Сайт

Contents

SiteGround

https://www.siteground.com/

тл; д-р

SiteGround – надійний хост із вражаючими функціями, чудовою продуктивністю та стабільно високими швидкостями. З 60% вступними ціновими знижками, зоряним сервісом та власними функціями, ми повинні сказати, що ми абсолютно ЛЮБИТЬ сайт.

Огляд сайту – 10 плюсів & 2 мінуси (тестується швидкість сервера!)

Оновлення COVID-19

SiteGround щойно запустила пропозицію щодо реагування на COVID-19, щоб допомогти бізнесу пережити серйозну проблему! Натисніть тут, щоб отримати детальну інформацію.

Хтось із вас, знайомий з Bitcatcha, може помітити, що ми здаємося трохи упередженими щодо SiteGround, і ви знаєте, що?

Ви абсолютно праві.

Якщо ви провели стільки тестів і зробили стільки порівнянь, як і нас, ви, ймовірно, також будете упередженими.

Ми перевірили численних веб-хостів з моменту створення Bitcatcha, і з кожним тестом, який ми проводили до цього часу, SiteGround перемогла конкуренцію за швидкістю та цінністю. Досить приголомшливо, що вони піднялися, щоб конкурувати з гігантами галузі, вважаючи, що компанія була заснована кількома друзями, які працювали зі своїх гуртожитків у Болгарії в 2004 році.

SiteGround Відгуки

На сьогодні SiteGround має центри обробки даних у 5 країнах, що обслуговують понад 800 000 доменів у всьому світі та мають понад 400 (і зростаючих) людей, які працюють за їх роботою..

Вони накопичили багато похвал і різні сайти співали похвалу про них, але я б сказав, що їх найбільшим визнанням досягнення на сьогоднішній день є приєднання і схвалений WordPress. За власними словами WordPress, SiteGround – “один із найбільших та найяскравіших у світі хостингу”.

Але веб-хостинг – не єдине, чим захоплюються засновники SiteGround.

Люди вгорі вірять, що щасливі співробітники призводять до щасливих клієнтів (я можу це засвідчити – у них є чудові люди, які працюють в чаті на живо), тому вони постійно прагнуть підтримувати робоче місце щасливим, і це показує – люди люблять працювати для них, про що свідчать їхні захоплені відгуки про Glassdoor.

Це компанія, яка однаково пристрасно ставиться до своїх співробітників, продуктів та клієнтів!

Що з даними? Що таке тривалість роботи? Як вони порівнюють проти конкуренції?!

Так, ми знаємо, для чого ви тут, і ми вас охопили. Але перш ніж ми перейдемо до всіх цих соковитих деталей, поговоримо про …

Відмова від відповідальності

Я схильний сказати, що ми трохи упереджено ставимось до SiteGround. Ми розміщуємо з ними Bitcatcha.com, наші тестові сайти, такі як SitegroundSGHosted.com, створені спеціально для перевірки їх швидкості, і ми довіряємо SiteGround настільки, що ми перенесли всі наші сайти на них. Відвідайте SiteGround.

10 причин, чому SiteGround – відмінний веб-хостинг!

1. SiteGround може завантажувати ваш сайт в 4 рази швидше!

Якщо ви не новачок у веб-хостингу, вам потрібно зрозуміти це: швидкість – це королевиця.

Настільки важливо, щоб покупці гемомотів, як Amazon, втрачали до 1,6 мільярдів доларів на рік, якщо їх сайт був уповільнений лише на 1 секунду, тож ви можете зрозуміти, чому він номер один у нашому списку пріоритетів.

SiteGround це добре розуміє, і вони зробили домашнє завдання, використовуючи гладке поєднання програмного та апаратного забезпечення, щоб сайти були легкими та швидкими!

Вони управляють цим, використовуючи SSD на всіх своїх серверах. Якщо ви не знайомі з SSD, це в основному жорсткі диски, які можуть швидко передавати дані – до 30% швидше, ніж звичайні жорсткі диски.

Доставка контенту може бути досить схематичною в Інтернеті. Якщо оптимізація не буде зроблена, веб-сайт, який ви переглядаєте, завантажуватиметься дуже повільно, виходить непрофесійним та ненадійним..

Ось чому SiteGround використовує Cloudflare; відомо, що вони мають найбільшу кількість підключень до пунктів обміну Інтернетом у всьому світі. Що це означає для нас? Вміст плавної доставки вмісту.

