El. Pašto rinkodaros vadovo 3 dalis: Padidinkite pajamas iš „Welcome Welcome“ serijos

Jūs neprašytumėte, kad kas nors ištekėtų už jus per pirmąjį pasimatymą, tiesa?


Remiantis bet kokiais standartais, jis taps šiek tiek stiprus!

Turite sudaryti gerą pirmą įspūdį ir ilgainiui užmegzti santykius. Tuomet galite užklupti didelį klausimą.

Internetinė rinkodara yra panaši.

Negalite priversti kieno nors iš jūsų pirkti produktų iš karto. O jei per daug stengsitės, galbūt netgi juos išmesite.

Štai kur atsiranda „laukimo el. Paštu serija“.

Sveikinimo el. Paštas

Įrodyta, kad tai el. Pašto rinkodaros triukas, kuris padidina ilgalaikį įsitraukimą 33% ir uždirba 3 kartus daugiau pajamų.

Šioje el. Pašto rinkodaros serijoje pirmoje ir antroje dalyse aš jums parodžiau, kaip padidinti savo abonentų skaičių. Šioje dalyje paaiškinsiu, kaip maksimaliai išnaudoti savo abonentus, juos puoselėti ir paversti mokančiais klientais..

Pirmiausia atsakykime į akivaizdų klausimą.

Susipažinkite su mūsų galutiniu el. Pašto rinkodaros vadovu

 • 1 dalis: 11 didžiausių konvertuojančių prisijungimo formų
 • 2 dalis. Turinio atnaujinimas – greičiausias būdas gauti daugiau abonentų
 • 3 dalis: Padidinti įsitraukimą & pajamos iš sveikinimo el. paštu serijos
 • 4 dalis: 19 paprastų patarimų, kaip gauti 40% el. Pašto normą
 • 5 dalis: Puiki temos eilutė: 18 gudrybių, kaip ją prikalti
 • 6 dalis: Ar jūsų el. Pašto rinkodara veikia? 14 esminių matuojamų rodiklių

Kas yra sveikinimo el. Paštu serija?

Prenumeruodami svetainės el. Pašto biuletenį, paprastai gausite patvirtinimą el. Paštu. Kai kurios svetainės žengia dar vieną žingsnį į priekį ir siunčia jums „pasveikinimo el. Laišką“. Galbūt netgi gausite nemokamą el. Knygą ar panašų dalyką.

mergelė-amerika-pasveikinti el

Bet tuo viskas ir baigiasi. Po to tai yra tik seni informaciniai biuleteniai ir akcijos.

Pirma pasveikinimo serija apima pirmąjį bendravimą per penkis – šešis el. Laiškus. Galbūt daugiau. Išsiųsta per kelias savaites, el. Pašto serija lėtai tiekia jūsų informaciją naujajam abonentui.

(Vaizdo šaltinis)

Tai suteikia ilgesnį laiko tarpą santykiams užmegzti ir sukuria didesnę tikimybę juos paversti mokančiais klientais.

Kodėl jis toks efektyvus??

Šis pirmasis pasveikinimo el. Paštas yra labai galingas. Statistika rodo, kad jūsų pirmasis el. Paštas gali uždirbti 320% daugiau pajamų nei bet kuris kitas.

Taigi kodėl gi neištiesus?

Jūsų naujausi abonentai yra patys aktyviausi, labiausiai įjungti ir labiausiai suintriguoti. Jie labiau linkę atidaryti jūsų el. Laiškus ir labiau linkę pirkti iš jūsų.

Tačiau po to pirmojo el. Laiško atviro kurso tendencija mažėja. Abonentai pamiršta apie jus, jie perėjo prie kitų dalykų. Priešingai, sveikinimo serija palaiko laidus, kol jie vis dar karšti.

Tokiu būdu „puoselėjant“ abonentus išauga 50% daugiau pirkėjų, kurie yra pasirengę pirkti. Maitinami klientai perka ir didesnius pirkinius.

