Shopify pārskats – Shopify lietošanas 8 plusus un 3 mīnusus (ātrums ir dubults!)

Shopify


Shopify

https://www.shopify.com/

tl; dr

Shopify ir vietņu veidotājs, kas galvenokārt ir vērsts uz e-komercijas veikaliem. Tas var palīdzēt jums viegli izveidot un pārvaldīt gandrīz visus biznesa aspektus, sākot no gala līdz beigām, sākot no projektēšanas līdz krājumu pārvaldībai. Tas var darīt gandrīz jebko, izņemot gatavot vakariņas, tāpēc ir nedaudz pārsteidzoši, ka tas nedaudz atpaliek ātruma nodaļā.

Shopify pārskats – 8 plusi un 3 mīnusi, kas jāņem vērā

Atklāti sakot, Shopify ir daudz vairāk nekā jūsu vidējais vietņu veidotājs. Patiesībā tas pat pats par sevi nav zīmols, bet apgalvo, ka ir pilnīga e-komercijas platforma. Uzņēmums, kas izauga no Otavas, Kanādā, 2004. gadā, šodien atbalsta vairāk nekā 600 000 tirgotāju, kuru bruto apjoms pārsniedz USD 82 miljardus..

Uzņēmums piedāvā tikai instrumentus, lai cilvēki varētu ērti izveidot tiešsaistes veikalu. Sākot no ātri izveidojamu dizainu piedāvājumiem līdz atbalsta pakalpojumiem, piemēram, norēķinu vārtejām, mārketinga rīkiem un pat krājumu pārvaldībai, Shopify ir patiešām vienas pieturas aģentūra topošajam e-komercijas tirgotājam..

Kas mums patīk par Shopify

1. Vienmērīga un visaptveroša pieredze uzkāpjot uz kuģa

Bezšuvju borta brauciena pieredze

Es domāju, ka viens no lielākajiem plus punktiem par Shopify ir tā vienmērīgā un netraucētā iekāpšanas pieredze. Tas nekļūdīgi virza lietotājus cauri visam e-komercijas vietnes izveidošanas procesam ļoti drosmīgi.

Kad esat piereģistrējies pie viņiem, viss process no sākuma līdz beigām ir ļoti cieši pilnveidots. Katrā solī Shopify dara visu iespējamo, lai mijiedarbotos ar lietotājiem, lai mēģinātu izveidot priekšstatu par to, kā vietnei ir paredzēts kļūt vai kļūt.

Izmantojot virkni īsu jautājumu, jūs varat palīdzēt Shopify nākt klajā ar jums ideālu risinājumu sistēmā. Faktiski tas pat darbojas, lai sistēma varētu ieteikt motīvu, pamatojoties uz uzņēmējdarbības veidu, kuru jūs vadīsit ar to.

Kad esat izgājis sākotnējo iestatīšanas posmu, varat brīvi pavadīt laiku un izpētīt atlikušās funkcijas. Vismaz jums būs pamata ietvars. Tas ir īpaši labi tiem cilvēkiem, kuri mēģina izmantot Shopify, bet, parakstoties uz tā izmēģināšanu, īsti neko nedomā..

Vienmērīga pieredze lidmašīnā

Šis process ir labs ne tikai jauniem lietotājiem, bet arī tiem, kuriem ir dažādas situācijas. Piemēram, ja jums jau ir fizisks mazumtirdzniecības veikals un vēlaties paplašināt darbību tiešsaistē vai ja pārejat no fiziska veikala uz pilnīgi tiešsaistes platformu – pastāv arī šī iespēja.

Vienkārši atbildot uz dažiem jautājumiem, dodoties tālāk, jūs palīdzēsit Shopify jums palīdzēt šajā procesā.

2. Pielāgojamas motīvi

Pielāgojamas motīvi

Kaut arī Shopify piedāvā tēmas dažādām vajadzībām, tās ir paredzētas kā vadlīnijas, un, iespējams, jums tās būs jāpielāgo, lai tās atbilstu vēlamajam biznesam, kas jums unikāli pieder. Tas nozīmē, ka jūs varat pievienot dažādus attēlus un fonus izskatam un izjūtai.

