18 paprastų būdų sukurti turinio strategiją, kuri iš tikrųjų skatina srautą

Eismas sunkus. Labai sunku.


Nepaisant viso jūsų sunkaus darbo, regis, kad jūsų analizėje yra lygi linija, liūdna.

Yra sprendimas: turinys. Įspūdingo, informatyvaus ir patrauklaus turinio publikavimas pritraukia tūkstančius jūsų svetainės lankytojų. Tai veikia el. Prekybos parduotuvių savininkams, tinklaraštininkams ir bet kuriam kitam verslui, kurį galite įsivaizduoti.

Jūsų skaitytojai dalinsis puikiu turiniu ir padės pasiekti tolimiausius interneto kampelius. Su kiekvienu nauju tinklaraščiu, vaizdo įrašu ar infografika užfiksuosite naujus potencialius klientus ir siųskite juos atgal į savo svetainę.

Veiksmingai strategijai yra trys auksinės taisyklės, kurias šiandien suskaidome į dalis:

 1. Ateina puikios idėjos
 2. Laikykitės įprasto turinio tvarkaraščio
 3. Jo optimizavimas tonų srautui

1 DALIS. Turinio idėjų kūrimas

Čia yra daug turinio, todėl norint išsiskirti reikės kažko ypatingo. Turite sugalvoti unikalų ir galingą turinį. Tačiau kaip jūs ir toliau galvojate apie tvirtas idėjas?

1. Norėdami pamatyti, koks turinys žudo jį internete, naudokite „Buzzsumo“

Tarkime, kad jūs pradedate nuo visiškai tuščio šiferio. Jūs turite visiškai naują svetainę, bet nežinote, kokį turinį kurti. Įveskite „Buzzsumo“.

„Buzzsumo“ rodo populiariausią turinį bet kurioje kategorijoje. (Šiuo atveju „mėsainiai Niujorke“. Galite ieškoti bet ko – nuo „socialinės žiniasklaidos rinkodaros“ iki „nekilnojamojo turto“.) Kaip matote, geriausias turinys yra paprastas ir tiesioginis: geriausių „New York“ mėsainių sąrašas Jorkas.

buzzsumo

Jei jūsų svetainėje yra turinio, galite naudoti „Buzzsumo“ norėdami ieškoti savo svetainėje. Tai pateiks jūsų populiariausią turinį socialinėje žiniasklaidoje.

Patarimas yra paprastas. Išsiaiškinkite, kas veikia, ir sukurkite tai iš naujo. Daryk daugiau to, kas veikia.

2. Norėdami pamatyti, kas veikia iki šiol, naudokite „Google Analytics“

Google analizė

O kas, jei mėnesius kūrėte turinį iš mažai grąžos? Kažkas neveikia, bet jūs turite pabrėžti problemą.

Štai kur „Google Analytics“ yra labai naudinga. Pasinerkite į „Analytics“ paskyrą ir elkitės taip > svetainės turinys “.

Google analizė

Čia galite įsigilinti į kiekvieną jūsų paskelbtą tinklaraštį ar turinį. Tai parodys, kuris srautas sulaukė daugiausiai laiko, ilgiausias laikas svetainėje ir mažiausias atmetimo rodiklis.

Ieškokite modelių pagal populiariausią turinį. Kokia buvo turinio tema? Koks buvo formatas? Kas tai yra tinklaraštis, infografika ar vaizdo įrašas? Ar tai turėjo stiprų titulą?

Išsiaiškinkite, kodėl tas turinys veikė, ir padarykite tai daug daugiau! Panašiai atjunkite visus formatus ir temas, kurios netraukia srauto. Tai yra jūsų laiko švaistymas.

3. Pažymėkite svarbius pramonės įvykius

Paprasčiausias būdas laiku pateikti reikiamą turinį, jei pažvelgsite į supantį pasaulį.

Man vienas svarbiausių starto kalendoriaus įvykių yra „TechCrunch“ konferencija. Taigi, aš laiku sukūriau apie tai turinį. Tą patį galite padaryti bet kurioje pramonėje.

Tarkime, kad jūs vadovaujate sporto įmonei. Jūs žinote, kad rugpjūtį artėja olimpinės žaidynės, kurios suteikia daugybę temų, apie kurias reikia rašyti.

