Lapsepõlve on raske uuesti üle elada. Kuid seal on midagi sellist, kui saate koju kätte sellise paketi, mis võib teid peaaegu tagasi viia. Enamik meist võib meelde tuletada põnevust ja unisust, mis kaasnes rebimisega, kingituse avamisel meie sünnipäeval või jõuluhommikul, kui olime väikesed.

Kuid kuidas saate oma klientidel põnevust tunda teie toote vastuvõtmise üle? Hoolikas pakendamine ja esitlemine võivad minna kaugele. Seal on graafilise disaini turud, nagu Designhill, mis pakub teile suurepäraseid tootepakendite kavandid teie ettevõttele. Siit saate oma paketi kujundada, kuulutades disainikonkursi välja disaineritelt üle kogu maailma.

Ehitage oma bränd

Jah, teie klient on teie toote juba ostnud, kuid see ei tähenda, et peate nende näitamise lõpetama. See, kuidas te oma kaupa pakendate ja saatekirja saatmiseks esitate, võib olla võimas turundusriist – nii et ärge jätke seda järelmõtteks. Veebimüüjana tahate keskenduda klientide üldistele kogemustele.

Ärge lihtsalt paisake oma kaupa kasti. Selle asemel kasutage oma kaubamärgi edasise loomise viisina pakendit. Shorr Packaging Corp. uuringu kohaselt on vaid 11% klientidest tänapäeval pakenditega täiesti rahul. Vau – see on palju rahulolematust, mis annab teile võimaluse särada. Väikese hoolitsusega saate oma kaubad silma paista e-kaubanduse ülerahvastatuse piirkonnas ja saate oma klientidele tagasi pöörduda.

Pange oma e-kaubanduse äri tähele

Alles mõni aasta tagasi polnud inimesed harjunud asju veebist ostma. Muidugi, nad võisid aeg-ajalt osta midagi, mida nad kohalikult ei saanud, kuid e-kaubandus oli kogu majanduses vaid väike nipp. Minu, kuidas ajad on muutunud.

Tänapäeval ei karda inimesed kõike ja kõike veebist osta. Inimesed ostavad kõike alates toidukaupadest ja hambapastast kuni kallimate asjadeni, näiteks arvutiteni ja isegi autodeni. Päris palju nimetate seda ja saate seda veebist osta.

2015. aastal ulatus USA e-kaubanduse müük 287 miljardi dollarini. Ja muu maailm pole kaugel sellest. Hiina käive oli 247 miljardit dollarit; Jaapanil oli 76 miljardit dollarit ja Ühendkuningriigil ligi 67 miljardit dollarit. Tundub, et trend on üha ülespoole. Turu-uuringute firma eMarketer ennustab, et ülemaailmne veebimüük on 2017. aastal 2,4 triljoni dollari lähedal.

Kuna nii paljud inimesed pöörduvad Interneti poole, soovite end eristada ja meelde jätta. Esmakordsete klientide jaoks võib nende uksele jääv pakett olla esimene kord, kui nad saavad teie toodet füüsiliselt näha ja tunda. Kuidas see saabub, on brändilojaalsuse kasvatamise oluline viis.

Põnetage oma kliente kauni esitlusega

Esimene asi, mida inimesed märkavad, on kast või ümbrik. Powerhouse’i e-kaubanduse jaemüüja Amazon pakendab oma kaubad enamasti lihtsasse pruuni kasti, kuid küljel on äratuntav pakkimislint ja logo..

Amazoni kast

Ehkki pruun kast on peen, ei saa eksida, kust pakk pärit on. Mõnele jaemüüjale meeldib saatmiskasti pisut rohkem välku lisada. Walmart tikib kasti küljele oma ettevõtte nime kirgaste tähtedega ja Shutterfly erksad oranžid ümbrikud, mida ta kasutab oma toodete väljasaatmiseks, pole eksitavad. Saatekast võib aidata tekitada intriigitunnet. Tahad, et isegi naabrid mõtleksid, mis selles paketis on?

Ilmselt peavad kaupmehed olema ettevaatlikud, kuidas nad kasti väliskülge märgistavad. Te ei soovi reklaamida kogu maailmale kallist eset, et näha, et kellegi varikatusel istub ta lihtsalt krabistamas. Kuid kui te ei saa seda põnevaks muuta, lisage natuke stiili.

Tänapäeval on isegi kauba lahti pakkimisel sotsiaalne külg. Inimesed pöörduvad oma sotsiaalmeedia kanalitesse, et jagada põnevust oma viimase veebipõhise ostu kohta. Kui õnnelik on veebimüüja, kui saate seda tasuta reklaami ära kasutada, et saada väärtuslikke suusõnalisi ülevaateid.

