El. Pašto sąrašo sudarymas yra svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti internetiniame versle.

Tai pelningiausia ir veiksmingiausia internetinės rinkodaros forma. Bet deja, tai toli gražu nėra lengva.

Jei sudarėte sąrašą po vieną, žinote, koks jis sudėtingas!

Šios 6 dalių serijos 1 dalyje mes apžvelgėme 11 didžiausių konvertuojančių registracijos formų ir kur jas sudėti. Bet ką reikėtų naudoti norint privilioti žmones pasirašyti? Nemokama el. Knyga? Pranešimas? Internetinis seminaras?

Žinoma, šios parinktys veikia gerai. Bet yra vienas „švino magnetas“, kuris veikia geriau nei visi jie:

„Turinio atnaujinimas“.

Turinio atnaujinimas - greičiausias būdas sulaukti daugiau abonentų

Aš naudoju jį čia, „Bitcatcha“, ir tai yra efektyviausia fiksavimo forma svetainėje. Aš nesu vienintelis. Kai kurie tinklaraštininkai praneša apie didžiulį registracijos konversijų skaičiaus padidėjimą, naudojant turinio naujovinimo metodą.

Pirmiausia grįžkime prie pagrindų …

Susipažinkite su mūsų galutiniu el. Pašto rinkodaros vadovu

 • 1 dalis: 11 didžiausių konvertuojančių prisijungimo formų
 • 2 dalis. Turinio atnaujinimas – greičiausias būdas gauti daugiau abonentų
 • 3 dalis: Padidinti įsitraukimą & pajamos iš sveikinimo el. paštu serijos
 • 4 dalis: 19 paprastų patarimų, kaip gauti 40% el. Pašto normą
 • 5 dalis: Puiki temos eilutė: 18 gudrybių, kaip ją prikalti
 • 6 dalis: Ar jūsų el. Pašto rinkodara veikia? 14 esminių matuojamų rodiklių

Kas yra turinio atnaujinimas?

Jūs visi matėte tradicinį „švino magnetą“ ar paskatą privilioti žmones prenumeruoti. Tai dažnai el. Knyga ar pranešimas apie skaitmeninę rinkodarą. Anksčiau jie labai gerai atsivertė.

Šiais laikais šie dideli ištekliai nėra tokie veiksmingi. Paprastai jie yra per daug bendri. Per platus. Per didelis. Be to, visi turime nemokamų el. Knygų, susikaupusių gautuosiuose, todėl nenorime atsisiųsti daugiau!

4051

Vietoj to, jūsų skaitytojai ieško kažko kito. Kažkas labiau tinkamo, konkretesnio ir geriau pritaikyto jų poreikiams. Kažko, ko jie tikrai nori atsisiųsti.

Šiuo metu jūs skaitote šį straipsnį apie el. Pašto sąrašų kūrimą. Taigi aš tikrai žinau, kad el. Pašto rinkodara yra jūsų dėmesys ir susidomėjimas. Kodėl aš turėčiau bandyti pateikti didelę e. Knygą apie socialinės žiniasklaidos rinkodarą? Arba SEO? Ar dar ką nors?

Aš žinau, kad jus domina el. Pašto rinkodara, todėl turiu pasiūlyti jums ką nors susijusio su el.

Štai kur atnaujinamas turinys. Tai pagrindinis švino magnetas, kuris labai susijęs su tuo, ką skaito jūsų lankytojas, ir suteikia papildomos naudos ne tik tinklaraščio įraše. Jis patenka į turinį, todėl jūs jau esate susižavėjęs ir suintrigavęs, kai aš jį siūlau. Štai kaip tai atrodo in situ.

turinio atnaujinimas in-situ

Taigi čia yra triukas. Nesiūlykite vieno bendro „švino magneto“ visoje jūsų svetainėje. Pamirškite elektronines knygas, baltąsias knygas ir pan., Sukurkite daugybę mažesnių paskatų, pritaikytų skirtingoms temoms.

Akivaizdu, kad norint sukurti papildomą turinį reikia laiko, bet jie gali būti įkandimo dydžio. Tai gali būti atspausdinamas kontrolinis sąrašas, kuriame apibendrinamas įrašas, vaizdo paaiškintuvas arba išsamesnis atvejo tyrimas. Viskas, kas prideda esamo turinio vertę.