SiteGround SuperCacher

Вони також оптимізували свої системи кешування за допомогою власного SuperCacher.

Це означає, що він зберігає дані в оперативній пам’яті системи, дозволяючи їм швидше отримувати доступ до потрібної інформації та надсилати цю інформацію на екрани, використовуючи найбільш ефективний можливий маршрут.

Якщо попередня параграфія повністю втрачена на вас, не хвилюйтеся з цього приводу – все, що вам потрібно знати, – це може підвищити вашу швидкість до 40%.

І останнє, але не менш важливе, вони постійно оновлюють все своє програмне забезпечення. Як це впливає на швидкість?

Застаріле програмне забезпечення ризикує бути несумісним зі своїми щойно оновленими колегами, що спричинить непотрібні уповільнення та проблеми. Постійно оновлюючи все, SiteGround підтримує все, як годинник, допомагаючи серверам працювати швидше.

2. Швидкий час відгуку сервера у всьому світі!

Час відповіді сервера буквально є показником того, скільки часу сервер забирає відповідь на запит, перш ніж він розпочне доставку вмісту на екрани. Рекомендований час відклику сервера Google становить менше 200 мс, що довше, ніж люди почнуть помічати відставання.

Для перевірки часу відгуку сервера нашого веб-сайту ми використовували нашу власну перевірочну швидкість сервера (єдину в світі перевірку швидкості #shamelessplug)..

Орієнтир?

Рекомендований Google час відгуку – 200 мс.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу

56 мс3 мс98 мс229 мс138 мс

Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина

307 мс222 мс141 мс1 мс103 мс

Середня швидкість: 129,8 мс – Переглянути повний результат

Це результат веб-сайту, на якому ви зараз перебуваєте (www.bitcatcha.com), розміщеного на веб-сайті CloudGround Cloud із центром обробки даних у Чикаго.

З погляду діаграми видно, що країни, найближчі до розташування сервера (Захід США, Схід США, Лондон, Сан-Паулу, Канада, Німеччина), отримали найбільше переваг, а Австралія та азіатські країни були трохи повільнішими.

З в середньому по всьому світу 129,8 мс, Хмарність SiteGround виступила набагато вище наших очікувань! Просто переконайтеся, що виберіть центр обробки даних, найближчий до вашого цільового ринку, для максимального впливу.

Як щодо швидкості їх підпису для спільного доступу до хостів?

Ми отримали вашу спину.

Ми також проводили тести на швидкість на спільних планах SiteGround, і вони дуже швидкі в середньому по всьому світу 138 мс. Перевірте це в розділі SiteGround vs HostGator тут.

3. 100% часу з 2014 року

Завдяки SiteGround ми гарантуємо 99,99% тривалості роботи.

Ми відслідковували час роботи SiteGround з 2014 року, щоб поставити цю гарантію на тест, використовуючи UptimeRobot для перевірки на нашому сайті кожні 5 хвилин. До сьогоднішнього дня лічильник все ще демонструє надійні 100% часу роботи!

Час роботи з 14 грудня 2016 року

100%

* Цей лічильник постійно оновлюється

Тепер, якщо ви не хочете потрапляти в технічну майстерність SiteGround, ви можете перейти до №4: Siteground як керований хост WordPress. Однак якщо ви хочете дізнатися, як вони можуть отримати такі результати, ось що ми дізналися:

SiteGround використовує власну технологію та рішення, виготовлені вручну для прогнозування, уникнення та скорочення простоїв, таких як:

 • Використання контейнерів Linux
  SiteGround побудував свою існуючу платформу, використовуючи високоефективну технологію Linux Containers (LXC), яка є стабільною як скеля навіть під час несподіваних сплеску трафіку.
 • Використання власної системи моніторингу Pro-Active Server
  Геніальні головні хони на SiteGround створили команду DevOps внутрішньої системи моніторингу сервера, яка не тільки виявляє та виправляє поточні проблеми, але має можливість передбачати майбутні ускладнення та вживати заходів, щоб їх уникнути..
 • Антибот AI
  Для вирішення нападів з боку жорстоких сил талановита команда DevOps створила настільки ефективне рішення «Штучний інтелект», що зупиняє від 500 000 до 2 000 000 нападів за грубу силу на годину на ВСІХ їхніх серверах, просто для захисту ваших сайтів та даних.
 • Використовуючи безпечну технологію ізоляції облікових записів
  Там, де більшість веб-хостингових компаній бачать неможливість, SiteGround бачить можливість. Вони знайшли спосіб ефективної ізоляції облікових записів CHROOT на спільних серверах (те, що інші веб-хости вважали марним), так що кожен обліковий запис працює лише в їхньому випадку, підвищуючи стабільність сервера.