Štai keletas priežasčių, kodėl sveikinimo serija veikia:

 1. PakartojimasTai yra senosios mokyklos rinkodaros teorija, kuri sako, kad klientams reikia pamatyti jūsų prekės ženklą ir žinią septynis kartus, kad jie pasitikėtų jumis arba pirktų iš jūsų. Sveikinimo serija pakartoja jūsų vardą ir prekės ženklą. Tai ypač svarbu, jei esate naujas verslas.
 2. Galimybė papasakoti savo istoriją Didelė priežastis, dėl kurios mes kreipiamės į tam tikrus prekės ženklus (ir galiausiai perkame iš jų), yra tai, kad mes susiejame su jų istorija ir jų etosu. Sveikinimo laiškas suteikia galimybę papasakoti abonentams daugiau apie jus.

  nastygalscase

 3. Kuria pasitikėjimąKlientai, be abejo, yra atsargūs dėl naujų svetainių ar paslaugų. El. Laiškų serija sukuria pasitikėjimą, todėl kai jūs paprašote parduoti, jie labiau linkę paspausti.
 4. Daugiau galimybių parduotiSu vienu sveikinimo laišku spaudžiamas dalykas ką nors greitai parduoti, o tai gali sudirginti kai kuriuos klientus. Turėdami šešis ar septynis el. Laiškus, galite lėtai pristatyti savo produktus, pradedant nuo mažų, mažos rizikos produktų ir dirbdami iki didžiųjų ginklų.
 5. Nepakenčia naujų prenumeratorių. Rinkodaros atstovai į savo pasveikinimo el. Laišką linkę išskleisti kuo daugiau informacijos, tačiau tai ne visada efektyvu. Kai abonentai susiduria su per daug galimybių ar raginimų veikti, jie gali jaustis priblokšti. Sveikinimo serija pašalina šią problemą, leisdama sutelkti dėmesį tik į vieną dalyką vienu metu. Daug efektyvesnis.
 6. Švininis puoselėjimasPasveikinimo serija suteikia jums galimybę pamažu pamažu puoselėti naują abonentą. Ilgainiui tai yra daug stipresnė rinkodaros technika.
 7. Įpročių kūrimasKaip matysite mano pavyzdžiuose žemiau, pasveikinimo serija įpareigoja naujus prenumeratorius aktyviai ieškoti jūsų el. Laiškų. Užuot ignoravę jūsų naujinius, nauji prenumeratoriai įgis įprotį jų laukti. Tai yra aukštų atvirų palūkanų normos ateityje receptas.

Laukiama veiksmo serija

Pirmoji svetainė, kurią radau naudodama el. Pašto pasveikinimo seriją, buvo „Pinterest“ (esu tikra, kad kiti tai darė pirmiausia, bet „Pinterest“ mane pašalino). Taigi, pažvelkime į jų vidų.

„Pinterest“ naudoja jų pasveikinimo serijas, norėdami pateikti naudingų patarimų ir gudrybių apie platformą, per daug neprašydami iš prenumeratoriaus. Pirmasis el. Laiškas atrodo taip:

„Pinterest“ 1 el. Paštas

Pastebėsite, kad jų temos eilutė sako „Darbo pradžia Nr. 1“. Iš karto žinote, kad yra el. Laiškų serija.

Turinys prasideda labai paprastai: „Kas yra smeigtukas?“ Tai padeda naujiems vartotojams peržvelgti žingsnius ir baigiasi raginimu veikti, kuris nėra per daug reiklus:

„Kol kas pabandykite prisijungti ir surasti sau turinį.“

Tai nėra puiku. Tai nenuostabu. Nauji abonentai šiek tiek sužinojo apie paslaugą.

