محل سایت

SiteGround

https://www.siteground.com/

tl؛ dr

SiteGround یک میزبان محکم با ویژگی های چشمگیر ، عملکرد عالی و سرعتهای مداوم و سریع است. با 60٪ تخفیف قیمت مقدماتی ، خدمات ستاره ای و ویژگی های اختصاصی ، باید بگوییم که ما کاملا عاشق سایت سایت هستیم.

بررسی SiteGround – 10 جوانب مثبت & 2 منفی (سرعت سرور تست شده است!)

بروزرسانی COVID-19

SiteGround به تازگی یک پیشنهاد پاسخ COVID-19 را راه اندازی کرده است تا به مشاغل کمک کند تا چالش جدی را برطرف کنند! برای جزئیات کامل اینجا را کلیک کنید.

کسانی از شما که با Bitcatcha آشنا هستند ممکن است متوجه شوند که ما نسبت به SiteGround کمی مغرضانه به نظر می رسیم ، و شما می دانید که چیست?

کاملا حق با شما است.

اگر تست های زیادی را پشت سر گذاشتید و به همان اندازه مقایسه های ما انجام دادید ، احتمالاً شما هم مغرضانه خواهید بود.

ما از زمان شکل گیری Bitcatcha میزبان وب های بیشماری را آزمایش کرده ایم و با هر آزمایشی که تاکنون اجرا کرده ایم ، SiteGround از لحاظ سرعت و ارزش بهترین رقابت را به دست آورده است. بسیار جالب است که آنها برای رقابت با غول های صنعت افزایش یافته اند ، با توجه به اینکه این شرکت توسط تعدادی از دوستان تاسیس شده در خارج از اتاق خوابگاه های دانشگاه خود در بلغارستان در سال 2004 تاسیس شده است..

بررسی SiteGround

امروز ، SiteGround دارای دیتاسنتر در 5 کشور ، خدمات بیش از 800000 دامنه در سراسر جهان است و بیش از 400 نفر (و در حال رشد) افراد تحت اشتغال خود دارند..

آنها بسیاری از تحسین ها را شگفت زده کرده اند و سایت های مختلف در مورد آنها تمجید کرده اند ، اما من می گویم که بزرگترین تشخیص موفقیت آنها تا به امروز وابسته بودن و تایید شده توسط WordPress. به قول خود وردپرس ، SiteGround “یکی از بزرگترین و روشن ترین دنیای میزبان” است.

اما میزبانی وب تنها چیزی نیست که بنیانگذاران SiteGround به آن علاقه مند هستند.

افراد برتر معتقدند که کارکنان خوشحال منجر به رضایت مشتری می شوند (من می توانم به این امر اثبات کنم – آنها افرادی عالی هستند که چت زنده خود را اداره می کنند) ، بنابراین آنها به طور مداوم در تلاش هستند تا محل کار را راضی نگه دارند ، و این نشان می دهد – مردم عاشق کار کردن هستند. برای آنها ، همانطور که توسط بررسی های عجیب و غریب آنها در Glassdoor مشهود است.

این شرکتی است که به همان اندازه نسبت به کارمندان ، محصولات و مشتریان خود اشتیاق دارد!

در مورد داده ها چطور؟ چه موقع به روز است؟ چگونه آنها در برابر رقابت مقایسه می کنند?!

بله ، ما می دانیم برای چه اینجا هستید ، و شما را تحت پوشش قرار داده ایم. اما قبل از این که به همه جزئیات آبدار بپردازیم ، اجازه دهید در مورد …

سلب مسئولیت

احساس می کنم تمایل دارم بگویم که ما نسبت به SiteGround کمی مغرض هستیم. ما با آنها میزبان Bitcatcha.com هستیم ، سایتهای تست ما مانند SitegroundSGHosted.com به طور خاص برای تست سرعت آنها ایجاد شده است و ما به SiteGround آنقدر اعتماد داریم که همه سایتهای خود را به سمت آنها منتقل کنیم. از SiteGround بازدید کنید.

10 دلیل اینکه SiteGround یک میزبان وب عالی است!

1. SiteGround می تواند سایت شما 4 برابر سریعتر بارگیری کند!

اگر تازه وارد هاستینگ وب هستید ، باید این موضوع را بفهمید: سرعت پادشاه است.

بسیار مهم است که اگر سایت آنها فقط با یک ثانیه کاهش یافته باشد ، سایتهای خرید مانند آمازون 1.6 میلیارد دلار در سال از دست بدهند ، بنابراین می بینید که چرا این شماره در لیست اولویت های ما قرار دارد.

SiteGround این موضوع را خیلی خوب می فهمد و آنها کارهای خانه خود را انجام داده اند ، با استفاده از ترکیبی نرم و سخت افزاری نرم و نرم افزاری برای نگه داشتن سایتها سبک و سریع!

