Recenzia SiteGround – 10 kladov a záporov (testovaná rýchlosť servera!)

Siteground


SiteGround

https://www.siteground.com/

tl; dr

SiteGround je solídny hostiteľ s pôsobivými funkciami, vynikajúcim výkonom a trvalo vysokou rýchlosťou. So 60% zavádzacích cenových zliav, hviezdnych služieb a chránených funkcií by sme mali povedať, že absolútne MILUJEMO Siteground.

Recenzia SiteGround – 10 prof & 2 nevýhody (testovaná rýchlosť servera!)

Aktualizácia COVID-19

SiteGround práve spustila ponuku odpovedí COVID-19, ktorá má pomôcť podnikom prekonať závažnú výzvu! Kliknutím sem zobrazíte ďalšie podrobnosti.

Tí z vás, ktorí sú oboznámení s Bitcatchou, si možno všimnú, že sa nám zdajú trochu zaujatí voči SiteGround a viete čo?

Máš absolútnu pravdu.

Ak ste vykonali toľko testov a urobili ste toľko porovnaní ako my, pravdepodobne by ste boli tiež zaujatí.

Od vzniku Bitcatchy sme otestovali množstvo webových hostiteľov a pri každom teste, ktorý sme doteraz vykonali, SiteGround prekonal konkurenciu z hľadiska rýchlosti a hodnoty. Je to úžasné, že sa dostali do konkurencie s priemyselnými gigantmi, pretože spoločnosť bola založená niekoľkými priateľmi, ktorí v roku 2004 pracovali z univerzitných izieb v Bulharsku v roku 2004..

Recenzie na webe

Dnes má server SiteGround datacentrá v 5 krajinách, obsluhuje viac ako 800 000 domén po celom svete a zamestnáva viac ako 400 (a rastúcich) ľudí..

Zhromaždili mnoho ocenení a rôzne stránky o nich spievali chvály, ale povedal by som, že ich najväčšie uznanie doterajších úspechov je spojené a schválené WordPress. Podľa vlastných slov WordPress je SiteGround „jedným z najväčších a najjasnejších v hostiteľskom svete“.

Webhosting však nie je jediná vec, ktorú zakladatelia stránok SiteGround nadšujú.

Ľudia na vrchole sa domnievajú, že spokojní zamestnanci vedú k spokojným zákazníkom (môžem to dosvedčiť – majú vynikajúcich ľudí, ktorí sa zaoberajú ich živým chatom), takže sa neustále usilujú udržiavať spokojnosť na pracovisku a ukazuje sa, že ľudia milujú prácu ako to dokazujú ich nadšené recenzie na Glassdoor.

Je to spoločnosť, ktorá sa rovnako zaujíma o svojich zamestnancov, produkty a zákazníkov!

A čo údaje? Aký je čas prevádzky? Ako ich porovnávajú s konkurenciou?!

Áno, vieme, pre čo ste tu, a máme vás zakryté. Ale predtým, ako sa dostaneme ku všetkým šťavnatým detailom, povedzme si o …

dementi

Mám sklon povedať, že sme trochu zaujatí voči službe SiteGround. Hostíme s nimi Bitcatcha.com, naše testovacie stránky, ako napríklad SitegroundSGHosted.com, sú vytvorené špeciálne na testovanie ich rýchlosti, a dôverujeme službe SiteGround natoľko, že sme k nim presunuli všetky naše stránky. Navštívte SiteGround.

10 dôvodov, prečo je program SiteGround vynikajúcim webhostingom!

1. SiteGround môže načítať vaše stránky 4x rýchlejšie!

Ak ste novým webhostingom, musíte to pochopiť: rýchlosť je kráľ.

Je také dôležité, aby nákupné bytosti, ako je Amazon, stratili ročne až 1,6 miliardy dolárov, ak by sa ich stránky spomalili iba o 1 sekundu, takže môžete vidieť, prečo je číslo jedna na našom zozname priorít..

SiteGround to chápe veľmi dobre a urobili si domácu úlohu pomocou úhľadnej kombinácie softvéru a hardvéru, aby udržali stránky ľahké a rýchle!

Spravujú to pomocou SSD na všetkých svojich serveroch. Ak nie ste oboznámení s jednotkami SSD, jedná sa v podstate o pevné disky, ktoré dokážu prenášať údaje naozaj rýchlo – až o 30% rýchlejšie ako bežné pevné disky..