Pažymėkite tą datą savo kalendoriuje ir visus kitus svarbius įvykius. Nusistatykite sau priminimą savaitę prieš kiekvieną įvykį ir sukurkite apie tai turinį. Tai reiškia, kad visada turėsite atitinkamo ir vertų žinių turinio, paruošto dideliam renginiui.

Paprasta. Lengva. Tai turėtų nedelsiant pradėti pildyti turinio kalendorių

4. Perskaitykite tinklaraščius

Steponas Kingas garsiai pasakė:

Stivenas Kingas

Jei neturite laiko skaityti, neturite laiko rašyti.

Skaitymas ne tik pagilina rašymo įgūdžius, bet ir suteikia idėjų bei įkvėpimo. Kiekvieną dieną praleidžiu bent valandą straipsnių ir tinklaraščių. Vienoje sesijoje užrašysiu apie dešimt skirtingų idėjų, kaip sukurti naują turinį.

Galbūt tinklaraštyje kai kurie klausimai liko neatsakyti. Gal turite savo nuomonę. Ieškokite naujo esamo turinio kampo.

5. Quora klausimai

Yra tinklaraščiai ir vaizdo įrašai, skirti atsakyti į žmonių klausimus.

Žmonės nori sužinoti apie naują temą arba ką nors aiškiau pamatyti. Žmonės vartoja turinį, nes turi problemų, kurias reikia išspręsti. Jūsų darbas yra išspręsti jų problemas. Atsakykite į jų klausimus.

„Quora“ tam yra neišnaudotas šaltinis. Kiekvieną dieną vartotojai siunčia tikrus klausimus. Ir jei klausia vienas asmuo, galite garantuoti, kad yra dar tūkstančiai to paties.

Čia yra pirmieji du klausimai, kurie iškyla mano sklaidos kanale, kai aš prisijungiu prie „Quora“:

kvoros

Tuoj pat tai dvi fantastiškos tinklaraščio įrašo idėjos. Tiesą sakant, turinio idėjų, kurias galite generuoti iš šių dviejų klausimų, yra labai daug.

Gaukite savo paskyrą „Quora“, įveskite mėgstamiausias temas ir „voila“ – tiesioginis įkvėpimas.

6. Paklauskite savo klientų / skaitytojų

Jei norite padidinti rimtą srautą, turite sukurti turinį, kurio ieško jūsų tikslinė auditorija. Taigi atspėkite, kurie žmonės yra geriausi paklausti … Tai tiesa, jūsų esami klientai!

Naudokite savo socialinės žiniasklaidos kanalus ir paklauskite esamų skaitytojų, kokį turinį jie norėtų pamatyti. Stenkitės būti konkretūs ir suteikite jiems galimybę. Pvz., Paklauskite, ar jie nenori, kad kitas jūsų tinklaraštis sutelktų dėmesį į socialinę mediją ar el. Pašto rinkodarą. Suskaičiuokite balsus ir gaukite atsakymą.

7. Pasidalinkite savo patirtimi

Kai kurie veiksmingiausi turinio elementai remiasi asmenine patirtimi. Pagalvokite apie tai, kas pastaruosius kelis mėnesius pateikė jums iššūkį, ir pasidalykite savo patirtimi. Jūsų skaitytojai mėgsta skaityti apie realų gyvenimą, nesvarbu, ar jis geras, ar blogas.

Pirmasis mano pavyzdys yra nepaprastai teigiama patirtis, kuri (suprantama) sugeneravo daugybę skaitytojų:

ari messe

Pažvelkime į tai, kad dauguma iš mūsų neturi keturių milijonų dolerių vertės verslo. Tačiau kokią sėkmę galite perduoti savo skaitytojams? Ką neseniai sužinojai, kas padėtų kitiems?

Tai vienodai gerai veikia, kai esate sąžiningas dėl visų dalykų, su kuriais kovojote. Ali Messe yra fantastiškas tuo:

ari messe

Pabandykite bent kartą per mėnesį parašyti sąžiningą ir asmenišką straipsnį. Tai akimirksniu skatina srautą, nes yra reliatyvus, unikalus ir suteikia jūsų įmonei asmenybės.

8. Pažvelkite į savo komentarus

Tai paprasta. Pasinerkite į komentarų skiltį po savo tinklaraščiais ar vaizdo įrašais ir ieškokite įžvalgių komentarų. Ieškokite tų, kurie nori papildomo paaiškinimo.

