Čia yra neįtikėtinai daug turinio, kuriame nurodoma, kaip reklamuoti savo el. Prekybos parduotuvę internete, tačiau apie tai, kaip ją parduoti neprisijungus, yra mažiau. Ir faktas yra tas, kad jums reikia abiejų. Kuo daugiau vietų reklamuojate savo verslą, tuo daugiau verslo gausite!

Jei nenaudojate jokios ir visos toliau pateiktos taktikos neprisijungus, laikas jas įtraukti į tai, ką darote norėdami parduoti savo verslą internete..

1. Jūs nedalyvaujate verslo tinklo kūrimo galimybėse

Nesvarbu, ar tai būtų vietiniai prekybos rūmai, ar tam tikros pramonės šakos tinklų grupė, negalite sau leisti nesinaudoti tinklo galimybėmis. Žinoma, jūs galite jaustis ne vietoje ir norėti pasislėpti tamsiame kampe per pirmąjį renginį, tačiau kai susipažinsi su žmonėmis ir suteiki vertę grupei, žmonės pradės tavimi pasitikėti ir norės tau padėti. Puikus būdas greičiau pažinti žmones yra savanoriauti arba bėgti į biurą. Tiesiog nepamirškite: jūs esate ne tam, kad tiesiogiai parduotumėte, o tam, kad ilgainiui užmegztumėte ryšius.

Jamal Asskoumi, „CastleSmart.com“, JK priklausančio nekilnojamojo turto agento, savininkas, sako, kad jo pramonės konferencijose ir susitikimuose buvo naudinga susisiekti su potencialiais klientais..

„CastleSmart.com“

Jis sako, kad dalyvavimas šiuose renginiuose „leido mums užmegzti ryšius su keliais pramonės entuziastais, kurie vėliau tapo mūsų svetainės vartotojais“, ir kad šios pastangos atsipirko padidinus pardavimus 15 proc..

2. Jūs nebesekite įsakymų

Dauguma el. Prekybos įmonių su klientais bendrauja tik el. Paštu, tačiau yra tam tikrų apribojimų. Kas nutiks, jei klientas grąžins prekę? Ar kada žinai, kas čia blogo? Greitas telefono skambutis gali suteikti vertingos informacijos apie tai, kas buvo ne taip, ir padėti patobulinti procesą ar savo produktus būsimiems klientams. Kalbėjimasis su klientais taip pat gali padėti suprasti, ko jie nori, kad galėtumėte jį pristatyti.

Alexas Drysdale’as, „Crik Nutrition“ įkūrėjas, sako, kad kalbėjimas su savo klientais daro didžiulę įtaką pritraukiant juos sugrįžti daugiau.

Krikas

„Aš stengiuosi paskambinti kiekvienam klientui ir paklausti jų, ką jie myli ar nekenčia dėl mano gaminio. Taip pat asmeniškai pristatau ir vietinius užsakymus ir įsitikinu, kad palieku pakankamai laiko 15 minučių su jais pasikalbėti. Visi myli generalinį direktorių savo namuose, atsakydami į visus klausimus, susijusius su tuo, dėl ko jie tik išleido sunkiai uždirbtus pinigus. “

3. Jūs ne visada nešiojatės savo vizitines korteles

Jūs matote: „Aš einu alaus. Kodėl man reikia mano vizitinių kortelių? “ Ir galbūt jums jų nereikės. Bet geriau nešiotis jų ir jų nereikia, nei pats save spirti, nes jų neatėjai. Serendipity atsiranda tada, kai mažiausiai to tikiesi. Galėtumėte įsitraukti į pokalbį su savo padavėja apie jos apyrankę ir paminėti, kad turite „Etsy“ parduotuvę, prekiaujančią panašiais dizainais. Jei ji nori apžiūrėti jūsų parduotuvę, turėdami vizitinę kortelę galite atrodyti profesionaliau ir lengviau apsilankyti jūsų parduotuvėje vėliau..

Cristina Castro Moral, „Sombras Blancas Art“ savininkė & Dizainas, sako, kad vizitinės kortelės yra būtinos, kad ji galėtų prekiauti savo prekės ženklą gaminančia įmone.

sbcard

„Kai dirbu su klientais, kuriems priklauso fizinis verslas arba kurie dėl savo darbo nuolat palaiko ryšius su daugybe skirtingų žmonių, aš paprastai jų klausiu, ar jie neprieštarautų man, jei siunčiau jiems keletą mano vizitinių kortelių paštu. Tokiu būdu, jei atsiranda galimybė, jie gali perduoti mano kortelę kitiems žmonėms, kurie gali būti suinteresuoti mano paslaugomis. Dėl šios priežasties aš nuolat susisiekiu su naujais potencialiais klientais iš daugelio skirtingų vietų. “

Ji taip pat sako, kad rankinėje laiko krūvą vizitinių kortelių ir beveik jomis naudojasi kaip užrašų knygelė.