آنها این کار را با استفاده از SSD در تمام سرورهای خود انجام می دهند. اگر از SSD ها ناآشنا باشید ، آنها در واقع هارد دیسک هایی هستند که می توانند داده ها را سریعاً سریع تحویل دهند – تا 30٪ سریعتر از هارددیسک های معمولی.

تحویل محتوا به صورت آنلاین کاملاً طراحی شده است. اگر بهینه سازی انجام نشده باشد ، سایتی که می خواهید به آرامی بارگیری کنید ، به صورت غیرحرفه ای و غیرقابل اعتماد خاموش می شود.

به همین دلیل SiteGround از Cloudflare استفاده می کند. شناخته شده است که آنها بیشترین تعداد اتصالات را به نقاط مبادله اینترنتی در سراسر جهان دارند. این برای ما چه معنی دارد؟ تحویل محتوای صاف.

SiteGround SuperCacher

آنها همچنین سیستم های حافظه پنهان خود را با SuperCacher بسیار خاص خود بهینه کرده اند.

آنچه این کار را انجام می دهد این است که داده ها را در RAM سیستم ذخیره می کند ، و به آنها اجازه می دهد تا با سرعت بیشتری به اطلاعات درخواست شده دسترسی پیدا کنند و این اطلاعات را با استفاده از کارآمدترین مسیر ممکن به صفحه نمایش ارسال کنند..

اگر بند قبلی کاملاً از بین رفته است ، نگران آن نباشید – تنها چیزی که باید بدانید این است که این می تواند سرعت شما را تا 40٪ بهبود بخشد.

آخر اینکه همه نرم افزارهای خود را به روز می کنند. این چگونه سرعت را تحت تأثیر قرار می دهد?

نرمافزار منسوخ شده خطر ناسازگاری با همسالان خود را که به تازگی به روز شده اند ، ایجاد می کند و باعث کندی ها و مشکلات غیرضروری می شود. با به روز کردن همه چیز ، SiteGround همه چیز را مانند ساعت کار نگه داشته و به سرورها کمک می کند تا سریعتر کار کنند.

2. زمان پاسخ سریع سرور در سراسر جهان!

زمان پاسخگویی سرور به معنای واقعی کلمه اندازه گیری میزان سرور برای پاسخ به درخواست قبل از شروع تحویل محتوا به صفحه ها است. زمان پاسخگویی سرور Google توصیه شده زیر 200ms است ، هر چیزی طولانی تر از این که مردم شروع به توجه به تأخیر کنند.

ما از چک کننده سرعت سرور اختصاصی (یک و تنها بررسی کننده سرعت در جهان از این تاریخ #shamelessplug) استفاده کردیم تا زمان پاسخگویی سرور سایت ما را بررسی کنیم.

معیار?

زمان پاسخگویی Google از 200ms توصیه شده است.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

56 میلی ثانیه3 میلی ثانیه98 میلی ثانیه229 ms138 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

307 ms222 ms141 ms1 میلی ثانیه103 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 129.8 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

این نتیجه سایتی است که هم اکنون در آن هستید (www.bitcatcha.com) توسط SiteGround Cloud به همراه مرکز داده در شیکاگو میزبان سایت SiteGround Cloud.

با نگاهی به نمودار ، کاملاً واضح است که کشورهای نزدیک به محل سرور (ایالات متحده آمریکا ، شرق آمریکا ، لندن ، سائو پائولو ، کانادا ، آلمان) بیشترین مزایا را به دست آوردند ، در حالی که استرالیا و کشورهای آسیایی کمی کندتر بودند.

با یک میانگین جهانی 129.8 ms, SiteGround Cloud فراتر از انتظارات ما عمل کرد! فقط مطمئن شوید که برای تأثیر حداکثر ، دیتاسنتر را نزدیک به بازار هدف خود انتخاب کنید.

چگونه در مورد سرعت امضای آنها گزینه های میزبان مشترک است?

ما به عقب بازگشتیم.

ما در برنامه های مشترک SiteGround نیز تست های سرعت انجام دادیم ، و آنها با سرعت بسیار عالی هستند میانگین جهانی 138 ms. آن را در قسمت SiteGround vs HostGator در اینجا بررسی کنید.

3. 100٪ Uptime از سال 2014

با SiteGround ، ما 99،99٪ به موقع را تضمین می کنیم.

ما از سال 2014 به موقع سایت SiteGround را ردیابی کرده ایم تا این ضمانت را به آزمایش بگذاریم ، با استفاده از UptimeRobot برای چک کردن در سایت ما هر 5 دقیقه. تا امروز ، پیشخوان هنوز 100٪ به موقع ثابت را نشان می دهد!