Tad ir galvenie elementi, kas veido jūsu vietni – piemēram, jums varētu būt emuāra sadaļa, kas jums palīdzētu sasniegt dažus SEO mērķus, vai arī jums var būt nepieciešams produktu katalogs, kurā ir uzskaitīts viss jums pieejamais, kā arī to cenas, attēli un tā tālāk.

Dažādām lietām ir piemēroti dažādi izkārtojumi, tāpēc, iespējams, būs jāpieņem nedaudz laika, lai pierastu pie tā. Es domāju, ka tas, kas der, ir ļoti atkarīgs no tā, ko jūs pārdodat. Ņem, piemēram, vietni, kuru es iestatīju. Bija paredzēts pārdot sīkas datoru sastāvdaļas, dažas tik mazas kā skrūves.

Liela attēla izkārtojums šķita nedaudz smieklīgs, un daudz jēga bija ātri piekļūt pārdošanai paredzētu inventāra bitu katalogiem..

Shopify katalogs

Iespējams, apsveriet iespēju, ja vietne reklamē tādas skaistas lietas kā ceļojumu tūres. Tādā vietnē kā jauki, plaši izplatīti attēli potenciālajam klientam sniegtu pozitīvākas emocijas.

Neatkarīgi no tā, kā jūs uz to skatāties un apbraukājat lietas, jūs galu galā pamanīsit, ka visa Shopify pielāgošanas pieredze ir paredzēta, lai palīdzētu jums izveidot labāku tiešsaistes veikalu. Viņu piedāvātie celtniecības bloki ir piemērs.

Daudzas no tām ir veltītas e-komercijas vietnēm, piemēram, biļetenam vai produktu katalogam. Tomēr varētu būt nedaudz neskaidrību, jo tajā dažkārt tiek izmantota Shopify terminoloģija.

3. Shopify ir pārsteidzoši mārketinga rīki

Pārskatā par Squarespace es joprojām atceros, cik ierobežota daudz iespēju tam ir meklētājprogrammu optimizēšanai (SEO). Tas nav tik daudz Shopify gadījumā. Faktiski, neskatoties uz to, ka Shopify jau ir tīrs, viegli pārmeklējams kods, tas ļauj jums ievietot pielāgotos tagus un meta aprakstus.

Mārketinga kampaņas

Tālāk es atklāju prieku par iespēju izveidot mārketinga kampaņas, izmantojot Shopify informācijas paneli. Kā cilvēks, kurš strādā vairākās platformās vienlaikus, es noteikti redzu skaistumu, ka viss ir integrēts vienā vietā.

Kaut arī man parādītajā ekrānuzņēmumā ir uzskaitīti tikai divi, neraizējieties, tie ir noklusējuma iestatījumi, un jums būs pieeja citiem, ja jūs nolemjat izmantot šīs lietotnes no Shopify Apps saraksta. Tas ļaus jums pat izveidot galveno lapu katrai no šīm individuālajām mārketinga platformām tieši no Shopify informācijas paneļa.

Tas ir kaut kas līdz šim, ko es vēl neesmu redzējis, ka tas būtu darīts tik labi vai izsmeļoši kā jebkurš cits vietņu veidotājs, un tas mani pārsteidz bez gala.

4. Kopienas atbalsts

Shopify kopienas atbalsts

Neskatoties uz jau tā plašo zināšanu bāzi par palīdzību un FAQ rakstiem, Shopify ir arī lietotāju kopiena, kas saista kopā, lai apspriestu dažādus platformas jautājumus. Pašu Shopify organizēto šeit varat iegūt arī jaunumus par jaunumiem un jaunumiem Shopify visumā.