Apatinė eilutė: nesiūlykite nieko bendro, ko gali norėti jūsų skaitytojai. Pasiūlykite ką nors vertingo ir tinkamo, ką žinote.

Trumpai tariant, tai turinio atnaujinimas. Jūs „atnaujinate“ turinį mainais į el. Laišką.

Mano labai konvertuojantis turinio atnaujinimas

Štai pavyzdys, kaip turinio naujovinimas veikia čia, „Bitcatcha“.

Pradėjau pasirinkdamas didelio srauto tinklaraštį: šį straipsnį apie „nukreipimo puslapius“. Kadangi jis pritraukė daug lankytojų ir gana gerai konvertavo, tai buvo didelis kandidatas konvertuoti dar daugiau abonentų..

bitcatcha-straipsnis

Pats įrašas yra ilgas (2 000 žodžių) šaltinis, todėl nusprendžiau, kad „atnaujinti“ turėtų būti paprastesnis kontrolinis sąrašas, kuriame apibendrinti pagrindiniai punktai..

Norėjau, kad mano skaitytojai galėtų atsispausdinti ir nurodyti kurdami savo nukreipimo puslapius. Kažkas, kas suteikė realios vertės, kurią galima įgyvendinti.

Pasirinkimo nuorodą išdėstiau tiesiai tinklaraščio viršuje, kad galėtumėte jos nepraleisti.

Aš taip pat įdėjau jį puslapio apačioje, todėl yra du aiškūs įėjimo taškai.

Taip pat pastebėsite, kad jis įvyniotas į ryškiai geltoną dėžutę. Tai atkreipia akį. Skaitytojas jaučiasi priverstas jį spustelėti.

turinio atnaujinimas in-situ

Aš taip pat norėjau įsitikinti, kad turinio atnaujinimas atrodė puikiai. Keletas „Word“ dokumento ženklinimo taškų mano skaitytojams neatrodė kaip sąžininga mainų priemonė.

Taigi, aš įsitraukiau į savo grafikos dizainerį ir pavertiau tuos ženklų taškus:

turinys-atnaujinimas-turinys

Ši infografika yra daug efektyvesnė. Tai garantuoja, kad mano abonentai jaučiasi taip, tarsi mainais gavo ką nors vertingo. Pavyzdžiui, jie galėjo atsispausdinti ir nurodyti, kurdami, pavyzdžiui, nukreipimo puslapį.

Alternatyvus turinio atnaujinimas

Prieš paaiškindamas nuoseklų sąrankos procesą, pateikiame keletą alternatyvių turinio atnaujinimų, kuriuos galite lengvai susikurti patys..

1. Cheat lapas

Kaip kontrolinis sąrašas, apgaulės lapeliai veikia labai gerai, jei norite sudaryti ilgo formato tinklaraščių įrašus. Tinklaraščius, tokius kaip šis – beveik 2500 žodžių – reikia daug priimti. Taigi galite atsižvelgti į visus svarbius dalykus, juos supjaustyti ir leisti savo skaitytojams „apgauti“..

Brianas Deanas, „Backlinko“, taip pat naudoja šią techniką, paversdamas savo dirbinius gražia pdf formato abonentams skirta infografika:

Apgaulingas lapas

2. Nuorašai

Tai puiku, kai pagrindinis jūsų turinys yra vaizdo įrašas ar turinys. Jūsų skaitytojai gali atsisiųsti nuorašą ir išsaugoti jį vėlesniam laikui.

3. Atvejų analizė

Dienoraščiai dažnai yra įvadas į temą. Norėdami naudoti dar daugiau informacijos, galite naudoti turinio atnaujinimą. Atvejo analizė yra intriguojanti, nes ji leidžia skaitytojams pamatyti, kaip teorija veikia veikiant.

4. Neapdoroti failai ir šablonai

Jūsų skaitytojams patiks greitas įsilaužimas, ypač jei tai susiję su tuo, ką jie ką tik skaitė. Norėdami produktyvumo, galite atiduoti nemokamą el. Pašto šabloną arba skaičiuoklės pavyzdį. Web dizaineriai galėtų pasiūlyti neapdorotus PSD failus savo skaitytojams modifikuoti.

„Digital Marketer“ daro panašų veiksmą, naudodamas „perbraukimo failą“. Jūs tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite jų formulės patikrintas esamas socialinės žiniasklaidos antraštes.