Uptime از 14 دسامبر 2016

100٪

* این پیشخوان دائما در حال به روز رسانی است

اکنون ، اگر نمی خواهید وارد سایت جادوگری فنی SiteGround شوید ، می توانید به عنوان میزبان WordPress مدیریت شده به شماره 4: Siteground بروید. با این حال ، اگر می خواهید دریابید که چگونه می توانند این نوع نتایج را کسب کنند ، آنچه درمی یابیم این است:

SiteGround از فناوری و راه حل های دست ساز خود برای پیش بینی ، جلوگیری و کاهش زمان خرابی استفاده می کند ، مانند:

 • با استفاده از ظروف لینوکس
  SiteGround پلت فرم موجود خود را با استفاده از فناوری Containers Linux (LXC) بسیار با کارآیی ساخته شده است ، که حتی در هنگام افزایش ترافیک غیر منتظره ، مانند یک سنگ پایدار است..
 • با استفاده از سیستم مانیتورینگ سرور Pro-Active خود
  سرنوشت مبتکرانه در SiteGround باعث شد تیم DevOps یک سیستم نظارت بر سرور داخلی را ایجاد کند ، که نه تنها موضوعات فعلی را تشخیص داده و برطرف می كند ، بلكه این توانایی را دارد كه عوارض بعدی را پیش بینی كرده و اقدامات لازم را برای جلوگیری از آنها انجام دهد..
 • ضد Bot Bot
  برای مقابله با حملات بی رحمانه توسط ربات ها ، تیم با استعداد DevOps یک راه حل هوش مصنوعی ایجاد کرد که بسیار مؤثر باشد ، بین 500000 تا 2000،000 حمله نیروی بی رحمانه در ساعت در سرورهای خود متوقف می شود ، فقط برای محافظت از سایت ها و داده های شما..
 • استفاده از فناوری جداسازی حساب ایمن
  جایی که اکثر شرکت های میزبان وب غیرممکن را مشاهده می کنند ، SiteGround فرصتی را می بیند. آنها راهی برای جدا کردن مؤثر حساب های CHROOT در سرورهای مشترک پیدا کردند (چیزی که سایر میزبان وب فکر می کنند بیهوده است) ، به طوری که هر حساب فقط به عنوان مثال کار می کند و باعث افزایش پایدار سرور.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینها ، اینجا را ادامه دهید.

4. Siteground یک میزبان مدیریت WordPress است

SiteGround توسط وردپرس توصیه می شود

همانطور که در مقدمه ذکر شد ، SiteGround یکی از میزبان های وب مدیریت شده با وردپرس است. این جایزه به راحتی امکان پذیر نیست؛ آنها برای بدست آوردن این شناخت باید هزاران تست پشتیبانی ، امنیتی و سرعت را پشت سر بگذارند.

با این شناخت امتیازات خاصی به دست می آید که میزبانان دیگر از آن خلوت نمی کنند ، مانند:

 • پشتیبانی اختصاصی وردپرس
  متخصصان WordPress SiteGround هر مشکلی را که می توانید به شما کمک می کنند. آنها مراقب بیت های فنی هستند.
 • WP-CLI فعال است
  این امر به شما امکان می دهد سایت های وردپرسی خود را با استفاده از سریع دستورات مدیریت کنید. امکان ارتقاء سایت وجود دارد ، می توان نسخه پشتیبان تهیه کرد ، ارسال جدید می تواند منتشر شود و معمولاً بیشتر اقدامات اداری فقط با مجموعه دستورات قابل انجام است.
 • 1-بر روی مرحله بندی کلیک کنید
  به روزرسانی های بخش سایت ممکن است غیر حرفه ای به نظر برسد. امکان به روزرسانی کامل کل سایت فقط با یک کلیک برای ما بی ارزش است.
 • Git را فعال کنید
  می توانید از پلت فرم git مورد نظر خود استفاده کنید و به شما امکان می دهد با رمزگذارهای مختلف کار کنید. راحتی این ویژگی به همین دلیل است که افراد به طور خاص به دنبال میزبان های مدیریت شده وردپرس می گردند!
 • به روزرسانی های خودکار
  SiteGround به طور خودکار نرم افزاری را که از آن استفاده می کند ، به روز می کند تا از جدیدترین و بالاترین در ارائه داده ها به روز شود ، بنابراین هرگز لازم نیست نگران سرعت یا مشکلات امنیتی باشید!

حقیقت خنده دار

SiteGround در فهرست میزبان های مدیریت شده با وردپرس ما رتبه 1 را دارد!

5. پشتیبانی از مشتری که کار می کند

پشتیبانی عالی مشتری اثبات اعتبار میزبان وب است و تیم پشتیبانی SiteGround قطعاً از انتظارات فراتر می رود.

بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه مشتری خدمات آنها ارائه می دهد.

 • چت 24/7 ، پشتیبانی تلفنی و بلیط
  ویژگی گفتگوی زنده چیزی است که ما بیشترین استفاده را می کنیم. هر وقت با مشکلی روبرو شدیم ، ابتدا با تیم چت زنده آنها بررسی می کنیم. انتظار هرگز طولانی نیست و معمولاً مشکلات ما به سرعت برطرف می شود.