Doručovanie obsahu môže byť dosť útržkovité online. Ak nedôjde k optimalizácii, stránka, na ktorú sa pozeráte, sa načíta veľmi pomaly a bude neprofesionálna a nespoľahlivá..

Preto SiteGround využíva Cloudflare; je známe, že majú najväčší počet pripojení k internetovým výmenným bodom na celom svete. Čo to pre nás znamená? Hladké dodávanie obsahu masla.

SiteGround SuperCacher

Optimalizovali tiež svoje systémy ukladania do vyrovnávacej pamäte pomocou svojho vlastného SuperCachera.

Robí to tým, že ukladá údaje do systémovej pamäte RAM, umožňuje im rýchlejší prístup k požadovaným informáciám a zasielanie týchto informácií na obrazovky pomocou najefektívnejšej možnej trasy.

Ak sa na vás úplne stratí predchádzajúci paragraf, nemusíte sa obávať – ​​všetko, čo potrebujete vedieť, je to, že to môže zvýšiť rýchlosť až o 40%.

V neposlednom rade neustále aktualizujú všetok svoj softvér. Ako to ovplyvňuje rýchlosť?

Zastaraný softvér predstavuje riziko nekompatibility s čerstvo aktualizovanými kolegami, čo spôsobuje zbytočné spomalenie a problémy. Vďaka aktualizácii všetkého udržuje server SiteGround všetko v chode, ako je strojček, čo pomáha serverom bežať rýchlejšie.

2. Rýchle časy odozvy servera po celom svete!

Čas odozvy servera je doslova mierou času, ktorý server potrebuje na odpoveď na požiadavku, než začne doručovať obsah na obrazovky. Odporúčaný čas odozvy servera Google je menej ako 200 ms, čo je dlhšie, ako si ľudia začnú všimnúť oneskorenie.

Použili sme náš proprietárny kontrolór rýchlosti servera (od tohto dátumu jediný a jediný kontrolór rýchlosti na svete #shamelessplug) na kontrolu času odozvy servera na našich stránkach.

Referenčná hodnota?

Odporúčaná doba odozvy od spoločnosti Google je 200 ms.

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo

56 ms3 ms98 ms229 ms138 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko

307 ms222 ms141 ms1 ms103 ms

Priemerná rýchlosť: 129,8 ms – Zobraziť úplný výsledok

Toto je výsledok stránok, na ktorých sa práve nachádzate (www.bitcatcha.com), hostených serverom SiteGround Cloud s dátovým centrom v Chicagu.

Pri pohľade na graf je zrejmé, že krajiny najbližšie k umiestneniu servera (západ USA, východ USA, Londýn, Sao Paulo, Kanada, Nemecko) priniesli najväčšie výhody, zatiaľ čo Austrália a ázijské krajiny boli o niečo pomalšie..

S celosvetový priemer 129,8 ms, SiteGround Cloud fungoval ďaleko za našimi očakávaniami! Len nezabudnite vybrať dátové centrum najbližšie k cieľovému trhu, aby ste dosiahli maximálny účinok.

A čo rýchlosť ich podpisu, možnosti zdieľaného hostiteľa?

Máme späť.

Uskutočnili sme aj testy rýchlosti na zdieľaných plánoch SiteGround a sú mimoriadne rýchle a celosvetový priemer 138 ms. Vyskúšajte to v sekcii SiteGround vs HostGator tu.

3. 100% prevádzka od roku 2014

S funkciou SiteGround máme záruku 99,99% dostupnosti.

Sledujeme dobu prevádzky systému SiteGround od roku 2014, aby sme túto záruku vyskúšali. Na kontrolu našich stránok každých 5 minút používame program UptimeRobot. Až do dnešného dňa počítadlo vykazuje stále 100% dostupnosť!

