Surfshark

Surfshark

https://surfshark.com/

тл; д-р

Surfshark є відносно новим на ринку і з’явився лише через деякий час у 2018 році. Однак за короткий час він вже встиг створити досить вражаючу мережу серверів. Найкраще, що вона доступна зараз за вигідною ціною порівняно з нинішніми топ-собаками на ринку. Вивчайте більше.

Огляд Surfshark: 9 плюсів & 3 Мінуси використання Surfshark

Surfshark існує вже майже рік, і хоча нові гравці завжди входять у популярні галузі, це було цікавим досвідом. Їх споживчі ціни вражають, але що може запропонувати Surfshark з точки зору особливостей і чи може їхня ефективність перевершити їх низькі ціни? Давайте глибше подивимось.

9 речей, які нам подобаються у серфінгу

1. Безпечний & приватне з’єднання

Surfshark безпечний і приватний

Як і більшість провідних постачальників послуг VPN сьогодні у цій галузі, Surfshark пропонує споживачам ногу в конфіденційності та безпеці. Це здійснюється завдяки звичайній спеціальній службі – захищеному, зашифрованому тунелю, який дозволяє користувачам приховувати свій трафік від сторонніх очей.

 • Відмінний вибір протоколу
 • Для цього Surfshark спирається на кілька ключових протоколів – перевірений OpenVPN, а також IKEv2. OpenVPN загальноприйнятий як стандарт де-факто з високими швидкостями та безпекою. IKEv2 також досить хороший і добре працює з мобільними мережами.

  Додаючи до цього поєднання, Surfshark також пропонує Shadowsocks, який більше відомий як зашифрований проксі. Ключовою причиною цього є ймовірність того, що Shadowsocks добре працює в Китаї, сенсорний ринок VPN через пекінську реакцію таких послуг.

  Існували повідомлення користувачів, що Surfshark працює для користувачів з Китаю, але, на жаль, я не в змозі перевірити це в поточний момент часу.

 • Сильне шифрування
 • Поряд із захищеним рукостисканням з VPN-серверами, Surfshark також має дуже сильне шифрування для даних, що передаються через тунель VPN. Якщо деякі провайдери дозволяють користувачам коригувати швидкість шифрування для кращої продуктивності, Surfshark працює з повним нахилом з AES-256 біт.

  Це працює в тандемі із системою перемикання kill, яку ви можете використовувати для автоматичного розриву підключення до Інтернету, якщо виникнуть проблеми з VPN-з’єднанням.

 • Не збережено журналів
 • Інтернет-діяльність зазвичай відстежується за допомогою журналів, які зберігаються на серверах, до яких ви підключаєтесь. Зібрана інформація зазвичай включає IP-адресу, історію переглядів, мережевий трафік тощо. Коротше кажучи, саме це дозволяє відстежувати та ідентифікувати користувача.

  Surfshark призначений для надання послуги без журналів, що означає, що ваша Інтернет-діяльність залишається анонімною. Я також перевірив службу на предмет витоків DNS та WebRTC, обидва вони показали як негативні.

2. Доступне мульти-хоп-з’єднання

surfshark multihop

В даний час Surfshark пропонує декілька так званих “мульти-хоп” з’єднань. Це означає, що користувачі, які підключаються до мережі Surfshark, мають можливість послідовної маршрутизації через два VPN-сервери. Це збільшує коефіцієнт анонімності для більшої зручності розуму.

Крім цього, основна мережа охоплює понад 61 країну світу з мережею понад 1000 серверів. Це досить добре для майбутніх постачальників послуг.

3. Доступний на багатьох платформах

поперечна платформа для серфінгу

Як і у більшості хороших постачальників послуг, Surfshark зробив свою послугу доступною для декількох платформ, так що ви можете використовувати її майже на будь-якому наявному пристрої. Їх основне застосування охоплює основні платформи, такі як Windows та iOS.

Крім того, ви також можете встановити його на своїх ігрових пристроях або смарт-пристроях, таких як смарт-телевізори.