Neapdoroti failai ir šablonai

Kaip nustatyti turinio atnaujinimą

Taigi, dabar mes žinome, kas tai yra (ir kodėl jums to reikia), pakalbėkime apie specifiką. Procesas atrodo taip:

 1. Raskite savo srauto tinklaraščius.
 2. Sukurkite turinio atnaujinimą kiekvienam, kuris sukuria pridėtinę vertę.
 3. Pridėkite jį prie savo svetainės.
 4. Pritaikykite ir optimizuokite perskaičiavimo kursą.
 5. Į jį nukreipkite daugybę srautų.
 6. Stebėkite, kaip greitai auga jūsų abonentų numeriai.

Skamba paprastai, tačiau reikia nustatyti keletą keblių bitų.

Lengva rasti savo srauto dienoraštį. Paprastai straipsniai, kurių srautas yra didžiausias, sugeneruos daugiausia prenumeratorių. Pasinerkite į „Google Analytics“ paskyrą dabar ir užsirašykite savo penkis geriausius atlikėjus.

Dabar pasirinkite turinio atnaujinimo paskatą, kuri duos realią vertę.

Galite pasirinkti vieną iš mano siūlomų turinio atnaujinimų arba sugalvoti ką nors visiškai naujo. Kuo kūrybiškesnė ir unikalesnė, tuo geriau!

Turinio atnaujinimo įtraukimas į savo svetainę

Čia yra pati sudėtingiausia dalis, tačiau aš ją nuosekliai aprašysiu.

Prieš pradėdami, jums reikės paskyros „LeadPages“ ir „MailChimp“. Tai yra du įrankiai, kuriuos naudosime norėdami atnaujinti jūsų turinį.

„LeadPages“ yra įrankis, kuris padės jums sukurti:

Leadbox turinio atnaujinimui

… Iššokantis langas, kuriame kaupiami jūsų el. Pašto adresai. (Dar vadinamas „leadbox“)

Kodėl verta naudoti šį „LeadPages“ iššokantįjį langelį? Nes tai konvertuoja 30–40 proc. Geriau nei siunčia žmones į kitą nukreipimo puslapį. Tai taip pat patraukli ir dinamiška.

„MailChimp“ yra el. pašto programinė įranga, kaupianti ir tvarkanti visus jūsų prenumeratorius. Tai taip pat panaikina jūsų informacinius biuletenius ir masinius el. Laiškus.

Prijunkite „LeadPages“ ir „MailChimp“, kad jie kalbėtųsi tarpusavyje

Tarkime, vienas iš mano skaitytojų Benas užpildo mano „LeadPages“ iššokantįjį langelį.

Man reikia „LeadPages“ pasakyti: „Ei,„ MailChimp “, aš siunčiu turinio atnaujinimą Benui. Ar galite išsaugoti jo el. Pašto adresą mano abonentų sąraše!“

Norėdami tai padaryti, turime susieti paskyras. „LeadPages“ apie tai turi mokymo programą, tačiau turinio atnaujinimai yra šiek tiek išsamesni.

Čia yra problema: vienas skaitytojas gali atsisiųsti turinio atnaujinimą el. Laiškuose, o kitas – atsisiųsti atnaujinimą socialinėje žiniasklaidoje. Bet aš noriu abu abonentus laikyti tame pačiame bendrame el. Pašto sąraše. Tai šiek tiek sudėtinga.

Pradėkime nuo „MailChimp“:

„MailChimp“ nustatyta

Štai ką norime pasiekti:

 1. Vienas paprastas sąrašas, kuriame kaupiami visi jūsų prenumeratoriai.
 2. Tačiau įsitikinkite, kad kiekvienas abonentas gauna konkretų turinio atnaujinimą, kurį spustelėjo.

Aš kalbėjau su daugybe tinklaraštininkų, kurie sudarė daugybę skirtingų abonentų sąrašų kiekvienam turinio atnaujinimui. Tai košmaras. Mes norime tik vieno.

To išvengsime sukurdami pagrindinio abonentų sąrašo „poskyrius“. „MailChimp“ vadina šiuos „sąrašo laukus“, ir mes sukuriame juos kiekvienam turinio atnaujinimui.

Tokiu būdu visi gauna paskatinimą, dėl kurio jie pasirašė, tačiau visi jie įtraukiami į vieną pagrindinį abonentų sąrašą.

