Tagaplaan

Tagaplaan

https://www.backblaze.com/

tl; dr

Backblaze pakub ökonoomset ja lihtsat lahendust piiramatute andmete pilve varundamiseks. Kuna arvuti kohta on ainult 50 dollarit aastas, arvame, et Backblaze on siiani kõige mõistlikum isiklik varukoopia. .

Backblaze ülevaade – 6 plussi & 5 miinust Backblaze Cloud Backupi kasutamisel

2007. aastal loodud Backblaze’i peetakse veebipõhiste varundusteenuste kuumemateks valikuteks.

Meie, Bitcatcha, oleme pannud tuleristimise kaudu mitmesuguseid varunduspakkujaid ja õppinud, miks kõik Backblaze’i armastavad:

  • Varundamisruum on piiramatu, nii et kõik teie mineviku, oleviku ja tuleviku failid hoitakse ohutult eemal
  • Liides, mis on loodud nii lihtsaks, isegi kõige vähem asjatundlikud inimesed saavad seda hästi kasutada
  • Selle määr on üks turul kõige taskukohasemaid, makstes vähem kui 4 dollarit kuus

Tõsi, see ei ole parim lahendus pilvesalvestuseks (vt selle asemel pCloud).

Sellegipoolest, kuna seni on talletatud 600 Petabytes andmeid ja taastatud üle 30 miljardi faili, on see tõesti parim valik arvutifailide lihtsaks ja mugavaks varundamiseks..

6 asja, mida me armastame Backblaze’i kohta

Backblaze on väärt varupilve salvestamise pakkujat just seetõttu, et see on loodud spetsiaalselt lihtsaks kasutamiseks koos kõigi vajalike põhifunktsioonidega, mis ei nõua kasutajalt palju tööd.

Sellepärast töötab Backblaze teie varundamise vajaduste jaoks hästi:

1. Lihtsaim varukoopia kogemus

Backblaze’i tugevus seisneb selle disaini lihtsuses.

Blackblaze'i paigaldaja

Programmi esmakordsel installimisel otsib see teie kõvakettalt koheselt kõik failid (välja arvatud opsüsteemi failid, rakendused ja ajutised failid, mis nende taastamisel võib tekitada komplikatsioone) ja annab teile ülevaate varundatavatest failidest.

Kui klõpsate nupul „okei“, siis varundatakse see automaatselt teie eest, nii et te ei pea tegelikult midagi tegema, välja arvatud siis, kui sellel toimib võlujõud.

Blackblaze juhtpaneel

Kui ühendate mis tahes USB- või välised kõvakettad, saab see ka esmase varundamise ajal automaatselt ühendada või saate need hiljem ühendada ja seadetest lisada.

Mis kõige parem – Backblaze jälgib teie arvutit ja värskendab varufaile igal ajal, kui muudatusi tehakse, säilitades samal ajal teie arvutis minimaalse kohaloleku, nii et see ei segaks muud, mida teete.

Kui leidub faile, mida te eelistate, et teil ei oleks varundamist, saate täpsustada, millised kaustad välistatakse pilvesalvestusse lisamisega. Vastasel juhul teeb see kõik teie jaoks lihtsalt lihtsamaks.

Lühidalt, kui soovite pigem failide haldamise vaeva nägemata teha, teeb Backblaze selle teie jaoks väga lihtsaks.

2. Tõeliselt piiramatu varukoopia

Olenemata sellest, kas teil on vaid 1 megabaidi või tonni Terrabytes faile, pole Backblaze’il probleemi seda kõike teie jaoks varundada. Arvestades, et enamiku varuteenuste puhul on ruumi piiratud, on see saadava hinna jaoks hindamatu funktsioon (sellest lähemalt hiljem).

Sõltuvalt teie võrgust ja arvutuskiirusest ning failide suurusest võib see võtta paar tundi või isegi paar nädalat. Hea uudis on see, et ükskõik kui kaua see võtab, jätkub Backblaze lihtsalt kulisside taga, tagamaks, et teie failid on täielikult ja täielikult salvestatud.

Esialgse varukoopia tegemisel on nupp järgmine: “Kui kaua võtab minu esimene varundamine aega?” mis annab teile prognoosi. Kuni teie arvuti on sisse lülitatud (või isegi kui lülitate selle välja ja lülitate hiljem sisse), jätkab ta esimese varundusprotsessi lõpetamist, kuni see on valmis.

Teise võimalusena saate asja kiirendada ka siis, kui suurendate käimasolevate varundusniitide arvu või kohandate drosseli sätteid käsitsi.

Blackblaze manuaalklapi sätted

Meie arvamus

Backblaze töötab hästi pilve varundamise teenusena!

3. Äärmiselt range turvalisus failide üle

Backblaze krüpteerib kõik teie failid tavalise AES 128-bitise bittiga, mis on tavaliselt rikkumatu. Arvatakse, et selle murdmiseks kulub superarvutil mitu miljardit aastat.

Lisaks sellele hoitakse kõik võimalikud pealtkuulajad varjuküljes ja failide krüptimine toimub teie arvutis enne SSL-iga edastamist. Andmekeskuses endas salvestatakse teie failide mitu koopiat mitmesse serverisse, nii et kui üks eksemplar peaks olema rikutud, on teile saadaval arvukalt muid varukoopiaid..