Для користувачів, які не заперечують повільнішим з’єднанням, Surfshark також можна використовувати на маршрутизаторах (див. Як встановити Surfshark на маршрутизатор тут).

Однак зауважте, що встановлені маршрутизатором послуги VPN можуть бути набагато повільнішими через шифрування. Для обробки шифрування потрібна обробна потужність, і більшість маршрутизаторів слабкі в цій області, отже, більш повільне з’єднання.

Примітка

Розширення веб-переглядача Surfshark було проведено аудит Cure53 і виявлено, що він захищений. Більше про це можна прочитати тут.

4. Хороша швидкість

Як і завжди, я перевіряв швидкість Surfshark у кількох ключових місцях по всьому світу. Щоб утримати це в контексті, моє фізичне місце розташування знаходиться в Малайзії, і, отже, PING (затримка) буде для мене вище, залежно від моєї фізичної відстані до VPN-сервера. Це факт незалежно від постачальника послуг VPN.

Для вимірювання швидкості Surfshark я спершу взяв базовий показник, оскільки швидкість Інтернету час від часу змінюється;

базовий рівень тесту на швидкість серфінгу

Базовий тест на швидкість із Малайзії (немає VPN Active).

Маючи це на увазі, ось результати моїх тестів на інші місця з включеною Surfshark та використанням протоколу OpenVPN (UDP);

тест на швидкість серфінгу в Австралії

Тест на швидкість Surfshark з Австралії.

тест на швидкість серфінгу в Канаді

Тест на швидкість Surfshark з Канади.

тест на швидкість серфінгу в Індонезії

Тест на швидкість Surfshark з Індонезії.

тест на швидкість серфінгу в Індії

Тест на швидкість Surfshark з Індії.

тест на швидкість серфінгу в Малайзії

Тест на швидкість Surfshark з Малайзії.

тест на швидкість серфінгу в Новій Зеландії

Тест на швидкість Surfshark з Нової Зеландії.

тест на швидкість серфінгу в Сінгапурі

Тест на швидкість Surfshark з Сінгапуру.

тест на швидкість серфінгу у Великобританії

Тест на швидкість Surfshark з Великобританії.

тест на швидкість серфінгу в США

Тест на швидкість Surfshark з США.

Зазвичай VPN будуть робити більший акцент на ефективності в деяких країнах над іншими, просто завдяки популярності. Перше, що слід взяти до уваги, це те, що майже у всіх перевірених місцях, не пропонуючи найшвидших швидкостей, які я бачив досі, Surfshark здатний підтримувати дуже стійкі швидкості.

Зазвичай це більше говорить про службу VPN, ніж про ту, яка має фантастичну швидкість в одному або двох місцях і непридатні з’єднання в інших. Мене вразило, що Surfshark вдалося зберегти продуктивність у таких галузях, як Індія та Індонезія, які, як правило, значно бачать ефективність роботи.

Також пам’ятайте, що ці швидкості були досягнуті за встановленим стандартом 256-бітного шифрування Surfshark. В цілому, я б сказав, відмінні результати, найбільше вражаюча послідовність.

5. Сильна глобальна присутність сервера

Тепер, коли ми розглянули швидкість, яку ви можете отримати через з’єднання Surfshark, це підводить наступну область до ще більшого контролю – область покриття. Surfshark має понад 1000 серверів у більш ніж 61 країні. Для відносно нового постачальника послуг це дуже велика мережа і те, чого багато постачальників послуг VPN не досягли навіть через роки в бізнесі.

Практично всі їх сервери – це фактичні фізичні сервери, з кількома віртуальними місцями. Віртуальні місця – це випадки, коли постачальник VPN не має фактичної послуги в країні, але я можу підробити ваше місцезнаходження як із району.

Їх сервери також дуже здатні і можуть обробляти всі протоколи та функції, які може запропонувати Surfshark.

Крім цього, у Surfshark також є кілька серверів, які пропонують користувачам фіксовану IP-адресу. Хоча кількість їх обмежена, вони можуть стати в нагоді, оскільки більшість провайдерів пропонують постійним споживачам динамічні IP-адреси та стягують додаткову плату за фіксовану IP-адресу..