Prevádzková doba od 14. decembra 2016

100%

* Tento počítadlo sa neustále aktualizuje

Ak sa teraz nechcete dostať do technického sprievodcu programu SiteGround, môžete prejsť na č. 4: Siteground ako spravovaný hostiteľ WordPress. Ak však chcete zistiť, ako sú schopní dosiahnuť tieto výsledky, zistili sme, že:

SiteGround používa svoju vlastnú technológiu a ručne vyrábané riešenia na predpovedanie, predchádzanie a znižovanie prestojov, ako napríklad:

 • Používanie linuxových kontajnerov
  Spoločnosť SiteGround vybudovala svoju existujúcu platformu pomocou technológie Linux Containers Technology (LXC), ktorá efektívne využíva zdroje, ktorá je stabilná ako skala, a to aj pri neočakávaných dopravných špičkách..
 • Používajú svoj vlastný systém proaktívneho monitorovania serverov
  Dômyselní vedúci honchos v spoločnosti SiteGround nechali tím DevOps vytvoriť interný monitorovací systém serverov, ktorý nielen zisťuje a opravuje súčasné problémy, ale má schopnosť predvídať budúce komplikácie a prijať opatrenia na ich zabránenie..
 • Anti-Bot AI
  V snahe bojovať proti útokom brutálnych síl pomocou robotov vytvoril talentovaný tím DevOps riešenie Artificial Intelligence, ktoré je také efektívne, zastaví 500 000 až 2 000 000 útokov hrubou silou za hodinu na VŠETKÝCH serveroch, aby chránil vaše stránky a údaje..
 • Používanie technológie zabezpečenej izolácie účtov
  Tam, kde väčšina spoločností poskytujúcich webhosting nevidí nemožnosť, vidí spoločnosť SiteGround príležitosť. Našli spôsob, ako efektívne izolovať účty CHROOT na zdieľaných serveroch (niečo, čo ostatní hostitelia považovali za zbytočné), takže každý účet funguje iba v ich prípade, čím sa zvyšuje stabilita servera.

Viac informácií nájdete tu.

4. Siteground je spravovaný hostiteľ WordPress

SiteGround odporúča WordPress

Ako je uvedené v úvode, SiteGround je jedným z vysoko odporúčaných riadených webových hostiteľov programu WordPress. Získanie tohto ocenenia nie je ľahké; Museli prejsť tisíckami testov podpory, bezpečnosti a rýchlosti, aby získali toto uznanie.

S týmto uznaním prichádzajú určité privilégiá, na ktoré ostatní hostitelia nie sú oprávnení, napríklad:

 • Exkluzívna podpora WordPress
  Špecialisti na WordPress spoločnosti SiteGround vám pomôžu s akýmikoľvek problémami. Postarajú sa o technické kúsky.
 • WP-CLI povolené
  To vám umožní spravovať vaše stránky WordPress pomocou príkazového riadka. Je možné vykonať upgrady webov, zálohovanie, spustenie zálohovania, zverejnenie nových príspevkov a vykonávanie väčšiny bežných administratívnych úkonov pomocou sady príkazov.
 • 1-Click Staging
  Aktualizácie častí stránok sa môžu zdať neprofesionálne. Schopnosť kompletne aktualizovať celú stránku jediným kliknutím je pre nás neoceniteľná.
 • Git Enabled
  Môžete použiť platformu git podľa vášho výberu, čo vám umožní pracovať s rôznymi kódovačmi. Výhodou tejto funkcie je dôvod, prečo ľudia hľadajú špeciálne hostiteľov Managed WordPress!
 • Automatické aktualizácie
  SiteGround automaticky aktualizuje softvér, ktorý používa na aktualizáciu s najnovšími a najväčšími údajmi o dodávaní údajov, takže sa nikdy nemusíte obávať problémov s rýchlosťou alebo bezpečnosťou.!

Zábavný fakt

SiteGround je na prvom mieste v zozname Hosted Managed WordPress Hosts!

5. Zákaznícka podpora, ktorá funguje

Skvelá podpora zákazníkov je dôkazom dôveryhodnosti webových hostiteľov a tím podpory SiteGround určite prekračuje očakávania.

Pozrime sa, čo ponúka ich zákaznícky servis.

 • 24/7 Live Chat, telefonická podpora a vstupenky
  Funkciu live chatu používame najviac. Vždy, keď narazíme na problém, najskôr sa poraďte so svojím live chat tímom. Čakanie nie je nikdy dlhé a naše problémy sa zvyčajne rýchlo vyriešia.

