Liiklus on tihe. Väga raske.

Vaatamata kogu teie raskele tööle on halb näha teie analüütikas ühtlast joont.

On olemas lahendus: sisu. Põneva, informatiivse ja köitva sisu avaldamine meelitab teie saidile tuhandeid külastajaid. See töötab poodide omanike, ajaveebide pidajate ja paljude muude ettevõtete jaoks, mida võite ette kujutada.

Teie lugejad jagavad suurepärast sisu ja aitavad teil jõuda Interneti kaugeimatesse nurkadesse. Iga uue ajaveebi, video või infograafikaga jäädvustate uued müügivihjed ja saadate need tagasi oma veebisaidile.

Tõhusa strateegia jaoks on kolm kuldreeglit ja me jagame selle täna tükkideks:

  1. Tulemas on suurepärased ideed
  2. Kinni pidamine tavalise sisukava järgi
  3. Selle optimeerimine tonnide liikluse jaoks

1. OSA: sisuideede väljatöötamine

Seal on palju sisu, nii et eristumiseks on vaja midagi erilist. Peate välja tulema ainulaadse ja võimsa sisuga. Kuid kuidas te ikkagi jõuate kindlate ideedeni?

1. Kasutage Buzzsumo, et näha, mis sisu seda veebis tapab

Oletame, et alustate täiesti tühja kiltkivist. Teil on täiesti uus veebisait, kuid te ei tea, millist sisu luua. Sisestage Buzzsumo.

Buzzsumo näitab teile mis tahes kategooria kõige populaarsemat sisu. (Sel juhul “burgerid New Yorgis”. Võite otsida midagi “sotsiaalmeedia turundamisest” kinnisvarani.) Nagu näete, on parim sisu lihtne ja otsene: New Yorgi parimate burgerite loetelu. York.

buzzsumo

Kui teie saidil on olemasolevat sisu, saate Buzzsumo abil otsida oma veebisaidilt. See avab teie kõige populaarsemad sisutükid sotsiaalmeedias.

Siin toodud nõuanded on lihtsad. Mõelge välja, mis töötab, ja looge see ise uuesti. Tehke rohkem seda, mis töötab.

2. Kasutage Google Analyticsit, et näha, mis seni töötab

google analytics

Mis saab siis, kui olete loonud sisu väikese tootlusega kuud? Midagi ei tööta, kuid peate probleemi esile tooma.

Siit on Google Analytics väga kasulik. Sukelduge oma Analyticsi kontole ja jätkake käitumist > saidi sisu ”.

google analytics

Siin saate tutvuda iga teie postitatud ajaveebi või sisuga. See näitab teile, kes said kõige rohkem liiklust, kõige pikemat aega kohapeal ja madalaimat põrkemäära.

Otsige mustreid oma populaarseimas sisus. Mis oli sisu teema? Milline oli formaat? Mis see on ajaveeb, infograafik või video? Kas sellel oli tugev tiitel?

Mõelge välja, miks see sisu töötas, ja tehke sellest palju muud! Kraavige ka kõik formaadid ja teemad, mis liiklust ei tõmba. See on teie aja raiskamine.

3. Märkige olulised tööstuse sündmused

Lihtsaim viis õigeaegse ja asjakohase sisu leidmiseks on ümbritsevat maailma vaadates.

Minu jaoks on stardikalendri üks olulisemaid sündmusi TechCrunchi konverents. Niisiis, lõin selle kohta õigeaegse sisu. Sama saate teha igas valdkonnas.

Oletame, et juhite spordifirmat. Teate, et augustis on tulemas olümpiamängud, mis annavad teile palju teemasid, millest kirjutada.

Märkige see kuupäev oma kalendrisse ja kõik muud olulised sündmused. Seadke endale meeldetuletus nädal enne iga sündmust ja looge selle kohta sisu. See tähendab, et teil on alati suursündmuseks valmis mõni asjakohane ja uudisväärt sisu.

Lihtne. Lihtne. See peaks teie sisukalendrit kohe täitma hakkama

4. Loe ajaveebid

Stephen King ütles kuulsalt:

Stephen King

Kui teil pole aega lugeda, pole teil aega kirjutada.

Lugemine mitte ainult teravdab teie kirjutamisoskust, vaid annab ka ideid ja inspiratsiooni. Veedan iga päev vähemalt tunni artiklite ja ajaveebide lugemisel. Ühel sessioonil panen kirja umbes kümme erinevat ideed uue sisu loomiseks.

Võib-olla jättis ajaveeb mõned küsimused vastamata. Võib-olla on sul oma arvamus. Otsige olemasolevale sisule uut nurka.

5. Quora küsimused

Inimeste küsimustele vastamiseks on olemas ajaveebid ja videod.

Inimesed soovivad õppida uut teemat või näha midagi selgemalt. Inimesed tarbivad sisu, kuna neil on probleem, mis vajab lahendamist. Teie ülesanne on lahendada nende probleemid. Vastake nende küsimustele.

Quora on selleks kasutamata ressurss. Kasutajad postitavad iga päev ehtsaid küsimusi. Ja kui üks inimene küsib, võite garanteerida, et sama asja küsib veel tuhandeid inimesi.