Більше про це продовжуйте тут.

4. Siteground – це керований хост WordPress

SiteGround, рекомендований WordPress

Як вже згадувалося в вступі, SiteGround – це один із найбільш рекомендованих веб-хостів, що управляються WordPress. Цю нагороду нелегко придумати; їм довелося пройти тисячі тестів на підтримку, безпеку та швидкість, щоб заслужити це визнання.

З цим визнанням виходять певні привілеї, до яких інші хости не прихильні, такі як:

 • Ексклюзивна підтримка WordPress
  Спеціалісти WordPress SiteGround допоможуть вам у будь-яких проблемах. Вони подбають про технічні біти.
 • WP-CLI увімкнено
  Це дозволяє керувати своїми веб-сайтами WordPress за допомогою командного рядка. Можливо проводити оновлення веб-сайтів, створювати резервні копії, публікувати нові публікації, а також більшість регулярних адміністративних дій можна виконати лише за допомогою набору команд.
 • Постановка в один клік
  Оновлення секціонованих сайтів можуть здатися непрофесійними. Можливість повністю оновлювати весь сайт лише одним клацанням миші для нас безцінна.
 • Git увімкнено
  Ви можете використовувати платформу git на свій вибір, що дозволяє працювати з різними кодерами. Зручність цієї функції є причиною того, що люди шукають спеціально для керованих хостів WordPress!
 • Автоматичні оновлення
  SiteGround автоматично оновлює програмне забезпечення, яке воно використовує, щоб бути в курсі останніх і найкращих даних щодо доставки даних, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про проблеми зі швидкістю або безпекою.!

Смішний факт

SiteGround займає №1 у нашому списку хостів WordPress!

5. Підтримка клієнтів, яка працює

Чудова підтримка клієнтів є свідченням надійності веб-хостів, і команда підтримки SiteGround, безумовно, перевершує очікування.

Давайте подивимось, що може запропонувати їх обслуговування клієнтів.

 • 24/7 прямий чат, підтримка телефону та квитки
  Жива функція чату – це те, що ми використовуємо найбільше. Щоразу, коли ми стикаємося з проблемою, ми спочатку перевіряємо їхню команду чату. Чекати ніколи не буває довго, і наші проблеми зазвичай швидко вирішуються.

  Якщо спілкування в чаті не працює або ви хочете поговорити по телефону, просто подзвоніть їм. Вам ніколи не доведеться чекати довше 5 хвилин, щоб зв’язатися з ким-небудь, і ви отримаєте відповідь протягом 10 хвилин після видачі квитка.

 • 30-денна пріоритетна підтримка
  Завдяки плану GrowBig SiteGround і вище ви отримуєте доступ до їх 30-денної пріоритетної підтримки, де їх швидка команда пріоритетної підтримки допомагає розібратися з усіма проблемами. На квитки надійде відповідь протягом декількох хвилин (на відміну від годин).

  Якщо ви дасте їм дозвіл, вони можуть навіть отримати доступ до вашої системи та допомогти вам віддалено!

 • Статті на основі знань
  Щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, прекрасна команда служби SiteGround написала тисячі статей на основі знань. Ви можете отримати доступ до цих статей у їхній базі знань.

Наш досвід роботи з підтримкою клієнтів SiteGround завжди був приємним та ефективним. Ми ніколи не закінчували сеанс прямого чату незадоволеними чи не вирішеними проблемами! Перегляньте історію міграції нашого сайту в пункті №9.

6. Щоденне резервне копіювання безкоштовно

Варіанти хмарного та спільного хостингу SiteGround постачаються із щоденним резервним копієм, тому вам не доведеться турбуватися про початок з нуля через втрату даних.

Щоденні резервні копії здійснюються автоматично, тому ми можемо продовжувати свою діяльність, не витрачаючи часу на самостійне резервне копіювання даних.

Виберіть резервну копію для відновлення

За допомогою параметра Спільний хостинг вам сподобається резервне копіювання даних за останні 30 днів. Якщо ви хочете повернутися до змін, які ви внесли 23 дні тому, ви можете легко зробити це протягом декількох хвилин через cPanel.