Naudokite tai kaip savo kito turinio pagrindą. Tai rodo jūsų skaitytojams, kad jūs aktyviai su jais bendraujate, ir jus domina jų indėlis.

Tai taip pat atsakymas į klausimą, kurio tikriausiai klausia ir šimtai kitų.

2 DALIS: Turinio kalendoriaus pildymas

Iki šiol turėtumėte perpildyti fantastiško turinio idėjų. Dabar laikas juos paversti tikru turiniu ir suplanuoti juos į savo kalendorių. Norėdami nustatyti turinio kalendorių, galite naudoti nuolankią „Apple iCal“. Aš taip pat norėčiau naudoti „Sprout Social“, kad padėčiau integruoti savo socialinę mediją ir turinio tvarkaraštį.

daigai socialiniai

9. Įsipareigokite laikytis savaitinių terminų

Jei nenurodysite sau galutinių terminų, greitai pastebėsite, kad jūsų darbai nėra baigti.

Laikykitės tikroviško leidybos grafiko. Vėliau kalbėsiu tave per kelis realius terminus, į kuriuos turėsi įsipareigoti.

Aktyviai kurkite ir skelbkite turinį savo savaitiniame tvarkaraštyje. Padarykite tai prioritetu.

10. Skelbkite 2 tinklaraščio įrašus per savaitę

2 tinklaraščio įrašai yra paprastas tikslingas objektas bet kuriam mažam verslui. Tinklaraščio sudarymas neturi užtrukti ilgiau nei kelias valandas. Ir tai suteiks jums du didelius šansus kiekvieną savaitę pritraukti srauto į jūsų svetainę.

Kitu dienomis galite suteikti antrą turinį socialinei medijai visiems, kurie jo praleido.

11. Paskelbkite 1 dangoraižio turinį per mėnesį

Dangoraižio turinys yra didelis, sultingas, drąsus turinio kūrinys, sukeliantis daug susidomėjimo. Tai daug veiksmingiau nei maži tinklaraščio įrašai, tačiau tai taip pat yra daug daugiau pastangų.

Iš esmės jūs norite sukurti kažkokį aiškų šaltinį. Tai galėtų būti išsamus socialinės žiniasklaidos priemonių vadovas, pavyzdžiui, 2016 m.

Tai gali būti geriausi visų laikų snieglenčių triukai. Kad ir ką pasirinktumėte, padarykite tai dideliu, jaudinančiu ir lengvai dalijamu dalyku.

Dangoraižių grožis yra tas, kad dalindamiesi akimirksniu gausite tiesioginį srautą. Jūs taip pat gausite gražią lankytojų, ieškančių turinio per paieškos sistemas, uodegą.

Sužinokite daugiau: Raktas į didžiulį, nuoseklų eismą: dangoraižio technika

12. Vienas vaizdo įrašas per mėnesį

Ar žinojai, kad vaizdo įrašų turinys yra labiausiai paplitusi turinio forma? Na taip yra. Tai nėra taip paprasta, kaip ištrinti tinklaraščio įrašą, tačiau ilgainiui tai gali būti daug veiksmingiau.

Tai gali būti taip paprasta, kaip kalbėti į kamerą ir išdėstyti pagrindinius faktus ar statistiką. Kol pateikiate vertingos informacijos, išbandykite ją įvairiose laikmenose.

Tai gana gerai sekėsi Marijai Hamed, kuri sulaukė 100 000 peržiūrų apie šį paprastą, bet informatyvų vaizdo įrašą.

13. Viena elektroninė knyga ar didelis projektas per metus

Be įprasto turinio, turėtumėte suplanuoti vieną didelį projektą per metus. Šis projektas gali būti el. Knyga arba baltasis popierius. Tai yra autoritetingi vadovai, kurie įsigilina į konkrečią temą.

Jie pozicionuoja jus kaip savo temos ekspertą ir suteikia skaitytojams didžiulį supratimą apie jūsų įgūdžius. Tai puikiai tinka pasitikėjimui ugdyti.

Ne tik tai, bet jie yra įrodytas eismo vairuotojas. Žmonės visada ieškos el. Knygų ir išplėstinio turinio. Dar geriau, kad jie gautų el. Pašto adresą. Naudodami el. Knygą kaip „pagrindinį magnetą“, jūs surenksite tūkstančius el. Pašto adresų.

