Eelmise aasta alguses seadsin endale väikese väljakutse.

Twitteri konto seadistamiseks ja 10 000 jälgijani jõudmiseks.

See pidi olema täiesti uus konto, alustades nullist. See ei olnud ühegi olemasoleva saidiga seotud ja ma ei kasutanud oma olemasolevat võrku. Lihtsalt puhas katse nullist.

10k jälgijat!

Kutsusin Twitteri kontot võimatuks.

Ja 10 000-ni jõudmiseks kulus vaid kolm kuud.

Ärge küsige, miks ma seda alustasin. See oli lihtsalt uudishimu ja tahtsin teada saada, mis paneb Twitteri linnukese tegema. Ja ma õppisin palju.

See ei puuduta ainult numbreid …

Muidugi ei tähenda Twitteri jälgijad omaette midagi. Nii et minu väikese väljakutse võtmeosa oli kaasamine.

Keskmine Twitteri kaasatus on 0,7%. Pidin veenduma, et olen sellest kõrgemal.

Arva ära, mis ma sain?

Minu seotuse määr oli 13% (minu kõige paremal säutsul. [Ja keskmiselt üle 5-6% igal üksikul postitusel))

13% kaasamise määrast!

Niisiis, kuidas ma sain 10 000 jälgijat ja 13% -lise kaasamise määra?

Kui ma alustasin, polnud mul tegelikult strateegiat. Alustamiseks kulus mõni nädal. Kuid pärast seda hakkas kujunema selge ja tõhus rutiin. Ma pole ekspert! Kuid see toimis järgmiselt.

1. Valige oma teema hoolikalt

Kõigepealt olete teada saanud, kuidas Twitter töötab. Olen paar aastat veetnud isikliku kontoga platvormil. Suure osa sellest ajast veedeti kõrvalt vaadates.

Ma märkasin, et Twitter on suurepärane kolme asja jaoks:

  1. Uudised
  2. Asjatundlik ülevaade konkreetsetest teemadest
  3. Kerge südamega kergendus

Nii et ma teadsin, et pean valima midagi, mis sobib neist kahest asjast vähemalt kahele.

Valisin seiklus- / mänguspordi, mis hõlpsasti hõlmas nii uudiseid kui kergemeelsust..

Valige oma teema!

Teadsin ka, et seda tüüpi asjadel on avatud auk. Seal on suured hiiglased nagu Red Bulli. Kuid väikese konkurentsi osas on see üllatavalt õhuke valik.

Tehke sama oma Twitteri protsessiga. Otsige turulünki. Otsige vestlusi, mida seni pole olnud. Ja siis alustage neid vestlusi.

2. Huvitava sisu postitamine

Twitteri kasv on sellele mõeldes lihtne.

Saadate lahedaid asju. Inimesed retweedivad seda. Rohkem inimesi näeb seda ja jälgib teid.

Te ei pea seda veel keerukamaks muutma. See tähendab, et teie prioriteet number üks on lahedate asjade postitamine!

Sotsiaalmeedia eksamineerija selgitab, et pildi postitamisel saate 150% rohkem retweete. Nii otsustasin, et igal säutsul peab olema pilt.

Veenduge, et igal säutsul oleks väärtus. Tehke sellest huvitav foto, kasulik teave või link millegi väärtusliku juurde. Kui see pole väärt ütlemist, siis ärge öelge seda.

Samuti saate oma kaasatust suurendada, esitades küsimusi, hoides oma säutsu lühikeseks ja küsides aktiivselt uuesti sõnumeid.

3. Tweet vähem (jah, tõesti)

On imelik müüt, et suuremahuline säutsumine annab parema seotuse. See on lihtsalt vale. (Jällegi varundab sotsiaalmeedia eksamineerija mind). Liiga palju vidistama paneb olulised asjad, mida ütlete. Ja see lahjendab teie sisu. See võib häirida ka inimesi.

Ärge kandke oma jälgijaid

Pidasin kinni ühest-kahest säutsust päevas. See on kõik, mida ma vajasin. Kokku saatsin nende kolme kuu jooksul ainult 52 säutsu. Võite proovida veel mõnda, kuid hoidke seda minimaalsena. Ärge ületage oma publikut ja ärge uputage oma sisu.

4. Alustage inimeste jälgimist

Okei, siiani olen teile õpetanud, mida postitada. Aga kuidas saada need esimesed järgijad?

Ka minu jaoks oli see super keeruline. Tegelikult on esimesed 100 jälgijat kõige raskem, mida iial saab. Saladuseni jõudmine võttis mul natuke aega, kuid see on tõesti lihtne.

