemon Go“ sąskaitų pirkimas ir pardavimas, kai aukšto lygio sąskaitos parduodamos už palyginti aukštas kainas.

„Pokemon Go“ turgavietė

Poketree.com buvo įsteigtas kaip prekyvietė šioms sąskaitoms pirkti ir parduoti. Rašydami galite, pavyzdžiui, įsigyti 21 lygio sąskaitą už 150 USD.

„Poketree“ taip pat veikia kaip bendresnė rinka, pardavėjai siūlo „kiaušinių perinimo paslaugas“ ir marškinėlius. Pati svetainė uždirba pinigus iš vaizdinių skelbimų ir turbūt nedidelio komisinio mokesčio už kiekvieną pardavimą.

3. „T-Mobile“

„T-Mobile“ yra vienas didžiausių JK mobiliojo ir plačiajuosčio ryšio paslaugų teikėjų. Jie greitai pasinaudojo „Pokemon Go“, kad generuotų potencialius klientus savo verslui..

„T“ mobilieji duomenys, skirti „Pokemon Go Player“

Jie išradingai pasinaudojo viena didžiausių „Poke-medžiotojų“ problemų: 3G ir 4G duomenų poreikiu! Jie savo klientams pasiūlė nemokamus neribotus duomenis apie „Pokemon Go“ (visus metus). „T-Mobile“ savo parduotuvėse taip pat reklamavo 50% nuolaidą nešiojamiems maitinimo elementams, taigi „Poke-medžiotojai“ turėjo galimybę išsikrauti akumuliatoriams..

Jie pristatė šį unikalų pasiūlymą naujiems ir esamiems klientams, todėl, tikėdami „Pokemon“ tendencija, jie greičiausiai sukūrė tūkstančius naujų klientų..

4. Spurgos laikas

„Donut Time“ (Australijos kepėjas) šoktelėjo ant šios tendencijos sukūrę specialų „Pokemon“ spurgų asortimentą, pavadinimu „Aš, Pika, renkuosi tave!“. Riboto leidimo spurga ne tik sukūrė klientų eilę, bet ir vieną spurgos paveikslėlį „Instagram“. , surinko 10 000 teigiamų įvertinimų ir beveik 2 000 komentarų.

„Donut Time“ „Pokemon Go“ tema

„Spurgų laikas“ visada greitai pereina prie naujų tendencijų, prieš tai sukūrę „Donaldo Trumpo“ spurgas! Naudodamiesi „Instagram“ auditorijai kurti, jie yra vienas geriausių mobiliosios rinkodaros pavyzdžių.

5. Pop parduotuvė, Naujasis Džersis

Šis Naujojo Džersio užeiga visada populiarus dėl savo ant grotelių keptų sūrio sumuštinių, tačiau „Pokemon Go“ įsibėgėjus, jis pritraukė dar didesnes minias..

Jie visiems „Pokemon Go“ žaidėjams, kurie užsisakė patiekalą restorane, pasiūlė nemokamų ledų. Paaukštinimas vyko taip gerai, jie pasibaigė.

pokestops

„Pop Shop“ pasisekė, kad jis įsikūręs netoli „Pokestop“, kur nuolat atsirado naujų krepšinių kamuolių ir kitų daiktų. Šie „Pokestops“ yra „Pokemon“ žaidėjų avilys. Tiesą sakant, 71% žaidėjų apsilankė įmonėje vien todėl, kad ji buvo netoli „Pokestop“.

Jei turite įmonę netoli „Pokestop“, bus žymiai lengviau privilioti žaidėjus į savo kavinę, restoraną ar parduotuvę..

6. „McDonald’s“ remiami „Pokestops“

Iki šiol „Pokemon Go“ buvo visiškai nemokama reklama. Tai gaivina žaidėjus, bet ir erzina įmonėms, kurios negalėjo sumokėti grynųjų pinigų tiesiogiai iš programos.

Viskas pasikeis, kai „Niantic“ (komanda, žaidžianti žaidimą) ketina atidaryti „remiamus„ Pokestops “.

„mcdonalds“ remiamas „pokestop“

Pirmieji naudos turės „McDonald‘s“. Jie susitarė remti 3000 „Pokestops“ Japonijoje, o tai greičiausiai smarkiai padidins pėsčiųjų srautą, nes „Pokehunters“ sustoja „McDonald‘s“, kad sugautų „Pokemon“ ir užpildytų kurą..