Šāda liela, aktīva kopiena ir daudz atšķirīga nekā paļaušanās tikai uz zināšanu bāzi un atbalsta personālu. Dažādiem lietotājiem Shopify lietošanā ir atšķirīgi spēju un brieduma līmeņi, tāpēc vajadzības gadījumā ir viegli saņemt palīdzību.

Zināšanu bāze un bieži uzdotie jautājumi var kalpot kā laba pirmā aizsardzības līnija, taču ir daudz labāk, ja ir milzīgs daudzums citu lietotāju, kuriem jūs varat lūgt palīdzību, ja jūs saskaraties ar kaut ko tādu, kas nav atrodams grāmatās. Tā ir neformāla un, patiesi, reāla kopiena.

Nerunājot par tehniskiem jautājumiem, es pat esmu redzējis, ka daži lietotāji pievieno foruma ziņojumu, vienkārši lūdzot atsauksmes par viņu Shopify vietnēm. Tas ir ne tikai lielisks veids, kā iegūt konstruktīvu kritiku, bet arī var kalpot kā pašreklāma Shopify kopienā.

5. Piekļuve trešo personu lietotnēm

Shopify App Store

Kā jau minēts iepriekš, Shopify ir tirgus vieta, kur jūs varat izvēlēties un instalēt citas trešo pušu lietotnes, kas var darboties ar jūsu tiešsaistes veikalu. Tie ir izstrādātāji, kuri ir saskatījuši vajadzību pēc noteiktām nišām un ir veikuši savu darbu, lai to atbalstītu.

Protams, Shopify ir savas lietotnes arī citām jomām, kuras, iespējams, pēc noklusējuma, domājams, nebija jēgas izmantot celtnieka pamata versijā..

Vietnes Shopify App pārlūkošana ir ļoti pazīstama pieredze, piemēram, Apple App Store vai Google Play Store. Pārlūkojot veikalu, mani ārkārtīgi pārsteidza pārdomu dziļums, kas ir iedziļinājies daudzos piedāvājumos tur.

Protams, jūs varētu gaidīt, lai atrastu tādas lietas kā dizaina papildinājumi un parastās biļetenu lietas un tā tālāk, taču šeit patiešām ir nopietns dziļums. Ņemsim, piemēram, vienu no manis atklātajām jomām – aizsardzību pret krāpšanu. Tiešsaistes veikalam tas būtu kaut kas būtisks, bet tomēr tas nav kaut kas jauns veikala īpašnieks, iespējams, būtu domājis.

Vai varbūt inovatīvāki klientu atbalsta veidi, piemēram, tērzēšanas robotprogrammas piedāvāšana veikalā vai lietotne apmaiņas un / vai atgriešanas pārvaldīšanai? Šeit vienkārši ir tik daudz, ka tam varētu būt milzīga vērtība, un es reti redzu jebko, kas ir vienkārši “pūka” vai nevēlama.

Tomēr ņemiet vērā, ka daudzām pieejamajām lietotnēm ir cena – kaut arī saprātīga. Kad šāds gadījums ir ShipStation lietotne, kas palīdz jums paplašināt un automatizēt preču piegādi, kas iegādātas jūsu veikalā. Tikai 9 USD mēnesī šī lietotne to ne tikai darīs, bet arī dos piekļuvi dažu uzņēmumu, piemēram, FedEx un USPS, diskontētām cenām..

6. Pārdod visur!

Vairāki pārdošanas kanāli

Iepriekš, kad es apspriedu mārketinga kampaņas, kuras jūs varētu vadīt tieši no Shopify informācijas paneļa, es jau niezēju dalīties ar šo citu informāciju – Shopify palīdz ne tikai izveidot veikalu, kurā pārdot un tirgot, bet arī jūs varat paplašināt savu klātbūtni citos kanālos..

Sistēma parāda ārkārtīgu briedumu domās, kas pārvietojas no klienta greizsirdīgas sargāšanas līdz pilnīgai sirds palīdzībai klientam gūt panākumus viņu biznesā. Es teikšu ļoti atsvaidzinoša koncepcija pakalpojumu sniedzēju starpā.

