Kaip aš gavau 10 000 „Twitter“ stebėtojų ir 13% įsitraukimo procentą

Anksčiau praeitais metais išsikėliau sau nedidelį iššūkį.


Norėdami sukurti „Twitter“ paskyrą ir pasiekti 10000 sekėjų.

Tai turėjo būti visiškai nauja sąskaita, pradedant nuo nulio. Jis nebuvo susijęs su jokia esama svetaine ir aš nenaudojau savo esamo tinklo. Tiesiog grynas eksperimentas nuo nulio.

10k pasekėjų!

„Twitter“ paskyrą pavadinau „neįmanoma“.

Ir prireikė vos trijų mėnesių, kad pasiekčiau 10 000.

Neklauskite, kodėl aš tai pradėjau. Tai buvo tiesiog smalsumas, ir aš norėjau sužinoti, kas verčia „Twitter“ pažymėti. Ir aš daug ko išmokau.

Tai ne tik apie skaičius …

Žinoma, „Twitter“ sekėjai patys savaime nieko nereiškia. Taigi pagrindinė mano mažo iššūkio dalis buvo įsitraukimas.

Vidutinis „Twitter“ įsitraukimas yra 0,7 proc. Turėjau įsitikinti, kad viršijau tai.

Atspėk, ką gavau?

Mano susižadėjimo procentas buvo 13% (geriausiu savo tviteriu. [Ir vidutiniškai daugiau nei 5–6% kiekviename įraše])

13% įsitraukimo normos!

Taigi, kaip aš pritraukiau 10 000 sekėjų ir 13% įsitraukimo procentą?

Kai pradėjau, nelabai turėjau strategijos. Pradėti reikėjo kelių savaičių. Bet po to ėmė formuotis aiški ir efektyvi rutina. Aš nesu ekspertas! Bet štai kaip tai veikė.

1. Atidžiai rinkitės temą

Visų pirma, jūs turite žinoti, kaip veikia „Twitter“. Keletą metų praleidau platformoje su asmenine paskyra. Didžioji to laiko dalis buvo praleista žiūrint iš šono.

Pastebėjau, kad „Twitter“ yra puikus dėl trijų dalykų:

 1. žinios
 2. Ekspertų įžvalgos konkrečiomis temomis
 3. Švelnus širdies palengvėjimas

Taigi aš žinojau, kad turiu pasirinkti tai, kas tinka mažiausiai dviem iš tų trijų dalykų.

Aš pasirinkau nuotykių / veiksmo sportą, kuris lengvai įsijungė ir į „naujienas“, ir į „lengvą palengvėjimą“..

Pasirinkite savo temą!

Aš taip pat žinojau, kad tokio tipo daiktams yra atvira skylė. Yra tokių didelių milžinų kaip „Red Bull“. Bet, kalbant apie mažą konkurenciją, tai stebėtinai liekni rinkimai.

Tą patį padarykite su savo „Twitter“ procesu. Ieškokite spragų rinkoje. Ieškokite pokalbių, kurių dar neturėjote. Ir tada pradėk tuos pokalbius.

2. Paskelbkite patrauklų turinį

„Twitter“ augimas yra paprastas, kai pagalvoji apie tai.

Skelbiate šaunius dalykus. Žmonės retweetą tai. Daugiau žmonių tai mato ir tave seka.

Nereikia to padaryti sudėtingesnio. Tai reiškia, kad jūsų prioritetas numeris vienas yra skelbti įdomius dalykus!

Socialinės žiniasklaidos egzaminuotojas paaiškina, kad paskelbę atvaizdą gausite 150% daugiau retweetų. Taigi nusprendžiau, kad kiekviename tviteryje turi būti pridedamas vaizdas.

Įsitikinkite, kad kiekvienas tviteris turi vertę. Padarykite tai įdomia nuotrauka, naudingais duomenimis ar nuoroda į ką nors vertingo. Jei neverta sakyti, nesakykite to.

Taip pat galite paskatinti daugiau įsitraukti, užduodami klausimus, trumpus savo tviterius ir aktyviai reikalaudami retweetų.

3. Čivink mažiau (taip, tikrai)

Yra keistas mitas, kad didelės apimties tweetingas sukuria geresnį įsitraukimo laipsnį. Tai tiesiog neteisinga. (Vėlgi, socialinės žiniasklaidos ekspertas parems mane). Čivindami per daug, pasmerkiate svarbius dalykus. Ir tai praskina jūsų turinį. Tai gali erzinti ir žmones.

Nebijok savo pasekėjų

Aš prilipdavau prie vieno-dviejų tviterių per dieną. Tai viskas, ko man reikėjo. Iš viso per tuos tris mėnesius nusiunčiau tik 52 tviterius. Galite pabandyti dar keletą, bet kuo mažiau. Nebijokite savo auditorijos ir nemerkite savo turinio.

4. Pradėkite sekti žmones

Gerai, kol kas aš jus mokiau, ką rašyti. Bet kaip jūs priimate tuos pirmuosius pasekėjus?