  اگر گپ زنده کار نمی کند یا اگر فقط ترجیح می دهید از طریق تلفن صحبت کنید ، کافی است یک تماس برقرار کنید. هرگز لازم نیست بیش از 5 دقیقه برای اتصال به شخصی صبر کنید و در طی 10 دقیقه از صدور بلیط پاسخی دریافت خواهید کرد.

 • پشتیبانی اولویت 30 روزه
  با برنامه GrowBig و بالاتر از SiteGround ، به پشتیبانی اولویت 30 روزه آنها دسترسی پیدا می کنید ، جایی که تیم پشتیبانی سریع اولویتی آنها به مرتب سازی مشکلات شما کمک می کند. بلیط ها در عرض چند دقیقه (بر خلاف ساعت ها) پاسخ داده می شوند.

  اگر به آنها اجازه دهید ، آنها حتی می توانند به سیستم شما دسترسی پیدا کرده و از راه دور به شما کمک کنند!

 • مقالات دانش بنیان
  برای کمک به شما در رابطه با هر مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوید ، تیم پشتیبانی عالی SiteGround هزاران مقاله دانش بنیان نوشت. شما می توانید به این مقالات در پایگاه دانش آنها دسترسی پیدا کنید.

تجربه ما با پشتیبانی مشتری SiteGround همیشه خوشایند و مؤثر بوده است. ما هیچ وقت جلسه چت زنده را ناخوشایند و یا با مشکلی حل نشده به پایان رسانده ایم! داستان مهاجرت سایت ما را در قسمت شماره 9 بررسی کنید.

6. تهیه نسخه پشتیبان روزانه به صورت رایگان

گزینه های میزبانی Cloud و Shared SiteGround با پشتیبان گیری روزانه ارائه می شود ، بنابراین لازم نیست نگران شروع کار از ابتدا به دلیل از بین رفتن اطلاعات باشید.

تهیه نسخه پشتیبان از روزانه به صورت خودکار انجام می شود ، بنابراین می توانیم بدون نیاز به صرف وقت برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود ، به دنبال کار خود باشیم.

برای بازیابی نسخه پشتیبان تهیه کنید

با گزینه Shared Hosting ، شما لذت خواهید برد تهیه نسخه پشتیبان از داده ها برای 30 روز گذشته. اگر می خواهید به تغییری که 23 روز پیش انجام داده اید برگردید ، می توانید به راحتی در عرض چند دقیقه از طریق cPanel این کار را انجام دهید..

تهیه نسخه پشتیبان از داده های یک حساب میزبانی ابری بطور قابل توجهی دشوار است ، زیرا بسیاری از میزبان وب به طور کامل از این سرویس استفاده می کنند. SiteGround با شجاعت حداکثر 7 روز به عقب برگرداندن حساب ارائه می دهد. برای ما ، این بسیار چشمگیر است!

همچنین می توان از نسخه پشتیبان تهیه روزانه گزینه ای برای بازیابی فاجعه نیز استفاده کرد ، و روند بازیابی کاملاً رایگان است!

اگر بلیط ارسال کنید ، به شما کمک می کنند تا موارد را مرتب کنید و در صورت عدم وجود عوارض شدید سایت شما باید ظرف 15 دقیقه بازگردد.

7. نرم افزار بهینه سازی شده & به روزرسانی های خودکار

هنگامی که نرم افزار سرور به جدیدترین نسخه به روزرسانی می شود ، سازگاری با یکدیگر را کاهش می دهد ، خطاها را کاهش می دهد و بازده سرور را افزایش می دهد ، که به نوبه خود مستقیماً با سرعت های سریع تر برای شما ترجمه می شود..

سیستم SiteGround برای بارگیری و اعمال آخرین نسخه های نرم افزار اصلی آنها بطور خودکار بدون تأثیر یا قطع سرویس دهنده ها تنظیم شده است.

آنها همیشه در پشت صحنه کار می کنند تا سایت شما بهینه شود ، در حالی که شما مشغول فکر کردن از جنبه های تجاری کارها هستید!

آنها همچنین از نرم افزارهای بهینه سازی سرعت متنوعی برای سرعت بخشیدن به تحویل داده ها از سرورها به صفحه نمایش استفاده می کنند ، مانند تنظیم NGIX سرور ، یک فناوری پیشرفته وب سرور که سرعت بارگذاری محتوای استاتیک را با ساده سازی داده ها افزایش می دهد ، این به افزایش قابل توجهی در عملکرد کمک می کند..

ما خوشحالیم که فهمیدیم که آنها پشتیبانی PHP7 را نیز انجام داده اند.

در حال حاضر ثابت شده است که بسیار سریعتر از هر نسخه منتشر شده PHP است ، و برای تکمیل آن ، شما همچنین می توانید HHVM را فعال کنید (گزینه میزبانی ابر) & فقط بالاتر) ، که توسط فیس بوک برای دستیابی به سرعت های سریع چشمگیر هنگام دستیابی به اسکریپت های PHP ایجاد شده است.

8. 5 دیتاسنتر در 3 قاره (SiteGround در هند سریع است!)