Alustage lihtsalt inimeste jälgimist. See selleks.

Alustage inimeste jälgimist!

(Turundusekspert Neil Patel on võtnud aega, et jälgida 100 000 inimest! Ta on millegi kallal.)

Tehke loend Twitteri kontodest, millel on soovitud sihtrühm, ja salvestage need oma loenditesse.

Minu jaoks olid need spordiürituste ajakirjad, väliriiete ettevõtted jne. Olen kindel, et saate valida palju kontosid enda valitud nišist.

Nüüd laadige nendelt kontodelt üles paar viimast säutsu. Seejärel jälgige kõiki, kes seda eelistasid, uuesti sõnastasid või kommenteerisid. Need on kõige aktiivsemad ja kaasahaaravamad jälgijad ning soovite neid!

30–40% jälgib teid tavaliselt. See on Twitteri ilu – enamikul inimestel on hea meel seda jälgida.

Hoiatus

Ärge siin hulluke. Kui jälgite päevas rohkem kui 100 inimest, hakkab Twitter kahtlaseks minema. Veelgi enam kui see, ja sa lihtsalt spämmid inimesi. Kui lähete liiga kaugele, saate Twitterist (ja ka edaspidi) peatada.

Kuid üldine järgimine on korras. Seda julgustatakse.

5. Kulutage seda tehes iga päev 15 minutit

Järgmise Twitteri loomine on igapäevane tegevus. Selle suhtes peate olema üsna järeleandmatu. Ajastage 15 minutit päevas, et midagi lahedat postitada. Seejärel kulutage mõnda aega oma nišis olevate inimeste jälgimisele.

Tegin seda iga päev kolm kuud ja jälgisin lõpuks umbes 8000 inimest. Umbes 40% järgnes tagasi ja ülejäänud 7000 pärines retweetidest ja orgaanilisest kasvust.

Kui arvate, et see on ajaraiskamine, vaadake Neil Pateli Twitteri kontot ülal. Pärast platvormiga liitumist on ta jälginud 100 000 inimest. Ja keegi ei süüdista teda väärtusliku turundusaja raiskamises!

6. Retweed, lemmik ja kommentaar

Twitter pole ainult ühesuunaline tänav. Kui te ei liitu vestlusega, siis karjute lihtsalt universumit. Twitter on vestlus. Osalege.

Retweedige kasulikku teavet, mida nägite kellegi ajateljel. Kirjutage väike kommentaar või lihtsalt lisage nende säutsu. Ära ole see mees, kes õhkab säutsu lihtsalt vastuseta.

Eriti selle eest pean kiitma Bitcatcha sotsiaalmeedia juhti Jasonit. Kui keegi suhtleb Twitteris Bitcatchaga, vastab ta tänukirjaga. Samuti haldab ta nende veebisaiti meie kiirusekontrolli kaudu ja annab neile teada, kuidas sellel läheb.

Tere, @clickshiftca!

7. Pange oma veebisaidile, Facebooki ja e-kirjale allkirjad

Mul polnud seda luksust, kuid see on hea viis, kuidas kiiresti paarsada jälgijat saada. (Lõpuks tegin algelise veebisaidi, et katsetada lingitud sisu postitamist Twitterisse. Kuid see ei olnud minu 10-protsendiline tegur.)

Kõigi kolleegide hõivamiseks pange oma Twitteri link oma e-posti allkirja. See on lihtne viis oma võrgu loomiseks. Seejärel kasutage Twitteri API-liidet oma veebisaidile nupu Jälgi lisamiseks. Lihtne. Lihtne. Tõhus.

8. Seadke eesmärk

Midagi ei juhtu enne, kui olete eesmärgi seadnud. Nii et otsigu edasi. Mõtle suurelt. Miks mitte tulistada 10 000 eest? Või 100 000? Või miljon?

Üks asi, mida ma valesti tegin …

… Ei suutnud ilma laiema strateegiata välja töötada.

Kuna see oli vaid eksperiment, polnud mul suuremat plaani.

Peate välja mõtlema, kuidas teie Twitteri kohalolek sobib teie üldise ärimudeliga. Kas soovite suurendada müüki või veebiliiklust? Kas soovite tõsta teadlikkust või kasutada mõnda eriti tulusat turgu??

See on üks asi, mida ma ei teinud ja nüüd pean tagasi töötama, et välja mõelda, kuidas seda ressurssi kasutada.

Proovige ise, inimesed …

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me