Siteground

SiteGround

https://www.siteground.com/

tl; dr

SiteGround je solidní hostitel s působivými funkcemi, vynikajícím výkonem a trvale vysokými rychlostmi. Se 60% zaváděcí cenovou slevou, hvězdným servisem a vlastnickými funkcemi bychom museli říci, že absolutně milujeme Siteground.

SiteGround Recenze – 10 Pros & 2 nevýhody (testováno na rychlosti serveru!)

Aktualizace COVID-19

SiteGround právě spustil nabídku odpovědí COVID-19, která podnikům pomůže zvládnout vážnou výzvu! Klikněte zde pro více informací.

Ti z vás, kteří jsou obeznámeni s Bitcatchou, si mohou všimnout, že se nám zdá trochu zaujatý vůči SiteGround, a víte co?

Máš naprostou pravdu.

Pokud jste provedli tolik testů a provedli jste tolik srovnání jako my, pravděpodobně byste byli také zaujati.

Od založení Bitcatchy jsme otestovali řadu webových hostitelů a při každém testu, který jsme dosud provedli, SiteGround zvítězil nad konkurencí z hlediska rychlosti a hodnoty. Je úžasné, že se postavili, aby mohli konkurovat průmyslovým gigantům, vzhledem k tomu, že společnost byla založena několika přáteli pracujícími v jejich univerzitních kolejích v Bulharsku v roce 2004..

Recenze na webu

Dnes má SiteGround datová centra v 5 zemích, obsluhuje více než 800 000 domén po celém světě a zaměstnává více než 400 (a rostoucí) lidí.

Shromáždili mnoho ocenění a různá místa o nich zpívala chvály, ale řekla bych, že jejich největším uznáním dosavadního úspěchu je přidružení a schválen WordPress. Podle vlastních slov WordPress je SiteGround „jedním z největších a nejjasnějších v hostitelském světě“.

Ale webhosting není jediná věc, kterou zakladatelé SiteGround vášnivě baví.

Lidé nahoře věří, že spokojení zaměstnanci vedou ke spokojeným zákazníkům (mohu to dosvědčit – mají vynikající lidi, kteří se zabývají jejich live chatem), takže se neustále snaží udržet radost z práce na pracovišti a ukazuje se – lidé milují práci jak o tom svědčí jejich nadšené recenze na Glassdoor.

Je to společnost, která je stejně nadšená svými zaměstnanci, produkty a zákazníky!

A co data? Jaké to je? Jak se srovnávají s konkurencí?!

Ano, víme, pro co jste tady, a my jsme vás zakryli. Ale než se dostaneme ke všem těm šťavnatým detailům, pojďme mluvit o …

Zřeknutí se odpovědnosti

Mám sklon říkat, že jsme trochu zaujatí vůči SiteGround. Hostujeme s nimi Bitcatcha.com, naše testovací weby, jako je SitegroundSGHosted.com, jsou vytvořeny speciálně pro testování jejich rychlosti a důvěřujeme SiteGround natolik, že jsme k nim přesunuli všechny naše weby. Navštivte SiteGround.

10 důvodů, proč je SiteGround vynikajícím hostitelem webu!

1. SiteGround může načíst váš web 4x rychleji!

Pokud jste novým webhostingem, musíte to pochopit: rychlost je král.

Je tak důležité, aby nákupní tvorové, jako je Amazon, ztratili ročně až 1,6 miliardy dolarů, pokud by se jejich stránky zpomalily pouze o 1 sekundu, takže můžete vidět, proč je číslo jedna na našem seznamu priorit.

SiteGround to chápe velmi dobře a udělali si domácí úkoly pomocí úhledné kombinace softwaru a hardwaru, aby udrželi stránky lehké a rychlé!

Spravují to pomocí SSD na všech svých serverech. Pokud s SSD neznáte, jedná se v podstatě o pevné disky, které dokážou doručovat data opravdu rychle – až o 30% rychlejší než běžné pevné disky.