Kui vajate veel midagi, pakub Backblaze teile privaatse krüpteerimisvõtme valiku seadetes -> Turvalisus ”töölauaprogrammi vahekaart. See võimaldab teil oma failidele juurdepääsu saamiseks oma parooli seada, millest ainult teie teate (ühe ettevaatusabinõuna: kui see ununeb, võite kaotada juurdepääsu kõigile oma andmetele, nii et Backblaze soovitab teil hoiatada, et peate seda kindlasti meeles pidama)..

Blackblaze privaatse krüptimise seaded

Ja kui olete mures, et teie parooli võidakse häkkida või varastada, saate lubada ka kahefaktorilise autentimise (2FA). See tähendab, et kui teie kontole sisselogimine toimub tuvastamata seadmes, saadab süsteem teile tekstikoodiga või Google Authenticatori abil turvakoodi, et veenduda enne juurdepääsu lubamist, nagu TAC-kood, kui teete online-tehing pangas.

Nii et võite olla kindel, et teie andmed on väga turvalised.

4. Andmete taastamine tarnitud kõvaketta kaudu

Varundamise mõte on failide allalaadimine, kui teie füüsiline kõvaketas läheb rikki. Kõige tavalisem viis Backblaze’i abil taastamiseks on zip-faili kaudu ja teil on võimalik korraga taotleda 500 GB ja korraga viis taotlust. Kuid muidugi võtavad need asjad aega ja sõltuvad teie võrgust.

Teine alternatiivne viis on kasutada mobiilirakendust failide allalaadimiseks ja / või esitamiseks, millele soovite juurde pääseda. Saate jagada ka faile, kuid see on piiratud seadme sisseehitatud jagamisvalikutega.

Kiireim viis taastamiseks on Backblaze kullerteenuse kaudu, mis võib teile saata välise kõvaketta. Peate tasuma sissemakse ette, kuid kõvaketta tagastamise korral saate selle tagasimakse. Väiksemate andmebittide jaoks on saadaval pliiatsi draivid.

5. Lisafunktsioon seadme kaitsmiseks

Backblaze ei aita ainult teie andmeid kaitsta. See aitab kaitsta teie arvutit ka seal, kus teie faile hoitakse.

Kuna teie konto tellimus on seotud ühe arvutiga, on Backblaze’i veebisaidil funktsioon Minu arvuti leidmine, mis võimaldab teil juurdepääsu arvuti füüsilisele asukohale juhul, kui arvuti on valesti paigutatud või isegi varastatud. See funktsioon sisaldab ka üksikasju viimati varundatud failide, praeguse arvutit teenindava Interneti-teenuse pakkuja ja selle IP-aadressi kohta.

Blackblaze Leidke funktsioon Minu arvuti

Kui kardate, et teie varastatud arvuti andmed võivad olla ohustatud, võite kasutada isegi SOS Online’i varundusfunktsiooni, mis hõlmab ka võimalust arvutist kõik andmed eemalt pühkida, et kaitsta oma teavet andmevarguste eest.

6. Kiire veebipõhine klienditugi

USA-s tavalisel tööajal (Vaikse ookeani aja järgi kella 9–17) saate Interneti-vestluse kaudu klienditoega suhelda. Teise võimalusena on olemas ka jälgitav e-posti süsteem, mis saab vastuse tavaliselt mõne tunni jooksul koos võimalusega jälgida teie pileti olekut.

Mis meile Backblaze’i puhul ei meeldi

  • Backblaze lihtsad funktsioonid piiravad seda kui lihtsat arvuti varundusteenust.
  • Tellimus on piiratud ainult ühe arvutiga ühe konto kohta.
  • Kui kasutate privaatset parooli ja unustasite selle, siis on teie tellimuse andmed püsivalt lukustatud ilma nende leidmise võimaluseta.
  • Teie faili eelmised versioonid kestavad enne kustutamist kuni 30 päeva.
  • Mobiilirakendusi ei saa teie kontoga failide sünkroonimiseks kasutada.

Kui palju maksab Backblaze’i kasutamine?

Nii lihtne kui toode, on Backblaze hinnastruktuur väga sirgjooneline.

Blackblaze'i hinnastruktuur

Pikaajaliste liitumiste korral saate igakuiste kuludena kokku ainult 3,96 dollarit, mis on seal kõige taskukohasem. Vaata hinnastruktuuri siit.

Kas soovitame Backblaze’i??

Inimesele, kes soovib oma andmete varundamiseks kõige soodsamalt ökonoomset ja lihtsat lahendust!

Kasutajalt minimaalse sisendi nõudmine, parima hinnaga turvalisus taskukohase hinnaga ja võimalus paluda välist kõvaketast kõigi andmete taastamiseks, kui teie arvuti on rikutud või varastatud, on see suurepärane varuteenus.

Kuna üks konto on piiratud ühe arvutiga, peate siiski kaaluma kõigi arvutiüksuste jaoks mitut kontot, eriti kui teil on hallatav pere või ettevõte.

Niisiis, jah, Backblaze on teie arvuti jaoks pilve varundamiseks väga soovitatav.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me