Näib, nagu iga päev ilmub veebis uus e-poe pood (või 20), mis loob olemasolevate kaupluste jaoks veelgi suurema konkurentsi. Kuid hoolimata konkurentide üha suurenevast arvust, peaks tõsiasi, et e-kaubanduse jaemüük peaks 2018. aastaks jõudma 414 miljoni dollarini, tähendama, et jagamiseks on palju turuosa.

Siiski on e-kaubanduse ettevõtete omanike jaoks ülekaalukas väljakutse oma toodete turustamine. Otsimootorite optimeerimine on muutumas kurnavaks ja klõpsamise eest tasuliste reklaamide ostmine võib rikkuda isegi suurima eelarve. Ettevõtjad tegelevad kõigepealt bootstrappingu ja meisterdamisega, nii et tahtsin teada, millised turundusideed olid väljas, mis ei maksnud kätt ja jalga.

Küsisin 10 e-kaubanduse ettevõtjalt, milliseid ainulaadseid ideid pidid nad oma ettevõtet odavalt turustama, ja sain mõned suurepärased strateegiad, mida saate ka kasutada.

1. Jagage Redditi viirussisu

kalapaagi pank

Sam Williamson FishTankBankist pidas väljakutseks ehitada vaatajaskond sotsiaalmeedias ilma reklaamikampaaniasse investeerimata. Ettevõtte raha kulutamise asemel otsustasid ta koos meeskonnaga luua huvitava viirusliku sisu ja jagada seda sotsiaalse järjehoidjate saidil Reddit.

Sam Williamson FishTankBankist

Enamik meie meeskonna liikmetest olid Redditiga tuttavad juba enne meie alustamist ja meil kõigil oli umbkaudne ettekujutus sisutüübist, mis saidil tavaliselt edukas oli. Otsustasime keskenduda „TIL” alamreklaamile (/ r / tänaõpp), mis tähistab kummalisi ja huvitavaid fakte. Luues regulaarseid postitusi kaladega seotud faktide kohta, ei õnnestunud meil lihtsalt oma saidile tuhandeid külastajaid meelitada, vaid suutsime ka oma e-posti nimekirja märkimisväärselt üles ehitada.

Näide Williamsoni õnnestumisest: pärast ühe artikli postitamist kalapaakide pidamise kohta sai artikkel 170 üleshäält ja rohkem kui 1000 lehekülje külastust.

Reddit võib teie ettevõttele hästi sobida või mitte, kuid on ka teisi sotsiaalse järjehoidja saite, kus saate oma ajaveebi sisu jagada, näiteks Stumbleupon ja BizSugar.

2. Kasutage oma veebisaidil tugevat üleskutset tegevusele

blu

Ärge andke oma saidi külastajatele rohkem krediiti, kui nad väärivad. Nad vajavad, et ütleksite neile täpselt, mida soovite. Siit tuleb kasuks hea üleskutse tegevusele: hästi kirjutatud korral võib e-kaubanduse konversioon kvartalil tõusta 22%!

Blu Skin Care’i omanik Zondra Wilson testis seda strateegiat suure eduni. Ta kasutas tegevusele kutsuvaid nuppe, et suunata külastajaid ostma.

Zondra Wilson, Blu nahahooldus

Veendusin, et nupud on suured ja värvilised, sest see tõmbab pilku ja paneb tarbijat neid puudutama.

Samuti katsetas ta emadepäeva müüki oma saidi ülaosas oleva ribaga (koos selle üleskutsega). Pannes müügi lõppkuupäeva ribareklaamile, tekitas ta kiireloomulisuse, mis muutis inimesed meeletuks pakkumisi ära kasutada.

Vaadake oma veebisaiti. Kas ütlete inimestele, mida teha? Kas suunata neid e-kirjadele registreerumiseks või ostu sooritamiseks? Kui ei, siis testige üleskutset ja mõõtke tulemused mõne nädala pärast.