„Starbucks“ taip pat įsitraukia į veiksmą, ir netrukus galime pamatyti rėmėjų „Starbucks Pokestops“. Tai technika, kurią „Niantic“ naudojo anksčiau savo ankstesniame žaidime „Ingress“, kuriame Jamba Juice buvo remiama vieta.

„Niantic“ užsiminė, kad kitos įmonės taip pat galės kreiptis dėl „remiamo„ Pokestop ““, tačiau tikslios informacijos jie nutylėjo. Stebėkite bet kokius pokyčius jų svetainėje.

7. Baras „L’inizio“, Kvinsas

Viena picerija žengė žingsnį toliau. Įsikūręs „Pokestop“ parduotuvėje, „L’inizio Pizza Bar“ iš „Pokemon Go“ internetinės parduotuvės įsigijo daugybę „masalų modulių“. Šie masalai „Pokemon“ užauga greičiau nei įprasta ir aktyvuojami 30 minučių.

Įsigyti masalų moduliai - „L’inizio“ baras

„Pokemon“ medžiotojai aktyviai eina link jaukų tikėdamiesi pagauti naują ir retą „Pokemon“. Pristatydamas jaukų modulį savo restorane, vadovas Seanas Benedetti pamatė, kad jo verslas išaugo 75 proc., Nes klientai plūstelėjo gaudyti visus.

Turėjome žmones nužengti, atsisėsti ir paragauti alaus ir žaisti „Pokemon“ žaidimą, – „New York Post“ aiškino Benedetti..

Remiantis viena apklausa, 68% „Pokemon Go“ žaidėjų lankėsi versle, nes ten buvo „masalas“. Keturiasdešimt aštuoni procentai išbuvo 30 minučių ilgiau.

Jei valdote kavinę, restoraną ar barą, suaktyvinti masalą (kainuoja 100 „Pokecoin“ – maždaug 1,49 USD) gali būti pelninga investicijų grąža.

8. Australijos bananai

Realiojo pasaulio verslas tikrai gali padidinti savo populiarumą pritraukdamas „Pokemon“ žaidėjus. Bet tai nereiškia, kad internetinės įmonės praleidžiamos.

Paimkite, pavyzdžiui, „Australijos bananus“. Bananų kompanijai įdomių socialinių tinklų rinkodaros galimybių nėra daug, tačiau jie puikiai įvykdė savo „Pokemon“ susijusį „Facebook“ įrašą.

Australijos bananų „Pokemon Go“

Šis įrašas buvo visų laikų patraukliausias, sukėlęs daugiau nei 7000 simpatijų ir jie atsakė į šimtus komentarų. Puikus būdas sukurti prekės ženklo pripažinimą.

9. „Whataburger“

„Whataburger“ pasinaudojo panašia iniciatyva, tačiau „Photoshop“ nuotraukose užfiksavo mėsainį, o ne „Pokemon“. Paštas sukūrė daugiau nei 80 000 reakcijų, parodydamas savo prekės ženklą tūkstančiams naujų potencialių klientų.

„Whataburger Photoshop“ paveikslėlis „Burger“

10. Nemokamas bevielis internetas prekybos centruose

Kiekvienas „Pokemon Go“ žaidėjas žino, kad programa labai sumažins 3G ir 4G duomenis. Štai kodėl daugelis siekia nemokamų „wifi“ interneto prieigos taškų. Prekybos centrai užfiksavo tendenciją pamatę šimtus žaidėjų savo maisto aikštelėse.

Pavyzdžiui, Honkonge nuo žaidimo pradžios prekybos centrų skaičius padidėjo 10–12%. Visame pasaulyje centrai naudojasi nemokama „wifi“ paslauga mainais už el. Pašto adresą. Kiekvienas užsiregistravęs „Poke-medžiotojas“ yra naujas pavyzdys.

11. Nuotykių parkas „Six Flags“

Pokemonų veiksmai nuo liepos mėnesio renkasi pramogų parkuose ir turizmo vietose visame pasaulyje. Pavyzdžiui, Japonijos Shinjuku Gyoen nacionalinis sodas (žinomas kaip Pikachu parkas) matė, kaip turistai, einantys į eilę aplink bloką, įeina už 200 jenų kainą!

Tačiau „Six Flags Adventure“ pramogų parkas Naujajame Džersyje žengė vieną žingsnį toliau. Jie sukūrė „Poke“ vadovą su žemėlapiu, kuris lankytojams padėjo rasti geriausius „Pokemon“ vartus.

