Te ei paluks, et keegi sinuga abielluks esimesel kohtingul, eks?

Mis tahes standardite järgi on see jõudmas pisut tugevalt!

Peate jätma hea esmamulje ja looma aja jooksul suhte. Siis saate suure küsimuse poputada.

Interneti-turundus on omamoodi sarnane.

Te ei saa kedagi sundida teid otse tooteid ostma. Ja kui proovite liiga kõvasti, võite neid isegi eemale juhtida.

Siit tuleb sisse e-posti tervitussari.

Tervitusmeil

On tõestatud, et see on meiliturunduse trikk, mis suurendab pikaajalist seotust 33% ja teenib 3 korda rohkem tulu.

Selles e-turunduse esimeses ja teises osas näitasin teile, kuidas oma abonentide arvu suurendada. Selles osas selgitan, kuidas oma abonente maksimaalselt ära kasutada, neid turgutada ja muuta need tasulisteks klientideks.

Esiteks vastakem ilmselgele küsimusele.

Saate järele meie lõplikust e-posti turunduse juhendist

 • 1. osa: 11 kõige paremini konverteerivat registreerumisvormi
 • 2. osa: sisu uuendamine – kiireim viis rohkemate tellijate juurde
 • 3. osa: Suurendada seotust & tulu e-posti tervitussarjaga
 • 4. osa: 19 lihtsat nippi 40% e-posti avatud määra saamiseks
 • 5. osa: täiuslik õppeaine: 18 nippi selle naelutamiseks
 • 6. osa: kas teie e-posti turundus töötab? 14 olulist mõõdikut

Mis on e-posti tervitussari?

Kui tellite veebisaidi e-posti uudiskirja, saate tavaliselt meilisõnumi kinnituse. Mõned saidid lähevad sammu edasi ja saadavad teile tervitusmeili. Võite hankida isegi tasuta e-raamatu või midagi sarnast.

neitsi-ameerika-tere tulemast-email

Kuid sellega see ka lõpeb. Pärast seda on tegemist lihtsalt vanade infolehtede ja tutvustustega.

E-posti tervitussari ulatub esimese suhtluseni viie kuni kuue e-kirjaga. Võib-olla rohkem. Mõne nädala jooksul saadetud e-posti seeria edastab teie teavet aeglaselt teie uuele abonendile.

(Pildi allikas)

See annab teile suhte loomiseks pikema perioodi ja loob suurema tõenäosuse muuta need maksvateks klientideks.

Miks see nii tõhus on??

See esimene tervitusmeil on ülivõimas. Statistika näitab, et teie esimene e-post võib teenida 320% rohkem tulu kui ükski teine.

Miks siis mitte seda välja venitada?

Teie uusimad tellijad on kõige aktiivsemad, sisse lülitatud ja kõige huvitavamad. Nad avavad tõenäolisemalt teie e-kirju ja ostavad tõenäolisemalt teie käest.

Kuid pärast seda esimest e-kirja kipub avatud kurss vähenema. Tellijad unustavad teid, nad on liikunud muude asjade juurde. Seevastu tervitusseeria hoiab müügivihjeid ka siis, kui need on veel kuumad.

Sel viisil abonentide “turgutamine” arendab 50% rohkem kliente, kes on “valmis ostma”. Ka turustatud kliendid teevad suuremaid oste.

Siin on veel mõned põhjused, miks tervitusseeria töötab:

 1. KordamineLõpetatakse vana kooli turundusteooriat, mille kohaselt peavad kliendid teie kaubamärki ja sõnumit nägema seitse korda, enne kui nad teid usaldavad või neilt ostavad. Tervitussari saab teie nime ja kaubamärgi korduvalt nende ette. See on eriti oluline, kui olete uus ettevõte.
 2. Võimalus rääkida teie luguMõistlik põhjus, miks me teatud brändide poole pöördume (ja lõppkokkuvõttes neilt ostame), on see, et oleme seotud nende loo ja nende eetosega. Tervitusmeil annab teile võimaluse tellijatele teie kohta rohkem rääkida.