Doručování obsahu může být velmi útržkovité online. Pokud nedojde k žádné optimalizaci, stránky, na které se díváte, se načtou opravdu pomalu a vypadají jako neprofesionální a nespolehlivé.

Proto SiteGround využívá Cloudflare; je známo, že mají největší počet připojení k internetovým směnným bodům po celém světě. Co to pro nás znamená? Hladké dodání obsahu másla.

SiteGround SuperCacher

Také optimalizovali své systémy ukládání do mezipaměti pomocí svého vlastního SuperCacheru.

Co to dělá, je to, že ukládá data do systémové paměti RAM, umožňuje jim přístup k požadovaným informacím rychleji a odesílání těchto informací na obrazovky pomocí nejefektivnější možné trasy.

Pokud se na vás předchozí paragraf zcela ztratí, nedělejte si s tím starosti – stačí vědět, že to může zvýšit vaši rychlost až o 40%.

V neposlední řadě udržuje veškerý svůj software aktuální. Jak to ovlivňuje rychlost?

Zastaralý software představuje riziko nekompatibility s jejich čerstvě aktualizovanými kolegy, což způsobuje zbytečné zpomalení a problémy. Díky neustálému aktualizování udržuje SiteGround vše v chodu, jako je strojek, což pomáhá serverům běžet rychleji.

2. Rychlá doba odezvy serveru po celém světě!

Doba odezvy serveru je doslova míra toho, kolik času server potřebuje, aby odpověděl na požadavek, než začne doručovat obsah na obrazovky. Doporučená doba odezvy serveru Google je pod 200 ms, což je něco delšího, než si lidé začnou všimnout zpoždění.

Použili jsme náš proprietární tester rychlosti serveru (od tohoto data jediný a jediný rychlostní tester na světě k tomuto datu #shamelessplug), abychom zkontrolovali dobu odezvy serveru našeho webu.

Referenční hodnota?

Doporučená doba odezvy Google 200ms.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo

56 ms3 ms98 ms229 ms138 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo

307 ms222 ms141 ms1 ms103 ms

Průměrná rychlost: 129,8 ms – Zobrazit úplný výsledek

Toto je výsledek webu, na kterém se právě nacházíte (www.bitcatcha.com), hostovaného s SiteGround Cloud s datovým centrem v Chicagu.

Při pohledu na graf je velmi jasné, že země nejblíže k umístění serveru (USA západ, východ USA, Londýn, Sao Paulo, Kanada, Německo) přinesly největší výhody, zatímco Austrálie a asijské země byly o něco pomalejší.

S celosvětový průměr 129,8 ms, SiteGround Cloud fungoval dobře nad naše očekávání! Ujistěte se, že vyberete datové centrum nejblíže vašemu cílovému trhu, abyste dosáhli maximálního účinku.

Jak je to s rychlostí jejich možností sdílení sdílených hostitelů?

Máme záda.

Provedli jsme také testy rychlosti na sdílených plánech SiteGround a jsou super rychlé a celosvětový průměr 138 ms. Podívejte se na sekci SiteGround vs HostGator zde.

3. 100% dostupnost od roku 2014

S funkcí SiteGround máme záruku 99,99% dostupnosti.

Sledujeme provozuschopnost webu SiteGround od roku 2014, abychom tuto záruku vyzkoušeli. Pomocí služby UptimeRobot kontrolujte na našich stránkách každých 5 minut. Až do dnešního dne počítadlo stále vykazuje 100% provozuschopnost!