3. Kingi ootamatu kingitus

IMG_1264 (1)

Inimesed armastavad kingituste saamist, kas pole? GreenPali (mida peetakse muruhoolduse Uberiks) kaasasutaja Gene Caballero nägi vaeva, et leida viis, kuidas panna kliente teistele rääkima, kui suurepärased olid muruniitmise teenused. Ta teadis, et inimesed ei kipu naabrimehega kohvi üle arutama.

Siis tabas teda idee:

Gene Caballero GreenPalist

Me juba teadsime, kas [meie klientidel] on lemmikloomi või mitte, nii et miks mitte kasutada seda teavet, et panna nad meist rääkima? Pärast 100-dollarise väärtusega koerte kontide ja kassipoe ostmist hakkasime neid oma klientidele välja saatma, tänades neid nende äri eest ja loomulikult meile oma linki Yelp. Pärast mõnda reisi postkontorisse nägime meilisõnumite ja Yelpi arvustuste kiiret tõusu. Inimesed tänasid meid selle eest, et me läbisime veel ühe miili ja ütlesime, kuidas nad ei jõua ära oodata oma sõpradele meie teenusest rääkimist. Missioon täidetud! Ja nad ei mõtle enam muruhooldusteenusele, mõtlemata meile kõigepealt.

See on fantastiline näide, kuidas võimas suusõnaliselt turundamine võib tulla minimaalsete kuludega.

4. Andke sotsiaalsetele jagajatele kupong

ce kupong

Sotsiaalmeedias oma publikuga ühenduse loomine pole alati nii lihtne, kui võiksite loota. Inimesi pommitatakse brändide sõnumitega Facebookis, Twitteris ja Instagramis, nii et peate midagi ette võtma, et nad tõesti tahaksid teid jälgida ja teie sisu jagada.

SmartSitesi turundusdirektor Oleg Korneitchouk ütleb, et kupongi andmine klientidele, kes jagavad brändi sotsiaalmeediasisu, on tema klientide heaks töötanud.

Oleg Korneitchouk SmartSitesist

See teeb kliendi õnnelikuks, pakkudes talle allahindlust ja kasvatades teie brändi [teie] sotsiaalse võrgustiku kaudu (mis sisaldab tõenäoliselt ka muid väljavaateid). See on win-win stsenaarium, mis võib õige sõnumiga lumepalli lüüa.

Pärast ühe oma kliendi, veebimüntide müüja, Facebookis sotsiaalse kupongi juurutamist kasvas bränd märkimisväärselt brändi saidi (Facebookist) külastuste arvu ning kasvas ka sotsiaalkupongi kasutavate tehingute arv.

… Saime päevas sotsiaalsest külastusest 50–100 külastust (kasv 10–20) ja tehingute üldarv (ja genereeritud kupongi kasutavate inimeste arv) suurenes. Münte kogunud inimestel kippus olema sõpru, kes tegid sama ja see osutus väga tõhusaks kampaaniaks!

5. Tõmmake People’s Heartstrings

skannida fotosid

Mis on teie brändi lugu? Kuidas oma klientide elu paremaks muuta? Mõnikord võib see emotsionaalne seos aidata teil meelitada rohkem kliente, nagu see tehti ScanMyPhotos.com jaoks.

Mitch Goldstone, president & Foto skaneerimisega tegeleva ettevõtte tegevjuht ütles, et see, et professionaalsete copywriteerijate meeskond küsitleb kliente, et jagada oma emotsionaalseid kogemusi perekonna aastakümnete vanuste fotode digitaliseerimisel, on osutunud väga tõhusaks turundusstrateegiaks.

Mitch Goldstone rakendusest ScanMyPhotos

Kõik profileeritud inimesed jagavad oma lugusid orgaaniliselt; nad näevad põnevusega oma profiili printimisel ja jagavad seda laialdaselt enamikul sotsiaalmeedia platvormidel. [Pole] paremat tunnistust kui see, kui sõber jagab vaimustavat kogemust.