Siin on kaks esimest küsimust, mis minu voos ilmnevad, kui Quorasse sisse login:

kvoor

Otsekohe, see on kaks fantastilist ideed blogipostituse jaoks. Tegelikult on nende kahe küsimuse põhjal genereeritavate sisuideede hulk tohutu.

Hankige Quoras oma konto, sisestage oma lemmikteemad ja voila – kohene inspiratsioon.

6. Küsige oma klientidelt / lugejatelt

Kui soovite suunata tõsist liiklust, peate looma sisu, mida teie sihtrühm otsib. Nii et arvake ära, kes on parimad inimesed, kellelt küsida … See on õige, teie olemasolevad kliendid!

Kasutage oma sotsiaalmeedia kanaleid ja küsige oma olemasolevatelt lugejatelt, millist sisu nad sooviksid näha. Püüdke olla konkreetne ja andke neile võimalus. Näiteks küsige, kas nad eelistaksid, et teie järgmine ajaveeb keskenduks sotsiaalmeediale või meiliturundusele. Pange hääled üles ja saate oma vastuse.

7. Jagage oma kogemusi

Mõned kõige tõhusamad sisutükid põhinevad isiklikel kogemustel. Mõelge millelegi, mis on teile viimase paari kuu jooksul väljakutse pakkunud, ja jagage oma kogemusi. Teie lugejad armastavad lugeda tegelikust elust, olgu see hea või halb.

Minu esimene näide on tohutult positiivne kogemus, mis (arusaadavalt) tekitas palju lugejaid:

ari messe

Olgem ausad, enamikul meist pole neli mitme miljoni dollarist ettevõtet. Kuid milliseid õnnestumisi saate oma lugejatele edastada? Mida olete hiljuti õppinud, mis aitaks teisi?

See töötab võrdselt hästi ka siis, kui olete oma asjade osas ausad. Ali Messe on fantastiline selles osas:

ari messe

Proovige vähemalt kord kuus kirjutada ausat ja isiklikku artiklit. See juhib koheselt liiklust, kuna see on relatable, ainulaadne ja annab teie ettevõttele isikupära.

8. Vaadake oma kommentaare

See on lihtne. Sukelduge ajaveebide või videote all olevasse kommentaaride jaotisesse ja otsige inspireerivaid kommentaare. Otsige neid, kes tahavad täiendavat selgitust.

Kasutage seda oma järgmise sisutoa alusena. See näitab teie lugejatele, et suhtlete nendega aktiivselt ja olete huvitatud nende kaastööst.

See vastab ka küsimusele, mida tõenäoliselt küsivad ka sajad teised.

2. OSA: Sisukalendri täitmine

Nüüdseks peaksite olema täis fantastilisi sisuideesid. Nüüd on aeg muuta need reaalseteks sisutükkideks ja planeerida need kalendrisse. Sisukalendri seadistamiseks saate kasutada alandlikku Apple iCali. Mulle meeldib kasutada ka Sprout Social’i, et aidata oma sotsiaalmeediat ja sisu ajakava integreerida.

ida sotsiaalne

9. Kohustuge järgima iganädalasi tähtaegu

Kui te ei anna endale tähtaegu, leiate kiiresti, et teie tööd ei saa tehtud.

Pidage kinni realistlikust avaldamiskavast. Järgmisena räägin ma teile läbi mõne realistliku tähtaja, millesse pühenduda.

Pange aktiivselt sisu loomine ja avaldamine oma nädalakavasse. Muutke see prioriteediks.

10. Postitage 2 blogi postitust nädalas

2 blogipostitust on lihtne, teostatav sihtmärk igale väikeettevõttele. Blogi koostamine ei pea võtma kauem kui paar tundi. Ja see annab teile kaks suurt võimalust suunata oma saidile iga nädal liiklust.

Vahelduvatel päevadel saate anda sisule uue tõuke sotsiaalmeedias kõigile, kes sellest ilma jäid.

11. Postitage 1 pilvelõhkuja sisu kuus

Pilvelõhkuja sisu on suur, mahlane, julgustav sisutükk, mis tekitab palju huvi. See on palju tõhusam kui väikesed ajaveebi postitused, kuid see on ka palju suurem pingutus.

Põhimõtteliselt tahate luua millestki lõpliku allika. See võiks olla näiteks täielik 2016. aasta sotsiaalmeedia tööriistade juhend.

See võib olla kõigi aegade parim lumelauatrikk. Ükskõik, mille valite, tehke see suureks, põnevaks ja jagatavaks.

Pilvelõhkujate ilu seisneb selles, et vahetu jagamise kaudu saate tohutut liikluse sissevoolu. Samuti saate kena pika saba külastajaid, kes leiavad sisu läbi otsingumootorite.

Lisateave: Tohutu ja ühtlase liikluse võti: pilvelõhkujate tehnika

12. Üks video kuus

Kas teadsite, et videosisu on kõige enam jagatav sisu vorm? No on küll. See ei ole nii lihtne kui ajaveebi postitamine, kuid pikaajaliselt võib see olla palju tõhusam.