Нарешті, у нас також є мульти-хоп-з’єднання. Це фіксовані маршрути, за допомогою яких Surfshark здійснює VPN-з’єднання через пару захищених серверів, підвищуючи безпеку з’єднання для своїх користувачів. Цікаво, що результати тесту на швидкість також були непоганими при багатоскатковому переході;

тест на швидкість surfshark multi-hop

Тест швидкості Surfshark на Multi-Hop (Нідерланди через Сінгапур).

6. Плавна трансляція геоблокованого вмісту

Однією з ключових речей, на яку я звертаю увагу в VPN, є їхня здатність подолати геоблокований вміст, особливо якщо мова йде про потокове передача медіа. Я підписався на Netflix, і там, де я є, регіональна бібліотека медіа жахлива – тому я використовую VPN для перегляду вмісту Netflix США.

Я спробував так багато VPN, які стверджують, що дозволяють потокову мережу Netflix, окрім кращих гравців, таких як ExpressVPN, NordVPN, та ще декілька інших, з’єднання в кращому випадку плямисте, і я постійно отримую жахливе повідомлення “PROXY DETECTED”.

На щастя, Surfshark ніколи не створював мені жодних проблем із потоковим потоком. Я запускав Netflix над Surfshark протягом останніх трьох місяців і до цього часу не мав жодних проблем з Netflix або iPlayer BBC.

Для порівняння з цим я нещодавно також перевірив іншого постачальника послуг, і досвід Netflix там був неоптимальним. Дозвольте мені зіграти вам сценарій; VPN A (Surfshark!) Дозволяє в будь-який час легко та стабільно передавати Netflix. VPN B має хорошу швидкість і мінімальну буферизацію, але вам потрібно постійно підключатись та відключатися, щоб Netflix працював. Який би ви вибрали?

7. Чудові ціни

Щомісяцяроку на рік
Ціна /mo$11.95$5.99$1.99
Загальна купюра $ 11,95 $ 71,88 $ 47,76
Цикл виставлення рахунків1-місяць12-місяць24-місяць

Вартість $ 1,99 на місяць за дворічну підписку, ціна на Surfshark є приголомшливою. Серйозно. З огляду на це, ExpressVPN стягує дисконтовану ставку приблизно 8 доларів + на місяць, тоді як нещодавно NordVPN підвищив ціни до $ 3,49 на місяць.

Для сервісу, який пропонує такі стабільні показники та надійні функції, це абсолютно крадіжка, і я б сказав, твердий варіант “купити”.

8. Плавний досвід користувачів

Я хочу вимагати від усіх VPN, які мені подобаються, – це те, що вони працюють без проблем. Це стосується не лише підключення, але я також доглядаю за бездоганною реєстрацією, легким доступом до програм, які мені потрібно завантажити, простотою використання в додатках та швидкою допомогою, якщо необхідно.

З усіх VPN, які я використовував, я вважаю Surfshark одним з перших десятка, який я пробував, де я щось не дивився і сказав; “це дивно”. Для мене це важливий момент, який відрізняє їх від конкуренції.

Ми, як платні клієнти, не повинні намагатися використовувати послугу, яку ми заплатили, і спосіб, яким Surfshark створив свою модель досвіду клієнтів, є гладкою. З моменту натискання кнопки “підписатися” до моменту вимкнення пристрою це просто працює.

9. Чудові додаткові можливості

Сьогодні багато VPN-сервісів мають вбудовані додаткові функції з доданою вартістю, і Surfshark не є винятком. Однак, замість того, щоб намагатися взяти на себе роль головного постачальника рішень щодо безпеки, він зосередився на особливостях, що доповнюють його основне призначення.

 • Білий список
 • Функція Whitelister – це те, що дозволяє вам дозволити деякий трафік обійти службу VPN. Це корисно, оскільки деякі програми чи сайти мають проблеми з VPN – наприклад, Microsoft Office 365 або певні веб-сайти тут і там.

