סקירה של Shopify – 8 יתרונות ו -3 חסרונות של שימוש ב- Shopify (המהירות היא DUBIOUS!)

Shopify


Shopify

https://www.shopify.com/

tl; דר

Shopify הוא בונה אתרים שמיועד מאוד לחנויות למסחר אלקטרוני. זה יכול לעזור לך לבנות ולנהל בקלות מקצה לקצה כמעט את כל תחומי העסק, החל מתכנון ועד ניהול מלאי. זה יכול לעשות כמעט כל דבר פרט לארוחת ערב לבשל, ​​כך שזה קצת מפתיע שהוא מפגר מעט במחלקת המהירות.

סקירה של Shopify – 8 יתרונות ושלושה חסרונות שיש לקחת בחשבון

למען האמת, Shopify היא כל כך הרבה יותר מבונה האתר הממוצע שלך. זה אפילו לא ממותג את עצמו ככזה, אך טוען שהוא פלטפורמת סחר אלקטרוני מלאה. בצמיחה מחוץ לאוטווה, קנדה בשנת 2004, החברה תומכת כיום ביותר מ- 600,000 סוחרים בהפיכת נפח ברוטו של יותר מ- 82 מיליארד דולר..

מה שהחברה עושה זה להציע את הכלים לאנשים להגדיר חנות מקוונת בקלות. החל מהיצע של עיצובים לבנייה מהירה וכלה בשירותי תמיכה כמו שערים לתשלום, כלי שיווק ואפילו ניהול מלאי, Shopify היא באמת חנות אחת להפסקה עבור סוחר המסחר האלקטרוני המתהווה..

מה שאנחנו אוהבים ב- Shopify

1. חוויית סיפון חלקה ומקיפה

חוויית Onboarding חלקה

אני חושב שאחת מנקודות התוספת הגדולות ביותר בנושא Shopify היא חוויית ההטבעה החלקה והחלקה שלה. זה מדריך משתמשים ללא רבב קרוב לכל התהליך של הקמת אתר מסחר אלקטרוני בצורה מאוד סוערת.

לאחר שנרשמתם אליהם, כל התהליך מתחילתו ועד סופו מתייעל מקרוב. בכל שלב בדרך, Shopify עושה כמיטב יכולתה לקיים אינטראקציה עם משתמשים כדי לנסות ולבנות תמונה של מה שהאתר מיועד להיות או להפוך.

באמצעות סדרה של שאלות קצרות תוכלו לעזור ל- Shopify למצוא את הפיתרון האידיאלי עבורכם בתוך המערכת. למעשה, זה אפילו מסתדר כך שהמערכת תוכל להמליץ ​​על נושא המבוסס על סוג העסק שתנהל איתו.

לאחר שתעבור את שלב ההתקנה הראשוני, תוכל להסתובב ולחקור את שאר התכונות בשעות הפנאי שלך. לפחות תהיה לך המסגרת הבסיסית במקום. זה טוב במיוחד לאנשים שמנסים להשתמש ב- Shopify, אך אין להם באמת מחשבה על משהו מיוחד כאשר הם נכנסים לבדיקה..

חוויית סיפון חלקה

תהליך זה טוב לא רק למשתמשים חדשים, אלא גם לבעלי מצבים שונים. לדוגמה, אם כבר יש לך חנות קמעונאית פיזית ואתה מעוניין להרחיב את הפעילות באופן מקוון, או אם אתה עובר מחנות פיזית לפלטפורמה מקוונת לחלוטין – יש גם אפשרות זו.

רק על ידי תשובה על כמה שאלות תוך כדי העבודה, תוכלו לעזור ל- Shopify לעזור לכם בתהליך זה.

2. ערכות נושא להתאמה אישית

ערכות נושא להתאמה אישית

בעוד ש- Shopify אכן מציעה נושאים לצרכים שונים, אלה מיועדים כהנחיות וסביר להניח שתצטרך להתאים אותם בכבדות כך שיתאימו לעסק הרצוי לך באופן ייחודי. המשמעות היא שתוכלו להוסיף תמונות ורקעים שונים למראה ותחושה.