Mõelge, kas emotsionaalne veetlus tooks potentsiaalsetele klientidele kaasa huvitava loo.

6. Hankige oma turundusega gerilja

Nii palju turundusstrateegiaid on „olemas, tehtud”, nii et Marcus Miller, kes juhib Ühendkuningriigis digiturunduse ettevõtet nimega Bowler Hat, ütleb, et peate kasutama Guerrilla taktikat, et inimeste tähelepanu tõmmata ja neid kaasata.

Jay Conrad Levinsoni raamatust „Guerrilla Marketing“ inspireeritud Miller püüab leida uuenduslikke viise inimeste tähelepanu köitmiseks. Üks näide? Moemberi meeste heategevuse propageerimine, mis julgustab mehi raha kogumiseks novembri kuus vuntse kasvatama.

Marcus Miller pallimütsist

Meeste heategevusorganisatsioonid ei saa alati tuge, mida suured nime kandvad heategevusorganisatsioonid saavad kokku koguda, nii et kõik, mis võib tõsta teadlikkust ja ilma suurte turunduskulutusteta, on täiuslik. Movemberi jaoks maalis kohalik ettevõte nimega Graffiti for rent maaliga tegelase Birminghami Custardi tehase 30-jalasel tornil. Nii heategevusorganisatsioon kui ka renditav Graffiti saavad kasu hämmastavast ekspositsioonist ja tasuta ajakirjandusest hea põhjuse tagaküljel. See on täiuslik sissiseturundus – teie silmis on odav, maksimaalne nähtavus.

Ta ütles, et paigaldamine võttis kuus päeva ja üle 100 purgi pihustusvärvi ja tekitas kokkupuute, sadu ajakirjanduses mainitud märkusi ja olulisel põhjusel palju raha.

7. Aidake reporterit välja

Jäädvusta

Ajakirjanikud käivad seal väljas ja otsivad oma artiklitele allikaid. Olete oma tegevuse ekspert ja tõenäoliselt on keegi, kes vajab teiega sama valdkonna eksperdi pakkumist. Nii on WaterSlyde’i tegevjuht ja leiutaja Maureen Pollack oma brändile tähelepanu pälvinud.

WaterSlyde

Meie parim ja ökonoomsem turundusviis on olnud tasuta suhtekorraldus. Meil on lõbus lugu ja kui inimesed seda kuulevad, näeme oma veebivaadetes teravat kohta, mis tähendab suuremat müüki.

Üks näide ajakirjandusest, mis on tema ettevõttes tähelepanu keskpunkti võtnud, on juudi lastekasvatuse veebisaidil Kveller avaldatud artikkel. See artikkel suurendas WaterSlyde’i veebisaidi liiklust 2–5 000 külastajaga päevas 2 nädala jooksul ning suurendas 500 müüdud ühikut.

Pollack kasutab veebisaiti Aita reporterit ajakirjanike päringute skannimiseks ja neile küsimustele vastamiseks (näiteks minu jaoks selle artikli puhul), mis sobivad tema jaoks.

8. Võtke ühendust YouTube’i mõjutajatega

Youtube

Teie vaatajaskonnaga mõjutajate leidmine on alati hea mõte ja YouTube võib olla suurepärane kanal, kus saate mitte ainult nendega kontakti luua, vaid ka panna neid oma tooteid müüma.

Source Approachi asutaja ja tegevjuht Tanner Rankin ütleb, et sidusettevõteteks muutumiseks avatud mõjutajatega suhtlemine on suurepärane viis oma toodetega laiema vaatajaskonnani jõudmiseks.

Allika lähenemise Tanner Rankin

Leiame, et teie sihtklientide vaatajaskonnaga YouTube’i YouTube’i kasutajad pakuvad teile vaatajaskonna jaoks tasuta toodet ja kupongikoodi. Koos tõhusa sihtlehega on seda raske ületada!