Резервне копіювання даних із хмарного облікового запису хостингу значно складніше: багато веб-хостів повністю перейшли до служби. SiteGround сміливо пропонує перемотування акаунтів до 7 днів. Нам це досить проклято!

Щоденні резервні копії також можуть бути використані як для відновлення після аварій, і процес відновлення абсолютно безкоштовний.!

Якщо ви подасте квиток, вони допоможуть вам розібратися, і ваш сайт має бути відновлений протягом 15 хвилин, якщо немає різких ускладнень.

7. Оптимізоване програмне забезпечення & Автоматичні оновлення

Коли програмне забезпечення сервера оновлено до останньої версії, це забезпечує сумісність між собою, зменшуючи помилки та підвищуючи ефективність роботи сервера, що, в свою чергу, безпосередньо перетворюється на більш високу швидкість для вас.

Система SiteGround створена для автоматичного завантаження та застосування останніх версій основного програмного забезпечення, не впливаючи і не перебиваючи сервери.

Вони завжди працюють за лаштунками, щоб оптимізувати ваш сайт, тоді як ви зайняті розумом щодо бізнес-аспектів!

Вони також використовують різноманітне програмне забезпечення для оптимізації швидкості для прискорення доставки даних із серверів на екрани, наприклад, налаштований сервер NGIX, вдосконалений технологія веб-сервера, що збільшує швидкість завантаження статичного вмісту шляхом впорядкування даних, що допомагає значно підвищити продуктивність.

Ми раді дізнатися, що вони також впровадили підтримку PHP7.

Це вже доведено набагато швидше, ніж будь-який із існуючих PHP-релізів, і щоб доповнити це, у вас також є можливість включити HHVM (варіант хостингового хостингу) & лише вище), розроблений Facebook для досягнення високих швидкостей під час обробки PHP-скриптів.

8. 5 Центрів обробки даних на 3 континентах (Індія сайту швидко в Індії!)

Siteground має 5 найсучасніших центрів обробки даних по всьому світу, а саме в Лондоні, Чикаго, Амстердамі, Мілані та Сінгапурі.

Природно, країни, які наближаються до центрів обробки даних, отримують насолоду від швидкості SiteGround у всій красі.

Тут ви можете перевірити, який центр обробки даних є найближчим до ваших цільових клієнтів. Але це ще не все – натисніть на розташування центру обробки даних, і з’явиться спливаюче вікно, яке розкриває маршрут ping / trace та IP-адресу.

Центри даних SiteGround по всьому світу

Будь-хто може скористатися цією IP-адресою, щоб перевірити і перевірити, наскільки швидкі сервери SiteGround насправді. Цей акт виявлення їх ІС говорить багато про їхню впевненість у своїх серверах, що також підвищує нашу довіру до них.

Але що робити, якщо ваш цільовий ринок знаходиться в такій країні, як Індія, в якій немає центру обробки даних?

Теоретично, ваші клієнти матимуть не менший, ніж ідеальний досвід, справляючись із повільними часом реагування, що не підходить для бізнесу.

Не біда.

В Індії сайти, що розміщуються, все ще дуже швидкі!

Ми провели тест на швидкість роботи сервера з нашим тестовим сайтом, розміщеним у Сінгапурі, і ми протестували колосальну 68 мс під час пінгу з Бангалору, Індія (рекомендована швидкість сервера Google – 200 мс)!

Подивіться на ці результати:

SiteGround швидко в Індії

Час відгуку сервера (Бангалор): 66 мс – Дивіться повний результат

SiteGround може не мати жодних центрів обробки даних в Індії, але використання інструментів зменшення затримки та програмного забезпечення, таких як SuperCacher, php7, HHVM, NGIX, все сприяє швидкій завантаженню вашого сайту..

Результати пінгування таких країн, як Австралія та Японія (у яких немає центру обробки даних), також добре перевірені, доводячи, що швидкість SiteGround постійно швидко по всьому світу.

Пам’ятайте, що у них 5 прекрасних центрів обробки даних, рознесених на 3 континентах.

Не забудьте вибрати центр обробки даних, який буде найближчим до ваших цільових клієнтів, щоб повністю використовувати його швидкість (Виберіть сінгапурський центр обробки даних якщо ви збираєтесь націлювати на клієнтів у Малайзії, Індії чи Австралії)!