  Surfshark дозволяє вам це працювати двома способами – ви можете дозволити програмі на своєму пристрої повністю обійти службу VPN, або ви можете додати деякі URL-адреси веб-сайтів у Білий список та отримати доступ до них безпосередньо.

 • Режим камуфляжу
 • Це те, що Surfshark називає обфускуванням сервера. Це ще один варіант, який ви можете використовувати, якщо є ще сайти, до яких вам потрібно отримати доступ, але чомусь спеціально заблокували VPN-трафік. Обмеження трафіку застосовується до вашого з’єднання, щоб воно більше нагадувало звичайний інтернет-трафік, а не трафік VPN.

 • Немає граничного режиму
 • Для тих, хто перебуває у дуже обмежених районах, таких як Китай, регулярної роботи VPN може виявитися недостатньо, щоб обійти надзвичайно високі наглядові охоронці, які були створені для блокування послуг. Тут входить режим без кордонів Surfshark. Просто натисніть на перемикач і дозвольте програмі зробити роботу за вас.

 • CleanWeb
 • Як ще одна послуга з додатковою вартістю, Surfshark надає вам опцію CleanWeb, щоб вона блокувала рекламу та трекери, залишаючи вам більш чистим (вибачте за каламбур) веб-серфінг. В цілому, я вважаю, що це трохи змішаний досвід, тому що я швидше дозволяю моєму програмному забезпеченню безпеки в Інтернеті це впоратися.

Що нам не сподобалось у серфінгу

1. Службове обслуговування клієнтів

По-перше, незважаючи на заголовок, Surfshark пропонує швидку підтримку першого ряду через їхній онлайн-чат на веб-сайті. Вони також швидко реагують на електронні листи про допомогу. Однак я виявив, що в деяких випадках їх відповіді здаються трохи сумнівними щодо точності.

Як приклад цього, один із представників служби обслуговування клієнтів сказав мені, що IKEv2 був налаштуванням з’єднання за замовчуванням під час встановлення їх програми для Windows, але це не здавалося правильним. Я не кажу, що їхнє обслуговування клієнтів є поганим, але часом трохи сумнівним (можливо, розумним сумнівом?).

2. Слабка присутність соціальних медіа

На відміну від більшості постачальників послуг VPN, які чудово охоплюють соціальні канали, в акаунті Twitter Surfshark майже не спостерігається активності. Їхня сторінка у Facebook також рідко отримує оновлення, і, здається, обидва канали мають лише кілька прихильників.

Хоча сама по собі не є чорною позначкою стосовно компанії чи послуги, вона все ж викликає подальші сумніви щодо того, якою має бути популярна послуга для споживачів. Безумовно, у них повинно бути більше людей, зацікавлених у їх діяльності – принаймні їх клієнтів.

3. Дозволяє P2P з усіх серверів

Крім потокової передачі Netflix, наступна моя цікава точка – P2P. Я – торрент-свиня, і хоча Surfshark стверджує, що підтримує торрентінг на більшості своїх серверів, я, як правило, виявив, що швидкість торрента дуже погана, коли Surfshark увімкнено.

Мені довелося скористатися їхнім списком додатків, щоб обійти з’єднання Surfshark, щоб знову отримати пристойні швидкості на моєму торент-клієнті.

Висновок: Surfshark великий!

Тепер ви знаєте всі підйоми та падіння, які у мене були з Surfshark, і я повинен зробити висновок, що це дійсно дуже хороша послуга. Зараз я перебуваю на їх дворічному плані, і це був мій VPN вибір за останні кілька місяців (з деякими перервами між тестуванням інших служб).

Основними заходами, які я хотів би ще раз виділити, є дуже послідовні швидкості, які я отримав за допомогою сервісу, їх фантастичне ціноутворення та, нарешті, їх безшовна трансляція Netflix. У деяких з вас можуть бути інші вимоги, але я вірю, що стосується базової продуктивності та конфіденційності, Surfshark вражає позначку досить добре.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me