  Ak nefunguje živé rozhovory alebo ak radšej telefonujete, jednoducho zavolajte. Na spojenie s niekým nikdy nebudete musieť čakať dlhšie ako 5 minút a vy dostanete odpoveď do 10 minút od vydania lístka.

 • 30denná prioritná podpora
  Vďaka plánu GrowBig spoločnosti SiteGround a vyššiemu získate prístup k 30-dňovej prioritnej podpore, kde ich rýchly tím pre prioritnú podporu pomáha vyriešiť akékoľvek problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť. Na vstupenky sa odpovie behom niekoľkých minút (na rozdiel od hodín).

  Ak im dáte povolenie, môžu dokonca pristupovať k vášmu systému a pomôcť vám na diaľku!

 • Články založené na znalostiach
  Vynikajúci tím podpory spoločnosti SiteGround napísal tisíce článkov založených na znalostiach, aby vám pomohol pri riešení akýchkoľvek problémov. K týmto článkom máte prístup na ich znalostnej báze.

Naše skúsenosti so zákazníckou podporou SiteGround boli vždy príjemné a efektívne. Nikdy sme nedokončili live chat nešťastný alebo s nevyriešeným problémom! Pozrite sa na náš príbeh o migrácii stránok v bode # 9.

6. Denné zálohovanie zadarmo

Možnosti cloudového a zdieľaného hostingu servera SiteGround sa dodávajú s dennou zálohou, takže sa nemusíte obávať začatia od nuly kvôli strate údajov.

Denné zálohy sa robia automaticky, takže môžeme podnikať naše podnikanie bez toho, aby sme museli tráviť čas zálohovaním údajov sami.

Vyberte zálohu, ktorú chcete obnoviť

Vďaka možnosti Zdieľaný hosting sa vám bude páčiť zálohovanie údajov za posledných 30 dní. Ak sa chcete vrátiť k zmene, ktorú ste vykonali pred 23 dňami, môžete to ľahko urobiť v priebehu niekoľkých minút cez cPanel.

Zálohovanie údajov z účtu hosťovania v cloude je značne zložitejšie, pretože mnoho webových hostiteľov túto službu úplne opustilo. SiteGround statočne ponúka prevíjanie účtu až na 7 dní. Pre nás je to pekne pôsobivé!

Denné zálohy sa dajú použiť aj na zotavenie po katastrofe a proces obnovy je úplne zadarmo!

Ak odošlete lístok, pomôžu vám to vyriešiť a vaše stránky by sa mali do 15 minút obnoviť, ak neexistujú žiadne drastické komplikácie..

7. Optimalizovaný softvér & Automatické aktualizácie

Keď je softvér servera aktualizovaný na najnovšiu verziu, zaisťuje vzájomnú kompatibilitu, znižuje chyby a zvyšuje efektivitu servera, čo pre vás priamo znamená vyššiu rýchlosť..

Systém SiteGround je nastavený tak, aby automaticky sťahoval a aplikoval najnovšie verzie svojho základného softvéru bez ovplyvnenia alebo prerušenia serverov.

Neustále pracujú v zákulisí, aby vaše stránky boli optimalizované, zatiaľ čo vy ste zaneprázdnení obchodným aspektom vecí!

Využívajú tiež celý rad softvéru na optimalizáciu rýchlosti na urýchlenie doručovania údajov zo serverov na obrazovky, ako je napríklad nastavenie servera NGIX, pokročilá technológia webového servera, ktorá zvyšuje rýchlosť načítania statického obsahu zefektívňovaním údajov, čo pomáha výrazne zvýšiť výkon.

Sme radi, že sme zistili, že implementovali aj podporu PHP7.

Ukázalo sa, že je oveľa rýchlejšia ako ktorákoľvek z existujúcich verzií PHP a ako doplnok máte tiež možnosť povoliť HHVM (možnosť hosťovania v cloude) & vyššie), ktorý vyvinula spoločnosť Facebook na dosiahnutie vysokých rýchlostí pri manipulácii so skriptmi PHP.

8. 5 dátových centier na 3 kontinentoch (SiteGround je v Indii rýchly!)

Siteground má 5 najmodernejších dátových centier po celom svete, konkrétne v Londýne, Chicagu, Amsterdame, Miláne a Singapure..

