El. Pašto rinkodaros vadovas, 4 dalis: Paprasti gudrybės, norint pasiekti 40 proc

Jei kada nors siuntėte el. Pašto kampaniją, žinote „baimę“ paspausti mygtuką „siųsti“.


Ketinate siųsti tūkstančius el. Laiškų iš ten, bet ar kas nors juos atidarys?

Remiantis naujausia ataskaita, vidutinis el. Pašto adresų rodiklis yra 22,87%. Tačiau tai galima pasiekti daug aukščiau, atliekant keletą protingų gudrybių ir patarimų.

Štai kampanijos, kurią neseniai vykdžiau dėl muzikos pramonės kliento, kuriam buvo suteikta 40,7% norma, rezultatai:

„mailchimp“ kampanija

Tai daugiau nei dvigubai daugiau nei pramonės vidurkis. Tai buvo daugybės bandymų ir klaidų kulminacija, tačiau aš tai padariau pasinaudodama dauguma šių 19 patarimų. Jie yra išbandyti.

Šio straipsnio pabaigoje turėsite visas gudrybes, kurių reikia ir norint padidinti atvirąjį kursą.

Pagalvokite, jei turite 2 000 prenumeratorių, kaip mano klientas įtraukė į aukščiau pateiktą sąrašą, ir padidinkite savo atvirąjį tarifą 5%, tai yra dar 50 potencialių klientų.

Patarimas: tai yra ketvirtasis straipsnis mano galutinėje el. Pašto rinkodaros serijoje, taigi, jei praleidote kitas dalis, patikrinkite jas čia:

 • 1 dalis: 11 didžiausių konvertuojančių prisijungimo formų
 • 2 dalis. Turinio atnaujinimas – greičiausias būdas gauti daugiau abonentų
 • 3 dalis: Padidinti įsitraukimą & pajamos iš sveikinimo el. paštu serijos
 • 4 dalis: 19 paprastų patarimų, kaip gauti 40% el. Pašto normą
 • 5 dalis: Puiki temos eilutė: 18 gudrybių, kaip ją prikalti
 • 6 dalis: Ar jūsų el. Pašto rinkodara veikia? 14 esminių matuojamų rodiklių

Pereikime tiesiai į:

I dalis: Abonentai

Prieš pradėdami koreguoti temų eilutes ar planuoti pristatymus, pirmiausia pažvelkime į jūsų abonentus.

El. Pašto kursas

(Vaizdo šaltinis)

1. Pašalinkite neaktyvius abonentus, nes jie sunaikins jūsų nemokamą kainą

Galėtumėte turėti 100 000 prenumeratorių, tačiau šis skaičius nieko nereiškia, jei jie neatsidaro jūsų el. Laiškų. Turėti didelį abonentų skaičių atrodo puiku, bet tai, deja, yra tik „tuštybės metrika“.

Užuot kiekybė, sutelkite dėmesį į savo sąrašo kokybę. Sutelkite dėmesį į aktyvius abonentus, kurie reguliariai atidaro jūsų laiškus. Jie nori išgirsti jus.

Jei prenumeratorius per šešis mėnesius neatidarė jūsų el. Laiškų, laikas juos pašalinti. Tas pats pasakytina apie bet kokius „sunkius atmetimus“ (t. Y. El. Laiško negalima pristatyti). Jiems siuntimas kainuoja brangiai, o atvirkštinio kurso sumažinimas yra žemas.

Kaip matote, šis žemiau esantis abonentas daugiau nei trejus metus ir 23 kampanijas neatidarė el. Laiško ar nespustelėjo jo..

neaktyvūs abonentai

Tai nebūtinai reiškia, kad jūsų el. Laiškai čiulpia! Jiems nebereikia jūsų siūlomų paslaugų arba galbūt jie daugiau netikrina šio el. Pašto adreso.

Viskas priklauso nuo to, ar jūsų sąraše yra tik aukštos kokybės prenumeratoriai. Kokybė, palyginti su kiekiu.