Provozní doba od 14. prosince 2016

100%

* Tento čítač se neustále aktualizuje

Pokud se nyní nechcete dostat do technického průvodce SiteGround, můžete přeskočit na # 4: Siteground jako spravovaný hostitel WordPress. Pokud však chcete zjistit, jak jsou schopni dosáhnout těchto výsledků, zjistili jsme následující:

SiteGround používá své vlastní technologie a ručně vyráběná řešení pro předpovídání, vyhýbání se a snižování prostojů, jako například:

 • Používání linuxových kontejnerů
  SiteGround vybudoval svou stávající platformu pomocí vysoce účinné technologie Linux Containers (LXC), která je stabilní jako skála i při neočekávaných dopravních vlnách..
 • Používají svůj vlastní systém pro monitorování serveru Pro-Active
  Geniální vedoucí honiči na webu SiteGround nechali tým DevOps vytvořit interní monitorovací systém serveru, který nejen detekuje a opravuje aktuální problémy, ale má schopnost předvídat budoucí komplikace a přijímat opatření, jimž se jim vyhne.
 • Anti-Bot AI
  Aby bylo možné bojovat s útoky brutální síly pomocí robotů, vytvořil talentovaný tým DevOps řešení umělé inteligence, které je tak efektivní, zastaví 500 000 až 2 000 000 útoků brutální síly za hodinu na VŠECH svých serverech, jen aby chránil vaše weby a data..
 • Používání technologie bezpečné izolace účtů
  Tam, kde většina webhostingových společností vidí nemožnost, vidí SiteGround příležitost. Našli způsob, jak účinně izolovat účty CHROOT na sdílených serverech (něco, co ostatní weboví hostitelé považovali za zbytečné), takže každý účet funguje pouze ve své instanci a zvyšuje stabilitu serveru.

Pro více informací o nich pokračujte zde.

4. Siteground je spravovaný hostitel WordPress

SiteGround doporučuje WordPress

Jak je uvedeno v úvodu, SiteGround je jedním z vysoce doporučovaných spravovaných webových hostitelů WordPress. Toto ocenění nelze snadno získat; Museli projít tisíce testů podpory, bezpečnosti a rychlosti, aby získali toto uznání.

S tímto uznáním přichází určitá privilegia, k nimž ostatní hostitelé nejsou v soukromí, jako například:

 • Exkluzivní podpora WordPress
  Specialisté WordPress společnosti SiteGround vám pomohou s případnými problémy. Postarají se o technické bity.
 • WP-CLI povoleno
  To vám umožní spravovat vaše stránky WordPress pomocí příkazového řádku. Lze provádět upgrady webů, zálohování, spuštění nových příspěvků a většinu běžných administrativních akcí lze provádět pouze pomocí sady příkazů.
 • 1 Klikněte na Staging
  Aktualizace jednotlivých oddílů se může zdát neprofesionální. Schopnost kompletně aktualizovat celý web jediným kliknutím je pro nás neocenitelná.
 • Git povoleno
  Můžete použít platformu git podle vašeho výběru, což vám umožní pracovat s různými kodéry. Výhodou této funkce je důvod, proč lidé hledají konkrétně hostitele Managed WordPress!
 • Automatické aktualizace
  SiteGround automaticky aktualizuje software, který používá k tomu, aby udržoval krok s nejnovějšími a největšími datovými dodávkami, takže se nemusíte nikdy starat o problémy s rychlostí nebo zabezpečením!

Zábavný fakt

SiteGround je na prvním místě v našem seznamu Hosted Managed WordPress Hosts!

5. Zákaznická podpora, která funguje

Skvělá podpora zákazníků je důkazem důvěryhodnosti webových hostitelů a tým podpory SiteGround jistě překračuje očekávání.

Pojďme se podívat, co jejich zákaznický servis může nabídnout.

 • Živý chat 24/7, telefonická podpora a lístky
  Funkce živého chatu je to, co používáme nejvíce. Kdykoli narazíme na problém, zkontrolujeme nejprve jeho live chat tým. Čekání není nikdy dlouhé a naše problémy se obvykle rychle vyřeší.