Krajiny, ktoré sú bližšie k dátovým centrám, si prirodzene užívajú rýchlosť SiteGround v celej svojej kráse.

Tu môžete zistiť, ktoré dátové centrum je najbližšie k vašim cieľovým zákazníkom. Ale to nie je všetko – kliknite na umiestnenie dátového centra a zobrazí sa vyskakovacie okno, ktoré odhaľuje trasu ping / trace a IP adresu.

SiteGround dátové centrá po celom svete

Túto adresu IP môže použiť ktokoľvek, aby otestoval a vyskúšal, ako rýchlo sú servery SiteGround skutočne. Tento akt odhalenia ich IP hovorí o ich dôvere v servery, čo zvyšuje našu dôveru v ne.

Ale čo keď je váš cieľový trh v krajine ako India, ktorá nemá prítomnosť dátového centra?

Teoreticky by vaši zákazníci mali menej ako ideálnu skúsenosť, ktorí by sa zaoberali pomalými časmi odozvy, čo nie je dobré pre podnikanie..

Neboj sa.

Hostené stránky SiteGround sú v Indii stále veľmi rýchle!

Uskutočnili sme test rýchlosti servera s naším testovacím miestom hosteným v Singapure a otestovali sme neuveriteľných 68 ms pri pingovaní z Bangalore v Indii (odporúčaná rýchlosť servera spoločnosti Google je 200 ms)!

Pozrite sa na tieto výsledky:

SiteGround je v Indii rýchly

Čas odozvy servera (Bangalore): 66 ms – Zobraziť úplný výsledok

SiteGround nemusí mať v Indii žiadne dátové centrá, ale ich použitie nástrojov a softvéru na zníženie latencie, ako sú SuperCacher, php7, HHVM, NGIX, všetky prispievajú k rýchlym rýchlostiam načítania vášho webu..

Výsledky testované z krajín, ako je Austrália a Japonsko (ktoré nemajú prítomnosť v dátovom centre), sa tiež testovali dobre, čo dokazuje, že rýchlosť SiteGround je neustále rýchla na celom svete.

Pamätajte, že majú 5 vynikajúcich dátových centier rozmiestnených na 3 kontinentoch.

Uistite sa, že ste si vybrali dátové centrum, ktoré je najbližšie k vašim cieľovým zákazníkom, aby mohli naplno využiť jeho rýchlosť (Vyberte datacentrum v Singapure ak sa chystáte zacieliť na zákazníkov v Malajzii, Indii alebo Austrálii)!

9. Bezplatná migrácia stránok

S každým novým účtom získate jeden prenos na web ZDARMA! (Iba pre GrowBig a vyššie plány)

Poznámka

Bezplatná migrácia stránok je k dispozícii iba vtedy, keď sa zaregistrujete v programe GowBig a vyšších. GrowBig začína od 5,95 $ / mesiac a prichádza s 20 GB úložného priestoru SSD. .

Musíte len vyplniť formulár žiadosti o migráciu, poskytnúť tímu SiteGround prístup k vášmu účtu cPanel a všetko vyrieši do 24 hodín.!

Keď sme k nim prešli, použili sme službu Bitcatcha.com na migráciu stránok a proces je skutočne taký jednoduchý, ako to vyzerá.

Poskytli sme im prístup k nášmu cPanelu, prihlásili sa k nášmu starému hostiteľovi, všetko zálohovali a potom nasadili zálohu z cPanelu SiteGround.

V tejto chvíli sme sa skutočne obávali kvôli nášmu nástroju na testovanie rýchlosti servera – nikdy sme nič podobné neurobili! Čo keď sa to zlomí? To sú mesiace vývoja za okamih!

Našťastie migrácia stránok prebehla hladko, všetko bolo na mieste a funguje perfektne dobre, ako môžete vidieť na našej vstupnej stránke.

Migrácia stránok Bitcatcha na server SiteGround

* Na našom prípade sa zúčastnilo spolu 6 podporných štábov. Vďaka všetkým!

Prioritná podpora, ktorú sme zažili, bola vynikajúca.

Na naše lístky sme odpovedali v priebehu niekoľkých minút a nikdy sme sa necítili, akoby sme dlho čakali. (V skutočnosti sa zdá, že sme prekážkou pokroku!)