יש את האלמנטים העיקריים המרכיבים את האתר שלך – לדוגמה, ייתכן שיש לך קטע בבלוג שיעזור לך במטרות SEO מסוימות, או שתצטרך קטלוג מוצרים המפרט את כל מה שיש לך ואת המחירים, התמונות שלהם וכן הלאה..

פריסות שונות מתאימות לדברים שונים, לכן יתכן שתצטרך להקדיש זמן להתרגל. אני חושב שמה שמתאים יהיה תלוי מאוד מה שאתה מוכר. קח למשל את אתר הדגימה שאני מגדיר. זה נועד למכור רכיבי מחשב זעירים, חלקם קטנים כמו ברגים.

הצגת פריסה של תמונה גדולה נראתה מעט מגוחכת והיה יותר הגיוני לקבל קטלוגים לגישה מהירה של פיסות מלאי למכירה.

קטלוג Shopify

קחו בחשבון שכנגד אתר המקדם דברים יפים כמו טיולי טיולים אולי. עבור אתר כזה, תמונות נחמדות, גדולות ומפוזרות, יעבירו רגש חיובי יותר אצל הלקוח הפוטנציאלי.

לא משנה איך תסתכלו על זה ותתרוצצו עם דברים, בסופו של דבר תשימו לב שכל חווית ההתאמה האישית של Shopify נועדה לעזור לכם לבנות חנות מקוונת טובה יותר. אבני הבניין שהם מציעים הם דוגמה למקרה.

רבים מהם מוקדשים לאתרי מסחר אלקטרוני, כגון עלון, או קטלוג מוצרים. עם זאת, ייתכן שיש מעט בלבול מכיוון שהוא אכן משתמש במונחים של Shopify לפעמים.

3. ל- Shopify יש כלים שיווקיים מדהימים

אני עדיין זוכר בסקירה שלי על Squarespace איזו כמות מוגבלת של אפשרויות יש בכל הקשור לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). זה לא כל כך המקרה ב- Shopify. למעשה, מלבד העובדה של- Shopify כבר יש קוד נקי וניתן לסריקה, היא מאפשרת לך להוסיף תגיות ותיאורי מטא מותאמים אישית.

קמפיינים שיווקיים

בשלב הבא גיליתי את השמחה מהיכולת ליצור קמפיינים שיווקיים דרך לוח המחוונים של Shopify. כמי שעובדת בפלטפורמות מרובות בו זמנית, אני בהחלט יכולה לראות את היופי שבשילוב הכל במקום אחד.

בעוד שהצילום המסך שהצגתי מציג רק שתיים, אל תדאג, אלה הן ברירות המחדל ויהיה לך גישה לאחרים אם תחליט להשתמש ביישומים אלה מרשימת היישומים של Shopify. אלה יאפשרו לך אפילו ליצור דפי נחיתה לכל אחת מאותן פלטפורמות שיווק אינדיבידואליות ממש דרך לוח המחוונים של Shopify.

זה דבר שלא ראיתי כל כך טוב או מקיף באף אחד מבניית אתרים עד כה ולא מרשים אותי בלי סוף.

4. תמיכה קהילתית

Shopify תמיכה קהילתית

למרות בסיס ידע מסיבי כבר בנושא עזרה ומאמרי שאלות נפוצות, ב- Shopify יש גם קהילה של משתמשים שמתאגדים זה לזה לדון בנקודות שונות אודות הפלטפורמה. מאורגן על ידי Shopify עצמה, אתה יכול גם לקבל עדכונים על חדשות והתפתחויות ביקום Shopify כאן.