  nastygalscase

 3. Usalduse suurendamineKliendid on uute veebisaitide või teenuste suhtes loomulikult ettevaatlikud. E-kirjade seeria suurendab usaldust, nii et kui küsite müüki, siis klikivad nad suurema tõenäosusega läbi.
 4. Rohkem müügivõimalusi Ühe tervitatava e-kirjaga on surve midagi kiiresti müüa, mis võib mõnda klienti ärritada. Kuue või seitsme e-kirjaga saate oma tooteid aeglaselt tutvustada, alustades väikestest madala riskiga toodetest ja töötades kuni suurte relvadeni.
 5. See ei häiri uusi tellijaid. Turundajad kipuvad oma tervitusmeilisse võimalikult palju teavet sisestama, kuid see pole alati tõhus. Kui tellijatel on silmitsi liiga paljude võimaluste või tegevusele kutsumisega, võivad nad end jahmunud olla. Tervitussari eemaldab selle probleemi, võimaldades teil keskenduda ainult ühele asjale korraga. Palju tõhusam.
 6. Plii kasvatamineTervisesari annab teile võimaluse aja jooksul uut abonenti turgutada. Pikemas perspektiivis on see palju tugevam turundusvõte.
 7. Harjumuse loomineKuna näete allpool toodud näidetes, tingib tervitussari uusi tellijaid, et nad teie e-kirju aktiivselt otsiksid. Uuenduste tähelepanuta jätmise asemel satuvad uued tellijad neid harjumuspäraselt ootama. See on retsept kõrge avatud intressimääraga tulevikus.

Tervitussari tegevuses

Esimene veebisait, mille leidsin e-posti tervitussarja abil, oli Pinterest (olen kindel, et teised tegid seda kõigepealt, kuid Pinterest kallutas mind). Vaatame siis üksikasjalikult nende oma.

Pinterest kasutab nende tervitusseeriat, et tilgutada ja edastada kasulikke näpunäiteid ja näpunäiteid platvormi kohta, ilma et tellijalt liiga palju küsitaks. Esimene e-kiri näeb välja selline:

Pinteresti 1. e-post

Võite märgata, et nende teemarea pealkiri on “Alustamine nr 1”. Kohe-kohe teate, et saabub terve rida e-kirju.

Sisu algab väga lihtsast: “Mis on nööpnõel?” See juhendab uusi kasutajaid samm-sammult ja lõpeb tegevusele kutsuva tegevusega, mis pole liiga nõudlik:

“Proovige praegu sisse logida ja leida enda jaoks sisu.”

See pole kentsakas. See pole üle jõu käiv. Ja uued tellijad on teenusest natuke teada saanud.

Mis kõige parem, ütlevad nad tellijale, mida järgmiselt oodata: „järgmise viie päeva jooksul saadame teile rohkem teavet …”

See on peen viis, kuidas tellijal lähipäevadel otsida rohkem meilisõnumeid. Abonent otsib aktiivselt järgmist kirja. Geenius.

Teine e-kiri näeb välja selline:

Pinterest 2. e-post

Seekord tutvustab see teile veel mõnda detaili ja julgustab alustama oma profiili loomist. Jällegi on jaotis „mis edasi”, mis tuletab teile meelde, et homme on tulemas veel üks.

Siin on kolmas e-post:

Pinterest 3. e-post

Sellel on palju tugevam üleskutse. Nüüdseks on Pinterest põhitõed katnud ja olete platvormiga tuttav.

Kuid nüüd on tõesti oluline tegevusele kutsuda: lisada oma veebisaidile nupp „kinnita”.

See on jälle esmakordne ettepanek. Kui Pinterest oleks tellijatel palunud lisada esimesse meilisse nupp „kinnita”, oleks see tellijaid segadusse ajanud ja eemale peledanud..

Pinterest pole ainus ettevõte, kes seda trikki kasutab.

Asos kasutab lühemat tervitusseeriat, kõigest kolme e-kirja. Kuid nad ei suru kõva müüki kuni kolmanda e-kirja saamiseni.

asoscase

Esimene räägib teile, mida Asose uudiskirjalt oodata ja julgustab kauplust sirvima. Ei midagi tõukavat ega nõudlikku.

Teine näitab teile konkreetseid esemeid, mis võiksid teie soo põhjal meeldida, ja tõstab esile ostmise eelised (tasuta kohaletoimetamine ja tasuta tagastamine). Kuid nad pole veel otse müüki palunud.