9. Безкоштовна міграція сайту

Ви отримуєте одну БЕЗКОШТОВНУ передачу веб-сайту з кожним новим обліковим записом! (Лише для GrowBig та вищих планів)

Примітка

Безкоштовна міграція сайту доступна лише тоді, коли ви підписуєтеся на GowBig та вищі плани. GrowBig починає з $ 5,95 / місяць, і він постачається з 20 Гб SSD-накопичувача. .

Все, що вам потрібно зробити – це заповнити форму запиту на міграцію, надати команді SiteGround доступ до вашого облікового запису cPanel, і вони все розберуть за 24 години!

Ми використовували їх службу міграції сайтів з Bitcatcha.com, коли ми переходили на них, і процес дійсно такий простий, як це звучить.

Ми дали їм доступ до нашого cPanel, вони увійшли до нашого старого хоста, створили резервну копію всього, а потім розгорнули резервну копію з cPanel SiteGround.

Ми насправді дуже хвилювались через наш інструмент тестування швидкості сервера – ми ніколи раніше нічого подібного не робили! Що робити, якщо вона зламається? Це місяці розвитку минули в одну мить!

На щастя, міграція сайту пройшла безперебійно, все було на своєму місці та працює чудово, як ви бачите з нашої цільової сторінки.

Міграція сайту Bitcatcha на SiteGround

* Всього у нашій справі взяли участь 6 співробітників служби підтримки. Дякую всім!

Пріоритетна підтримка, яку ми відчули, була чудовою.

На наші квитки відповіли протягом декількох хвилин, і ми ніколи не відчували, як нас взагалі довго чекали. (Насправді ми, здається, є вузьким місцем прогресу!)

Якби виникли ускладнення, які потребували часу для виправлення, їхній персонал терпляче веде нас по дорозі.

Коли ми опублікували відповіді на квитки в непарні години, інший службовий персонал був би готовий допомогти нам, не маючи необхідності повторно пояснювати проблеми, які ми стикалися по дорозі..

Потрібно сказати, що ми були більш ніж задоволені службою міграції їхніх сайтів!

10. Вступна ціна SiteGround @ знижка 60%

SiteGround – це веб-хост, який пишається своїм сервісом та якістю, і вони відомі багатьма речами … Однак знижки та зниження цін – це не одна з них.

Навіть під час Чорної п’ятниці SiteGround не пропонує багато в плані знижок.

Ось чому ми вважаємо, що їх вступна ціна зі знижкою 60% – це дивовижна угода, враховуючи послуги, які вам сподобаються.

SiteGround Вступна ціна: 60% знижка

Якщо ви серйозно ставитесь до розміщення свого веб-сайту за допомогою сайту SiteGround, радимо підписатися на три роки, щоб оптимізувати їх вступну ціну, максимізуючи заощадження.

Зрештою, якщо ви з будь-якої причини не задоволені їх обслуговуванням, вам дозволяється скасувати підписку і повернути гроші протягом 30 днів, так що це абсолютно без ризику!

Тепер ми переглянули всеосяжний список профілей SiteGround, я думаю, що це справедливо, що ми маємо на увазі …

Недоліки SiteGround

1. Обмежені ресурси

Настільки дивовижні, як функції та послуги SiteGround, веб-хостинг не позбавлений своїх недоліків. Наприклад, їхні спільні можливості хостингу обмежені, тому ви отримаєте лише певну кількість місця для плану, на який ви підписалися, наприклад:

 • 10 Гб для плану запуску
 • 20 Гб для плану GrowBig
 • 30 Гб для плану GoGeek

Справа в тому, що цей недолік насправді не все так погано; це приносить користь користувачеві з точки зору швидкості та стабільності.

Як?

Спільні облікові записи хостингу зазвичай означають, що всі власники акаунтів будуть ділитися ресурсами між собою.

Якщо один користувач відчуває раптовий стрибок трафіку або використовує незвичну кількість місця, це вплине на решту власників облікових записів на тому ж сервері.

Обмежуючи кількість місця, яку може використовувати власник облікового запису, SiteGround гарантує, що не відбувається трапляння простору, і кожен отримує насолоду від своєї справедливої ​​частки ресурсів, зберігаючи стабільність та швидкість сервера.

2. Вища ціна на другий термін

Ви можете насолоджуватися знижкою цін на 60% як новий користувач, але як тільки підписка закінчиться, вам потрібно буде роздрібнити повну ціну (починаючи з $ 11,95 до $ 34,95 на місяць), щоб поновити контракт.