לקהילה גדולה ופעילה כזו שונה בהרבה מאשר להסתמך רק על בסיס ידע וצוות תמיכה. למשתמשים שונים יש רמות שונות של יכולות ובגרות בשימוש שלהם ב- Shopify, כך שקל לקבל עזרה במידת הצורך.

בסיס ידע ושאלות נפוצות יכולות לשמש קו הגנה ראשון טוב, אך עדיף כל כך שיהיה מאגר עצום של משתמשים אחרים שתוכל לקרוא להם עזרה אם אתה עומד בפני משהו שאינו בספרים. זה לא פורמלי, ובכן, קהילה אמיתית.

בצד שאלות טכניות, ראיתי אפילו כמה משתמשים מוסיפים פוסט בפורום פשוט מבקש משוב באתרי Shopify שלהם. זו לא רק דרך נהדרת לקבל ביקורת בונה, אלא יכולה לשמש גם לקידום עצמי בתוך קהילת Shopify.

5. גישה לאפליקציות של צד שלישי

Shopify App Store

כאמור, ל- Shopify יש שוק בו תוכלו לבחור ולהתקין אפליקציות אחרות של צד שלישי שיכולות לעבוד עם החנות המקוונת שלכם. אלה הם על ידי מפתחים שראו צורך בנישות מסוימות ועשו את שלהם בעצמם כדי לתמוך בה.

כמובן של- Shopify יש אפליקציות משלה, כמו גם לתחומים אחרים שכנראה חשבה שלא היה הגיוני כבר בגרסת הליבה של הבונה.

גלישה בשוק אפליקציות Shopify היא חוויה מוכרת מאוד, כמו חנות האפליקציות של אפל או חנות Play של גוגל. בעיון בחנות התרשמתי מאוד מעומק המחשבה שעבר לרבים מההיצע שם.

בטח, הייתם מצפים למצוא דברים כמו תוספות לעיצוב וכאלה שפועלים בניוזלטר וכדומה, אבל באמת שיש כאן עומק רציני. קחו לדוגמא את אחד התחומים שמצאתי – הגנה מפני הונאה. עבור חנות מקוונת, זה יהיה משהו חיוני ובכל זאת לא משהו שבעל חנות חדש כנראה היה חושב עליו.

או אולי אמצעים חדשניים יותר לתמיכת לקוחות, כמו למשל הצעת בוט בוט בחנות שלך, או אפליקציה לניהול חילופים ו / או החזרות? יש כאן פשוט כל כך הרבה שיכולים להיות בעלי ערך עצום, ולעתים נדירות אני רואה משהו שהוא רק ‘מטרפה’ או זבל.

אך שימו לב שרבים מהאפליקציות הזמינות מגיעות במחיר – אם כי סביר. ברגע שמקרה כזה הוא אפליקציית ShipStation שעוזרת לך להאריך ולבצע אוטומציה של תהליך המשלוח עבור סחורות שנרכשו דרך החנות שלך. במחיר של 9 דולר בלבד לחודש, האפליקציה הזו לא רק תעשה זאת אלא גם תעניק לך גישה לתעריפים מוזלים עבור חברות מסוימות כמו FedEx ו- USPS..

6. למכור בכל מקום!

ערוצי מכירות מרובים

מוקדם יותר כשדיברתי על מסעות הפרסום השיווקיים שאתה יכול לנהל ממש ממרכז השליטה של ​​Shopify, כבר התחלתי לחלוק מידע אחר זה – לא רק ש- Shopify עוזרת לך ליצור חנות למכירה ולשווק, אלא תוכל להרחיב את הנוכחות שלך עוד יותר לערוצים אחרים.

המערכת מראה בשלות קיצונית במחשבה העוברת משמירה קנאה על הלקוח שלך לסיוע מלא בלב של הלקוח להשיג הצלחה בעסק שלהם. מושג מרענן מאוד בקרב נותני שירותים אני אומר.