„Kiekvieną kartą, kai kas nors prašo mano el. Pašto / telefono, net jei jis nėra susijęs su verslu, aš perduodu savo kortelę ir naudoju užpakalinę dalį, kad surašyčiau visą reikalingą papildomą informaciją. Niekada negali žinoti, kur ta kortelė pasibaigs, ir gali būti, kad viena iš daugelio kortelių pasieks potencialų klientą. “

4. Jūs nerodote savo produktų

Yra kur kas daugiau žmonių, kurie nėra pažįstami su jūsų prekės ženklu jūsų mieste nei tie, kurie yra. Jūs turite supažindinti juos su tuo. Internetinės parduotuvės „Beauty At Its Finest“ Annabel Annunziata sako, kad laidos organizavimas jūsų bendruomenėje – net jei ji yra jūsų namuose – yra puikus būdas susieti žmones su jūsų produktais.

Savo produktų rodymas

Ji sako, kad surengė pasirodymą vietiniame salone, kuris apie tai reklamavo per savo socialinės žiniasklaidos kanalus. Savo gaminius ji demonstravo demonstruodama, įsitikindama, kad jos vizitinė kortelė yra matoma. Be to, savo nešiojamajame kompiuteryje ji buvo įsteigusi elektroninės prekybos parduotuvę, kad galėtų parodyti žmonėms, ir netgi pasiūlė reklamą nesiunčiant užsakymų, kuriuos tą dieną padarė jos svetainėje..

„Salono klientai ne tik matė, kaip atrodė mano parduotuvė ir kokie buvo kai kurie produktai, bet ir šių klientų šeima bei draugai apžiūrėjo mano svetainę ir liepė savo šeimoms pasiimti ją.“

Ji sako, kad šis įvykis salonuose sukėlė daug pardavimų, o rezultatai peržengė tą dieną, nes salonas dabar ant savo prekystalio laiko krūvą savo vizitinių kortelių..

5. Neatmetate santykių su žiniasklaida

Žurnalistai vis dar rašo spausdintus leidinius, tiki ar ne. O vietiniai verslai visada domisi. Bet tavo nėra, jei žurnalistai apie tave nežino! Geriausias būdas priversti žurnalistą parašyti apie jus yra užmegzti ryšį su jais prieš tai tu nori bet ko. Perskaitykite jų turinį. Pakomentuokite tai internete. Sekite juos socialinėje žiniasklaidoje. Paspauskite rankas į tinklinio renginį. Nuneškite juos į kavą. Tada nustatykite save kaip patikimą šaltinį, kai jo reikia.

Alexas Reichmannas, „iTestCash“ generalinis direktorius, sėkmingai laikėsi šios taktikos:

„Viena kampanija, kuri man buvo naudinga, buvo susisiekti su bankininkystės žurnalu ir pasiūlyti istorijos idėją. Todėl jie parašė straipsnį apie padirbtus pinigus ir aš juos paminėjau bei citavau jų žurnale ir jų tinklalapyje. “

Santykiai su žiniasklaida

Jis sako, kad į savo svetainę pateko keli klientai, kurie teigė, kad jie jį rado per žurnalo straipsnį.

6. Neieškote partnerystės

Užuot galvoję apie kitą vaikiną mieste, kuris taip pat parduoda individualius gyvūnams skirtus produktus kaip konkurenciją, pabandykite pakeisti tai kaip potencialią partnerystės galimybę. Tikėtina, kad neparduodate identiškų produktų, todėl gali būti būdų, kaip galite dirbti kartu ar perduoti verslą vienas kitam. Jei dalyvausite pramonės renginyje, nebėkite iš varžybų. Prisistatykite ir pažiūrėkite, kur vyksta pokalbis. Aš kažkada maniau, kad moteris, kuri taip pat vadovauja rinkodaros įmonei, yra konkurencija, bet ji baigė tuo, kad padėjo man padėti įgyvendinti didelį projektą, o santykiai buvo naudingi abipusiai metų metus.

Candice Galek, generalinis direktorius & „Bikini Luxe“ įkūrėja sako, kad kai ji pirmą kartą atidarė savo bikinio elektroninės prekybos parduotuvę, ji pamiršo savo vietinę rinką Majamio paplūdimyje. Atsibudusi, ji nuvyko pas vietinius verslo savininkus ir pasiūlė sukurti skrajutes su „Bikini Luxe“ reklama vienoje ir jų – kitoje ir įdėjo skrajutes į savo verslą (į servetėlių balionėlius ir kt.)

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me