Vienas triukas, kurį galite naudoti, yra paskutinio griovio el. Laiškas. Nusiųskite el. Laišką visiems, kurie per šešis mėnesius neatsidarė su tema: „Mes kurį laiką negirdėjome iš jūsų …“ ir paklauskite jų, ar jie norėtų likti sąraše. Galėtumėte pasiūlyti nuolaidą ar paskatą viešnagei.

2. Išvalykite neteisingai parašytus el. Pašto adresus

Tai greitas ir paprastas būdas gauti dar keletą atidarymų. Vykdykite savo abonentų sąrašą ir ištaisykite visas rašybos klaidas.

Beveik visada yra keli, kurie pateikė „[apsaugotas el. Paštas]“ arba „[apsaugotas el. Paštas]“. Pataisykite adresą ir paprašykite jų patvirtinti teisingą el. Pašto adresą.

3. Leiskite abonentams pasirinkti, kokius el. Laiškus jie gauna ir kada

Kai kurie abonentai mielai girdi jus du kartus per savaitę. Kiti pirmenybę teikia mėnesiniams atnaujinimams.

Kai kuriuos domina tik nuolaidos. Kiti nori išgirsti apie kiekvieną naują jūsų skelbiamą tinklaraštį.

Galite neperkrauti savo abonentų leisdami jiems pasirinkti, kaip dažnai jie gauna el. Laiškus ir kokio tipo turinį jie norėtų skaityti. Geriausia jiems suteikti šias parinktis, kai jie prisiregistruoja. Pažvelkite, kaip kelionių kompanija, „Skift“ leidžia pasirinkti iš dienos, savaitės ir kitų variantų.

Leiskite abonentams pasirinkti

4. Segmentuokite savo sąrašą, kad abonentai gautų susijusius el. Laiškus

Viena didžiausių žemo atviro kurso priežasčių yra ta, kad el. Laiškai tiesiog nėra svarbūs abonentui.

Pvz., Abonementas Sietle turbūt nesidomi „10 geriausių Niujorko kavinių“. Tokiu atveju abonentų sąrašą galite atskirti pagal vietą. Dabar savo auditorijai galite siųsti konkrečios vietos turinį.

Pro „MailChimp“ paskyra leidžia segmentuoti sąrašą pagal demografinius rodiklius, pomėgius ar pirkimo elgseną. Pavyzdžiui, įmonė „Asos“ siunčia skirtingus el. Laiškus, atsižvelgdama į jūsų lytį, drabužių pasirinkimą ir pirkimo istoriją.

Norėdami tai padaryti „MailChimp“, paprasčiausiai naudokite žymas ir „pasirinktinius laukus“, norėdami segmentuoti savo auditoriją į skirtingas kategorijas. Vienoje ataskaitoje teigiama, kad 39% žmonių, kurie tai padarė, matė didesnius atviruosius įkainius. 20% pardavimų taip pat padidėjo.

II dalis. Jūsų el. Laiškų turinys

Iki šiol mes sugriežtinome jūsų abonentų sąrašą. Dabar pažvelkime, kaip jūsų turinys gali padidinti atvirąjį kursą.

5. Pridėkite vertę kiekviename el. Laiške

Griežta tiesa yra ta, kad prenumeratoriai el. Laišką atidarys tik tuo atveju, jei tai padidins jų gyvenimo vertę. Privalote žmonėms pateikti gerą priežastį atidaryti savo el. Laiškus.

Geriausias būdas tai padaryti? Kiekvieną kartą suteikite apčiuopiamą vertę.

Pvz., „Vox“ el. Paštu siunčia jums trumpus, trumpus dienos naujienų rinkinius. Negalite jo gauti jų svetainėje, ir tai labai naudinga, jei buvote užimta diena.

Pridėkite vertę

Jei abonentas jūsų informacinius biuletenius pradės sieti su didžiule verte, jie kiekvieną kartą atidarys juos. Jie net pradės to ieškoti.

Tai yra ilgalaikė strategija. Greitos pergalės ir gudrybės, pavyzdžiui, protingos temos, gali būti naudingos vienkartinėms kampanijoms, tačiau tikras būdas pasiekti nuosekliai aukštą atvirą kainą yra tiesiog sukuriant lojalumą ir reputaciją per puikų turinį. Pabandykite įsitikinti, kad tai yra kažkas, ko jie negali pasiekti niekur kitur.