Ta ütleb, et kui tarbite oma nišis aktiivselt sisu, saate tõenäoliselt tuvastada mitu tuntud YouTube’i kasutajat, kes võiksid teile sobida. Kui ei, siis sellised teenused nagu Tomoson ja Famebit aitavad teil leida YouTube’i mõjutajaid ja sortida neid vaatajaskonna suuruse, demograafiliste andmete jms järgi..

Otsige mõjutajaid, kellel on teie sihtrühma klientide jaoks suur hulk vaatajaskondi, kes on oma videotega (nt aktsiad ja kommentaarid) tugevalt haaratud. Samuti soovite mõjutajaid, kellel on kindel sotsiaalmeedia.

9. Küsige (lihtsat) tagasisidet

2c972b_245bdff06293496cb1abadd7d0024897

Pole midagi paremat, kui saada mõni varasem klient sinult ikka ja jälle ostma. Seal on abiks Fetch. 1-kraanilise tagasisiderakenduse asutaja Russell Silver ütleb, et tema tööriist mitte ainult ei saa väärtuslikku tagasisidet kliendi kogemuste kohta, vaid pakub ka spetsiaalset reklaamikampaaniat, millel on tõenäolisem korduva ettevõtte loomine.

Russell Silver of Fetch

Meie turundus toimub pärast ostu ja see toimub kahes etapis. Esiteks saadetakse igale kliendile e-kiri ühe puudutusega tagasisideküsitluse kohta. See aitab kaubamärki turustada, näidates, et nad hoolivad oma klientidest ja soovivad siiralt tagasisidet, et õppida ja kasvada. Teiseks suunatakse iga ülevaataja kohandatud tänulehele reklaamiga. See aitab kaubamärgi mainet edasi turustada (sõnum on nende enda hääl) ja edendada veebimüüki, pakkudes stiimulit naasmiseks.

Rakenduse Fetch kasutajad on e-kirjadele reageerinud kuni 30% ja korduvate ostumäärade kasv 10%..

10. Looge kingitus

Kinkekonkurss

Inimesed on motiveeritud teie brändiga suhtlema, kui on võimalus võita auhindu veebis. Jason Angelini American Bench Craftis ütleb, et toodete jagamine sotsiaalmeedias on tema kaubamärgi jaoks olnud edukas.

Jason Angelini Ameerika Bench Craft

Esimene kingitus, mille me jooksime, oli meie enda sotsiaalmeedia kanalite kaudu, kui alles alustasime. Meil õnnestus saada 50+ sotsiaalmeedia jälgijaid ja veebisaidi tellijaid ning esimesel võistluspäeval külastasime üle 200 veebisaidi.

Samuti korraldasime eile õhtul kingituse palju suurema Instagrami konto kaudu. Pakkusime ettevõttele 5 oma rahakotti, et annaksime nende jälgijatele vastutasuks selle eest, et nende järgijad meie lehte meeldivad ja jälgivad. See kampaania tõi meile esimese paari tunni jooksul üle 200 jälgija ja me saame nende jälgijaid endiselt. Samuti oli meil üle selle 400 kampaaniast tulnud üle 400 veebisaidi külastuse.

Angelini soovitab kohandatud kingituse loomiseks kinkeriista Gleam.io. Konkursil osalemiseks võite nõuda, et inimesed külastaksid teie veebisaiti, telliksid teie uudiskirja või jälgiksid teid sotsiaalmeedias..

Need on vaid 10 odavat ideed oma e-poe kaubamärgi turustamiseks. Neid on lugematu arv teisi ja mitte kõik neist ei järgi turunduseeskirjade raamatut. Leidke võimalusi oma kliendibaasiga veebis loominguliseks ühendamiseks ja näete liikluse ja müügi suurenemist. Milliseid odavaid strateegiaid olete oma ettevõtte turustamiseks kasutanud??

Järgmisena lugege 13 veebisaidi eesmärki, mida enne 2016. aasta lõppu seada (ja hävitada)

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me