Siteground دارای 5 مرکز داده مدرن در سراسر جهان ، یعنی در لندن ، شیکاگو ، آمستردام ، میلان و سنگاپور.

به طور طبیعی ، کشورهایی که به دیتاسنترها نزدیکتر هستند از تمام شکوه خود می توانند از سرعت SiteGround لذت ببرند.

می توانید در اینجا بررسی کنید که کدام مرکز داده نزدیک به مشتریان مورد نظر شماست. اما همه اینها نیستند – روی یک مکان دیتاسنتر کلیک کنید و یک جعبه پنجره ظاهر می شود که مسیر پینگ / ردیابی و آدرس IP را نشان می دهد.

پایگاه داده های SiteGround در سراسر جهان

همه می توانند از این آدرس IP برای آزمایش و بررسی سرعت سرورهای SiteGround استفاده کنند. این عمل آشکار سازی IP آنها حاکی از اعتماد به نفس سرورهای آنها است که اعتماد به نفس ما را نسبت به آنها نیز تقویت می کند.

اما اگر بازار هدف شما در کشوری مانند هند واقع شود که هیچ نوع مرکز خرید ندارد?

از لحاظ تئوریکی ، مشتریان شما تجربه کمتری از برخورد با زمان پاسخگویی داشته باشند ، که برای تجارت مناسب نیست.

دریغ نکنید.

سایت های میزبان SiteGround هنوز در هند بسیار سریع هستند!

ما یک تست سرعت سرور را با سایت آزمایشی خود که در سنگاپور میزبانی شده بود ، انجام دادیم و یک آزمایش فریبنده داشتیم 68 میلی ثانیه هنگامی که از بنگلور ، هند فنجان یافت (سرعت سرور توصیه شده Google 200 ms است)!

به این نتایج نگاهی بیندازید:

SiteGround در هند سریع است

زمان پاسخگویی سرور (بنگلور): 66 ms – به نتیجه کامل مراجعه کنید

SiteGround ممکن است در هند هیچ پایگاه داده ای نداشته باشد ، اما استفاده از آنها از ابزارهای کاهش تأخیر و نرم افزارهایی مانند SuperCacher ، php7 ، HHVM ، NGIX ، همه در سرعت بارگذاری سریع سایت شما کمک می کند..

نتایج بدست آمده از کشورهایی مانند استرالیا و ژاپن (که هیچگونه حضور در مرکز داده ندارند) نیز به خوبی آزمایش شدند ، اثبات کردند سرعت سایت SiteGround به طور مداوم سریع در سرتاسر جهان است.

به یاد داشته باشید که آنها 5 دیتاسنتر عالی دارند که در 3 قاره پراکنده اند.

اطمینان حاصل کنید که یک بانک اطلاعاتی را انتخاب کنید که به مشتریان هدف شما نزدیکترین باشد تا بتوانند از سرعت آن استفاده کنند.دیتاسنتر سنگاپور را انتخاب کنید اگر می خواهید مشتریان در مالزی ، هند یا استرالیا را هدف قرار دهید)!

9. مهاجرت سایت رایگان

شما می توانید با هر حساب جدید یک انتقال وب سایت رایگان دریافت کنید! (فقط برای GrowBig و برنامه های بالاتر)

توجه داشته باشید

مهاجرت سایت رایگان فقط در هنگام ثبت نام GowBig و برنامه های بالاتر در دسترس است. GrowBig از 5.95 دلار در ماه شروع می شود و از حافظه SSD 20 گیگابایتی بهره می برد. .

تنها کاری که باید انجام دهید پر کردن فرم درخواست مهاجرت ، دسترسی به تیم SiteGround به حساب cPanel شما است و آنها همه چیز را در 24 ساعت مرتب می کنند!

ما وقتی از سرویس آنها استفاده کردیم از سرویس مهاجرت سایت آنها با Bitcatcha.com استفاده کردیم و این روند واقعاً به همین سادگی است که به نظر می رسد.

ما به آنها دسترسی پیدا کردیم به cPanel ما ، آنها به هاست قدیمی ما وارد شدند ، از همه چیز پشتیبان تهیه کردیم ، و سپس نسخه پشتیبان را از cPanel SiteGround مستقر کردیم.

ما در این مرحله به دلیل ابزار تست سرعت سرور ما بسیار نگران بودیم – قبلاً هرگز کاری از این دست انجام نداده ایم! اگر شکست؟ این ماه های توسعه فوراً گذشته است!

خوشبختانه ، مهاجرت سایت به راحتی پیش رفت ، همه چیز در دست بود و کاملاً خوب کار می کند همانطور که می توانید از صفحه فرود ما مشاهده کنید.

مهاجرت سایت Bitcatcha به SiteGround

* در مجموع 6 کادر پشتیبانی در پرونده ما حضور داشتند. با تشکر از همه!

پشتیبانی اولویتی که ما تجربه کردیم بسیار عالی بود.