Faktiski Shopify mudina jūs pilnībā izmantot visus labos kanālus, lai vēl vairāk palielinātu pārdošanas apjomus. Jūs varat integrēt savu Shopify veikalu ar Facebook, izveidot savienojumu ar Amazon, Pinterest vai pat savās mobilajās lietotnēs.

7. Paplašiniet fiziskos veikalus tiešsaistē

Tā kā fiziskā mazumtirdzniecība cieš no tiešsaistes iepirkšanās uzplaukuma, acīmredzot ir mazumtirgotāji, kuri meklē veidu, kā to izmantot. Daži varētu vēlēties papildus fiziskajam veikalam izveidot arī tiešsaistes veikalu vai pavisam pārvietoties tiešsaistē.

Tiem, kas vēlas pagatavot savu kūku un to ēst, šajā gadījumā Shopify piedāvā unikālu piedāvājumu – integrāciju ar savu tirdzniecības vietu (POS) sistēmu. Tas nozīmē, ka varat izmantot Shopify POS savā fiziskajā veikalā un izmantot kombinēto datu bāzi, kas tiek koplietota starp abiem.

Apvienotā datu bāze var palīdzēt jums labāk pārvaldīt visus datus, kas nepieciešami jūsu biznesa vadīšanai – informāciju par klientiem, pārdošanu, inventāru un daudz ko citu. Shopify POS ierīces var arī palīdzēt apstrādāt maksājumus, izmantojot vairāk nekā 100 starptautisko maksājumu vārteju, padarot jūs par patiesi globālu biznesu.

Pāreja no fiziskas mazumtirdzniecības uz tiešsaistes nav vienkārša tiem, kas pieraduši pie tradicionālajiem uzņēmējdarbības veidiem. Piedāvājot iespēju integrēt abus un saglabājot tradicionālos elementus, piemēram, POS sistēmu, Shopify kalpo par tiltu starp divām pasaulēm tiem, kas vēlas veikt izmaiņas.

8. Satriecoša zināšanu bāze un klientu atbalsts

Ar tik plašām funkcijām, kā tas, papildus lieliskajam iekāpšanas procesam, Shopify ir ārkārtīgi visaptveroša palīdzības sistēma, kas to atbalsta. Mēs nerunājam par nejauši ierobežotu palīdzību, ko vairums uzņēmumu izliek, lai parādītu, ka viņi cenšas, bet Shopify palīdzības datu bāze dara visu iespējamo, lai konsultētu, nevis tikai noteiktu problēmas.

Varat atrast vairākas tēmas par tēmām, kas ļoti tuvas tiešsaistes veikalnieka sirdij, piemēram, par SEO, mārketingu un pat datu analīzi. Tas ir izteikts pretstats dažiem konkurentiem, kuri cenšas ierobežot palīdzību tikai savām funkcijām un atsakās palīdzēt vai konsultēt par kaut ko turpmāku..

Ja jums vajadzētu justies, ka mēģinājums izraut atbildi no datu bāzes nav jūsu lieta, Shopify ir arī atbalsta komanda, kas ir pieejama visu diennakti – ne tikai pa e-pastu, bet arī pieejama pa tālruni un tiešraidē..

Kas mums nepatika par Shopify

1. Ir daudz detaļu

Sākumā es biju nedaudz izolēts no sīku detaļu apskatīšanas Shopify kontā tikai šī lieliskā iekāpšanas procesa dēļ, par kuru es runāju iepriekš. Kad es jau biju izdarījis pamatus un tiku vaļīgs, es pamanīju, ka es pavadīju ļoti daudz laika, klejojot pa interfeisu, izmēģinot dažādas lietas.

Vienkāršāk sakot, ir masīvs – un es domāju ar to – masīvs – skaits lietu, kuras varat izmantot Shopify. Nekļūdieties man, tā ir ļoti laba lieta potenciāla ziņā. Bet, ja ļaujat sev pārāk daudz klejot, jūs ļoti viegli varat zaudēt fokusu.