למעשה, Shopify מעודדת אתכם לעשות שימוש מלא בכל הערוצים הטובים והטובים בכדי להרחיק את מכירותיכם עוד יותר. אתה יכול לשלב את חנות Shopify שלך עם פייסבוק, להתחבר לאמזון, לפינטרסט או אפילו לאפליקציות לנייד שתפתח.

7. הרחב חנויות פיזיות ברשת

עם קמעונאות פיזית הסובלת מפריחת הקניות המקוונת, ישנם ברור שקמעונאים מחפשים דרך למנף את זה. חלקם עשויים לרצות ליצור חנות מקוונת בנוסף לחנות הפיזית שלהם או לעבור באופן מקוון לחלוטין.

למי שמחפש לקבל את העוגה שלהם ולאכול אותה, זה המקום בו יש ל- Shopify הצעה ייחודית – שילוב עם מערכת נקודת המכירה (POS) משלה. משמעות הדבר היא שתוכלו להשתמש בקופה של Shopify בחנות הפיזית שלכם ולהשתמש בבסיס נתונים משולב המשותף בין שניהם.

בסיס הנתונים המשולב יכול לעזור לך לנהל טוב יותר את כל הנתונים הדרושים לך לניהול העסק שלך – מידע על לקוחות, מכירות, מלאי ועוד. מכשירי קופה של Shopify יכולים גם לעזור לכם לעבד תשלומים דרך למעלה ממאה שערים לתשלומים בינלאומיים, ולהפוך אתכם לעסק גלובלי באמת.

המעבר מקמעונאות פיזית לרשת מקוונת אינו קל לאלה המורגלים בדרכים מסורתיות לעסק. על ידי העמדת האפשרות לשילוב בין השניים ושמירה על אלמנטים מסורתיים כמו מערכת קופה, Shopify משמשת כגשר בין שני עולמות למבקשים לבצע שינוי.

8. בסיס ידע מדהים ותמיכת לקוחות

עם תכונות כה נרחבות כמו שיש לה, בנוסף לתהליך ההובלה המצויין, ל- Shopify מערכת עזרה מקיפה במיוחד שתומכת בה. איננו מדברים על העזרה המוגבלת האקראית שרוב החברות מוציאות להראות כי הן מנסות, אך מאגר העזרה של Shopify עושה כמיטב יכולתו לייעץ, ולא רק לתקן בעיות ספציפיות..

אתה יכול למצוא מספר נושאים בנושאים הקרובים מאוד לליבו של המחסן המקוון, כגון בנושא SEO, שיווק ואפילו ניתוח נתונים. זה עומד בניגוד מוחלט לכמה מתחרים שמנסים להגביל את עזרתם אך ורק לפונקציות שלהם ומסרבים לסייע או לייעץ לכל דבר נוסף..

אם אתה צריך להרגיש שניסיון לחפור תשובה ממסד נתונים זה לא הדבר שלך, ל- Shopify יש צוות תמיכה שזמין 24/7 – לא רק באמצעות דואר אלקטרוני, אלא גם נגיש דרך הטלפון וצ’אט חי.

מה שלא אהבנו ב- Shopify

1. יש המון פרטים

בהתחלה הייתי מבודד מעט מהתבוננות בטונות של פרטים בחשבון Shopify פשוט בגלל אותו תהליך אינספורדינג מעולה שדיברתי עליו קודם. ובכל זאת, לאחר שעשיתי את היסודות ושוחררתי, מצאתי את עצמי מבלה זמן אדיר בשיטוט בממשק בניסיון לבצע דברים שונים.

במילים פשוטות יותר, יש מספר עצום – ואני מתכוון למאסיביות – של דברים שתוכלו להשתמש בהם ב- Shopify. אל תבינו אותי לא נכון, זה דבר טוב מאוד מבחינת פוטנציאל. אבל אם תרשה לעצמך לנדוד יותר מדי אתה עלול לאבד בקלות את הפוקוס.