  Pokud živý chat nefunguje nebo pokud raději telefonujete, stačí zavolat. Už nikdy nebudete muset čekat déle než 5 minut, než se s někým spojíte, a vy dostanete odpověď do 10 minut od vydání vstupenky.

 • 30denní prioritní podpora
  S plánem GrowBig společnosti SiteGround a vyšším získáte přístup k jejich 30denní prioritní podpoře, kde jeho rychlý tým Prioritní podpory pomáhá vyřešit jakékoli problémy, které můžete mít. Vstupenky budou zodpovězeny během několika minut (na rozdíl od hodin).

  Pokud jim dáte svolení, mohou dokonce přistupovat k vašemu systému a pomoci vám na dálku!

 • Články založené na znalostech
  Vynikající tým podpory společnosti SiteGround, který vám pomůže s jakýmkoli problémem, se kterým se můžete setkat, napsal tisíce článků založených na znalostech. K těmto článkům máte přístup v jejich znalostní bázi.

Naše zkušenosti se zákaznickou podporou SiteGround byly vždy příjemné a efektivní. Nikdy jsme nedokončili live chat nešťastný nebo s nevyřešeným problémem! Podívejte se na náš příběh o migraci stránek v bodě 9.

6. Denní zálohování zdarma

Možnosti cloudového a sdíleného hostování serveru SiteGround přicházejí s každodenním zálohováním, takže se nemusíte starat o začátek od nuly kvůli ztrátě dat.

Denní zálohy se provádějí automaticky, takže můžeme podnikat naše podnikání, aniž bychom museli trávit čas zálohováním dat sami.

Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit

S možností sdíleného hostování se vám bude líbit zálohování dat za posledních 30 dní. Pokud se chcete vrátit ke změně, kterou jste provedli před 23 dny, můžete to snadno udělat během několika minut přes cPanel.

Zálohování dat z cloudového hostingového účtu je podstatně obtížnější, přičemž mnoho webových hostitelů tuto službu zcela opustilo. SiteGround statečně nabízí převíjení účtu až na 7 dní. Pro nás je to docela působivé!

Denní zálohy lze použít také pro zotavení po havárii a proces obnovy je zcela zdarma!

Pokud odešlete lístek, pomůže vám to vyřešit a váš web by měl být obnoven do 15 minut, pokud neexistují žádné drastické komplikace..

7. Optimalizovaný software & Automatické aktualizace

Když je software serveru aktualizován na nejnovější verzi, zajišťuje vzájemnou kompatibilitu, snižuje chyby a zvyšuje efektivitu serveru, což zase přímo znamená vyšší rychlost pro vás.

Systém SiteGround je nastaven tak, aby automaticky stahoval a používal nejnovější verze svého základního softwaru, aniž by to ovlivňovalo nebo přerušovalo servery.

Neustále pracují v zákulisí, aby váš web byl optimalizovaný, zatímco jste zaneprázdněni tím, že řešíte obchodní aspekt věcí!

Používají také řadu softwaru pro optimalizaci rychlosti pro zrychlení doručování dat ze serverů na obrazovky, jako je nastavení NGIX Serveru, pokročilá technologie webového serveru, která zvyšuje rychlost načítání statického obsahu zefektivňováním dat, což pomáhá výrazně zvýšit výkon.

S potěšením zjistíme, že také implementovali podporu PHP7.

Už se ukázalo, že je mnohem rychlejší než kterékoli ze stávajících verzí PHP, a toto doplněk máte také možnost povolit HHVM (možnost hostování v cloudu) & výše), která byla vyvinuta společností Facebook za účelem dosažení vysokých rychlostí při zpracování skriptů PHP.

8. 5 datových center na 3 kontinentech (SiteGround je v Indii rychlý!)

Siteground má 5 nejmodernějších datových center po celém světě, konkrétně v Londýně, Chicagu, Amsterdamu, Miláně a Singapuru.

