Pamiršk „Facebook“. Pamiršk „Twitter“.

„Instagram“ dabar yra svarbiausia internetinė mažmenininkų socialinė žiniasklaida.

Tai ne tik „selfiai“, kokteiliai ir mieli kačiukai! Tai rimta investicijų grąža. Tai pritraukia tūkstančius nepriklausomų internetinių parduotuvių savininkų.

Kodėl?

Nes „Instagram“ įrašai sudomina daugiau nei „Facebook“ ir „Twitter“. Tai sukuria naują nepriklausomų skonių kūrėjų ir influencerių legioną.

15 000 USD istorija

Susipažink su Danielle Bernstein. Jai priklauso „Instagram“ paskyra su 1,3 milijono sekėjų. Jai yra 22 metai, ji valdo nepriklausomą internetinę parduotuvę ir mados tinklaraštį. Tai vadinama „We Ware What“, ir ji yra didžiulė.

Danielle - ką mes nešiojome

Nėra nei stambaus verslo, nei įmonių vadovų, traukiančių stygas. Tiesiog protinga moteris su nešiojamu kompiuteriu ir „Instagram“ paskyra. Nepriklausomas ir butikas.

Batus, krepšius ir drabužius ji parduoda tiesiogiai per savo svetainę. Ji taip pat valdo dukterinę parduotuvę, parduoda drabužius per „Stella McCartney“, „Miu Miu“ ir „Moda Operandi“..

Bet čia yra antraštė. Remiantis interviu „Harper’s Bazaar“, ji uždirba 15 000 USD kiekvieną kartą, kai įkelia rėmėjų įrašą „Instagram“.

15 000 USD!!

Tai yra naujas verslo modelis internetinėje mažmeninėje prekyboje.

Kodėl tai veikia? Nes tai peržengia tradicinio apsipirkimo patirtį. taip, ji valdo internetinę parduotuvę. Tačiau Danielle taip pat yra skonių kūrėja. Mados guru ir aštrių pojūčių verslo moteris.

„Instagram“ efektas

Internetinių mažmenininkų pasaulyje „Instagram“ perima. Dabar jis yra galingesnis nei „Facebook“ ir „Twitter“, skirtas nepriklausomiems pardavėjams.

Štai šie faktai:

  • „Instagram“ įrašai susižavi 58 kartus daugiau nei „Facebook“.
  • Ir 120 kartų daugiau sužadėtuvių nei „Twitter“!

„Instagram“ taip pat yra sparčiausiai auganti socialinės žiniasklaidos platforma. Tai tiesiog aplenkė „Twitter“, palyginti su visais vartotojais.

Stebėtojų augimo tempas „Instagram“ taip pat yra žymiai greitesnis ir didesnis nei „Facebook“.

„Instagram“ šiuo metu yra labiausiai įtraukianti, sparčiausiai auganti ir socialiai tinkamiausia platforma.

„Instagram“ rėmimas

Pakalbėkime daugiau apie pelningą „Danielle Bernstein“ „Instagram“ / mažmeninės prekybos modelį. Savo internetinės parduotuvės, tinklaraščio ir sekančių „Instagram“ dėka ji laikoma „Instagram“ įtaka.

Štai kur yra dideli pinigai. Prekės ženklai kasmet išleidžia daugiau nei 1 milijardą dolerių „Instagram“ įrašų rėmimui. Dėl 1 milijono sekėjų ji gali patogiai skirti nuo 5000 iki 15 000 USD už remiamą postą.

Pavyzdžiui, Danielle paskelbs nuotrauką su tam tikru krepšiu. Arba už tam tikrą mokestį ji nešios tam tikro prekės ženklo akinius nuo saulės. Danielle įrašai yra labai subtilūs ir labai natūralūs. Tai beveik pasąmonė. Tuo pačiu metu kiekvienas įrašas siunčia tūkstančius žmonių atgal į jos internetinę parduotuvę ir stiprina jos prekės ženklą.

„Danielle“ pasiekiamumas yra milžiniškas, tačiau net „Instagram“ paskyros, turinčios daugiau nei 5000 stebėtojų, gali pradėti uždirbti šiek tiek pinigų remdamos.

5000 sekėjų yra gana lengvai pasiekiamas vidutinis internetinis verslas, nesakytumėte?

Jūsų 5 žingsnių planas kuriant „Instagram“ imperiją

Iki šiol tikriausiai svarstote, kaip padidinti savo skaičių! Tai yra ilgas kelias į milijoną stebėtojų, bet mes pradėsime mažus.

1. Naudokite gyvenimo būdo nuotraukas

Yra viena paprasta priežastis, kodėl „Instagram“ taisyklės taikomos internetiniams mažmenininkams.

