E-posti turunduse juhend 4. osa: lihtsad nipid 40% avatud kursi jaoks

Kui olete kunagi e-posti kampaania saatnud, siis teate “hirmu” vajutada nuppu “saada”.


Saate sinna saata tuhandeid e-kirju, kuid kas keegi avab need?

Värske raporti kohaselt on keskmine e-kirjade avatud määr 22,87%. Kuid mõne nutika triki ja näpunäite abil on see võimalik palju kõrgemale jõuda.

Siin on kampaania tulemused, mille viisin hiljuti läbi muusikatööstuse kliendi jaoks, kes sai 40,7% avatud määra:

mailipimp-kampaania

See on rohkem kui kahekordne tööstuse keskmine. See oli paljude katse-eksituse kulminatsioon, kuid tegin selle ära, kasutades enamikku neist 19 nõuandest. Neid on proovitud.

Selle artikli lõpuks on teil kõik nõuanded, mida peate ka oma avatud kursi suurendamiseks.

Mõelge vaid, kui teil on 2000 tellijat, nagu minu klient ülaltoodud loendis tegi, ja suurendate avatud intressimäära 5%, siis on veel 50 potentsiaalset klienti.

Näpunäide: see on minu lõpliku e-posti turundussarja neljas artikkel, nii et kui olete teistest osadest ilma jäänud, siis vaadake neid siit:

 • 1. osa: 11 kõige paremini konverteerivat registreerumisvormi
 • 2. osa: sisu uuendamine – kiireim viis rohkemate tellijate juurde
 • 3. osa: Suurendada seotust & tulu e-posti tervitussarjaga
 • 4. osa: 19 lihtsat nippi 40% e-posti avatud määra saamiseks
 • 5. osa: täiuslik õppeaine: 18 nippi selle naelutamiseks
 • 6. osa: kas teie e-posti turundus töötab? 14 olulist mõõdikut

Hüppame otse sisse:

I osa: tellijad

Enne teemavaldkondade täpsustamist või tarnete ajastamist alustame teie abonentide uurimist.

E-posti avatud kurss

(Pildi allikas)

1. Eemaldage passiivsed abonendid, kes tapavad teie avatud kurssi

Teil võib olla 100 000 tellijat, kuid see number ei tähenda midagi, kui nad ei ava teie e-kirju. Suure arvu tellijate arv tundub hea, kuid see on kahjuks lihtsalt „edevusmõõdik”.

Keskenduge kvantiteedi asemel oma nimekirja kvaliteedile. Keskenduge aktiivsetele abonentidele, kes teie e-kirju regulaarselt avavad. Just nemad tahavad sinust kuulda.

Kui tellija pole teie e-kirju kuue kuu jooksul avanud, on aeg need eemaldada. Sama kehtib ka kõigi raskete tagasilöökide kohta (st e-posti ei saa edastada). Neile saatmine maksab teile palju raha ja lohistab avatud kurssi allapoole.

Nagu näete, pole see allpool olev tellija üle kolme aasta ja 23 kampaania ajal e-kirja avanud ega e-posti klõpsanud..

passiivsed tellijad

See ei tähenda tingimata, et teie meilid imetakse! Võimalik, et nad ei vaja enam teie pakutavaid teenuseid või nad lihtsalt ei kontrolli seda e-posti aadressi enam.

Kõige tähtsam on tagada, et teie loendil oleks ainult kvaliteetsed tellijad. Kvaliteet üle kvantiteedi.

Üks trikk, mida saate kasutada, on viimase kraavi e-post. Saatke meilisõnum kõigile, kes pole kuue kuu jooksul teemareaga avanud: „Me pole temast mõne aja jooksul midagi kuulnud …” ja küsige, kas nad sooviksid jääda sellesse loendisse. Võite pakkuda ka allahindlust või stiimulit ka ööbimiseks.

2. Puhastage valesti kirjutatud e-posti aadressid

See on kiire ja lihtne viis veel mõne ava avamiseks. Jätke oma abonentide loend läbi ja parandage kõik kirjavead.

Peaaegu alati on mõni üksik, kes edastasid „[e-posti teel kaitstud]” või „[e-posti aadress on kaitstud]”. Muutke aadressi ja paluge neil kinnitada õige e-posti aadress.

3. Laske tellijatel valida, milliseid e-kirju nad saavad ja millal

Mõni tellija kuuleb teid hea meelega kaks korda nädalas. Teised eelistavad igakuiseid värskendusi.

Mõni on huvitatud ainult allahindlustest. Teised tahavad kuulda iga uue ajaveebi kohta, mida avaldate.