بلیط های ما در عرض چند دقیقه پاسخ داده شد و ما هرگز احساس نمی کردیم که اصلاً مدت طولانی منتظر بمانیم. (در واقع ، به نظر می رسد ما تنگنای پیشرفت هستیم!)

اگر عوارضی وجود داشته باشد که به رفع آن زمان نیاز داشته باشد ، کارکنان آنها با صبر و حوصله همه راه را به ما راهنمایی می کنند.

هنگامی که ما در ساعات عجیب و غریب پاسخ بلیط ها را ارسال کردیم ، کارکنان پشتیبانی متفاوتی آماده خواهند بود بدون نیاز به توضیح مجدد در مورد مشکلات موجود در طول مسیر ، به ما کمک کنند..

نیازی به گفتن نیست ، ما بیش از خدمات مهاجرتی سایت آنها راضی بودیم!

10. قیمت مقدماتی SiteGround @ 60٪ تخفیف

SiteGround یک میزبان وب است که به خدمات و کیفیت آنها افتخار می کند ، و آنها به بسیاری از موارد مشهور هستند … با این حال ، تخفیف و کاهش قیمت یکی از آنها نیست.

حتی در حین جمعه سیاه ، SiteGround از نظر تخفیف های زیادی ارائه نمی دهد.

به همین دلیل فکر می کنیم با توجه به خدماتی که از آنها لذت خواهید برد ، قیمت معرفی آنها با 60 درصد تخفیف ، معامله شگفت انگیز است.

قیمت مقدماتی SiteGround: 60٪ تخفیف

اگر در مورد میزبانی وب سایت خود با SiteGround جدی هستید ، توصیه می کنیم برای بهینه سازی قیمت معرفی آنها به مدت 3 سال مشترک شوید ، حداکثر هزینه خود را.

از این گذشته ، اگر به هر دلیلی از خدمات آنها راضی نیستید ، اجازه دارید اشتراک خود را لغو کنید و پول خود را پس از 30 روز پس بگیرید ، بنابراین این امر کاملاً بدون خطر است!

اکنون که ما آن لیست جامع از طرفداران SiteGround را مرور کردیم ، فکر می کنم این عادلانه است که نگاهی به …

معایب SiteGround

1. منابع محدود

همانطور که ویژگی ها و خدمات SiteGround شگفت انگیز است ، میزبان وب بدون اشکالاتی ندارد. به عنوان مثال ، گزینه های میزبانی مشترک آنها محدود است ، بنابراین شما فقط می توانید مقدار مشخصی از فضای برنامه ای را که برای آن ثبت نام کرده اید ، بدست آورید ، مانند:

 • 10 گیگ برای برنامه StartUp
 • 20 گیگ برای برنامه GrowBig
 • 30 گیگابایت برای برنامه GoGeek

مسئله این است که این نقطه ضعف در واقع بد نیست. از نظر سرعت و ثبات از نظر کاربر سودمند است.

چگونه?

اشتراک های میزبانی مشترک معمولاً به این معنی است که همه دارندگان حساب می توانند منابع خود را بین خودشان به اشتراک بگذارند.

اگر یکی از کاربران دچار ترافیک ناگهانی در ترافیک شود یا از فضای غیرمعمول استفاده کند ، روی بقیه دارندگان حساب در همان سرور تأثیر خواهد گذاشت.

با محدود کردن میزان فضایی که یک دارنده حساب می تواند از آن استفاده کند ، SiteGround اطمینان می دهد که مشکلی در فضا اتفاق نمی افتد و همه با حفظ ثبات و سرعت سرور می توانند از سهم منصفانه خود از منابع استفاده کنند..

2. قیمت بالاتر برای دوره دوم

ممکن است شما به عنوان یک کاربر جدید از 60٪ تخفیف قیمت بهره مند شوید ، اما پس از پایان اشتراک خود ، مجبورید قیمت کامل را بخرید (برای شروع به کار خود از قیمت 11.95 دلار تا 34.95 دلار در ماه شروع کنید).

به همین دلیل توصیه می شود مدت زمان اشتراک را به عنوان کاربر جدید بیشتر کنید ، بنابراین می توانید سود خود را برای پس انداز بیشتر به دست آورید!

برنامه های SiteGround & امکانات

SiteGround قصد دارد تا از کلیه کاربران ، از مشاغل کوچک گرفته تا مشتریان سازمانی ، پذیرای همه کاربران باشد. بیایید نگاهی به آنچه آنها دارند بپردازیم.

1. گزینه های میزبانی مشترک

StartUpGrowBigGoGeek
دیسک Space10GB20GB30 گیگابایت
تعداد Site1MultipleMultiple
مناسب برای بازدیدهای 10k برای بازدید 10 بازدید
قیمت /moieve3.95*$5.95**11.95*

* قیمت مقدماتی ویژه. ثبت نام برای 1 یا حداکثر 36 ماه با همان قیمت.