Země, které jsou blíže datovým centrům, si přirozeně užívají rychlosti SiteGround v celé své kráse.

Zde si můžete zjistit, které datové centrum je pro vaše cílové zákazníky nejblíže. Ale to není vše – klikněte na umístění datového centra a objeví se vyskakovací okno odhalující trasu ping / trace a IP adresu.

SiteGround datacenters po celém světě

Tuto adresu IP může použít kdokoli, kdo otestuje a zkontroluje, jak rychle jsou servery SiteGround skutečně skutečné. Tento akt odhalení jejich IP hovoří o důvěře v jejich servery, což zvyšuje naši důvěru v ně.

Ale co když je váš cílový trh v zemi, jako je Indie, která nemá přítomnost datového centra?

Teoreticky by vaši zákazníci měli méně než ideální zážitek, který by zvládl pomalé doby odezvy, což není dobré pro podnikání.

Neboj se.

Hostované stránky SiteGround jsou v Indii stále velmi rychlé!

Provedli jsme test rychlosti serveru s naším testovacím serverem hostovaným v Singapuru a testovali jsme neuvěřitelných 68 ms při pingování z Bangalore v Indii (doporučená rychlost serveru Google je 200 ms)!

Podívejte se na tyto výsledky:

SiteGround je v Indii rychlý

Doba odezvy serveru (Bangalore): 66 ms – Zobrazit úplný výsledek

SiteGround nemusí mít v Indii žádná datová centra, ale jejich použití nástrojů a softwaru snižujících latenci, jako jsou SuperCacher, php7, HHVM, NGIX, to vše přispívá k rychlému načítání vašeho webu.

Výsledky z pingů ze zemí, jako je Austrálie a Japonsko (které nemají přítomnost v datovém centru), byly také dobře testovány, což dokazuje, že rychlost SiteGround je po celém světě stále rychlá.

Pamatujte, že mají 5 vynikajících datových center rozložených na 3 kontinentech.

Nezapomeňte vybrat datové centrum, které je nejblíže vašim cílovým zákazníkům, aby mohli plně využít jeho rychlost (Vyberte Singapur datacenter pokud se chystáte cílit na zákazníky v Malajsii, Indii nebo Austrálii)!

9. Migrace stránek zdarma

S každým novým účtem získáte jeden přenos na web ZDARMA! (Pouze pro GrowBig a vyšší plány)

Poznámka

Bezplatná migrace stránek je k dispozici pouze při registraci GowBig a vyšších plánů. GrowBig začíná od 5,95 $ / měsíc a přichází s 20 GB úložiště SSD. .

Jediné, co musíte udělat, je vyplnit formulář žádosti o migraci, poskytnout týmu SiteGround přístup k vašemu účtu cPanel a vše vyřeší do 24 hodin!

Když jsme k nim přešli, použili jsme službu Bitcatcha.com pro migraci stránek a proces je opravdu tak jednoduchý, jak to zní.

Poskytli jsme jim přístup k našemu cPanelu, přihlásili se do našeho starého hostitele, vše zálohovali a poté nasadili zálohu z cPanelu SiteGround.

V tuto chvíli jsme se opravdu obávali kvůli našemu nástroji pro testování rychlosti serveru – nikdy jsme nic podobného nikdy nedělali! Co když se to zlomí? To jsou měsíce vývoje okamžitě!

Naštěstí migrace stránek proběhla hladce, vše bylo na místě a funguje perfektně, jak můžete vidět na naší vstupní stránce.

Migrace bitcatchového webu na SiteGround

* Na našem případu se zúčastnilo celkem 6 podpůrných štábů. Děkuji všem!

Prioritní podpora, kterou jsme zažili, byla vynikající.

Naše lístky byly zodpovězeny během několika minut a nikdy jsme se necítili, jako bychom na ně dlouho čekali. (Ve skutečnosti se zdá, že jsme překážkou pokroku!)