הסחות דעת בצד, אם לא תיזהר, אתה עלול בסופו של דבר לנקוט יותר מכפי שאתה יכול ללעוס עם כל התוספות האופציונאליות ולאבד את היעד האמיתי שלך לחנות שלך. אך יחד עם זאת, אם תתעלם ממה שמציע, ייתכן מאוד שתפספסו הזדמנויות אמיתיות שאולי לא חשבתם עליהן לבד.

כמו כן, בגלל כמה ששירותי התוספות זולים, אתה עלול בסופו של דבר עם הצעת חוק סופית שהיא מעבר ליכולת שלך להתמודד ובסופו של דבר תצטרך להגדיר מחדש את החנות שלך פעמים רבות..

העצה שלי היא שלפני שאתה משחרר את עצמך במרחב המשחקים של Shopify, וודא שאתה זוכר מה בדיוק אתה מקווה להשיג ברשת ולעבוד מקרוב יותר על הכלים שיכולים לעזור לך להשיג את מה שאתה רוצה באופן ספציפי..

כל דבר אחר יכול להיחשב כממתק עיניים ויכול לבוא אחר כך. בגרסה 2.0 של החנות שלך, אולי.

2. אפליקציות של צד שלישי יכולות לשבור את האתר שלך

הבא הוא דבר שאינו בעיית Shopify ייחודית, אלא כל דבר שעובד עם שילוב צד ג ‘. הדבר מדאיג במיוחד כשמדובר בתוכנה, מכיוון שבקלות יתכנו באגים שעדיין לא נתפסו או תוקנו כששתי חתיכות תוכנה מנסות לעבוד יחד..

אם אתה משלב את זה עם קוד או סקריפטים בודדים שעלולים איכשהו להתווסף לכאן ולכאן, הדברים עלולים להתנפץ מהסיבות הלא צפויות ביותר. לפעמים בעיות אלה לא יכולות להיות קלות לתיקון, במיוחד אם אתה מתמודד עם אפליקציה או תוכנה העובדת עם מידע בסיסי הנתונים שלך..

ניפוי באגים ו / או חיפוש עזרה הוא תהליך מפרך, אפילו עם הכמות המרשימה של המשאבים המועילים שיש לרשות Shopify. זה לא בדיוק כישלון של Shopify, אלא זה דבר שכל דבר יכול לטרף אליו ולא ניתן להימנע ממנו.

3. מהירויות אתר מפוקפקות

זה היה אחד התחומים שבהם הכי פחות דאגתי כשהתחלתי את סקירת Shopify שלי, אבל אז כהרף עין זה הפך לבעיה. ביצעתי את מבחני המהירות כמה פעמים ומתברר, אתרים המופעלים על ידי Shopify אולי אינם הכי זריזים.

במבחן המהירות של Bitcatcha, אתר Shopify המדגם שלי בקושי הוציא ציון + C. המהירות הייתה בסדר עם התחלה באזור ארה”ב במהירות 55 מילישניות, אך ככל שהמשיכו ממזרח לעבר אסיה, המהירויות צנחו עוד יותר כאשר יפן נכנסה במהירות של 892 שניות.

Shopify מהירות טעינה של WebPageTest

Shopify: עומסים באתר תוך שניות 3.174 – ראה את התוצאה המלאה

כשמדובר במבחן WebPageSpeed, התוצאות לא היו טובות בהרבה והנה קיבלתי קצת יותר פירוט אשר בכנות, הופתעתי מעט. Time to Byte הראשון קיבל דירוג D ונראה שהיו כמה בעיות קלות גם במטמון תוכן.

הסיבה לכך שאני מוצאת את זה לא שגרתי היא שרוב תוכנות לבניית אתרים בדרך כלל יעילות מהירה במיוחד, במיוחד מכיוון שברוב המקרים הם גובים פרמיה על מה שחברה אירוח אתרים רגילה תגבה עבור משאבים..