2. میزبانی ابر

گزینه میزبانی ابر SiteGround یک سرویس کاملاً مدیریت شده سریع و سریع است که از پشتیبانی VIP 24/7 برخوردار است. اگر در بازار میزبانی cloud هستید ، برنامه های آنها از 80 دلار – 240 دلار در ماه است. (Bitcatcha.com میزبان برنامه ابر خود است.)

3. اختصاصی ، نمایندگی فروش & میزبانی سازمانی

همچنین اگر می خواهید سرورهای اختصاصی ، فروش مجدد فضای میزبانی یا فروش ویژه برای میزبانی سازمانی را جستجو کنید ، می توانید از میزبانی مجدد لذت ببرید. برنامه ها ارزان نمی آیند اما مزایای انحصاری است که شما نمی توانید به هر جای دیگری بدست آورید. در اصل ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید!

اگرچه SiteGround طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی را برای اهداف مختلف ارائه می دهد ، ما شخصاً احساس می کنیم که گزینه میزبانی مشترک آنها برای 85٪ وب سایت ها به اندازه کافی خوب است.

چگونه SiteGround در برابر رقابت ها ایستادگی می کند?

SiteGround VS HostGator

ما از چک کننده سرعت سرور خود برای تست زمان پاسخ سایت SiteGround در برابر HostGator استفاده کردیم تا بدانیم که میزبان وب در مکانهای مختلف سریعتر عمل می کند.

نتایج را ذیلا بررسی کنید.

SiteGround CloudHostGator Cloud
موقعیت یابی سرور Chicago، ILHouston، TX
ایالات متحده (W) 56 ms32 ms
ایالات متحده (E) 3 ms40 ms
London98 ms128 ms
Singapore229 ms323 ms
سائو پائولو138 ms161 ms
Bangalore307 ms574 ms
Sydney222 ms203 ms
Japan141 ms159 ms
کانادا1 ms46 ms
آلمان103ms140 ms
میانگین جهانی 129.8 ms180.6 ms
نتایج کامل

* SiteGround Cloud VS HostGator Cloud (هر دو وب سایت در آمریکا میزبان هستند)

با وجود سرورهای هر دو سایت آزمایشی مستقر در آمریکا ، SiteGround و HostGator Cloud به طور مساوی عمل کردند ، با میانگین سرعت جهانی آنها بسیار پایین تر از توصیه های 200 میلیونی گوگل.

به طور طبیعی ، آنها سریعترین قاره غربی (به دلیل موقعیت دیتاسنتر) بودند و کمی سنگین حرکت خود را در سنگاپور ، هند ، سیدنی و ژاپن شروع کردند..

ما همچنین تست هایی را در مورد گزینه های میزبانی مشترک آنها انجام دادیم و در اینجا نتایج بدست آمده است:

SiteGround GrowBigHostGator عزیزم
موقعیت یابی سرور Chicago، ILHouston، TX
ایالات متحده (W) 55 ms32 ms
ایالات متحده (E) 3 ms36 ms
London92 ms221 ms
Singapore223 ms221 ms
سائو پائولو139 ms139 ms
Bangalore380 ms717 ms
Sydney226 ms205 ms
Japan148 ms153 ms
کانادا 12 ms36 ms
آلمان103ms140 ms
میانگین جهانی در سراسر دنیا 138.1 ms190 ms
نتایج کامل

* میانگین سرعت جهانی SiteGround Shared از نتایج HostGator Cloud بهتر است (181 ms)!

جالب توجه است که میانگین جهانی SiteGround بسیار سریعتر از میزبان HostGator است.

در واقع ، میانگین جهانی SiteGround Shared (138 ms) قابل مقایسه با نتایج HostGator Cloud (181 ms)!

این به احتمال زیاد به دلیل Supercacher و نرم افزار SiteGround است ، که همه آنها برای تحویل سریع اطلاعات حتی در کشورهایی که دورتر از مرکز داده انتخاب شده باشند بهینه شده اند.

وقتی این آزمایشات را انجام دادیم اعتماد به نفس ما در SiteGround تقویت شد. اگرچه گزینه Cloud HostGator مزایای آن را دارد ، ما تیمی هستیم که سرعت را در اولویت قرار می دهد.

از لحاظ ارزش و سرعت صحبت می کنیم ، جالب است بدانید که ما یک گزینه جایگزین مقرون به صرفه در SiteGround Shared that Cloud Hosting Cloud میزبان میزبان هستیم. برای مقایسه دقیق تر ، SiteGround VS HostGator را بخوانید.

میزبان مدیریت WordPress SiteGround VS GoDaddy

SiteGround VS GoDaddy میزبان وردپرس مدیریت می شود

ما آنقدر به آزادی و راحتی عادت کرده ایم که cPanel فراهم می کند ، بنابراین کمی ناامید شدیم که در میزبانی وردپرس مدیریت شده GoDaddy موجود نیست.