See võib olla nii lihtne kui kaamerasse rääkimine ja põhifaktide või statistika kirjeldamine. Kuni pakute väärtuslikku teavet, proovige seda paljudes erinevates kandjates.

See töötas üsna hästi Marija Hamedi jaoks, kes sai sellest lihtsast, kuid informatiivsest videost 100 000 vaatamist.

13. Üks e-raamat või suurprojekt aastas

Tavalise sisu kõrval peaksite kavandama ühe suure projekti ühe aasta kohta. See projekt võiks olla e-raamat või valge paber. Need on autoriteetsed juhendid, mis käsitlevad konkreetset teemat väga põhjalikult.

Nad positsioneerivad teid oma teema eksperdina ja annavad lugejatele tohutu ülevaate teie oskustest. See sobib suurepäraselt usalduse loomiseks.

Mitte ainult, kuid nad on tõestatud liikluse juht. Inimesed jahivad e-raamatuid ja laiendatud sisu alati. Veelgi parem, kui nad saavad selle saamiseks e-posti aadressi. Kasutades e-raamatut juhtimagnetina, kogute tuhandeid e-posti aadresse.

Ja – arvasite ära – e-posti infolehed suurendavad tõsist liiklust.

14. Las teised teevad teie nimel rasket tööd

Sisu loomine võib olla kurnav. Niisiis, siin on üks trikk: kasutage kasutaja loodud sisu.

Tehke seda, mida Starbucks tegi, ja paluge kasutajatel kasutajatel oma tootest pilte saata. Starbucks korraldas võistluse, kus kliendid said jagada pilte oma tassitähtedest.

starbucks

Tulemus? Nädalaid väärt vinge tasuta sisu, mida veebis postitada. Olge loominguline, saate teha midagi sarnast peaaegu kõigega.

Siin on veelgi lihtsam näpunäide: julgustage kasutajaid kommenteerima kõike, mida müüte. See on lihtne viis regulaarselt saidil uut sisu üles tuua (sobib suurepäraselt SEO jaoks).

15. Pange kõik ümber. Kogu aeg.

Kui olete uue ajaveebi avaldanud, küsige endalt ühte lihtsat küsimust: Mida ma saan veel sellega teha?

Kas saaksite selle teabe muuta podcastiks? Kas saaksite võtta põhifaktid ja luua võimsa infograafika? Kas saaksite selle muuta YouTube’i videoks või animatsiooniks?

Saate sama sisu uuesti kasutada nii mitmel erineval viisil. Teie publikule meeldib sisu seedida erineval viisil, nii et andke see neile! See säästab palju uurimisaega ja saate genereerida kolm korda rohkem liiklust.

Jaotage ümberloetud sisu järgmise paari kuu jooksul ja teie kalender hakkab kenasti täituma!

3. OSA: selle optimeerimine liikluse jaoks

Siiani olen teile näidanud, kuidas luua suurepärast sisu ja alustada kindlat ajakava. Kuid meil jääb puudu viimane osa: veenduge, et see suurendaks liiklust.

Lõppude lõpuks, kui postitate ajaveebi ja keegi seda ei loe, kas see siis tõesti olemas on?

16. SEO märksõnad

Üks põhjus, miks sisu on nii hea sisu juhtimiseks, on otsingumootori eelised. Esiteks meeldib Google’ile näha palju regulaarseid värskendusi ja sisu.

Teiseks aitab sisu Google’il paremini aru saada, kes te olete ja mida teete. Kasutades oma sisus väga sihitud märksõnu, saate Google’i kaudu juhtida palju liiklust.

Valige märksõnad, mida soovite järjestada, ja tehke neile tohutu osa teie sisust. Läheme tagasi meie burgeri näite juurde. Võite olla kindel, et teie sisu sisaldab palju viiteid burgeritele ja New Yorgile.

See on nii lihtne, kuid töötab.

Lisateave: Loovad viisid kõrge asetuse leidmiseks ja märksõnade teisendamiseks

17. Tapja pealkirjad

Kui soovite tõesti liiklust juhtida, peate silma paistma kogu muu sisu vahel. Teie pealkirjad ja pealkirjad peavad läbi murdma ja veenma inimesi neil klõpsama.

Veeta vähemalt 20% oma ajast täiusliku pealkirja meisterdamisel. Muutke see intrigeerivaks, kiuslikuks ja näost näkku. Kui te ei saa seda osa õigesti, siis olete raisanud oma aega põhiartiklile!

Pro näpunäide: kirjutasin käepärase juhendi tapjapealkirjade loomiseks. Kasutage seda hästi!

18. Kaasa võtke alati kassipojad

Kassipojad sõidavad palju liiklust.

kassipoeg

Sisustrateegia on endiselt parim (ja odavaim) viis oma veebisaidile liikluse suurendamiseks. Kuid see pole lihtne.

Liikluse omandamine võtab aega, kannatlikkust ja ajakava. See on pikaajalise väärtusliku liikluse võti.

Seetõttu on kalender sisutootja parim sõber! Kas teil on selle teema kohta küsimusi või mõtteid? Andke mulle allpool olevas kommentaaride osas teada.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me