Traucējumi malā, ja neesat piesardzīgs, jūs, iespējams, galu galā uzņemsieties vairāk, nekā varat sakošļāt ar visām izvēles ekstras, un pazaudēsit savu patieso mērķi savam veikalam. Tomēr tajā pašā laikā, ja jūs ignorējat piedāvāto, jūs ļoti labi varat palaist garām reālas iespējas, par kurām jūs, iespējams, nemaz nedomājāt.

Turklāt, ņemot vērā to, cik daudzi no papildpakalpojumiem ir lēti, jums var nākties pie galīgā rēķina, kas pārsniedz jūsu iespējas tikt galā, un jums nāksies vairākas reizes atkārtoti konfigurēt savu veikalu.

Mans padoms ir tāds, ka pirms ļaujat sevi atbrīvoties no Shopify spēles telpas, noteikti atcerieties, kas tieši ir tas, ko jūs cerat sasniegt tiešsaistē un ciešāk strādājat pie rīkiem, kas var palīdzēt sasniegt to, ko jūs īpaši vēlaties.

Visu citu var uzskatīt par acu konfekti, un tas var parādīties vēlāk. Iespējams, jūsu veikala 2.0 versijā.

2. Trešo pušu lietotnes var sagraut jūsu vietni

Nākamais ir kaut kas tāds, kas nav unikāla Shopify problēma, bet drīzāk jebkas, kas darbojas ar trešo personu integrāciju. Tas jo īpaši satrauc programmatūru, jo var būt viegli atrast kļūdas, kuras vēl nav pamanītas vai novērstas, kad divi programmatūras gabali mēģina darboties kopā.

Ja jūs to apvienojat ar atsevišķu kodu vai skriptiem, kas kaut kā varētu tikt pievienoti šeit un tur, visnegaidītāko iemeslu dēļ lietas varētu aizrauties. Dažreiz šīs problēmas var nebūt viegli novērst, it īpaši, ja jums ir darīšana ar lietotni vai programmatūru, kas darbojas ar galveno datu bāzes informāciju.

Atkļūdošana un / vai palīdzības meklēšana ir grūts process, pat ar iespaidīgo noderīgo resursu daudzumu, kas ir Shopify. Tā nav gluži Shopify kļūme, bet gan kaut kas tāds, kas var kļūt par upuri un no kura nevar izvairīties.

3. Apšaubāmas vietnes ātrumi

Šī bija viena no jomām, par kuru sākotnēji es vismazāk uztraucos, kad sāku savu Shopify pārskatu, bet tad acumirklī tā kļuva par problēmu. Pāris reizes veicu ātruma testus, un izrādās, vietnes, kuras darbina Shopify, iespējams, nav tās veiklākās.

Bitcatcha ātruma testā mana vietne Shopify tik tikko izņēma C + pakāpi. Ātrumi bija pareizi, sākot no ASV zonas ar 55 ms, bet, virzoties tālāk uz austrumiem Āzijas virzienā, ātrums turpināja samazināties, Japānai sasniedzot 892 ms.

Shopify WebPageTest ielādes ātrums

Shopify: Vietne tiek ielādēta 3,174 sekundēs – skatiet pilnu rezultātu

Pievēršoties WebPageSpeed ​​Test, rezultāti nebija daudz labāki, un šeit es ieguvu nedaudz sīkāku informāciju, par kuru, godīgi sakot, biju mazliet pārsteigts. Laiks līdz First Byte ieguva D vērtējumu, un šķita, ka ir arī nelielas problēmas ar satura kešatmiņu.

Iemesls, kāpēc es uzskatu šo neparasto, ir tas, ka vairums vietņu veidošanas programmatūras parasti ir ļoti efektīvas, it īpaši tāpēc, ka vairumā gadījumu tās iekasē prēmiju par to, ko standarta tīmekļa mitināšanas uzņēmums iekasē par resursiem.

