Kaip sunku parduoti savo el. Prekybos svetainę?

Ką turite padaryti, kad sukurtumėte prekės ženklo žinomumą ir padidintumėte srautą?

E-komercijos rinkodarą esame linkę apsunkinti, nei ji turi būti. Geriausia yra laikytis pagrindų.

rinkodaros knygos

Pavyzdys? Šie trys dideli rinkodaros patarimai iš pramonės ekspertų. Čia nėra nieko neįprasto. Tikėtina, kad jau žinote, kad turėtumėte daryti šiuos tris dalykus. Gal jums reikia priminimo ir dėmesio skiriant laiko jiems? Jei taip, tai jūs eikite.

1 patarimas: iš naujo paleiskite SEO

Mes susisiekėme su Rebecca Gill, interneto dizainere, interneto rinkodaros ir „Web Savvy Marketing“ savininke. Per septynerius metus, kai jos įmonė vykdo verslą, „Web Savvy Marketing“ tapo viena geriausių svetainių kūrimo versle. Rebecca yra kvalifikuotas specialistas, kurio nuomonė yra labai geidžiama dėl indėlio į švietimo išteklius SEO srityje.

Paklausėme, ką ji pataria klientams, kurie ją samdo, sukurti naują elektroninės komercijos svetainę. Rebecca teigė, kad pirmiausia jaudinasi dėl SEO ir vėliau – „Prieš pradėdami kurti, koduoti ar paleisti, įsitikinkite, kad SEO tyrimai ir planavimas buvo atlikti. Skelbti SEO yra per vėlu “.

Tai įdomus patarimas, nes aš manau, kad dauguma iš mūsų keičia šią lygtį. Mes tiesiog nerimaujame, kaip sukurti svetainę ir joje gyventi, tada sutelkiame dėmesį į SEO elementų pridėjimą.

rankos rašymas kompiuteryje

Žinoma, viena iš svarbiausių SEO dalių yra jūsų svetainėje skelbiamas turinys. Tai kelia didelį susirūpinimą tiek paieškos sistemoms, tiek lankytojams žmonėms. Taigi rašyti puikią kopiją yra būtina, nes mes apžvelgsime šį straipsnį apie 9 SEO kopijavimo įstatymus.

Ir jei norite, kad kažkas perskaitytų straipsnį, taip pat paprašyti paieškos sistemų tinkamai jį indeksuoti, jums reikia patrauklios antraštės. Šiame straipsnyje mes pateikiame devynis patarimus, kaip sukurti nenugalimas antraštes, paimtas iš geriausių pasaulio tinklaraščių rašytojų..

2 patarimas: socialinės žiniasklaidos rinkodara

Pasak „Shelly Peacock“, „WordPress“ dizainerės ir beprotiškai greitai augančios „Spinbird“ grupės savininkės, socialinė žiniasklaida yra pagrindinė bet kurios el. prekybos svetainės rinkodaros taktika, „Priklausomai nuo jūsų gaminio, patobulinkite jį, kai įmanoma.“ Jos dešimtmečio įmonė yra geriausiai žinoma dėl savo dėmesio klientų švietimui, o socialinės žiniasklaidos rinkodara yra tik viena sritis, kuriai jie teikia pritaikytą pagalbą.

Shelley pateikė šį patarimą per „Twitter“, kur ji turi daugiau nei 1800 sekėjų. Akivaizdu, kad tai viena mėgstamiausių jos socialinės žiniasklaidos svetainių. Nepamirškite apie „Facebook“ ir „LinkedIn“, taip pat „Pinterest“ ir „Instagram“.

socialinė žiniasklaida

Tiesą sakant, „Instagram“ nustatėme kaip geriausią socialinės žiniasklaidos svetainę, kuria naudojasi e-tailers, ir netgi pateikiame vienos moters, kuri uždirba 15 000 USD kiekvieną kartą, kai įkels rėmėjų įrašą, atvejo analizę. Jei turite tik laiko ir išteklių skirti vienam socialinės žiniasklaidos tinklui, gali būti, kad „Instagram“ yra geriausias jūsų pasirinkimas; daugiau apie tai skaitykite čia.

3 patarimas: el. Pašto adresų sąrašai

Shelly Peacock iš „Spinbird Group“ mums pateikė dar vieną auksinį grynuosius grynuolius, kai ji pasakė: „Surinkite visus el. Laiškus, kuriuos galite – tai dar geriau nei bet kada verslui“. Norėdami, kad jūsų pranešimai atrodytų profesionaliau, Shelly siūlo atsisiųsti nemokamą programą, tokią kaip HTMLsig, kad būtų pridėta tinkinta parašo eilutė..

Jūs jau žinojote apie el. Pašto adresų sąrašo sudarymą, tiesa? Tačiau jūs pamiršote apie jo svarbą. Nesunku taip įsijausti į SEO ir socialinę žiniasklaidą, tinklaraščių kūrimą ir produktų kūrimą bei prekės ženklo kūrimą, kad pamiršite apie paprastus, bet patikrintus rinkodaros metodus..

Vienas geriausių būdų pritraukti lankytojus pasirinkti būsimus rinkodaros el. Laiškus yra pasiūlyti pagrindinį magnetą. Žinote, tie iššokantys langeliai, kuriuose prašoma nurodyti vardą ir el. Pašto adresą mainais į infografiką, el. Knygą ar vaizdo įrašą, kuriame pateikiami 10 geriausių patarimų, kad ir kas būtų. Perskaitydami šį straipsnį galite rasti visų rūšių novatoriškų idėjų, kaip sukurti puikų švino magnetą.

Ir kai jūs sukūrėte puikų švino magnetą, turėsite sukurti raginimo veikti mygtuką, kuris tikrai vilioja jūsų svetainės lankytojus naudotis jūsų pasiūlymu. Reikia su tuo susijusios pagalbos? Gavome patarimų, kaip čia sukurti magnetinį raginimą veikti.

Taigi jūs jį turite. Ekspertai kalbėjo ir jie man priminė, kad SEO, socialinės žiniasklaidos rinkodaros ir el. Pašto sąrašų sudarymo pagrindai vis dar galioja kaip niekada anksčiau reklamuojant jūsų elektroninės komercijos svetainę..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me