1. Prisijunkite ir eikite į savo „sąrašų“ parinktį …

mailchimp1

2. Pasirinkite sąrašą, į kurį norite rinkti el. Pašto adresus…

Pasirinkite el. Pašto sąrašą

3. Eikite į nustatymus. Tada spustelėkite „sąrašų laukai ir sujungkite žymas“

mailchimp-merge

4. Kiekvienam turinio atnaujinimui sukurkite „sąrašo lauką“

Atminkite, kad šis „sąrašo laukas“ yra tarsi didesnio jūsų abonentų sąrašo poskyris. Pavadinsime jį po kiekvieno jūsų nustatomo turinio naujovinimo.

Norėdami tai padaryti, spustelėkite „pridėti lauką“ …

pridėti lauką

tada „tekstas“ …

mailchimp-add-text-field

5. Pavadinkite sąrašo lauką po jūsų pateikto tinklaraščio ar turinio atnaujinimo

Mano atveju, tai yra tinklalapio „nukreipimo puslapis“ turinio atnaujinimas.

Pavadinkite sąrašo lauką

Taip pat norite NUSTATYTI lauką „matomas“.

6. ATLIKTA

Tai viskas „MailChimp“ nustatyta. Dabar mums reikia suteikti „LeadPages“ visą šią informaciją.

„LeadPages“ sąranka

Štai ką mes pasieksime šiame skyriuje:

Integruokite „MailChimp“ su „LeadPages“, kad būtų surinkti visi el. Pašto adresai.

Įsitikinkite, kad „LeadPages“ liepia „MailChimp“ suskirstyti abonentus į kategorijas pagal gautą turinio atnaujinimą.

1. Prisijunkite, spustelėkite „Leadboxes“, tada „sukurti naują potencialų dėžutę“.

Sukurkite naują „Leadbox“

2. Spustelėkite „integracijos nustatymai“ ir pasirinkite „MailChimp“

Pasirinkite „MailChimp“

3. Pasirinkite, kurį abonentų sąrašą norite prisijungti

Mano atveju pasirinkčiau „Bitcatcha“.

Pasirinkite el. Pašto sąrašą

Dabar bet koks „Leadpages“ dėžutės surinktas el. Pašto adresas bus automatiškai išsaugotas mano „MailChimp“ abonentų sąraše. Bet kaip mes galime įsitikinti, kad abonentas gauna tinkamą turinio atnaujinimą?

4. Spustelėkite tinkinti šią formą

Čia įvesime „sąrašo lauką“, kurį sukūrėme „MailChimp“. Tai sujungia teisingą turinio atnaujinimą su tinkamu iššokančiu laukeliu.

Eikite į skyrių „Formos laukai“ ir apačioje ieškokite „paslėptų formos laukų“. Čia randame lauką „Nukreipimo puslapių kontrolinis sąrašas“, kurį sukūriau „MailChimp“.

Paslėptas formos laukas

5. Įveskite „taip“ į numatytąją reikšmę

Šis paskutinis žingsnis yra labai svarbus. Tai reiškia „taip“ pasirodys jūsų „MailChimp“ abonentų sąraše šalia visų, kurie atsisiuntė turinio atnaujinimą.

Labai svarbu, jei norite, kad jūsų abonentai nesiųstų to paties turinio du kartus!

Numatytoji reikšmė

6. ATLIKTA!

Dabar linksmai daliai – savo iššokančiojo langelio dizainas.

„Leadbox“ tinkinimas

„Leadbox“ tinkinimas

Dabar mes pradedame optimizuoti jūsų konversijos koeficientą.

Viskas apie jūsų „Leadbox“ turi būti atidžiai apsvarstyta, kaip padidinti konversijas. Pagalvokite apie savo kopiją, vaizdus ir svarbų „raginimą veikti“.

Mums reiktų viso papildomo tinklaraščio, kuris apimtų šią specifiką. Laimei, mes turime tik straipsnį!

Perskaitykite mūsų „Septyni magnetinio raginimo veikti žingsniai“ ir įsitikinkite, kad iššokantis langas pritraukia kuo daugiau žmonių konvertuoti..

Įdėkite „LeadBox“ į savo svetainę

Liko tik tai padaryti ir paleisti jūsų svetainėje.

Kai pritaikysite „LeadBox“, paspauskite „publikuoti“ ir pamatysite šį HTML kodo pokytį:

Įdėkite „LeadBox“ į savo svetainę

Tai reikia nukopijuoti ir įklijuoti į savo tinklaraščio įrašo HTML.