6. Nukreipkite nuostabią, tiesioginę temą

Dalykų eilutės sukuria arba sulaužys jūsų atvirus įkainius. Tiesą sakant, jie yra tokie svarbūs, todėl penktą šios el. Pašto serijos dalį skiriu jiems.

Trumpai tariant, tiesioginės temų eilutės dažniausiai veikia geriausiai. „MailChimp“ rodė numerius 40 milijonų el. Pašto adresų eilutėse, o geriausi atlikėjai buvo stebėtinai nuobodūs:

 • [įmonės pavadinimas] pardavimai & rinkodaros informacinis biuletenis arba
 • [įmonės pavadinimas] 2005 m. gegužės mėn. naujienų biuletenis,

o tai sukėlė 60 proc. atvirą normą.

Be abejo, nėra skaudu vėl ir vėl įmesti keletą įdomių, „clickbait“ stiliaus temų. Šis paprastas verslininko Yaro Starko kūrinys buvo ypač intriguojantis:

„Yaro“ intriguoja „clickbait“

Tačiau dažniausiai dėmesys skiriamas abonentams tiksliai pasakyti, kokią vertę jie įgis.

7. Kalbėkite tiesiai su savo abonentu, padarykite tai asmenišku

El. Laiškas dažnai išeina tūkstančiams prenumeratorių. Tačiau apgaulė yra tai, kad atrodo, kad tai asmeninis el. Paštas tiesiogiai vienam asmeniui.

Kurį el. Laišką atidarote dažniau:

„Mes savo klientams siūlome 20% nuolaidų“ … arba

„Sarah, tau viduje yra 20% nuolaida“

Tarkime, kad jūsų vardas yra Sara, atidarysite antrą! Siunčiate tūkstančiams, tačiau kalbėkite su kiekvienu abonentu atskirai. Taip pat el. Laiške naudokite tą patį asmeninį balso toną.

Jūs žinote savo auditoriją geriau nei kas nors kitas. Kalbėkitės su jais taip, kad susisieksite.

8. Norėdami nustatyti ilgalaikį atvirą kursą, naudokite pasveikinimo seriją

Labiausiai užsiima jūsų naujausi prenumeratoriai ir greičiausiai atidarys jūsų el. Laiškus. Pasinaudokite tuo, suteikdami jiems tonų vertės pačioje pradžioje.

Įsitvirtinkite tuose keliuose pirmuosiuose el. Laiškuose, kol jūsų naujieji prenumeratoriai yra karšti, ir jūs užmezgsite tvirtą ryšį. Tai darant ilgalaikes įmokas bus užtikrintas įprotis.

Sveikinimo serija

Sveikinimo serija yra geriausias triukas čia. Siųsdami penkis ar šešis laiškus iš eilės iškart po to, kai jie užsiprenumeruos, jūs užmezgsite ryšį su savo skaitytoju. Jūsų abonentas žino, ko tikėtis, ir jie sudaro įprotį. Jie pradeda ieškoti jūsų el. Laiškų.

Šios el. Pašto rinkodaros serijos 3 dalyje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas pasveikinimo serijai, todėl grįžkite atgal ir patikrinkite.

9. Siųskite jį iš realaus asmens, o ne įmonės vardą

Statistika rodo, kad el. Laiškai iš tikrojo vardo gaunami geriau nei el. Laiškai.

Priežastis gana paprasta. Pradėjome nekreipti dėmesio į el. Pašto adresus iš įmonės adreso, nes susiejame juos su rinkodara ar reklama. Naudodamas tikrąjį vardą, jis jaučiasi asmeniškesnis ir mažiau parduodamas.

Asmeniškai manau, kad geriausia yra sumaišyti abu dalykus. Pvz., Norėčiau siųsti savo el. Laiškus iš „Daren, at Bitcatcha“.

Tai darydamas užmezgiu asmeninį ryšį, bet taip pat primenu, kur užsiregistravai.

10. Palikite el. Laiškus ant „Cliffhanger“

Mes visi žinome, kad geriausios knygos baigia savo skyrius su gniaužiančia klipe. Negalite laukti, kol perskaitysite kitą skyrių! Tą patį galite padaryti naudodamiesi el. Pašto informaciniais biuleteniais. Pažadėkite jiems ką nors ypatingo arba perkelkite istoriją keliuose informaciniuose biuleteniuose.