Saate vältida oma tellijate ülekoormamist, lastes neil valida, kui sageli nad e-kirju saavad ja millist sisu nad soovivad lugeda. Parim on anda neile neile võimalustele registreerumisel. Vaadake, kuidas reisifirma Skift võimaldab teil valida igapäevase, nädalase ja muu valiku vahel.

Las tellijad saavad valida

4. Segmenteerige oma loend, nii et tellijad saavad asjakohaseid e-kirju

Madala avatud pakkumise üks suurimaid põhjuseid on see, et e-kirjad pole tellija jaoks lihtsalt asjakohased.

Näiteks näiteks Seattle’is asuvat tellijat ei huvita „New Yorgi kümme parimat kohvikut”. Sel juhul saate oma abonentide loendi asukoha järgi eraldada. Nüüd saate oma sihtrühmale saata asukohapõhist sisu.

Professionaalne MailChimpi konto võimaldab segmentida loendit demograafiliste andmete, huvide või ostukäitumise järgi. Näiteks saadab ettevõte Asos erinevaid e-kirju teie soo, riietuseelistuste ja ostuajaloo põhjal.

Selleks MailChimpis kasutage lihtsalt silte ja kohandatud välju, et segment oma vaatajaskonda erinevatesse kategooriatesse jagada. Ühe raporti kohaselt nägid 39% inimestest, kes seda tegid, kõrgemat avatud intressimäära. 20% nägi ka suuremat müüki.

II osa: teie e-kirjade sisu

Siiani oleme teie abonentide nimekirja karmistanud. Vaatame nüüd, kuidas teie sisu saab avatud kurssi tõsta.

5. Lisage väärtust iga e-kirjaga

Raske tõde on see, et tellijad avavad meili ainult siis, kui see lisab nende elule väärtust. Peate andma inimestele hea põhjuse oma e-kirjade avamiseks.

Parim viis selleks? Lisage iga kord käegakatsutavat väärtust.

Näiteks Vox saadab teile e-kirju päeva lühikeste uudistega. Te ei saa seda nende veebisaidilt ja see on eriti kasulik, kui teil on olnud hõivatud päev.

Lisa väärtust

Kui tellija hakkab teie infolehti seostama tohutu väärtusega, avavad nad selle iga kord. Nad hakkavad seda isegi otsima.

See on pikaajaline strateegia. Kiirvõidud ja nipid, nagu nutikad teemaribad, võivad toimida ühekordsete kampaaniate puhul, kuid tõeline viis püsivalt kõrgete avatud kursside saamiseks on lihtsalt lojaalsuse ja maine loomine suure sisu kaudu. Proovige veenduda, et see on midagi, mida nad ei saa mujale.

6. Käsitlege säravat, otsest teemajoont

Teema read muudavad või murravad teie avatud kursse. Tegelikult on nad nii tähtsad, et pühendan neile selle meilisarja viie osa.

Lühidalt öeldes kipuvad kõige paremini toimima otse punktist punkti read. MailChimp jooksis numbreid 40 miljonil e-posti teemareal ja parimad esinejad olid üllatavalt igavad:

 • [ettevõtte nimi] müük & turundus infoleht või
 • [ettevõtte nimi] mai 2005 uudistebülletään,

mis avas 60% avatud intressimäära.

Muidugi ei tee haiget visata mõni uudishimulik, klõpsamise stiilis teemarida ikka ja jälle üles. See ettevõtja Yaro Starki lihtne näide oli eriti intrigeeriv:

Yaro intrigeerib clickbait

Enamasti keskendutakse aga sellele, et öelda tellijatele täpselt, millist väärtust nad saavad.

7. Rääkige otse oma tellijaga, tehke seda isiklikuks

E-posti teel saadetav infoleht läheb sageli välja tuhandetele tellijatele. Kuid trikk on muuta see ühe isikliku e-kirjana tunduvaks.

Millist e-posti avate tõenäolisemalt:

„Pakume oma klientidele 20% allahindlust” või

“Saara, teile on seal 20% allahindlust”

Eeldades, et teie nimi on Sarah, avate teise! Saadate tuhandetele, kuid rääkige iga tellijaga eraldi. Kasutage seda sama isiklikku hääletooni ka e-kirjas.

Teate oma publikut paremini kui keegi teine. Räägi nendega viisil, mis loob ühenduse.