Geriausia, kai jie abonentui sako, ko tikėtis toliau: „Per kitas penkias dienas mes jums atsiųsime daugiau informacijos …“

Tai yra subtilus būdas nurodyti abonentui per artimiausias dienas ieškoti daugiau el. Laiškų. Abonentas aktyviai ieško kito pašto. Genijus.

Antrasis el. Paštas atrodo taip:

2-asis „Pinterest“ el. Paštas

Šį kartą jis supažindina jus su dar keliomis detalėmis ir skatina pradėti kurti savo profilį. Vėl yra skyrius „kas bus toliau“, norėdamas priminti, kad rytoj ateis dar vienas.

Štai trečias el. Paštas:

3-asis „Pinterest“ el. Paštas

Šis turi daug stipresnį raginimą veikti. Iki šiol „Pinterest“ aprašė pagrindus ir jūs esate susipažinę su platforma.

Bet dabar tai tikrai svarbu raginimui veikti: savo svetainėje pridėkite mygtuką „prisegti“.

Tai vėlgi pirmas pasimatymas. Jei „Pinterest“ būtų paprašę abonentų pirmajame el. Laiške pridėti mygtuką „prisegti“, jis būtų suklaidinęs prenumeratorius ir juos atbaidęs..

„Pinterest“ nėra vienintelė įmonė, kuri naudojasi šiuo triuku.

„Asos“ naudoja trumpesnę pasveikinimo seriją, tik tris el. Tačiau jie nesiekia sunkaus pardavimo iki trečiojo el. Laiško.

asoscase

Pirmasis pasakoja, ko tikėtis iš „Asos“ informacinio biuletenio, ir skatina naršyti parduotuvėje. Nieko stulbinančio ar reiklaus.

Antrame rodomi konkretūs daiktai, kurie jums gali patikti atsižvelgiant į jūsų lytį, ir pabrėžiamos lengvatos perkant (nemokamas pristatymas ir nemokamas grąžinimas). Tačiau jie vis dar neprašė parduoti.

Tik trečiame el. Laiške jie pradeda pardavimą, siūlydami 10% nuolaidą ir stipresnį raginimą veikti – „apsipirk dabar“.

Tai subtilu, bet galinga. Tai lėtai sustiprina prekės ženklą ir skatina abonentą parduoti.

Kaip sukurti savo el. Pašto seriją

Norėdami sukurti pasveikinimo el. Pašto seriją, jums reikės paskyros su el. Pašto rinkodaros tarnyba. Šiame apraše bus naudojamas „MailChimp“, tačiau visos el. Pašto paslaugos, tokios kaip „Aweber“, „Constant Contact“ ar „Emma“, siūlo panašias galimybes.

Priėmimo serijoje naudojama „el. Pašto automatika“. Automatika leidžia siųsti el. Laiškus, kuriuos suaktyvina tam tikras įvykis. Kaip ir pasveikinimo serijos suaktyvinimas, kai kas nors užsiregistruoja jūsų el. Pašto sąraše. (Tai taip pat naudinga atliekant tokius triukus, kaip priminti klientams apie apleistą krepšelį, nusiųsti jiems nuolaidą gimtadienio metu arba naudoti kliento pirkimo istoriją reklamuojant panašias prekes).

Automatizavimas yra mokama „MailChimp“ funkcija, taigi, jei turite tik standartinį paketą, norėsite atnaujinti. Jei esate visiškai naujas, pirmiausia perskaitykite mūsų „MailChimp“ vadovėlį – Kaip sudaryti el. Pašto sąrašą nuo nulio & atsiųskite savo pirmąjį informacinį biuletenį

Štai kaip tai veikia:

1 žingsnis. Prisijunkite prie „MailChimp“ ir spustelėkite automatiką

mc-automatika

„MailChimp“ automatizavimo kampaniją vadina „darbo eiga“, todėl mes kuriame automatikos darbo eigą.

mc-automatika-darbo eiga

2 žingsnis. Pasirinkite abonentų sąrašą, kurį norite naudoti

Jei turite daugiau nei vieną sąrašą, pasirinkite tinkamą!