Aš taip pat radau tai labai sudėtinga. Tiesą sakant, pirmieji 100 stebėtojų yra patys sunkiausi. Man reikėjo šiek tiek laiko išsiaiškinti paslaptį, bet tai tikrai lengva.

Tiesiog pradėkite sekti žmones. Viskas.

Pradėkite sekti žmones!

(Rinkodaros ekspertas Neilas Patelas leido laiką sekti 100 000 žmonių! Jis ką nors prižiūri.)

Sudarykite „Twitter“ paskyrų, kuriose yra jūsų tikslinė auditorija, sąrašą ir išsaugokite jas savo „sąrašuose“.

Man tai buvo veiksmo sporto žurnalai, lauko drabužių įmonės ir kt. Esu tikras, kad galite pasirinkti daugybę sąskaitų iš savo pasirinktos nišos.

Dabar iš tų paskyrų įkelkite keletą paskutinių tviterių. Tada sekite visus, kurie tai palaikė, retransliavo ar komentavo. Tai yra patys aktyviausi ir patraukliausi stebėtojai, o jūs jų norite!

Nuo 30% iki 40% paprastai jus seka. Tai yra „Twitter“ grožis – dauguma žmonių mielai seka.

Įspėjimas

Nekalkite čia iš proto. Jei per dieną sekate daugiau nei 100 žmonių, „Twitter“ pradeda kelti įtarimą. Be to, jūs tiesiog šnipinėjate žmones. Jei būsite per toli, jus gali (ir bus) pašalinti iš „Twitter“.

Bet bendrai sekti yra gerai. Tai skatinama.

5. Kiekvieną dieną praleiskite 15 minučių

„Twitter“ kūrimas yra kasdienė veikla. Turite būti gana negailestingi tam. Suplanuokite 15 minučių per dieną, kad paskelbtumėte ką nors šaunaus. Tada praleisk laiką stebėdamas savo nišos žmones.

Aš tai darydavau kiekvieną dieną tris mėnesius ir galų gale sekdavau maždaug 8000 žmonių. Apie 40% sekė, o likę 7000 buvo iš retransliavimo ir organinio augimo.

Jei manote, kad tai yra laiko švaistymas, pažiūrėkite į Neilo Patelio „Twitter“ paskyrą aukščiau. Nuo tada, kai prisijungė prie platformos, jis stebėjo 100 000 žmonių. Ir niekas jo neapkaltins brangaus rinkodaros laiko švaistymu!

6. Retweet, mėgstamiausia ir komentuoti

„Twitter“ nėra tik vienpusė gatvė. Jei neprisijungiate prie pokalbio, jūs tiesiog šaukiate visatos. „Twitter“ yra pokalbis. Įsitraukite.

Retarčiuokite naudingą informaciją, kurią matėte kažkieno laiko plane. Parašykite nedidelį komentarą arba tiesiog pamėginkite jų tviterį. Nebūkite tas vaikinas, kuris tiesiog sproginėja tviterį ir neatsako.

Turiu pagirti būtent Jasoną, „Bitcatcha“ socialinės žiniasklaidos vadybininką, už tai. Kai kas nors bendrauja su „Bitcatcha“ per „Twitter“, jis atsako su padėka. Jis taip pat valdo jų svetainę per mūsų greičio tikrintuvą ir praneša jiems, kaip tai daroma.

Sveiki, @clickshiftca!

7. Įdėkite nuorodas į savo svetainę, „Facebook“ ir parašykite el. Laišką

Neturėjau tokios prabangos, bet tai bus geras būdas greitai sulaukti kelių šimtų sekėjų. (Aš galų gale sukūriau pradinį tinklalapį, kad eksperimentuočiau skelbdamas susietą turinį „Twitter“. Bet tai neturėjo įtakos mano 10 proc.)

Įveskite savo „Twitter“ nuorodą į savo el. Pašto parašą, kad užfiksuotumėte visus savo kolegas. Tai paprastas būdas sukurti savo tinklą. Tada naudokite „Twitter“ API ir įdėkite „sekti“ mygtuką savo svetainėje. Paprasta. Lengva. Veiksminga.

8. Iškelkite tikslą

Nieko nevyksta, kol nepasistatote tikslo. Taigi, eik į tai. Galvoji didelis. Kodėl negalima šaudyti už 10 000? Arba 100 000? Arba milijonas?

Vieną dalyką padariau neteisingai …

… nepavyko išdėstyti be platesnės strategijos.

Kadangi tai buvo tik eksperimentas, didesnio plano neturėjau.

Turite išsiaiškinti, kaip jūsų buvimas „Twitter“ atitinka jūsų bendrą verslo modelį. Ar norite pritraukti daugiau pardavimų ar interneto srauto? Ar norite ugdyti supratimą ar patekti į ypač pelningą rinką??

Tai yra vienas dalykas, ko aš nepadariau, ir dabar aš turėsiu dirbti atgal, kad sugalvotų, kaip naudoti šiuos išteklius.

Išbandykite patys, žmonės …

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map