8. Pikaajalise avatud intressimäära kehtestamiseks kasutage tervitusseeriat

Teie kõige uuemad tellijad on kõige rohkem hõivatud ja tõenäoliselt avavad teie e-kirjad. Kasutage seda ära, andes neile kohe alguses tonni väärtust.

Seadke end sisse nende esimeste e-kirjade kaudu, kui teie uued tellijad on kuumad, ja te saate tugeva sideme. See tagab pikaajaliselt avatud tariifid ja moodustab harjumuse.

Tervitussari

Tervitussari on siin parim trikk. Kui saadate viis või kuus järjestikust e-kirja kohe pärast tellimist, saate ühenduse oma lugejaga. Teie tellija teab, mida oodata, ja nad moodustavad harjumuse. Nad hakkavad teie e-kirju otsima.

Selle e-posti turundussarja 3. osas keskenduti tervitusseeriale, nii et jookse tagasi ja kontrollige seda.

9. Saatke see päris inimeselt, mitte ärinimelt

Statistika näitab, et pärisnimi e-kirjad saavad paremini avatud pakkumise kui ettevõttest saadetud e-kirjad.

Põhjus on üsna lihtne. Oleme hakanud ignoreerima ettevõtte aadressilt pärinevaid e-kirju, kuna seome selle turunduse või reklaamiga. Kasutades oma pärisnime, on see isiklikum ja vähem müüdav.

Isiklikult arvan, et kõige parem on need kaks kokku segada. Näiteks saadaksin oma e-kirjad saidilt „Daren, at Bitcatcha”.

Seda tehes loon isikliku ühenduse, kuid tuletan teile meelde ka seda, kuhu te registreerusite.

10. Jätke oma e-kirjad kaljukraanile

Me kõik teame, et parimad raamatud lõpevad nende peatükid ahistava kaljuga. Järgmise peatüki lugemist ei saa te oodata! Sama saate teha oma e-posti infolehtedega. Lubage neile midagi erilist või jutustage lugu mitme infolehe kaudu.

Kui nad järgmisel korral näevad teie e-posti postkasti, siis soovivad nad selle avada ja teada saada, mida te neile järgmisena õpetate.!

III osa: Ajastus

Kui soovite kõrget avatud määra, on ülioluline, et teie kampaaniate sagedus ja regulaarsus oleks õige. Täpne kellaaeg ja päev, millal te saadate, on samuti oluline. Uurime välja, miks:

E-posti ajastus

(Pildi allikas)

11. Valige oma publikule sobiv aeg ja päev

E-kirjade turundajate seas on kuum teema uudiskirja saatmiseks sobiva aja valimine.

Pärast nende endi andmete analüüsimist leidis MailChimp, et avatud intressimäärad olid kõrgeimad teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti kella 10 paiku. Praegu oleme oma postkasti nädalavahetusest kustutanud, nädala sisse seadnud ja kella 10-ks saadetud e-kiri on tööst tervitatav tähelepanu kõrvalejuhtimine..

Kogemused aga viisid läbi sarnase uuringu ja avastasid, et nende e-posti aadresside avatud pakkumise protsent oli suurem nädalavahetusel – kui inimestel tuli vähem e-kirju. Nad nõustusid, et kõige tõhusam aeg on keskhommik..

Ma kahtlustan, et ettevõtetevahelised e-kirjad saavad nädala keskel kõrgeima avatud pakkumisega e-kirju, nädalavahetusel avatakse aga hobide, poodide ja vaba aja e-posti aadressid..

See on vaid müts ja soovitan teil katsetada oma publikuga, et leida teile parim aeg.

Kõigil juhtudel saatke e-kiri saaja vastavas ajavööndis keskhommikul. Saate seda teha MailChimpis, kasutades nende funktsiooni “timewarp”.

Ajawarp-funktsioon Mailchimpis

12. Saatke e-kirju korrapäraste ja ühtlaste ajavahemike järel

Valige ajakava ja pidage sellest kinni. Kui see on kord nädalas neljapäeva hommikul, veenduge, et see oleks alati kord nädalas neljapäeva hommikul.

Abonentide postkastide juhuslik sisse- ja väljalülitamine on segane ja häiriv. Muutes oma infolehed korrapäraseks ja järjepidevaks, hakkavad tellijad neid ootama ja moodustavad harjumuse neid avada.

13. Mitte liiga sageli, kuid mitte liiga sageli…

Ainult teie saate otsustada, kui sageli teateid saata, kuid hoiduge kahest asjast: e-posti väsimusest ja unustusest!

Esiteks, kui tellijad saavad liiga sageli palju e-kirju, muutuvad nad pettunuks. Seejärel jäetakse e-kirjad lugemata.