Keby sa vyskytli komplikácie, ktoré si vyžadovali čas na nápravu, ich personál by nás trpezlivo sprevádzal celú cestu.

Keď sme posielali odpovede na lístky v párnych hodinách, iný pomocný personál by bol pripravený pomôcť nám bez toho, aby sme museli znova vysvetľovať problémy, s ktorými sme sa počas cesty stretli..

Netreba dodávať, že sme boli viac než spokojní s ich službami migrácie stránok!

10. Úvodná cena SiteGround @ 60% zľava

SiteGround je webhosting, ktorý sa pýši ich službami a kvalitou a je známy mnohými vecami … Avšak zľavy a znižovanie cien nie sú jednou z nich.

Ani počas Čierneho piatku služba SiteGround neponúka veľa z hľadiska zliav.

Preto si myslíme, že ich úvodná cena so zľavou 60% je úžasná ponuka, berúc do úvahy služby, ktoré sa vám budú páčiť.

Uvádzacia cena stránky: 60% zľava

Ak máte vážne problémy s hostingom svojich webových stránok pomocou programu SiteGround, odporúčame vám predplatiť si 3 roky, aby ste optimalizovali svoju úvodnú cenu a maximalizovali svoje úspory..

Nakoniec, ak nie ste z nejakého dôvodu spokojní s ich poskytovaním služieb, máte možnosť zrušiť svoje predplatné a dostať svoje peniaze späť do 30 dní, takže je úplne bez rizika.!

Teraz, keď sme prešli týmto komplexným zoznamom profilov programu SiteGround, si myslím, že je spravodlivé, že sa pozrieme na …

Nevýhody SiteGround

1. Obmedzené zdroje

Webový hostiteľ nie je bez nedostatkov tak úžasný, ako funkcie a služby SiteGround sú. Napríklad ich možnosti zdieľaného hostenia sú obmedzené, takže získate iba určitý priestor pre plán, do ktorého ste sa zaregistrovali, napríklad:

 • 10 GB pre plán spustenia
 • 20 GB pre program GrowBig
 • 30 GB pre plán GoGeek

Ide o to, že táto nevýhoda nie je skutočne tak zlá; je prínosom pre používateľa z hľadiska rýchlosti a stability.

ako?

Zdieľané hostingové účty zvyčajne znamenajú, že všetci majitelia účtov si budú medzi sebou vymieňať zdroje.

Ak dôjde k náhlemu prudkému nárastu jedného používateľa alebo ak sa používa neobvyklé množstvo miesta, ovplyvní to ostatných vlastníkov účtu na rovnakom serveri..

Obmedzením množstva miesta, ktoré môže majiteľ účtu použiť, SiteGround zaisťuje, že nedochádza k ošípaniu v priestore a každý si bude môcť vychutnať svoj spravodlivý podiel zdrojov, pričom si zachová stabilitu a rýchlosť servera..

2. Vyššia cena na druhé obdobie

Môže sa stať, že si budete môcť užívať 60% zľavu z ceny ako nový používateľ, ale po ukončení odberu budete musieť obnoviť celú cenu (od 11,95 do 34,95 $ mesačne), aby ste svoju zmluvu obnovili..

Z tohto dôvodu je vhodné maximalizovať obdobie prihlásenia na odber ako nového používateľa, aby ste maximalizovali svoje zisky a dosiahli viac úspor!

Plány SiteGround & Vlastnosti

SiteGround plánuje uspokojiť všetkých používateľov, od malých podnikov po podnikových klientov. Pozrime sa, čo majú.

1. Možnosti zdieľaného hostenia

StartUpGrowBigGoGeek
Miesto na disku10GB20GB30GB
Počet stránok1MultipleMultiple
Vhodný na 10 000 návštev 25 000 návštev 100 000 návštev
Cena / mnoc3.95*$5.95*$11.95*

* Špeciálna uvádzacia cena. Zaregistrujte sa na 1 alebo až 36 mesiacov s rovnakou cenou.

2. Cloud Hosting

Cloud hosting spoločnosti SiteGround je mimoriadne rýchla plne spravovaná služba, ktorá prichádza s podporou VIP 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak hľadáte cloud hosting, ich plány sa pohybujú od 80 do 240 dolárov mesačne. (Bitcatcha.com je hostiteľom svojho cloudového plánu.)