Mano atveju, einu į „WordPress“ pagrindinę programą, randu savo „nukreipimo puslapių“ tinklaraštį ir įkeliu HTML.

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matote, ar HTML tekste yra paslėpta teksto eilutė „Spustelėkite čia, kad užsiprenumeruotumėte mano adresų sąrašą“?

Norite pakeisti šį tekstą tinkintu tekstu. Mano atveju, „atsisiųskite nemokamą kontrolinį sąrašą“:

turinio atnaujinimas in-situ

Taigi HTML apklijuos jūsų vartojamą formuluotę.

Dabar, kai kas nors spustelėja tą nuorodą, pasirodo iššokantis langas.

Paprasta!

Pateikite savo turinio atnaujinimą

Šiuo metu mes jau beveik ten.

Paskutinis etapas yra daikto siuntimas jūsų abonentui. Tai lengviausias būdas tai padaryti:

Švino magnetų sistema

Taikant šį metodą, kai jūsų naujas abonentas paspaus mygtuką „pateikti“, „LeadPages“ automatiškai siunčia turinio atnaujinimą el. Paštu.

Tuo pat metu jis išsaugo tą naują el. Pašto adresą „MailChimp“.

Štai procesas:

1. Prisijunkite prie „LeadPages“, spustelėkite nustatymus > švino magneto pristatymas

švino-magneto pristatymas

2. Įkelkite turinio atnaujinimo failą

įkėlimas - švino magnetas

3. Įveskite temos eilutę ir pranešimą

įkėlimas - švinas-magnetas-2

4. Atgal į „LeadBox“ formą, įjunkite šį jungiklį ir pasirinkite anksčiau įkeltą švino magnetą

el. pašto pristatymas-sąranka

5. ATLIKTA!

Kai prenumeratoriaus hitai pateiks, jie bus įtraukti į jūsų „MailChimp“ abonentų sąrašą, o „LeadPages“ iškart jums atsiųs jūsų turinio atnaujinimą el. Paštu.

Tai yra parinktis, kurią naudoju, nes ji pirmiausia patikrina abonento el. Pašto adresą. Tačiau, jei norite, yra vienas greitesnis variantas:

Arba: nusiųskite juos tiesiai į gėrybes

Užuot siuntę turinio atnaujinimą el. Paštu, galite nusiųsti juos į nukreipimo puslapį, kur jie gali jį atsisiųsti.

Tai taip pat paprasta nustatyti, ir mes tai darome su padėkos puslapiu.

1. Spustelėkite parinktį „ačiū“

ačiū-q-pristatymas

2. Sukurkite savo nukreipimo puslapį

„LeadPages“ visiškai skirta sukurti nuostabius nukreipimo puslapius. Žaiskite aplinkui ir naudokite vieną iš jų šablonų, kad sukurtumėte patenkintą.

Tada galite įtraukti nuorodą, norėdami atsisiųsti atnaujintą turinį. Arba, jei tai yra vaizdo įrašas ar internetinis seminaras, galite įdėti jį tiesiai į nukreipimo puslapį.

3. Atžymėkite parinktį „naudoti numatytąjį nukreipimo puslapį“

Jei to nepadarysite, „LeadPages“ išsiųs jūsų abonentą į bendrąjį „ačiū“ puslapį ir jiems nepavyks atnaujinti savo turinio..

ačiū-q-pristatymas-2

4. ATLIKTA!

Dabar mes tikrai baigėme.

Įdiegę turinio atnaujinimo funkciją, dabar turime labai konvertuojantį abonentų kanalą ir nuostabų švino magnetą skaitytojams.

Liko vienintelis dalykas?

Pasukite į jį rimtu srautu! Išbandę turinio naujovinimą ir pataisę jį, kad pasiektumėte aukštą konversijos koeficientą, galite jį padidinti.

Man patinka nukreipti srautą į paštą per „Facebook“ skelbimus, paprastai kainuojančius 0,433 USD už apsilankymą, ir leisti savo labai gerai konvertuojančiam „atnaujinti“ savo lankytojus paversti prenumeratoriais.

Ar naudojate turinio atnaujinimo techniką? Norėčiau išgirsti apie jūsų patirtį ir tai, ar ji jums tinka.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me