Dotcomi 2015. aasta e-kaubanduse pakendiuuring, mis hõlmas klientide kogemuste lahtipakkimist, leidis, et 39% vastanutest on sotsiaalmeedias pilti või videot jaganud ja 60% väitis, et nad jagaksid suurema tõenäosusega tootepilti, kui see tuleks kingituseks- nagu kast, mitte mitte kirjeldamata pruun. Kas see on teid veennud lisama pakendile mõne oomphi??

Inimestele meeldib kingituste saamine. Nii et pange tundma, nagu oleks nende sünnipäev. Minge edasi ja lisage vähe lisasid, näiteks ilus paber või isegi isikupärastatud kaart. Kui tegemist on piisavalt väikese toiminguga, muudab isegi kliendi nimega tervituse lisamine kasti siseküljele nad eriliseks.

Kui saate oma kliendi erutada, on ta nõus jagama oma kogemusi. Võib isegi õnnestuda ja lasta neil jagada YouTube’is boksita videot. Uskumatu, et inimesed teevad seda just massiliselt. Alates 2010. aastast on YouTube’i videote pealkiri, mille pealkiri on “unboxing”, kasvanud 871%.

Üks ettevõte, kellel pole YouTube’is videote postkastist puudust, on Apple. Sisestage lihtsalt „iPhone unboxing” ja üles hüppab üle nelja ja poole miljoni tabamuse. Pole üllatus – kuna Apple on turunduse üksikasjade meister.

iphone-box

Näitena on sellel iJustine’i YouTube’i videol, mis näitab, kuidas ta uue Apple’i kella karbist lahti võtab, on juba üle miljoni vaatamise. Võite tunda ootust, kui ta avab kõigepealt tavalise saatekasti ja kaob siis varsti tuttavasse paksu ja kvaliteetsesse valgesse Apple’i kasti. Tema entusiasm on nakkav ja selline tasuta reklaam tekitab Apple’i uusimate toodete jaoks veelgi enam müra.

Kasutage oma klientidele head pakendit

Ehkki inimesed võivad ilusat pakendit väärtustada, pole teie kliendid õnnelikud, kui teie tooted saabuvad kahjustatud või neid on keeruline avada. Kliendid võivad olla keerulised ja kui nad leiavad pakendi avamisel midagi tüütut, ei kõhkle ta teie toote või ettevõtte kohta halva arvustuse jätmast..

habras_boks

Oma 2016. aasta e-kaubanduse pakendieelistuse uuringus küsis Shorr Packaging Corp. klientidelt, mida nad paketi kogemuse tõttu kõige tüütumaks või ärritavamaks tegid. Nad leidsid järgmist:

  • 55% vastanutest väitis, et ärritajad number üks olid pakendid, mida oli raske avada.
  • Teisele kohale jõudmine 19% -ga oli liigne pakend.
  • 13% vastanutest mainis kahjustatud pakendit (mitte tegelikku eset).
  • 8% inimestest ärritasid taaskasutatavad materjalid.
  • 4% ei hinnanud koledat pakendit.

Nähes, et pakke avavate inimeste jaoks on esmatähtis, et neid on raske avada, on asjatundmatu, et inimestel oleks lihtne oma kaupadele juurde pääseda. Keegi ei taha terava noa kasutamisega vaeva näha paksu plastikpakendi avamiseks, mis ei kimbuta. Inimesed ei hinda ka seda, et pärast eseme vabastamist tuleb kõigist pakenditest lahti saada.

Pidage silmas keskkonda

Veel üks huvitav uuringust võetud näide on see, et tarbijad saavad üha enam teadlikuks selle uue veebimajanduse keskkonnamõjust. Nad mõistavad, et kogu see e-kaubandus ei käi ilma keskkonnakuludeta. USA keskkonnakaitseagentuuri (EPA) andmetel tekitab arenenud riikides kuni kolmandiku pakend pakendit tööstuslikest jäätmetest.

Tahad kaitsta oma tarnitavaid esemeid, kuid veebimüügiettevõttena ei taha te kokku puutuda keskkonnale nii raiskavate ja murettekitavate toodetega. Täna on teie pakendile üha rohkem keskkonnasõbralikke võimalusi. Nn ökopakend on õitsev äri. Papp on suurepärane valik, kuna seda saab hõlpsasti taaskasutada. Boonuspunktide saamiseks võite kasutada taaskasutatud või tarbimisjärgsest sisust valmistatud pappi.

Oma toodete polsterdamiseks võite kasutada ümbertöödeldud paberist valmistatud pakenditükke. Seda on erinevates värvides ja dekoratiivse ilme lisamiseks võib seda krookida. Või vanaaegsete vahtpolüstüroolist maapähklite asemel pakutakse tärklisepõhiseid alternatiive, mis on valmistatud maisist, sorgodest ja muudest põllukultuuridest. Need pole mitte ainult keskkonnale paremad, vaid ka teie klient ei pea hävitamisel vaeva nägema. Valage lihtsalt vesi taimepõhiste maapähklite peale ja jälgige, kuidas need lahustuvad millekski.

