Ekspertidelt saadud 3 suurt e-poe turunduse näpunäidet

Kui keeruline on oma e-poe veebisaiti turundada?

Mida peate tegema bränditeadlikkuse suurendamiseks ja liikluse suurendamiseks?

Me kipume e-kaubanduse turundamist muutma raskemaks, kui see peaks olema. Kõige parem on kinni pidada põhitõdedest.

turundusraamatud

Näide? Need kolm suurt turundusnippi valdkonna ekspertidelt. Siin pole midagi tavapärast. Võimalik, et juba teate, et peaksite neid kolme asja tegema. Võib-olla vajate meeldetuletust ja keskendumist nende jaoks aja leidmisele? Kui jah, siis siit.

Näpunäide nr 1: käivitage SEO uuesti

Jõudsime ühendust Rebecca Gilliga, veebidisaineriga, Interneti-turundajaga ja Web Savvy Marketing omanikuga. Seitsme aasta jooksul, mil tema ettevõte on tegutsenud, on Web Savvy Marketingist tuntud kui üks parimatest veebidisainiäris. Rebecca on kvalifitseeritud spetsialist, kelle arvamust SEO-teemaliste haridusressursside jaoks on väga vaja.

Küsisime, mida ta soovitab oma firmat palkavatel klientidel kujundada uus e-kaubanduse veebisait. Rebecca ütles, et kõigepealt muretsege SEO ja hiljem disaini pärast: “Enne disainimist, kodeerimist või käivitamist veenduge, et SEO oleks uuritud ja planeeritud. Käivitamisejärgne SEO on juba liiga hilja. ”

See on huvitav näpunäide, sest ma arvan, et enamik meist pöörab selle võrrandi ümber. Me lihtsalt muretseme saidi üles saamise ja elamise pärast, keskendume seejärel SEO elementide lisamisele.

kätes arvutisse kirjutamine

Muidugi on SEO üks olulisemaid osi teie saidile postitatud sisu. See on suur probleem nii otsimootoritele kui ka inimestele – külastajatele. Nii et suurepärase eksemplari kirjutamine on kohustuslik, kuna me käsitleme seda artiklit SEO copywritingu 9 seadusest.

Ja kui soovite, et keegi artiklit loeks, lisaks paluksite otsingumootoritel seda korralikult indekseerida, vajate meeldejäävat pealkirja. Selles artiklis pakume üheksa näpunäidet vastupandamatu pealkirjade loomiseks, mis on kogutud mõne maailma parima ajaveebikirjutaja poolt.

Vihje 2: sotsiaalmeedia turundus

WordPressi kujundaja ja hulljulgelt kiiresti kasvava Spinbird Groupi omaniku Shelly Peacocki sõnul, sotsiaalmeedia on kõigi e-kaubanduse saitide peamine turustamistaktika, “Sõltuvalt teie tootest parandage seda igal võimalusel.” Tema kümme aastat vana ettevõte on tuntud oma klientide harimisele keskendumise poolest ning sotsiaalmeedia turundus on vaid üks valdkond, mille jaoks nad pakuvad kohandatud abi.

Shelley edastas selle näpunäite Twitteri kaudu, kus tal on üle 1800 jälgija. See on ilmselgelt üks tema lemmikmeediat sotsiaalmeedias. Kuid ärge unustage Facebooki ja LinkedInit, samuti Pinterestit ja Instagrammi.

sotsiaalmeedia

Tegelikult oleme tuvastanud, et Instagram on parim sotsiaalmeedia sait, mida e-rätsepad saavad kasutada, ja kirjeldame isegi juhtumianalüüsi ühe naise kohta, kes teenib iga sponsitud postituse üleslaadimisel 15 000 dollarit. Kui teil on aega ja ressursse ainult ühele sotsiaalmeediavõrgule pühendamiseks, võib juhtuda, et Instagram on teie parim valik; loe selle kohta lähemalt siit.

Vihje 3: meililistid

Spinbird Groupi Shelly Peacock andis meile veel ühe kuldse turundustüki, kui ta ütles: “Koguge kõik meilisõnumid, mida saate – see on äri jaoks parem kui kunagi varem.” Ja et teie kirjad näeksid välja professionaalsemad, soovitab Shelly kohandatud allkirjarea lisamiseks alla laadida tasuta programmi, näiteks HTMLsig..

Teadsite juba e-posti loendi koostamisest, eks? Kuid võite unustada selle tähtsuse. SEO ja sotsiaalmeedias ning ajaveebides ning tootearenduses ja brändingus on nii lihtne haarata, et unustate lihtsad, kuid tõestatud turundusmeetodid.

Üks parimaid viise, kuidas saada külastajaid tulevaste turundusmeilide juurde, on pakkuda juhtimagnetit. Teate, need hüpikkastid, kus küsitakse nime ja e-posti aadressi vastutasuks infograafika, e-raamatu või video kohta, kus on toodud kümme parimat näpunäidet … milleks iganes. Seda artiklit lugedes leiate igasuguseid uuenduslikke ideid suurepärase pliimagneti loomiseks.

Ja kui olete selle täiusliku pliimagneti loonud, peate kavandama tegevusele kutsuva nupu, mis tõesti meelitab teie saidi külastajaid teie pakkumist kasutama. Kas vajate selles osas abi? Siit leiate näpunäiteid, kuidas luua magnetiline tegevusele kutsumine.

Nii et teil see on. Eksperdid on rääkinud ja nad tuletasid mulle meelde, et SEO, sotsiaalmeedia turunduse ja e-posti loendi koostamise põhitõed kehtivad teie e-kaubanduse veebisaidi reklaamimisel endiselt nii kehtivana kui kunagi varem..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map