„Six Flags Adventure“ „pokemon“ žemėlapis

12. 24/7 „Pokemon Go Bus“

Verslumas – tai visų žmonių problemų sprendimas. O didžiausia problema, su kuria susiduria „Pokemon“ fanatikai, yra pakankamai greita aplinka, kad sugautų „Pokemon“!

Pokemon eiti autobusu Niujorkas

Štai iš kur įeina „24/7“ „Pokemon Go“ autobusas (jis dekoruotas taip, kad atrodytų kaip „Pikachu“). Niujorke įsikūrusi paslauga kainuoja 0,99 USD už kiekvieną apsilankytą „Pokestop“, 24,99 USD už sporto salės perėmimą ir 49,99 USD už kiaušinių perėjimo paslaugas..

13. Mančesteris, JK „Pokemon“ taksi važinėja

Panaši įmonė šią vasarą užėmė Mančesterio miestą, JK. Už 20 svarų sterlingų viena iš miesto taksi firmų jus sujungs su konkrečiu „Pokemon“ vairuotoju, kuris nuves jus į populiariausias „Pokemon“ vietas mieste..

Nešvilyje „Joyride“ vadinama įmonė (kuri paprastai lankytojus veda į unikalius miesto turus) pradėjo siūlyti privačius „Pokemon Go“ turus po 45 USD asmeniui..

14. „TeeTurtle Pokemon“ marškinėliai

Norėdami įrodyti, kad internetinės parduotuvės taip pat gali pasinaudoti tuo pamišimu, TeeTurtle pristatė „Pokemon“ įkvėptų marškinėlių asortimentą..

„TeeTurtle Pokemon“ marškinėliai

Jie surengė didžiulę reklamą socialinėje žiniasklaidoje, atkreipdami dėmesį į „Pokemon“ trišakius ir paskatino žmones pasikalbėti. Visada yra puiki idėja pristatyti naują produktą, kuris pasinaudotų nauja tendencija. Mažos įmonės gali greitai reaguoti ir gauti naują produktą lentynose.

15. Muncie gyvūnų prieglauda

„Muncie“ gyvūnų prieglauda visada ieško savanorių padėti vaikščioti su jų šunimis, o „Pokemon Go“ pasiūlė puikią galimybę susirasti naujų šunų vaikštynių. Jei žmonės medžioja „Pokemon“, kodėl gi ne leisti jiems pasiimti šunį??

Vaikščiok dieve, o perinti savo „Pokemoną“!

Po kelių valandų „Facebook“ paskelbęs žodį, Muncie sukūrė eilę žmonių, laukiančių pasiimti šunų pasivaikščioti. Įrašas „Facebook“ surinko 25 000 akcijų, parodančių, koks gali būti socialinės žiniasklaidos pasiekiamumas.

16. JAV kosmosas & Raketų centras

JAV kosmoso ir raketų centras nėra visiškai tinkamas „Pokemon“, tačiau protingos iniciatyvos dėka jie mato naujų muziejaus lankytojų srautą..

Siūlantiems nuolaidą tiems, kurie savo telefone rodo „Pokemon“ programą, Kosmoso centre yra „Pokemon“ „Safari Zone“. Centras žada ne tik įvažiuoti pigiai, bet ir savo 22 „Pokestops“ atsargas su masalų moduliais, kad sukurtų šimtus naujų „Pokemon“.

Anot komandos, tai „saugus, visai šeimai būdas mėgautis„ Pokémon Go “ir sužinoti apie kosmoso tyrinėjimo mokslą!“

17. „CitySen“ holas, Grand Rapidsas

Šis ypatingas Grand Rapidso viešbutis pasinaudojo unikalia idėja įsitraukti į „Pokemon“ mūšį! Žaidimas leidžia kiekvienam vartotojui pasirinkti komandą, „Team Mystic“, „Team Instinct“ ar „Team Valor“.

Nuolaida „Team Mystic“ komandai

„CitySen“ pasiūlė 10% nuolaidą visiems „Team Mystic“ žaidėjams, kad priviliotų juos į barą. Tai dar vienas būdas išnaudoti integruotas žaidimo ypatybes.

Šokimas į tendencijas yra puikus būdas užtikrinti jūsų verslo trumpalaikį srautą, pardavimus ar pripažinimą. Tai lėtai padeda sukurti ilgalaikį išlaikymą ir suteikia jūsų verslui asmenybę.

Net jei vėluosite į „Pokemon Go“ vakarėlį, visada bus kita tendencija. Neišmeskite akių ir pasinaudokite privalumais!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me