Shopify plāns & Iespējas

BasicShopifyAdvanced
Maksa par darījumu2.0% 1.0% 0.5%
Personāla konti2515
Vietas458
Shopify POSYesYesYes
Cena / mēnesī 29 USD 79 USD 299

Sākot no visvienkāršākā plāna, sākot no 29 USD, Shopify turpina sasniegt milzīgus 299 USD mēnesī. Tomēr tas nav viss, kas prasīs – jāņem vērā arī maksa par darījumu. Zemākajā līmenī papildus ikmēneša maksai jums būs jāmaksā 2% maksa par darījumu.

Ja jūs nopelnītu ieņēmumus 1000 ASV dolāru apmērā no sava tiešsaistes veikala, jums būs jāmaksā Shopify 29 USD + 20 USD (20 USD ir darījuma maksā).

Tagad ir divi gadījumi, kad to var salīdzināt ar citiem vietņu veidotājiem un jūsu e-komercijas vietnes mitināšanu alternatīvā platformā. Arī citi vietņu veidotāji iekasēs no jums diezgan dūšīgu maksu, bet, iespējams, par to netiks iekasēta maksa par darījumu.

Ja jūs mitinātu savu e-komercijas vietni, jūs mitināsit mazāk, taču jums viss būs jādara pašam. Plus, jums joprojām būs nepieciešama norēķinu vārteja, kas maksā arī naudu. Piemēram, WorldPay, kas ir viens no galvenajiem maksājumu apstrādātājiem tiešsaistē.

Ja jūs to iestatītu ar savu vietni, WorldPay būtu nepieciešama vai nu ikmēneša maksa plus zemas transakcijas maksas, vai arī pay-as-you-go modelis, kam ir augstāka transakcijas maksa. Tas, iespējams, galu galā maksās vairāk nekā Shopify!

Lieta šeit ir tāda, ka Shopify nav lēts, taču, lai vadītu tiešsaistes veikalu, iespējams, arī citas jūsu iespējas nebūs pārāk lētas. Maksājumos ir iesaistītas nodevas, no kurām vienkārši nevar izvairīties. Pat PayPal izsūc asinis tieši no vēnām, ja esat tirgotājs.

Verdikts: vai Shopify ir piemērots jums?

Resursu un iespēju ziņā es uzskatu, ka Shopify ir viņu biznesa augstākajā līmenī. Nekur citur es neesmu redzējis, piemēram, galdu un visaptverošu piedāvājumu, kas ir paredzēts, lai palīdzētu saviem klientiem vadīt veiksmīgus tiešsaistes veikalus.

Tiesa, tam ir dažas nelielas nepilnības, kā es minēju, un cena nav īsti lēta, bet tās vienkārši ir uzņēmējdarbības izmaksas. Ja nopietni domājat vadīt tiešsaistes veikalu, Shopify ir fantastiska iespēja.

Milzīgais automatizācijas apjoms ir satriecošs, un ar Shopify palīdzību jūs varētu labi vadīt viena cilvēka darbību visā pasaulē. Heck, tas var pat palīdzēt jums veikt grāmatvedību dienas beigās.

Tāpēc man patiešām nav jautājums, vai tas derēs jūsu biznesam, bet gan tas, vai jūs nopietni domājat vadīt tiešsaistes veikalu. Ja jūs esat tāds, tad nav iemesla nepiešķirt Shopify iet. Esmu pārliecināts, ka, ja viņi par to nav domājuši, jums, iespējams, to nevajadzētu lietot vai darīt!

Galvenās iezīmes

 • ✓ Lielisks borta brauciens
 • ✓ Ciets & uzticama saskarne
 • ✓ Milzīgs lietotņu skaits
 • ✓ labs atbalsts & materiāls
 • ✓ Palīdz izpildīt pasūtījumu
 • ✓ Integrēta maksājumu apstrāde

Ieteicams

 • • Jebkura lieluma tiešsaistes veikali
 • • Internetā balstīti uzņēmumi
 • • Mazumtirdzniecības veikali, kas vēlas paplašināties tiešsaistē

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map