Tehke oma klientidele esemete tagastamine hõlpsaks

Paljud edukad Interneti-jaemüüjad hindavad seda, et peate olema nõus tagasivõtmist aktsepteerima, kui soovite, et keegi saaks teie jaoks võimaluse. Isegi teie parimad kliendid tahavad teada, et nad saavad kauba tagastada, kui see ei sobi, on kahjustatud või ei tööta sellega, mida nad pidasid silmas.

Shorr Packaging Corp leidis, et esmaklassilised ostjad (need, kes on määratletud kui kulutavad veebiostudele rohkem kui 200 dollarit kuus) teenivad palju tulusid. Nad leidsid, et 22% nendest ostjatest ütles, et nad tagastavad vähemalt veerandi veebiostud. Kuid 95% nendest klientidest väitis, et nad teevad korduvat äri, kui tagastamisprotsess on lihtne.

Soovite muuta oma asjade tagastamise võimalikult lihtsaks, kui nad pole rahul. Üks lihtne lahendus, mida paljud rõivamüüjad kasutavad, on tagasisaatmislehtede lisamine. Tehke oma kliendile hõlpsaks oma esemete kasti panemine ja sildi kleepimine.

Nordstrom, ettevõte, kes on juba pikka aega leppinud kvaliteetsest klienditeenindusest, sisaldab tagastusmärgist ja tasub ka tagastamise saatmiskulud. Kui elate USA-s, peate vaid viskama oma kauba tagasi kasti, lööma sildi ja andma selle oma postikandjale üle. Paki kaalumiseks ja postikulu arvutamiseks ei pea te vaeva nägema postkontorisse või UPS-i trügimisega.

Mõnikord on tegemist pisiasjadega. Trunk Club sisaldab isegi linti, et klient saaks karbi varukoopia sulgeda. Sest tõsiselt, kellel on aega lindirull maha jahtida. Teised jaemüüjad, näiteks Stitch Fix, sisaldavad tagastamiskotti, mis on odavam ja lihtsam kui siis tagasi postkasti saata.

pagasiruumi_klubi

Hoidke oma kulusid madalal

Loovus on suurepärane, kuid te ei soovi liiga hulluks minna. Ikka peate arvestama saatekuludega.

Tänapäeval kasutavad paljud peamised vedajad, sealhulgas FedEx, UPS ja DHL, mõõtmetes raskust, et arvutada vähem kui kolme kuupjalga maapealsete pakkide saatmistasud. See tähendab, et nad võtavad arvesse nii teie kasti suurust kui ka kaalu. Nii et veenduge, et valitud kast sobib teie kaupadega. Postitajad võivad olla ka valik, kui teie toode on väike.

Olenemata karbi suurusest, visake kindlasti mõni polster, isegi kui see pole purunev. Te ei soovi, et teie kaubad hõljuksid kasti sees. Olge ettevaatlik, et mitte oma polstriga liiga palju raskusi lisada. Võite proovida ühte ülalmainitud keskkonnasõbralikest võimalustest või kerget mullimähist, mille saate lehtede, rullide või kottidena.

Kasutage oma pakendit, et jätta püsiv ja positiivne mulje

Veebimüüjana ei pruugi teil olla füüsilist kauplust, kuid soovite siiski anda oma klientidele isikupärastatud ja luksusliku kogemuse, justkui nad ostaksid väikeses butiigis. Teisisõnu, soovite, et nad tunneksid end eriliselt. Tõenäoliselt teete seda juba oma veebisaidi ja muude toimingutega, kuid ärge unustage ala, mida sageli kahe silma vahele jäetakse – pakendit.

See, kuidas te oma kaupu pakendate ja saate saatmiseks esitate, jätab sotsiaalse meedia kaudu püsiva mulje – mitte ainult teie klientidele, vaid potentsiaalselt ka nende sõpradele ja isegi sõprade sõpradele..

Võite tunda rahulolu, et müüsite müügi, kuid ärge raisake kuldseid võimalusi. Ilusa, kuid praktilise pakendiga saate meelitada uusi kliente ja sama oluline on säilitada juba olemasolevad. Tagasipöördunud kliendid kulutavad keskmiselt 67% rohkem kui esmakliendid, nii et soovite jätta muljet ka neile, kes on juba teie käest ostu sooritanud.

Soovite arvestada kogu klientide tehingute protsessi. Nende tehing pole lõpule viidud, kui nad klikivad ostunupul. Peate neid pakkima, kui nende pakk saabub. See võib olla erinevus ühekordse kliendi ja inimese vahel, kes on teie kaubamärgile lojaalne ja teeb korduvaid oste.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me