Ось чому доцільно збільшити термін підписки як новий користувач, тож ви отримаєте максимізацію прибутку для отримання більшої економії!

Плани SiteGround & Особливості

SiteGround планує обслуговувати всіх користувачів, від малого бізнесу до корпоративних клієнтів. Давайте подивимось, що вони мають.

1. Параметри спільного хостингу

StartUpGrowBigGoGeek
Дисковий простір10GB20GB30GB
№ Site1MultipleMultiple
Підходить для 10-ти відвідувань25-ти відвідувань100 тис. Відвідувань
Ціна /mo$3.95*$5.95*$11.95*

* Спеціальна вступна ціна. Підпишіться на 1 або до 36 місяців з тією ж ціною.

2. Хмарний хостинг

Параметр хмарного хостингу SiteGround – це надшвидкий повністю керований сервіс, який підтримується 24/7 VIP-підтримкою. Якщо ви продаєте хмарний хостинг, їхні плани становлять від 80 до 240 доларів на місяць. (Хости Bitcatcha.com зі своїм хмарним планом.)

3. Виділений, торговий посередник & Хостинг підприємств

Ви також отримаєте задоволення від замовлення хостингу, якщо будете купувати спеціалізовані сервери, перепродавати хостинг або шукаєте спеціально для корпоративного хостингу. Плани не є дешевими, але вони мають ексклюзивні вигоди, які ви не можете отримати більше ніде. В основному, ви отримуєте те, за що платите!

Хоча SiteGround пропонує широкий спектр варіантів хостингу для різних цілей, ми особисто вважаємо, що їх спільний варіант хостингу досить хороший для 85% веб-сайтів.

Як SiteGround тримається проти змагань?

SiteGround VS HostGator

Ми використовували нашу перевірку швидкості сервера для перевірки часу реакції SiteGround проти HostGator, щоб дізнатися, який веб-хост працює швидше в різних місцях.

Ознайомтеся з результатами нижче.

SiteGround CloudHostGator Cloud
Місцезнаходження сервераCicago, ILHouston, TX
США (Ш) 56 мс32 мс
США (E) 3 мс40 мс
Лондон98 мс128 мс
Сінгапур229 ms323 мс
Сан-Паулу138 мс161 мс
Бангалор307 ms574 мс
Сідней222 мс203 мс
Японія141 ms159 мс
Канада1 ms46 мс
Німеччина103ms140 мс
Середній показник по всьому світу129,8 ms180,6 ms
Повні результати

* Хмара SiteGround VS HostGator Cloud (Обидва веб-сайти розміщені в Америці)

З серверами обох тестових сайтів, розташованих в Америці, SiteGround та HostGator Cloud зробили однаково добре, їх середня швидкість у всьому світі набагато нижче рекомендації Google за 200 мс..

Природно, вони були найшвидшими на західному континенті (через розташування центрів обробки даних) і почали трохи втрачати силу в Сінгапурі, Індії, Сіднеї та Японії.

Ми також виконували тести на їхніх спільних варіантах хостингу, і ось результати:

SiteGround GrowBigHostGator Baby
Місцезнаходження сервераCicago, ILHouston, TX
США (Ш) 55 мс32 мс
США (E) 3 мс36 мс
London92 ms221 ms
Сінгапур223 ms221 мс
Сан-Паулу139 ms139 мс
Бангалор380 мс717 мс
Сідней226 ms205 мс
Японія148 ms153 мс
Канада12 мс36 мс
Німеччина103ms140 мс
Середній показник у всьому світі138,1 мс190 мс
Повні результати

* Середня у світі швидкість сайту SiteGround Shared краща за результати HostGator Cloud (181 мс)!

Цікаво, що середній показник SiteGround в усьому світі набагато швидший, ніж показник HostGator.

Власне, середній показник по всьому світу (138 мс) SiteGround Shared можна порівняти з результатами HostGator Cloud (181 мс)!

Найімовірніше, це пов’язано з Supercacher і програмним забезпеченням SiteGround, які оптимізовані для швидкої доставки даних навіть у країнах, віддалених від обраного центру обробки даних.

Наша довіра до SiteGround зміцнилася, коли ми робили ці тести. Незважаючи на те, що опція Cloud HostGator має свої переваги, ми є командою, яка надає пріоритет швидкості.