3 žingsnis. Pasirinkite darbo eigos tipą

sveikinimo serija

Paspauskite „sveikinimo serijos“ parinktį. Pastebėsite, kad čia yra daugybė kitų el. Laiškų, kuriuos galite automatizuoti. Vėliau galėsite sugrįžti ir patikrinti kai kuriuos iš jų.

4 žingsnis. Suteikite darbo eigai pavadinimą ir įveskite pavadinimą bei el. Pašto adresą, iš kurio bus sveikinimo serija

Kai kurie tinklaraštininkai mano, kad padidėja atviras tarifas, kad kartu būtų naudojamas tikras siuntėjo vardas ir įmonė. Pvz., „Daren iš Bitcatcha“, o ne tik „Bitcatcha“.

5 žingsnis. Paskirkite gaiduką

Tokiu atveju mūsų priežastis yra „kai abonentas prisijungia“. Būtent tada norime jiems pradėti siųsti sveikinimo serijas.

mc-gaidukas

6 žingsnis. Nustatykite, kada suaktyvinamas el. Paštas

Norėdami gauti geriausius rezultatus, pirmąjį aktyviklį nustatykite į „nedelsdami“. Kitaip tariant, jūsų abonentas iškart gauna pirmąjį serijos el. Laišką. Jie daug labiau linkę atidaryti el. Laišką, jei jis ateina iškart po prisiregistravimo – prieš atsiribodami!

mc-darbo eiga

7 žingsnis. Suprojektuokite savo pirmąjį pasveikinimo el. Laišką

Dabar linksmai daliai. Užpildykite savo pirmąjį pasveikinimo laišką turiniu ir naudokite „MailChimp“ šablonus, kad jį apibūdintumėte. (Įstrigo, ką įdėti į el. Pašto priėmimo seriją? Žemiau turime daugiau patarimų).

8 žingsnis. Nustatykite tvarkaraštį

Kaip greitai norite, kad abonentas gautų antrą, trečią ir ketvirtą el. Laiškus? Tai skirsis kiekvienam iš jūsų. Kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, „Pinterest“, viena per dieną veikia labai gerai.

Kitiems – ypač mažmenininkams ir tiems, kurie internetu parduoda programinę įrangą ar skaitmeninius produktus – galbūt norėsite naudoti ilgesnes spragas, kad abonentai galėtų įgyti pasitikėjimo..

9 žingsnis. Testas, testas, testas

Dabar, kai jūsų sveikinimo serija veikia ir veikia, atidžiai stebėkite analizę. Pažvelkite į įkainius ir paspaudimų rodiklius. Ar galėtum juos patobulinti? Koreguokite temos eilutę, turinį ir tvarkaraštį, kol suprasite ją teisingai.

Premijų patarimai

Prieš eidami peržvelkime keletą patarimų dėl premijų, kad jūsų sveikinimo serija būtų kuo geresnė.

1. Kokie yra tavo tikslai?

Kokie yra jūsų trys pagrindiniai tikslai prieš pradedant? Štai taip jūs nuspręsite, kas patenka į jūsų el. Pašto seriją. Jei esate internetinė parduotuvė, tai gali būti žinomumas, „Instagram“ stebėtojai ir pardavimai.

Tokiu atveju jūsų pirmasis el. Laiškas bus apie jūsų istoriją, antrasis apima raginimą sekti jūsų „Instagram“, o trečiasis paskatins pardavimą..

2. Kas tu toks??

Įsitikinkite, kad jūsų pirmasis el. Paštas tiksliai nustato, kas esate.

hellofresh

3. Stiprinkite buvimą sąraše

Pasinaudokite šia proga, kad tiksliai primintumėte, kodėl jie pasirašė. Nurodykite jiems gerą priežastį ir toliau ieškoti jūsų el. Laiškų. Ar tai nuolaida, ar išskirtinė informacija?