Pokud by existovaly komplikace, které by vyžadovaly čas na opravu, jejich personál by nás trpělivě prováděl celou cestu.

Když jsme odesílali odpovědi na lístky v lichých hodinách, byl by nám jiný pomocný personál připraven pomoci, aniž bychom museli znovu vysvětlovat problémy, se kterými jsme se během cesty setkali..

Netřeba dodávat, že jsme byli více než spokojeni s jejich službou migrace stránek!

10. Úvodní cena SiteGround @ 60% sleva

SiteGround je webový hostitel, který je hrdý na své služby a kvalitu a je známý mnoha věcmi… Slevy a slevy však nejsou jednou z nich.

SiteGround nenabízí ani během černého pátku mnoho slev.

Proto si myslíme, že jejich úvodní cena se slevou 60% je úžasná nabídka, vzhledem k službám, které se vám budou líbit.

Úvodní stránka: Úvodní sleva: 60% sleva

Pokud máte vážně potíže s hostingem svého webu pomocí programu SiteGround, doporučujeme vám předplatné na 3 roky k optimalizaci jejich úvodní ceny a maximalizaci úspor.

Koneckonců, pokud nejste z nějakého důvodu s jejich službami spokojeni, máte možnost zrušit předplatné a vrátit své peníze zpět do 30 dnů, takže je zcela bez rizika!

Teď, když jsme prošli komplexním seznamem profesionálů SiteGround, myslím, že je spravedlivé, že se podíváme na …

Nevýhody SiteGround

1. Omezené zdroje

Stejně úžasné, jako funkce a služby SiteGround, webový hostitel není bez jeho nedostatků. Například jejich možnosti sdíleného hostování jsou omezené, takže získáte pouze určitý prostor pro plán, do kterého jste se zaregistrovali, například:

 • 10 GB pro plán spuštění
 • 20 GB pro GrowBig plán
 • 30 GB pro plán GoGeek

Jde o to, že tato nevýhoda ve skutečnosti není tak špatná; prospěje uživateli z hlediska rychlosti a stability.

Jak?

Sdílené hostitelské účty obvykle znamenají, že všichni majitelé účtů si budou mezi sebou zdroje sdílet.

Pokud jeden uživatel zaznamená náhlý nárůst provozu nebo používá neobvyklé množství místa, ovlivní to ostatní držitele účtu na stejném serveru..

Omezením množství místa, které může držitel účtu využít, SiteGround zajišťuje, že nedochází ke kosmickému hoggingu a každý si užívá spravedlivého podílu zdrojů, udržuje stabilitu a rychlost serveru.

2. Vyšší cena za druhé období

Můžete se těšit na 60% slevu z cenovky jako nového uživatele, ale jakmile skončí vaše předplatné, budete muset prodloužit celou cenu (od 11,95 do 34,95 $ za měsíc), abyste smlouvu obnovili..

Z tohoto důvodu je vhodné maximální dobu předplatného maximalizovat jako nového uživatele, abyste maximalizovali své zisky a dosáhli více úspor!

Plány SiteGround & Funkce

SiteGround plánuje uspokojit všechny uživatele, od malých podniků po podnikové klienty. Pojďme se podívat, co mají.

1. Možnosti sdíleného hostování

StartUpGrowBigGoGeek
Místo na disku10GB20GB30GB
Počet stránek1MultipleMultiple
Vhodné pro 10k Visits25k Visits100k Visits
Cena / mnoc3.95*$5.95*$11.95*

* Zvláštní zaváděcí cena. Zaregistrujte se na 1 nebo až 36 měsíců se stejnou cenou.

2. Cloud Hosting

Cloud hosting společnosti SiteGround je velmi rychlá plně spravovaná služba, která je poskytována s nepřetržitou VIP podporou. Pokud jste na trhu cloudového hostingu, jejich plány se pohybují od 80 do 240 USD měsíčně. (Bitcatcha.com hostí s cloudovým plánem.)