3. Vyhradené, Predajca & Enterprise Hosting

Tiež si budete môcť užiť hosting na mieru, ak nakupujete pre dedikované servery, predávate hostingový priestor alebo hľadáte konkrétne pre podnikový hosting. Plány nie sú lacné, ale majú exkluzívne výhody, ktoré nikde inde nenájdete. V podstate dostanete to, za čo platíte!

Aj keď SiteGround ponúka širokú škálu možností hostenia na rôzne účely, osobne si myslíme, že ich možnosť zdieľaného hostenia je dosť dobrá pre 85% webových stránok..

Ako sa SiteGround drží proti konkurencii?

SiteGround VS HostGator

Použili sme náš server na kontrolu rýchlosti servera, aby sme otestovali reakčné časy SiteGround proti HostGatoru, aby sme zistili, ktorý webový hostiteľ pracuje rýchlejšie na rôznych miestach..

Pozrite sa na výsledky nižšie.

SiteGround CloudHostGator Cloud
Umiestnenie serveraChicago, ILHouston, TX
US (W) 56 ms32 ms
US (E) 3 ms40 ms
London98 ms128 ms
Singapur229 ms323 ms
Sao Paulo138 ms161 ms
Bangalore307 ms574 ms
Sydney222 ms203 ms
Japonsko141 ms159 ms
Kanada1 ms46 ms
Nemecko103ms140 ms
Celosvetový priemer129,8 ms180,6 ms
Úplné výsledky

* SiteGround Cloud VS HostGator Cloud (oba webové stránky sú hostené v Amerike)

So servermi oboch testovacích stránok umiestnených v Amerike sa server SiteGround a HostGator Cloud darili rovnako dobre, pričom ich celosvetové priemerné rýchlosti boli výrazne pod odporúčaním spoločnosti Google 200 ms..

Prirodzene boli najrýchlejší na západnom kontinente (kvôli umiestneniu dátových centier) a začali trochu strácať rýchlosť v Singapure, Indii, Sydney a Japonsku..

Vykonali sme tiež testy ich možností zdieľaného hostenia a tu sú výsledky:

SiteGround GrowBigHostGator Baby
Umiestnenie serveraChicago, ILHouston, TX
US (W) 55 ms32 ms
US (E) 3 ms36 ms
Londýn92 ms221 ms
Singapur223 ms221 ms
Sao Paulo139 ms139 ms
Bangalore380 ms717 ms
Sydney226 ms205 ms
Japonsko148 ms153 ms
Kanada12 ms36 ms
Nemecko103ms140 ms
Celosvetový priemer138,1 ms190 ms
Úplné výsledky

* Priemerná celosvetová rýchlosť zdieľanej lokality SiteGround Shared je lepšia ako výsledky služby HostGator Cloud (181 ms)!

Je zaujímavé, že celosvetový priemer SiteGround je omnoho rýchlejší ako priemer hostgátora.

Celosvetový priemer zdieľaných stránok SiteGround Shared (138 ms) je v skutočnosti porovnateľný s výsledkami HostGator Cloud (181 ms)!

Najpravdepodobnejšie je to vďaka Supergeneru a softvéru SiteGround, ktoré sú všetky optimalizované na rýchle dodávanie údajov aj v krajinách vzdialených od vybraného dátového centra..

Naša dôvera v SiteGround sa pri týchto testoch posilnila. Aj keď možnosť Cloud HostGator má svoje výhody, sme tím, ktorý uprednostňuje rýchlosť.

Pokiaľ ide o hodnotu a rýchlosť, je skvelé vedieť, že v službe SiteGround Shared máme cenovo dostupnú alternatívu, ktorá konkuruje Cloud Hosting spoločnosti HostGator. Ak chcete získať podrobnejšie porovnanie, prečítajte si článok SiteGround VS HostGator.

Spravovaný hostiteľ WordPress SiteGround od VS GoDaddy

SiteGround VS GoDaddy riadil hostiteľa WordPress

Boli sme tak zvyknutí na slobodu a pohodlie, ktoré cPanel poskytoval, takže sme sa cítili trochu sklamaní, že to nebolo dostupné pri riadení WordPress, ktoré spravuje GoDaddy..