Tai daro jų gaminius tikrus.

Išmanieji prekybininkai žino, kad geriausias būdas parduoti produktą yra parduoti gyvenimo būdą. Nepasakokite mums, kas tai yra produktas, parodykite mums, kaip tai pakeis mūsų gyvenimą.

„Nike“ motyvacinis „Instagram“ tiekimas

Pažvelkite tik į „Nike“ motyvacinį „Instagram“ kanalą. Čia pilna tikrų žmonių, bėgančių maratonus, žaidžiančių krepšinį, plaukiančių. Tai viskas tikra. Tai galima pakeisti. Tai gyvenimo būdas.

2. Naudokite klientų nuotraukas

Ne daug kas iš mūsų gali susieti modelio paveikslėlį kataloge.

Bet kai klientai „Instagram“ paskelbia tikras jūsų produktų nuotraukas, tai reaguoja su žmonėmis. Tai atrodo tikra. Klientai gali įsivaizduoti, kad jie dėvi tą patį daiktą. Tai daug veiksmingiau parduoti.

Internetinėje parduotuvėje „Nasty Gal“ prašo savo klientų nusifotografuoti su savimi ir „Instagram“ tinkle naudoti konkrečią hashtag. Jie renka vaizdus ir pabrėžia juos savo svetainėje.

Nešvarių Gal klientų paveikslėliai

Jie sulaukia didžiulio socialinio plano ir viso natūralių produktų nuotraukų katalogo.

Jų klientai visą darbą atlieka už juos!

3. Naudokite remiamus pranešimus

Galite mokėti „Instagram“ influenceriams (pavyzdžiui, „Danielle“), kad paskelbtumėte apie jus ir jūsų produktus. Ne vienam iš mūsų yra 15 000 USD. Tačiau yra ir mažesnių paskyrų.

Tai tikrai veikia.

Bachlras

Vyrų mados kompanija „Bachlr“ pradėjo nuo beveik nulio „Instagram“ sekėjų. Jie sumokėjo įvairiems influenceriams už remiamus postus. Atsakymas buvo toks galingas, kad sudužo jų serveris.

Aš susisiekiau ir sudariau sandorius dėl kelių paskyrų su 100 000 sekėjų, skirtų vyrams. Mano nuostabai, daugelis šių vartotojų norėjo skelbti reklaminius pranešimus už maždaug 50 USD … nuostabus!

Dabar jie turi 15 000 stebėtojų, o per dvi savaites jų parduotuvėje apsilankė 20 000 lankytojų.

Ne tik tai, bet ir dabar jie gali patys susimokėti už remiamus įrašus!

4. Pasiskolinkite pasekėjus iš savo bendraamžių

Sunkiausia sekant „Instagram“ kūrimą yra rutulio riedėjimas. Kaip rasti tuos pirmuosius 100 pasekėjų? Pirmieji 1000?

Greičiausias ir efektyviausias būdas yra pasitraukti iš aktyvių vartotojų, kuriems patiks jūsų įrašai ir produktai. Pradėkite ieškoti panašių į jus sąskaitų. Įkelkite jų stebėjimo sąrašą ir pradėkite bendrauti su aktyviausiais jų stebėtojais.

„Patinka“ jų nuotraukoms, komentuokite nuotraukas ir vykdykite jas. Neilgai truks, kol grįšite pirmą kartą. Ir tada panašus ar du. Pakartokite šį procesą mažais etapais kiekvieną dieną, ir jūs pradėsite kurti gerus pavyzdžius.

5. „Būk mada!“

Baigsiu mūsų gero draugo Kaleno pasiūlymą „Bon Bon Boutique“. Neseniai ji leido mums sužinoti apie sėkmės internetinėje parduotuvėje paslaptis.

Viena iš išskirtinių interviu citatų buvo „būk mada“. Tai požiūris, kuris atnešė didžiulę sėkmę Danielle Bernstein, apie kurią kalbėjau straipsnio pradžioje.

Norėdami perkelti savo internetinę parduotuvę į kitą lygį, turite tapti ne tik pardavėju. Jūs turite tapti skonių kūrėju. Influenceris. Viskas susijusi su 360 verslo modelio sukūrimu, peržengiančiu tradicinį pirkimo ir pardavimo principą.

Štai kodėl „Instagram“ yra geriausia internetinė mažmenininkų socialinė žiniasklaida.

Tai yra naujas modelis, apjungiantis pardavimą internetu ir žurnalus / žiniasklaidą. Ir tai jūs galite išmokti savo namų versle.

Ar kas nors iš „Instagram“ gauna puikių rezultatų? Aš norėčiau išgirsti jus!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me