Kui jätate e-kirjade vahele liiga pikaks, võivad tellijad unustada, kes te olete või miks nad registreerusid. Nad võivad e-kirja lihtsalt ignoreerida, selle kustutada või tellimuse tühistada.

Sellest reeglist on erandeid. Mõned päevalehed töötavad suurepäraselt, kuid kui valite selle marsruudi, veenduge, et tellijad teaksid, milleks nad on registreerunud!

Kui tellijaid hakkab vaevama e-posti aadresside väsimus, kasutage viimase tellimuse sõnumit, et lõpetada nende täielik tellimusest loobumine. Näiteks põnevusloend küsib neil, kes kavatsevad tellimusest loobuda, kas nad sooviksid selle asemel saada vähem e-kirju.

vähem e-kirju saada

14. Saatke see kaks korda!

See on alatu trikk ja ma ei kasuta seda ise. Kuid ma tean, et mõned turundajad seda teevad, nii et ma lasen teil otsustada.

Kui teie infoleht on välja läinud, oodake nädal ja vaadake oma avatud kurssi tagasi. Koguge kõik e-posti aadressid, mis seda esimest korda ei avanud, ja saatke neile uuesti.

Võite proovida seekord teema pealkirja muuta, et julgustada rohkem inimesi seda avama. Ühel turundajal Neal Taparial õnnestus seda tehnikat kasutades 55% kaugemale jõuda.

IV osa: Boonustripid

Trikke, mis ei sobinud kuhugi mujale!

15. Hoidke rämpsposti filtritest eemal

E-posti kliendid on hästi koolitatud rämpsposti otsimiseks. Ilmselge reklaamikoopiaga teemaribad lükatakse tõenäoliselt tagasi, nii et lülitage suurtähelukk välja ja hoiduge hüüumärgist!

Vaadake ka seda rämpsposti käivitavate sõnade loetelu ja vältige neid iga hinna eest.

16. Hoidke ühtlane kujundus

Need, kelle klikkimise määr on kõrgeim, on abonentide lojaalsuse kunsti õppinud. Nad avavad e-kirju, kuna saatja on tuttav ja usaldusväärne. Järjepidev paigutus ja kujundus aitavad seda lojaalsust ja tuttavust üles ehitada.

MailChimpil on palju erinevaid disainimalle, kuid pidage vastu tungile seda muuta iga kampaania jaoks.

17. Veenduge, et see töötab mobiilseadmes

Töötage nutitelefoni ja mobiilseadmetega

66% meilidest on nüüd nutitelefonis avatud, nii et veenduge, et teie infoleht näeks iPhone’is, tahvelarvutis või mõnes muus mobiilseadmes fantastiliselt hea välja.

Enamik e-posti teenuseid kasutab ‘tundlikku disaini’, et veenduda automaatselt, kas teie e-post töötab mobiilseadmes, kuid enne kõigile saatmist testige seda.

18. Küsi tellijatelt, miks nad lahkusid

Kui soovite teada, miks inimesed teie e-kirju ei loe, küsige tellijatelt, kes tellimuse tühistasid. Avameelset ja ausat tagasisidet pole alati kerge kuulda, kuid õpid sellest kõige rohkem.

Kui kasutaja tellib, märkige ruut, et küsida, miks nad lahkuvad. Kas saadate liiga sageli e-kirju? Kas teie teave on ebaoluliseks muutunud??

Sellele küsimusele vastamine aitab teil olemasolevate abonentide teenust täiustada.

19. Test, testi, testi! Ja testi uuesti

Turunduse raske osa on see, et pole õiget vastust. Infolehe saatmiseks pole “parimat” teemarida ega “täiuslikku” aega.

Kui te pole milleski kindel, käivitage selle väljaselgitamiseks jagatud test. Kas te ei saa teemarea vahel otsustada? Tehke jagatud test oma abonentide loendi väikese alajaotusega. Kumb valib kõrgeima avatud määra, on teie parim teemarea.

Proovige jagada jagatud test erinevatel päevadel ja erinevatel aegadel. Millal teie publik kõige paremini reageerib??

See on kõik minu e-posti seeria 4. osa jaoks! Ärge unustage vaadata tagasi 1., 2. ja 3. osa ning vaadata läbi eelseisv jaotis täiusliku teemarea kujundamise kohta.

Kas olete oma e-posti avatud määra testinud ja seda kohandanud? Milline on teie kogemus ja mis sobib teie jaoks kõige paremini? Andke mulle kommentaaride jaotises teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map