Kai jie kitą kartą pamatys jūsų el. Laišką savo gautuosiuose, jie norės jį atidaryti ir sužinoti, ko išmokysite juos toliau!

III dalis: Laikas

Jei norite aukšto atviro kurso, labai svarbu tinkamai nustatyti savo kampanijų dažnumą ir reguliarumą. Tikslus jūsų siunčiamas laikas ir diena taip pat svarbūs. Sužinokime kodėl:

El. Pašto laikas

(Vaizdo šaltinis)

11. Pasirinkite savo auditorijai tinkamiausią laiką ir dieną

Tinkamas momentas išsiųsti savo informacinį biuletenį yra aktuali el. Pašto rinkodaros specialistų tema.

Išanalizavę jų pačių duomenis, „MailChimp“ nustatė, kad atviriausi kursai buvo aukščiausi antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais apie 10 val. Šiuo metu mes pašalinome gautuosius nuo savaitgalio, įsikūrėme savaitei, o el. Laiškas 10 val. Yra laukiamas atitraukimas nuo darbo..

Tačiau patirtis atliko panašų tyrimą ir sužinojo, kad jų savaitinių el. Pašto normų procentas buvo didesnis savaitgaliais – kai žmonės turėjo mažiau el. Laiškų. Jie sutiko, kad vidurdienio rytas yra pats veiksmingiausias laikas..

Aš įtariu, kad el. Laiškai „verslas verslui“ gaunami daugiausia savaitės viduryje, o pomėgiai, elektroninė prekyba ir laisvalaikio el. Laiškai atidaromi savaitgalį..

Tai tik kliūtis, todėl patariu eksperimentuoti su savo auditorija, kad rastumėte jums geriausią laiką.

Visais atvejais el. Laišką nusiųskite vidurdienio rytą atitinkamoje gavėjo laiko juostoje. Tai galite padaryti naudodami „MailChimp“ naudodamiesi jų „laiko metmenų“ funkcija.

Laiko metmenų funkcija „Mailchimp“

12. Siųskite el. Laišką reguliariais ir pastoviais intervalais

Pasirinkite tvarkaraštį ir laikykitės jo. Jei tai yra kartą per savaitę ketvirtadienio rytą, įsitikinkite, kad jis visada yra kartą per savaitę ketvirtadienio rytą.

Atsitiktinai atsitraukdami nuo abonentų gautų laiškų ir juos painiodami, tai kelia nerimą. Padarę jūsų informacinius biuletenius reguliariais ir nuosekliais, prenumeratoriai pradeda jų tikėtis ir įpranta juos atidaryti.

13. Ne per dažnai, bet ne per dažnai …

Tik jūs galite nuspręsti, kaip dažnai siųsti pranešimus, tačiau saugokitės dviejų dalykų: elektroninio pašto nuovargio ir užmaršumo!

Pirma, jei prenumeratoriai per dažnai gauna per daug el. Laiškų, jie nusivilia. Tada el. Laiškai nebus perskaityti.

Tačiau jei paliksite per ilgai tarp el. Laiškų, abonentai gali pamiršti, kas esate ar kodėl jie užsiregistravo. Jie gali tiesiog ignoruoti el. Laišką, jį ištrinti arba atsisakyti prenumeratos.

Yra ir šios taisyklės išimčių. Kai kurie dienos informaciniai biuleteniai veikia puikiai, tačiau jei pasirinksite šį maršrutą, įsitikinkite, kad abonentai žino, ką jie pasirašė!

Jei prenumeratoriai pradeda varginti el. Laiškais, pasinaudokite paskutinio pranešimo žinute, kad jie visiškai neatsisakytų prenumeratos. Pvz., „Thrillist“ paprašykite tų, kurie ruošiasi atsisakyti prenumeratos, jei jie norėtų gauti mažiau el. Laiškų.

gauti mažiau el. laiškų

14. Nusiųskite du kartus!

Tai apgaulingas triukas, kurio aš pats nenaudoju. Bet aš žinau, kad kai kurie rinkodaros specialistai tai daro, todėl leisiu jums nuspręsti.