3. Určeno, prodejce & Enterprise Hosting

Můžete si také užít hostování na zakázku, pokud nakupujete dedikované servery, prodáváte hostingový prostor nebo hledáte podnikový hosting. Plány nepřijdou levně, ale mají exkluzivní výhody, které nikde jinde nenajdete. V podstatě dostanete to, za co platíte!

Ačkoli SiteGround nabízí širokou škálu možností hostování pro různé účely, osobně si myslíme, že jejich možnost sdíleného hostování je dost dobrá pro 85% webových stránek..

Jak se SiteGround drží proti konkurenci?

SiteGround VS HostGator

Použili jsme náš server pro kontrolu rychlosti serveru, abychom otestovali doby odezvy SiteGround proti HostGatoru a zjistili, který webový hostitel pracuje rychleji na různých místech..

Podívejte se na výsledky níže.

SiteGround CloudHostGator Cloud
Umístění serveruChicago, ILHouston, TX
US (W) 56 ms32 ms
US (E) 3 ms40 ms
London98 ms128 ms
Singapore229 ms323 ms
Sao Paulo138 ms161 ms
Bangalore307 ms574 ms
Sydney222 ms203 ms
Japonsko141 ms159 ms
Kanada1 ms46 ms
Německo103ms140 ms
Celosvětový průměr129,8 ms180,6 ms
Úplné výsledky

* SiteGround Cloud VS HostGator Cloud (Oba weby jsou hostovány v Americe)

Se servery obou testovacích webů umístěných v Americe se server SiteGround a HostGator Cloud vedly stejně dobře, přičemž jejich celosvětové průměrné rychlosti byly výrazně pod doporučením společnosti Google 200 ms.

Byli přirozeně nejrychlejší na západním kontinentu (kvůli umístění datového centra) a začali trochu ztrácet v Singapuru, Indii, Sydney a Japonsku..

Provedli jsme také testy jejich společných možností hostování a zde jsou výsledky:

SiteGround GrowBigHostGator Baby
Umístění serveruChicago, ILHouston, TX
US (W) 55 ms32 ms
US (E) 3 ms36 ms
London92 ms221 ms
Singapur223 ms221 ms
Sao Paulo139 ms139 ms
Bangalore380 ms717 ms
Sydney226 ms205 ms
Japan148 ms153 ms
Kanada12 ms36 ms
Německo103ms140 ms
Celosvětový průměr138,1 ms190 ms
Úplné výsledky

* Průměrná celosvětová rychlost SiteGround Shared je lepší než výsledky HostGator Cloud (181 ms)!

Je zajímavé, že celosvětový průměr SiteGround je mnohem rychlejší než hostGatorův.

Celosvětový průměr (138 ms) SiteGround Shared je ve skutečnosti srovnatelný s výsledky HostGator Cloud (181 ms)!

Nejpravděpodobněji je to díky Supergeneru a softwaru SiteGround, které jsou optimalizovány pro rychlé dodávání dat i v zemích dále od vybraného datového centra..

Když jsme tyto testy prováděli, naše důvěra ve SiteGround byla posílena. Přestože možnost Cloud HostGator má své výhody, jsme tým, který dává přednost rychlosti.

Pokud jde o hodnotu a rychlost, je skvělé vědět, že v řešení SiteGround Shared máme cenově dostupnou alternativu, která soupeřům hostuje Cloud Cloud Hosting. Podrobnější srovnání najdete v článku SiteGround VS HostGator.

Spravovaný hostitel WordPress SiteGround VS GoDaddy

SiteGround VS GoDaddy Managed WordPress Host

Byli jsme tak zvyklí na svobodu a pohodlí, které cPanel poskytoval, takže jsme se cítili trochu zklamaní, že to nebylo k dispozici u GoDaddy spravovaného hostování WordPress..