Якщо говорити за вартістю та швидкістю, то чудово знати, що в SiteGround Shared у нас є доступна альтернатива, яка конкурує з хмарним хостингом HostGator. Для більш поглибленого порівняння читайте SiteGround VS HostGator.

SiteGround VS GoDaddy – керований хост WordPress

SiteGround VS GoDaddy Керований хост WordPress

Ми настільки звикли до свободи та зручності, які забезпечував cPanel, тому ми були трохи розчаровані, що вона не була доступна в керованому WordPress хостінгу GoDaddy.

Вони створили власну інформаційну панель, щоб користувачі могли вносити зміни звідти, але ми все ще вважали, що вона трохи обмежує порівняно з cPanel.

Говорячи про обмеження, ми любимо свої плагіни.

Ми використовуємо плагіни на зразок W3 Total Cache для підвищення продуктивності сайту, але обмежувальний характер хостингу WordPress, керованого Godaddy, означає, що ми не можемо ним користуватися, отже, наші переваги щодо SiteGround.

Це не все погано, але обмеження GoDaddy мають свої переваги; ви знаєте, що ваш сайт не зіткнеться з великими проблемами, він абсолютно безпроблемно, і ви будете насолоджуватися великою підтримкою спеціальної команди підтримки.

Просто вам доведеться пожертвувати налаштуваннями для зручності.

Ще одна перевага SiteGround над GoDaddy – це наявність електронної пошти.

GoDaddy постачає безкоштовну підписку на Office 365, щоб ви могли розмістити там свою електронну адресу, але ви можете створити лише один обліковий запис.

Крім того, передплата триває лише рік; Після закінчення терміну дії вам або доведеться витратити гроші на поновлення підрозділу або шукати в іншому місці хостинг електронної пошти.

Поштова скринька Microsoft 365 безкоштовна лише перший рік

Якщо порівнювати з SiteGround, де хостинг електронної пошти включений у план (не кажучи вже про те, що ми хочемо створити стільки електронних адрес, скільки нам хочеться), не дивно, якому хосту ми надаємо перевагу.

Сказавши все це, я думаю, що справедливо сказати, що це зводиться до переваги. Ми насправді любимо обох господарів. Керований WordPress хостинг, безумовно, має свої переваги (відмінна швидкість, чудова підтримка, безкоштовні послуги).

Ми просто віддаємо перевагу SiteGround, оскільки вони мають усі переваги керованого WordPress-хостингу GoDaddy, завдяки додатковій перевазі вбудованого хостингу електронної пошти та можливості користуватися GIT, хостингом в 1 клік та іншим підвищенням продуктивності.

Вердикт: Настійно рекомендується SiteGround!

Я думаю, що вже зрозуміло, що SiteGround – це наш найулюбленіший веб-хостинг.

Швидкість – це найважливіше для нас, оскільки вона безпосередньо корелює з продажами, а SiteGround постійно перевершує очікування.

Вони створили інструменти та оптимізували свої сервери для збільшення часу реакції сервера та зменшення швидкості завантаження.

Завдяки таким можливостям, як Supercacher (який може збільшити швидкість завантаження на 40%), впровадженню PHP7 та надійному апаратному забезпеченню, вони здатні ефективно доставляти дані на екрани по всьому світу.

Їх команда підтримки – це клас її класу, і вони дуже добре працюють з WordPress як керованим хостом WordPress.

На сайті Bitcatcha.com SiteGround займає перше місце у нашому довгому списку рецензованих хостів, і він є головним хостом у кількох країнах, таких як Індія, Малайзія, Сінгапур, Австралія та США..

Вам не доведеться турбуватися про щось, коли ви приймаєте сайт SiteGround. Просто виберіть розташування хостингу, найближче до вашого цільового ринку, і дозвольте їм обробляти решту. Вони навіть безкоштовно перенесуть весь ваш сайт!

Ключові особливості

 • ✓ Відмінна швидкість
 • ✓ Достатня кількість ресурсів
 • ✓ 99,9% Час Гуару.
 • ✓ cPanel & Доступ до SSH
 • ✓ Безкоштовне щоденне резервне копіювання
 • ✓ Git & 1-клік Постановка
 • ✓ Сервер на 3 континентах
 • ✓ Підтримка Premium

Рекомендовано для

 • • WooCommerce
 • • Magento, PrestaShop
 • • WordPress
 • • Joomla, Drupal
 • • Малий-великий веб-сайт
 • • Бізнес-сайт

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me