Alles kolmandas e-kirjas lükkavad nad müüki, pakkudes 10% allahindlust ja tugevamat kutset tegevusele – ostke nüüd.

See on peen, kuid võimas. See tugevdab aeglaselt kaubamärki ja turgutab tellijat müügiks.

Kuidas luua oma e-posti seeria

Tervitusmeilisarja loomiseks vajate kontot e-turundusteenusega. Sellel läbilõikel kasutatakse MailChimpit, kuid kõik e-teenused nagu Aweber, Constant Contact või Emma pakuvad sarnast võimalust.

Tervitusseriaal kasutab e-posti automatiseerimist. Automatiseerimine võimaldab teil saata e-kirju, mille käivitab teatud sündmus. Nagu tervitussarja käivitamine, kui keegi registreerub teie e-posti nimekirja. (See on kasulik ka selliste supernippide jaoks nagu klientidele meelde tuletamine hüljatud ostukorvist, nende sünnipäeval allahindluse saatmine või kliendi ostuajaloo kasutamine sarnaste toodete reklaamimiseks).

Automatiseerimine on MailChimp’is tasuline funktsioon, nii et kui olete saanud ainult standardpaketi, siis soovite seda uuendada. Kui olete täiesti uus, lugege kõigepealt meie juhendit MailChimp – Kuidas luua e-posti loend nullist & saatke oma esimene infoleht

See toimib järgmiselt:

1. samm. Logige sisse MailChimpisse ja klõpsake nuppu automaatika

mc-automaatika

MailChimp nimetab automatiseerimiskampaaniat töövooguks, seega loome automatiseerimise töövoo.

mc-automaatika-töövoog

2. samm. Valige abonentide loend, mida soovite kasutada

Kui teil on mitu loendit, valige õige!

3. samm. Valige töövoo tüüp

tervitus-sari

Vajutage valikut „tervitatav sari”. Võite märgata, et siin on palju muid e-kirju, mida saate siin automatiseerida. Võite tagasi tulla ja mõnda neist hiljem kontrollida.

4. samm. Andke töövoole nimi ja sisestage nimi ja e-posti aadress, millest tervitusseeria pärineb

Pro-tip, mõne blogija arvates on päris saatja nime ja ettevõtte kooskasutamine avatud kurssi suurendav. Näiteks „Daren from Bitcatcha”, mitte lihtsalt „Bitcatcha”.

5. samm. Määrake päästik

Sel juhul on meie päästikuks “kui tellija liitub”. See on siis, kui tahame neile tervitussarja saata.

mc-päästik

6. samm. Valige e-posti käivitamise aeg

Parimate tulemuste saamiseks seadke esimene päästik väärtusele „kohe”. Teisisõnu, teie tellija saab kohe sarja esimese e-kirja. Nad avavad e-kirja palju tõenäolisemalt, kui see saabub kohe pärast registreerumist – enne kui nad segavad!

mc-töövoog

7. samm. Kujundage oma esimene tervitusmeil

Nüüd lõbusa osa jaoks. Täitke oma esimene tervituskiri sisuga ja kasutage selle stiilimiseks MailChimpi malle. (Kas te ei tea, mida e-posti tervitussarja lisada? Meil ​​on allpool rohkem näpunäiteid).

8. samm. Määrake ajakava

Kui kiiresti soovite, et tellija saaks teise, kolmanda ja neljanda e-kirja? See erineb teie kõigi jaoks. Mõnel juhul, näiteks Pinterest, töötab üks päevas väga hästi.

Teistele – eriti jaemüüjatele ja veebis tarkvara või digitaalseid tooteid müüvatele – võiksite kasutada pikemaid lünki, et anda abonentidele võimalus usalduse loomiseks.

9. samm. Test, test, test

Nüüd, kui teie tervitussari on valmis ja töötab, jälgige hoolikalt analüütikat. Vaadake avatud hindu ja klikkimise määra. Kas sa saaksid neid paremaks muuta? Piirake teemajoont, sisu ja ajakava, kuni saate selle täpselt paika.

Boonusnõuanded

Enne kui lähen, tutvuge mõne boonusnõuandega, et tervitussari saaks oma parima.