4. Papasakok istoriją

Vienas mano mėgstamiausių pasveikinimo serijų buvo 20 el. Laiškų! Tai buvo finansinė įmonė, ir jie pasveikinimo serijomis pasinaudojo pasakodami istoriją, kaip padėjo vienam iš savo klientų.

Naudodamiesi patrauklia istorija jie sugebėjo visiškai susumuoti, kas jie yra, ką jie padarė ir kaip jie sukuria pridėtinę vertę. Pakeliui jie pristatė įvairius produktus, pradedant nuo žemų kainų el. Knygų iki pat jų individualių konsultavimo paslaugų.

5. Gaukite greitą pirmąjį pardavimą

Kuo anksčiau klientas perka ką nors (bet ko), tuo geriau. Kai jie pirks iš jūsų, bus ryšys. Ateityje jie daug atidarys el. Laiškus ir vėl pirks iš jūsų.

Naudokite pasveikinimo seriją, kad kuo anksčiau užsitikrintumėte nedidelį išpardavimą.

6. Pirmiausia nuspręskite, ką norite pasakyti

Nereikia apsispręsti tik iš penkių el. Laiškų ir išsiaiškinti, kaip juos užpildyti. Nuspręskite, ką norite pasakyti, tada padalinkite į atskirus el. Laiškus.

7. Kas bus toliau?

Visada palikite juos su pakabos pakaba ir praneškite jiems, kada tikėtis kito el. Laiško. Įsitikinkite, kad jie to ieško.

Skaityti daugiau

8. Laikykite el. Laiškus nuoseklius

Stenkitės, kad visos serijos dizainas ir išdėstymas būtų vienodi. Laikykite nuoseklią temos eilutę naudodami sunumeruotą sistemą ar pastovią temą. Tai maža gudrybė, sustiprinanti jūsų prekės ženklą.

9. Paprašykite daugiau duomenų

Pradinėje registracijos formoje geriausia vengti per daug klausimų. Vardas ir el. Pašto adresas yra viskas, ko jums reikia norint greitai užsukti abonentus.

Tačiau sveikinimo serija suteikia galimybę vėliau paprašyti daugiau informacijos. Trečiame ar ketvirtame el. Laiške galite paprašyti lyties, vietos ir kitų nuostatų. Tai padės suskaidyti savo abonentų sąrašą ir išsiųsti tinkamesnius el. Laiškus.

10. Palaukite, kol pasveikinimo serija pasibaigs, prieš siųsdami įprastą naujienlaiškį

Įsitikinkite, kad jūsų naujas abonentas negauna įprasto naujienlaiškio ar reklaminių el. Laiškų tik po pasveikinimo serijos. Tai šiek tiek painu ir dezorientuojanti.

Paskutiniame serijos el. Laiške praneškite jiems, kad viskas baigėsi, ir sklandžiai perkelkite juos į įprastus informacinius biuletenius.

11. Jei abonentas naudoja reklamos kredito kodą, jo daugiau nenusiųskite!

Jei naudojate pasveikinimo seriją, kad dar kartą nuspaustumėte reklamos kredito kodą, būtinai stebėkite pardavimus. Nenorite ir toliau siųsti abonentui to paties reklaminio kodo, jei jie jau jį panaudojo.

Sveikinimo serija yra puikus būdas sukurti lojalumą prekės ženklui ir sukurti stipresnius santykius su klientais ateityje. Žinutės suteikia daugiau galimybių parduoti, kai jūsų prenumeratorius labiausiai užsiima ir džiaugiasi jūsų produktu.

Ar kas nors ten naudoja pasveikinimo serijas ar kitas el. Pašto automatizavimo formas? Ar planuojate ateityje? Leiskite man sužinoti jūsų mintis ir idėjas komentarų skiltyje!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map