Vytvořili si svůj vlastní řídicí panel, takže uživatelé odtud mohou provádět změny, ale stále jsme cítili, že je to ve srovnání s cPanel trochu omezující.

Když už mluvíme o omezeních, máme rádi naše pluginy.

Používáme pluginy jako W3 Total Cache, abychom zvýšili výkon webu, ale restriktivní povaha hostování spravovaného WordPress od Godaddy znamená, že jej nemůžeme použít, a proto naše preference pro SiteGround.

To není všechno špatné, ale omezení GoDaddy má své výhody; víte, že váš web nebude mít mnoho problémů, je zcela bezproblémový a budete mít velkou podporu od svého specializovaného týmu podpory.

Jednoduše musíte obětovat přizpůsobení kvůli pohodlí.

Další výhodou, kterou má SiteGround oproti GoDaddy, je dostupnost e-mailu.

GoDaddy přichází s předplatným sady Office 365 zdarma, takže zde můžete hostovat svou e-mailovou adresu, ale můžete si vytvořit pouze jeden účet.

Navíc předplatné trvá pouze jeden rok; jakmile to vyprší, musíte buď utratit peníze za obnovu svého sub, nebo hledat jinde e-mailový hosting.

Poštovní schránka Microsoft 365 je zdarma pouze pro první rok

Ve srovnání s SiteGround, kde je náš e-mailový hosting zahrnut do plánu (nemluvě, vytvoříme tolik e-mailových adres, kolik chceme) není žádným překvapením, kterého hostitele preferujeme.

Po tom všem, myslím si, že je spravedlivé říci, že se to týká preferencí. Vlastně milujeme oba hostitele. Spravovaný hosting WordPress má určitě své výhody (vynikající rychlost, skvělá podpora, bezproblémová obsluha).

Je to jen proto, že dáváme přednost SiteGround, protože mají všechny výhody hostovaného WordPress hostování GoDaddy, s další výhodou zabudovaného e-mailového hostingu a schopnosti používat GIT, hostování jedním kliknutím a další pluginy zvyšující výkon.

Verdikt: SiteGround je vysoce doporučeno!

Myslím, že je nyní jasné, že SiteGround je zdaleka náš oblíbený webový hostitel.

Rychlost je pro nás nejdůležitější, protože přímo koreluje s prodejem a SiteGround neustále překračuje očekávání.

Vytvořili nástroje a optimalizovali své servery, aby zvýšili dobu odezvy serveru a snížili rychlost načítání.

Díky svým funkcím, jako je Supercacher (který může zvýšit rychlost načítání o 40%), implementaci PHP7 a solidní hardware, jsou schopni efektivně doručovat data na obrazovky po celém světě.

Jejich podpůrný tým je špičkou ve své třídě a velmi dobře fungují s WordPress jako spravovaným hostitelem wordpress.

Na Bitcatcha.com se SiteGround umístila na prvním místě v našem dlouhém seznamu recenzovaných hostitelů a je mezi nejlepšími hostiteli v několika zemích, jako je Indie, Malajsie, Singapur, Austrálie a Spojené státy..

Když hostujete s SiteGround, nemusíte se starat o nic. Stačí si vybrat místo hostingu nejblíže vašemu cílovému trhu a nechat je zvládnout zbytek. Dokonce pro vás zdarma migrují celý váš web!

Klíčové vlastnosti

 • ✓ Vynikající rychlost
 • ✓ Dostatečné zdroje
 • ✓ 99,9% Uptime Guar.
 • ✓ cPanel & SSH přístup
 • ✓ Zdarma denní zálohování
 • ✓ Git & 1 Klikněte na Staging
 • ✓ Server na 3 kontinentech
 • ✓ Prémiová podpora

Doporučeno pro

 • • WooCommerce
 • • Magento, PrestaShop
 • • WordPress
 • • Joomla, Drupale
 • • Malý velký web
 • • Obchodní web

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me