Vytvorili si vlastný vlastný informačný panel, aby používatelia mohli odtiaľ robiť zmeny, ale stále sme cítili, že v porovnaní s cPanel je to trochu reštriktívne.

Keď už hovoríme o obmedzeniach, milujeme naše doplnky.

Používame doplnky ako W3 Total Cache, ktoré pomáhajú zvyšovať výkonnosť stránok, ale obmedzujúca povaha hostenia spravovaného WordPress od Godaddy znamená, že ho nemôžeme použiť, a preto uprednostňujeme SiteGround..

To však nie je všetko zlé, obmedzenia GoDaddy majú svoje výhody; viete, že váš web sa nestane veľkým problémom, je úplne bezproblémový a budete mať veľkú podporu od jeho špecializovaného tímu podpory..

Je to len to, že budete musieť obetovať prispôsobenie pre pohodlie.

Ďalšou výhodou, ktorú má SiteGround oproti GoDaddy, je dostupnosť e-mailu.

GoDaddy je dodávaný s bezplatným predplatným Office 365, takže tu môžete hosťovať svoju e-mailovú adresu, ale môžete si vytvoriť iba jeden účet.

Predplatné navyše trvá iba jeden rok; akonáhle to vyprší, musíte buď minúť peniaze na obnovenie svojho sub alebo hľadať inde pre e-mail hosting.

Poštová schránka spoločnosti Microsoft 365 je bezplatná iba pre prvý rok

V porovnaní so serverom SiteGround, kde je náš e-mailový hosting zahrnutý do plánu (nehovoriac o tom, že si vytvoríme toľko e-mailových adries, koľko chceme), nie je žiadnym prekvapením, ktorého hostiteľa preferujeme..

Po tom všetkom, myslím si, že je spravodlivé povedať, že sa to uprednostňuje. V skutočnosti milujeme oboch hostiteľov. Spravovaný hosting WordPress má určite svoje výhody (vynikajúca rýchlosť, veľká podpora, bezproblémové používanie).

Ide iba o to, že preferujeme program SiteGround, pretože má všetky výhody hosteného riadeného WordPress hosťovania GoDaddy, s ďalšou výhodou zabudovaného e-mailového hostingu a možnosti použitia GIT, hostingu jedným kliknutím a ďalších doplnkov zvyšujúcich výkon..

Verdikt: SiteGround sa dôrazne odporúča!

Myslím si, že už je jasné, že SiteGround je zďaleka náš obľúbený webhosting.

Rýchlosť je pre nás najdôležitejšia, pretože priamo koreluje s predajom a SiteGround neustále prekračuje očakávania.

Vytvorili nástroje a optimalizovali svoje servery, aby sa zvýšila doba odozvy servera a znížila rýchlosť načítania.

Vďaka svojim funkciám, ako je Supercacher (ktorý môže zvýšiť rýchlosť načítania o 40%), implementáciu PHP7 a solídny hardvér, dokážu efektívne doručovať údaje na obrazovky po celom svete..

Ich podporný tím je špičkou svojej triedy a veľmi dobre spolupracuje s WordPress ako spravovaným hostiteľom wordpress.

Na serveri Bitcatcha.com sa SiteGround umiestnila na prvom mieste v našom dlhom zozname recenzovaných hostiteľov a je medzi najlepšími hosťami v niekoľkých krajinách, ako je India, Malajzia, Singapur, Austrália a Spojené štáty americké..

Keď hostíte s programom SiteGround, nemusíte sa o nič starať. Stačí si vybrať miesto hostingu, ktoré je najbližšie k cieľovému trhu, a nechať ich zvládnuť zvyšok. Dokonca za vás bezplatne migrujú celé vaše stránky!

Kľúčové vlastnosti

 • ✓ Vynikajúca rýchlosť
 • ✓ Dostatočné zdroje
 • ✓ 99,9% prevádzková záruka.
 • ✓ cPanel & Prístup SSH
 • ✓ Bezplatné denné zálohovanie
 • ✓ Git & 1-kliknutie na Staging
 • ✓ Server na 3 kontinentoch
 • ✓ Prémiová podpora

Odporúčané pre

 • • WooCommerce
 • • Magento, PrestaShop
 • • WordPress
 • • Joomla, Drupal
 • • Malá veľká webová stránka
 • • Firemná webová stránka

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map