Ir – jūs atspėjote – el. Laiškai suaktyvina daug srauto.

14. Leisk kitiems padaryti sunkų darbą už tave

Turinio kūrimas gali būti varginantis. Taigi, štai koks triukas: panaudokite vartotojo sukurtą turinį.

Darykite tai, ką padarė „Starbucks“, ir priverskite savo vartotojus paskelbti jūsų produkto paveikslėlius. „Starbucks“ surengė konkursą, kurio metu klientai galėjo pasidalyti savo puodelių pieštukais.

„starbucks“

Rezultatas? Savaitės vertos nepaprasto nemokamo turinio, kurį galima paskelbti internete. Būkite kūrybingi ir galite padaryti ką nors panašaus su beveik bet kuo.

Čia yra dar lengvesnis patarimas: skatinkite naudotojų atsiliepimus apie viską, ką parduodate. Tai paprastas būdas reguliariai pateikti naują turinį svetainėje (puikiai tinka SEO).

15. Persodinkite viską. Visą laiką.

Paskelbę naują tinklaraštį, užduokite sau vieną paprastą klausimą: ką dar galiu su tuo padaryti?

Ar galėtumėte šią informaciją paversti internetine transliacija? Ar galėtumėte atsižvelgti į pagrindinius faktus ir sukurti galingą infografiką? Ar galėtumėte tai paversti „YouTube“ vaizdo įrašu ar animacija?

Jūs galite pakartotinai naudoti tą patį turinį tiek daug skirtingų būdų. Jūsų auditorija mėgsta įvairinti turinį skirtingai, todėl duokite jiems! Tai sutaupo daug laiko tyrimams ir gali generuoti tris kartus daugiau srauto.

Paskleiskite pakartotinai perkeltą turinį per ateinančius keletą mėnesių, ir jūsų kalendorius pradės gražiai pildytis!

3 DALIS: To optimizavimas srautui

Iki šiol aš jums parodžiau, kaip sukurti puikų turinį ir sudaryti tvirtą tvarkaraštį. Mums trūksta paskutinės dalies: įsitikinkime, ar ji padidina srautą.

Galų gale, jei jūs rašote dienoraštį ir niekas jo neskaito, ar jis iš tikrųjų egzistuoja?

16. SEO raktiniai žodžiai

Viena iš priežasčių, kodėl turinys taip gerai vairuoja turinį, yra paieškos sistemos pranašumai. Visų pirma, „Google“ mėgsta pamatyti daugybę įprastų atnaujinimų ir turinio.

Antra, turinys padeda „Google“ geriau suprasti, kas jūs esate ir ką darote. Savo turinyje naudodami tikslinius raktinius žodžius, galite pritraukti daug srauto per „Google“.

Pasirinkite raktinius žodžius, kuriuos norite įvertinti, ir padarykite jiems didelę jūsų turinio dalį. Grįžkime prie mūsų mėsainių pavyzdžio. Norite įsitikinti, kad jūsų turinyje yra daug nuorodų į mėsainius ir Niujorką.

Tai labai paprasta, bet ji veikia.

Sužinokite daugiau: Kūrybiniai būdai rasti aukštą reitingą ir raktinių žodžių konvertavimas

17. Žudiko antraštės

Jei tikrai norite skatinti srautą, turite išsiskirti iš visų kitų turinio elementų. Jūsų antraštės ir pavadinimai turi pralaužti triukšmą ir įtikinti žmones juos spustelėti.

Mažiausiai 20% savo laiko praleiskite kurdami žodį, tobulą žodį. Padarykite tai intriguojančiu, erzinančiu ir jūsų veide. Jei netinkamai suprantate šią dalį, iššvaistėte laiką pagrindiniam straipsniui!

Pro patarimas: Aš parašiau patogų vadovą, kaip sukurti žudikų antraštes. Gerai naudok!

18. Visada įtraukite kačiukus

Kačiukai vairuoja daug eismo.

kačiukas

Turinio strategija vis dar yra geriausias (ir pigiausias) būdas pritraukti srautą į jūsų svetainę. Bet tai nėra lengva.

Eismo įsigijimas reikalauja laiko, kantrybės ir tvarkaraščio. Tai raktas į ilgalaikį, vertingą srautą.

Štai kodėl kalendorius yra geriausias turinio gamintojo draugas! Ar turite klausimų ar minčių šia tema? Praneškite man žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map