Išleidę informacinį biuletenį, palaukite savaitę ir atsiminkite savo atvirą kursą. Surinkite visus el. Pašto adresus, kurie neatsidarė pirmą kartą, ir nusiųskite jiems dar kartą.

Šį kartą galite pabandyti patikslinti temos pavadinimą, kad paskatintumėte daugiau žmonių jį atidaryti. Vienam pardavėjui Neal Taparia pavyko pasiekti 55% didesnį pasiekiamumą, naudojant šią techniką.

IV dalis: Premijų gudrybės

Triukai, kurie nelabai tiko niekur kitur!

15. Laikykitės šlamšto filtrų

El. Pašto klientai yra gerai išmokyti pastebėti šlamšto laiškus. Temų eilutės su akivaizdžia reklamine kopija greičiausiai bus atmestos, todėl išjunkite didžiosios raidės ir laikykitės atokiau nuo šauktuko!

Pažvelkite ir į šį nepageidaujamų el. Laiškų sąrašą ir venkite jų bet kokia kaina.

16. Laikykitės nuoseklaus dizaino

Tie, kurių paspaudimų rodiklis yra didžiausias, įvaldė abonentų lojalumo meną. Jie atidaro el. Laiškus, nes siuntėjas yra pažįstamas ir patikimas. Nuoseklus išdėstymas ir dizainas padeda sukurti šį lojalumą ir susipažinimą.

„MailChimp“ turi daugybę skirtingų dizaino šablonų, tačiau nesipriešina norui jį pakeisti kiekvienoje kampanijoje.

17. Įsitikinkite, kad jis veikia mobiliajame įrenginyje

Darbas naudojant išmanųjį telefoną ir mobiliuosius įrenginius

Dabar 66% el. Laiškų atidaromi išmaniajame telefone, todėl įsitikinkite, kad jūsų informacinis biuletenis nuostabiai atrodo „iPhone“, planšetiniame kompiuteryje ar bet kuriame kitame mobiliajame įrenginyje.

Daugelis el. Pašto paslaugų naudoja „reaguojantį dizainą“, kad automatiškai įsitikintų, kad jūsų el. Paštas veikia mobiliajame įrenginyje, tačiau prieš išsiunčiant visiems, atlikite testą..

18. Paklauskite prenumeratorių, kodėl jie paliko

Jei norite sužinoti, kodėl žmonės neskaito jūsų el. Laiškų, paklauskite tų, kurie atšaukė prenumeratą. Atviras ir nuoširdus atsiliepimas ne visada būna lengvai išgirstas, tačiau iš jo daugiausiai mokysitės.

Kai vartotojas užsiprenumeruoja, pažymėkite žymimąjį laukelį ir paklauskite, kodėl jie išeina. Ar el. Paštu siunčiate dažnai? Ar jūsų informacija tapo nereikšminga?

Atsakymas į šį klausimą padės pagerinti jūsų esamų abonentų paslaugas.

19. Testas, testas, testas! Ir vėl išbandykite

Sunki rinkodaros dalis yra ta, kad nėra teisingo atsakymo. Nėra „geriausios“ temos eilutės ar „tobuliausio“ laiko siųsti informacinį biuletenį.

Jei nesate tikri, atlikite padalijimo testą ir sužinokite. Negalite pasirinkti tarp temų eilučių? Vykdykite padalijimo testą naudodami nedidelį abonentų sąrašo skyrių. Tai, kas suaktyvina didžiausią atvirą kursą, yra geriausia tema.

Pabandykite padalinti testą skirtingomis dienomis ir skirtingu laiku. Kada jūsų auditorija reaguoja labiausiai?

Tai viskas mano 4 el. Pašto serijos dalyje! Nepamirškite persvarstyti 1, 2 ir 3 dalių ir atkreipti dėmesį į būsimą skyrių, kaip sukurti tobulą temos eilutę..

Ar išbandėte ir pakoregavote savo el. Pašto normą? Kokia jūsų patirtis ir kas jums labiausiai tinka? Praneškite man komentarų skiltyje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map