1. Mis on teie eesmärgid??

Mis on teie kolm peamist eesmärki enne alustamist? Nii saate otsustada, mis teie e-posti seerias toimub. Kui olete veebipood, võib see olla teadlikkus, Instagrami jälgijad ja müük.

Sel juhul sisaldab teie esimene e-kiri teie lugu, teine ​​sisaldab julgustust teie Instagrami jälgida ja kolmas julgustab müüki.

2. kes sa oled?

Veenduge, et teie esimene e-post selgitaks välja täpselt, kes te olete.

hellofresh

3. Tugevdage nimekirjas olemise eeliseid

Kasutage seda võimalust, et meelde tuletada neile täpselt, miks nad registreerusid. Andke neile hea põhjus oma e-kirjade otsimiseks. Kas see on allahindlus või eksklusiivne teave?

4. Räägi lugu

Üks mu lemmiktervitusseeriaid oli 20 e-kirja pikk! See oli finantsettevõte ja nad kasutasid tervitussarja, et rääkida lugu sellest, kuidas nad aitasid ühte oma klienti.

Kaasahaaravat lugu kasutades õnnestus neil täielikult kokku võtta, kes nad on, mida nad tegid ja kuidas nad lisaväärtust loovad. Tee ääres tutvustasid nad erinevaid tooteid, alustades madala hinnaga e-raamatutest kuni nende konsultatsiooniteenusteni.

5. Hankige kiire esmamüük

Mida varem klient midagi (midagi) ostab, seda parem. Kui nad teie käest ostavad, on ühendus olemas. Nad avavad tulevikus palju tõenäolisemalt meilisõnumeid ja ostavad teid uuesti.

Kasutage tervitusseeriat, et tagada väike müük võimalikult varakult.

6. Otsustage, mida soovite kõigepealt öelda

Ärge lihtsalt otsustage viie e-kirja seeria üle ja siis mõelge välja, kuidas neid täita. Otsustage, mida soovite öelda, jagage see üksikuteks e-kirjadeks.

7. Mis edasi saab??

Jätke neile alati kaljuraam ja andke neile teada, millal oodata järgmist meiliaadressi. Veenduge, et nad seda otsivad.

Loe rohkem

8. Hoidke e-kirjad järjepidevad

Püüdke hoida kujundus ja paigutus kogu sarjas ühtlasena. Hoidke järjekindel teemarea ka nummerdatud süsteemi või pideva teema abil. See on väike trikk, mis tugevdab teie kaubamärki.

9. Küsige lisaandmeid

Esialgsel registreerumisvormil on kõige parem vältida liiga palju küsimusi. Nimi ja e-posti aadress on kõik, mida vajate, et tellijad kiiresti uksest sisse saada.

Tervitussari annab teile võimaluse hiljem lisateavet küsida. Kolmandas või neljandas e-kirjas võiksite küsida sugu, asukohta ja muid eelistusi. See aitab teil abonentide loendit segmenteerida ja sobivamaid e-kirju saata.

10. Enne tavapärase uudiskirja saatmist oodake, kuni tervitusseeria on läbi

Veenduge, et teie uus tellija ei saaks tavalist uudiskirja ega reklaammeilisõnumeid enne tervitusseeriat. See on pisut segane ja häiriv.

Sarja viimases meilis teatage neile, et see on möödas, ja viige nad sujuvalt üle tavalistele infolehtedele.

11. Kui tellija kasutab sooduskoodi, ärge saatke seda uuesti!

Kui kasutate tervitusseeriat reklaamikoodi korduvalt tõukamiseks, jälgige kindlasti müüki. Te ei soovi tellijatele sama sooduskoodi saatmist, kui nad on seda juba kasutanud.

Tervitussari on ideaalne viis brändilojaalsuse loomiseks ja tugevamate kliendisuhete loomiseks tulevikus. Sõnumid annavad teile rohkem müügivõimalusi, kui teie tellija on teie tootest kõige rohkem huvitatud ja elevil.

Kas keegi kasutab seal tervitusseeriat või muud e-posti automatiseerimise vormi? Kas plaanite tulevikus? Andke mulle oma mõtetest ja ideedest teada kommentaaride jaotises!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me