آنها داشبورد سفارشی خود را ایجاد کرده اند تا کاربران بتوانند از آنجا تغییراتی ایجاد کنند ، اما ما هنوز احساس کردیم که در مقایسه با cPanel کمی محدود کننده است.

صحبت از محدودیت ها ، ما پلاگین هایمان را دوست داریم.

ما از افزونه هایی مانند W3 Total Cache برای افزایش کارایی سایت استفاده می کنیم ، اما ماهیت محدود کننده میزبان مدیریت شده وردپرس Godaddy به این معنی است که ما نمی توانیم از آن استفاده کنیم ، از این رو اولویت ما برای SiteGround.

این همه بد نیست ، محدودیت های GoDaddy مزایای آن را دارد؛ شما می دانید که سایت شما با مشکلات زیادی روبرو نخواهد شد ، کاملاً بدون دردسر است و از تیم پشتیبانی ویژه آنها پشتیبانی خوبی خواهید کرد.

این فقط این است که شما برای راحتی کار باید شخصی سازی را قربانی کنید.

یک مزیت دیگر که SiteGround نسبت به GoDaddy دارد ، دسترسی به ایمیل است.

GoDaddy با اشتراک رایگان Office 365 همراه است ، بنابراین می توانید آدرس ایمیل خود را در آنجا میزبان باشید ، اما شما فقط می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

علاوه بر این ، اشتراک فقط یک سال طول می کشد. پس از پایان این کار ، شما یا باید پول خود را برای تمدید زیر مجموعه خود صرف کنید یا به دنبال جای دیگری برای میزبانی ایمیل باشید.

صندوق پستی مایکروسافت 365 فقط برای سال اول رایگان است

وقتی با SiteGround که میزبان ایمیل ما در این برنامه قرار دارد مقایسه می شود (لازم به ذکر نیست که ما به همان اندازه آدرس های ایمیل را می خواهیم ایجاد کنیم) جای تعجب نیست که میزبان را ترجیح می دهیم.

با گفتن همه اینها ، من فکر می کنم این عادلانه است که بگوییم این موضوع به اولویت تبدیل می شود. ما در واقع هر دو میزبان را دوست داریم. میزبانی وردپرس مدیریت شده قطعاً مزایای آن را دارد (سرعت عالی ، پشتیبانی عالی ، بدون دردسر).

فقط این است که ما SiteGround را ترجیح می دهیم زیرا آنها تمام مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده GoDaddy را دارند ، با این مزیت افزوده شده از هاست نامه الکترونیکی گنجانیده شده و امکان استفاده از GIT ، میزبانی 1 کلیک و سایر افزونه های افزایش دهنده عملکرد.

حکم: SiteGround بسیار توصیه می شود!

فکر می کنم اکنون مشخص است که SiteGround میزبان وب مورد علاقه ماست.

سرعت برای ما مهمترین چیز است زیرا به طور مستقیم با فروش ارتباط دارد و SiteGround به طور مداوم از انتظارات فراتر رفته است.

آنها ابزارهایی ایجاد کرده و سرورهای خود را بهینه کرده اند تا بار پاسخگویی سرور و کاهش سرعت بارگیری را کاهش دهند.

با تشکر از ویژگی های آنها مانند Supercacher (که می تواند سرعت بارگیری را تا 40 درصد افزایش دهد) ، پیاده سازی PHP7 و سخت افزار جامد ، آنها قادر به ارائه اطلاعات به صورت موثر به صفحه نمایش در سراسر جهان هستند.

تیم پشتیبانی آنها در رده بالای کلاس خود قرار دارد و آنها به عنوان یک میزبان وردپرس مدیریت شده با وردپرس بسیار خوب کار می کنند.

در Bitcatcha.com ، SiteGround رتبه 1 در لیست طولانی میزبان های مورد بررسی ما را به خود اختصاص داده است و در چندین کشور مانند هند ، مالزی ، سنگاپور ، استرالیا و ایالات متحده بهترین میزبان است که نام های معدودی را در اختیار شما قرار می دهد..

شما هنگام میزبانی با SiteGround نیازی به نگرانی در مورد چیزی نخواهید داشت. فقط یک مکان میزبانی نزدیکترین بازار بازار خود را انتخاب کنید و به آنها اجازه دهید بقیه را اداره کنند. آنها حتی کل سایت شما را به صورت رایگان به شما مهاجرت می کنند!

ویژگی های اصلی

 • سرعت عالی
 • uff منابع کافی
 • .9 99.9٪ Uptime Guar.
 • ✓ cPanel & دسترسی به SSH
 • ✓ پشتیبان گیری روزانه رایگان
 • ✓ گیت & با کلیک بر روی مرحله بندی
 • ✓ سرور در 3 قاره
 • Support پشتیبانی حق بیمه

توصیه شده برای

 • • WooCommerce
 • • Magento ، PrestaShop
 • • وردپرس
 • • جوملا ، دروپال
 • • وب سایت کوچک
 • • وب سایت تجاری

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me