תוכנית Shopify & תכונות

BasicShopifyAdvanced
עמלת עסקאות 2.0% 1.0% 0.5%
חשבונות צוות 2515
מיקומים 458
Shopify POSYesYesYes
מחיר ליום 29 $ 79 $ 299 $

החל מהתוכנית הבסיסית ביותר במחיר של 29 דולר, Shopify מתקדמת לעומק של 299 דולר לחודש. עם זאת, זה לא כל מה שיידרש – יש גם את העלות לעסקה שיש לקחת בחשבון. בשכבה הנמוכה ביותר, תשלמו דמי עסקה של 2% בנוסף לתשלום החודשי.

אם היית מרוויח הכנסה של 1,000 $ מהחנות המקוונת שלך, תשלם ל- Shopify 29 $ + 20 $ (20 הדולרים הם בדמי עסקה).

כעת, ישנם שני מקרים להשוואה זאת מול – בוני אתרים אחרים ואירוח אתר מסחר אלקטרוני משלך בפלטפורמה חלופית. בוני אתרים אחרים יגבו מכם גם תשלום כבד למדי אך יתכן שלא יהיה עמלת עסקה.

אם היית מארח אתר מסחר אלקטרוני משלך, תשלם פחות באירוח, אך תצטרך לעשות הכל בעצמך. בנוסף, עדיין תזדקק לשער תשלום, שעולה גם כסף. קח לדוגמה את WorldPay, אחד ממעבדי התשלומים המובילים ברשת.

אם היית מקים את זה עם אתר משלך, WorldPay היה זקוק לתשלום חודשי בתוספת דמי עסקה נמוכים, או למודל של תשלום כפי שאתה הולך שיש לו דמי עסקה גבוהים יותר. זה כנראה יעלה יותר מ- Shopify!

העניין כאן הוא ש- Shopify אינה זולה, אך להפעלת חנות מקוונת, כנראה שגם האפשרויות האחרות שלך לא יהיו זולות מדי. ישנם עמלות הכרוכות בתשלומים שפשוט אי אפשר להימנע מהם. אפילו פייפל תמצוץ את הדם מיד מהורידים שלך אם אתה סוחר.

הכרעה: האם Shopify מתאימה לך?

מבחינת משאבים ויכולות, אני מרגישה ש- Shopify נמצאת בראש הרמה של העסק שלהם. בשום מקום אחר לא ראיתי כגון טבלה והצעה מקיפה המוקדשת לעזור ללקוחותיה לנהל חנויות מקוונות מצליחות.

נכון, יש לזה כמה נקודות תורפה קלות כמו שציינתי, והמחיר לא בדיוק זול, אבל זה פשוט העלות של עשיית עסקים. אם אתה רציני בניהול חנות מקוונת, Shopify היא אפשרות נהדרת.

כמות האוטומציה העצומה מדהימה, ואתה יכול בהחלט לבצע פעולה של אדם אחד ברחבי העולם בעזרת Shopify. לעזאזל, זה אפילו יכול לעזור לך עם החשבונאות שלך בסוף היום.

לכן, בעיניי, השאלה היא ממש לא אם זה יעבוד עבור העסק שלך, אלא אם אתה רציני בניהול חנות מקוונת. אם אתה אז אין שום סיבה לא לתת ל- Shopify ללכת. אני בטוח שאם הם לא חשבו על זה, אתה כנראה לא אמור להשתמש בזה או עושה את זה!

תכונות עיקריות

 • ✓ סיפוף מעולה
 • ✓ מוצק & ממשק אמין
 • ✓ מספר אפליקציות עצום
 • ✓ תמיכה טובה & חומר
 • ✓ מסייע בהגשמת ההזמנה
 • ✓ עיבוד תשלומים משולב

מומלץ ל

 • • חנויות מקוונות בכל גודל
 • • עסקים מבוססי אינטרנט
 • • חנויות קמעונאיות המבקשות התרחבות מקוונת

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map