Unusta Facebook. Unusta Twitter.

Instagram on nüüd veebipoodide jaoks kõige olulisem sotsiaalmeedia.

See pole ainult selfid, smuutid ja armsad kassipojad! See on tõsine investeeringutasuvus. See teeb sõltumatute veebipoodide omanikeks tuhandeid.

Miks?

Sest Instagrami postitused koguvad rohkem kaasatust kui Facebook ja Twitter kokku. Ja see loob uue leegioni sõltumatutest maitsjate ja mõjutajatest.

15 000 dollarine lugu

Tutvuge Danielle Bernsteiniga. Tal on 1,3 miljoni jälgijaga Instagrami konto. Ta on 22-aastane ja peab sõltumatut veebipoodi ja moeblogi. Selle nimi on We Wore What ja see on tohutu.

Danielle - me kandsime mida

Pole ühtegi suurt äri ega korporatiivset ülemust, kes stringe tõmbaks. Lihtsalt nutikas naine, kellel on sülearvuti ja Instagrami konto. Iseseisev ja butiik.

Ta müüb kingi, kotte ja riideid otse oma veebisaidi kaudu. Ta haldab ka siduspoodi, müües riideid Stella McCartney, Miu Miu ja Moda Operandi kaudu.

Kuid siin on pealkiri. Harper’s Bazaaris tehtud intervjuu kohaselt teenib ta iga kord 15 000 dollarit, kui laadib üles Instagrami spondeeritud postituse.

15 000 dollarit!!

See on veebimüügis uus ärimudel.

Miks see töötab? Sest see läheb kaugemale traditsioonilisest ostukogemusest. jah, ta juhib veebipoodi. Kuid Danielle on ka maitsemeister. Moeguru ja teravnahaline ärinaine.

Instagrami efekt

Interneti-jaemüüjate maailmas võtab üle Instagrammi. See on nüüd sõltumatute müüjate jaoks võimsam kui Facebook ja Twitter.

Siin on faktid:

  • Instagrami postitused saavad 58 korda rohkem osalust kui Facebook.
  • Ja 120 korda rohkem kaasatust kui Twitter!

Instagram on ka kõige kiiremini kasvav sotsiaalmeedia platvorm. See on just üldkasutajate osas Twitterit edestanud.

Jälgijate kasvu määr Instagramis on ka oluliselt kiirem ja kõrgem kui Facebookis.

Instagram on praegu kõige kaasahaaravam, kiiremini arenev ja sotsiaalselt kõige olulisem platvorm planeedil.

Instagrami sponsorlus

Räägime lähemalt Danielle Bernsteini tulusast Instagrami / jaemüügimudelist. Tänu oma veebipoele, ajaveebile ja sellele järgnenud Instagrami peetakse teda Instagrami mõjutajaks.

Seal on suur raha. Brändid kulutavad igal aastal Instagrami postituste toetamiseks rohkem kui miljard dollarit. Tänu oma miljon jälgijale saab ta sponsoreeritud postituse jaoks mugavalt 5000–15 000 dollarit käskida.

Näiteks postitab Danielle pildi teatud kotiga. Või kannab ta tasu kindla kaubamärgi päikeseprille. Danielle postitused on väga peened ja väga loomulikud. See on peaaegu alateadlik. Samal ajal saadab iga postitus tuhandeid inimesi oma veebipoodi tagasi ja tugevdab oma kaubamärki.

Danielle’i käeulatus on tohutu, kuid isegi 5000 ja enam jälgijaga Instagrami kontod võivad sponsorluse kaudu hakata natuke raha teenima.

5000 jälgijat on keskmise veebiettevõtte jaoks üsna hõlpsasti saavutatav, kas ei ütleksite?

Teie 5 sammu plaan Instagrami impeeriumi ülesehitamiseks

Nüüdseks olete ilmselt mõelnud, kuidas oma numbreid kasvatada! See on pikk tee miljoni jälgijani, kuid me alustame väikestest.

1. Kasutage toodete elustiilipilte

Instagrami reeglid veebimüüjate jaoks on üks lihtne põhjus.

See muudab nende tooted tõeliseks.

Nutikad turundajad teavad, et parim viis toote müümiseks on elustiili müümine. Ärge öelge meile, mis toode see on, näidake meile, kuidas see meie elu muudab.

Nike’i motiveeriv Instagrami voog

Vaadake vaid Nike motiveerivat Instagrami voogu. See on täis inimesi, kes jooksevad maratone, mängivad korvpalli, ujuvad. See kõik on tõeline. See on relatable. See on elustiil.

2. Kasutage klientide fotosid

Mitte paljud meist ei saa kataloogi mudeli pilti seostada.

Kuid kui kliendid postitavad teie toodetest Instagrami reaalseid pilte, reageerib see inimestega. See näeb välja reaalne. Kliendid võivad endale ette kujutada, et nad kannavad sama asja. Müük on palju tõhusam.

Veebipood Nasty Gal palub oma klientidel teha endast pilte ja kasutada Instagramis konkreetset räsimärki. Nad koguvad pilte ja tõstavad need esile oma veebisaidil.

Vastik Gal kliendi pildid

Nad saavad tohutu sotsiaalse haarde ja terve looduslike toodete kaadrite kataloogi.

Nende kliendid teevad kogu töö nende heaks!

3. Kasutage spondeeritud postitusi

Saate maksta Instagrami mõjutajatele (näiteks Danielle), et nad teie ja teie toodete kohta postitaksid. Mitte paljudel meist pole 15 000 dollarit lamamist! Kuid alustuseks on väiksemaid kontosid.

See tõesti töötab.

Bachlr

Meeste moefirma Bachlr alustas peaaegu nullist Instagrami jälgijatest. Nad maksid sponsoreeritud ametikohtade eest mitmesuguseid mõjutajaid. Vastus oli nii võimas, et see kukkus nende serverisse.

Võtsin ühendust ja pidasin tehinguid paari kontoga, mis hõlmasid 100 000+ jälgijat ja mis olid suunatud meestele. Minu üllatuseks olid paljud neist kasutajatest valmis reklaamipostitusi tegema umbes 50 dollari eest… vinge!

Neil on nüüd 15 000 jälgijat ja kahe nädala jooksul külastas nende poodi 20 000 külastajat.

Mitte ainult, kuid nad saavad nüüd sponsoreeritud postituste eest ise tasu võtta!

4. Laena oma kaaslastelt järgijaid

Pärast Instagrami loomist on kõige raskem palli veerema saada. Kuidas leiate need esimesed 100 jälgijat? Esimesed 1000?

Kiireim ja tõhusam meetod on aktiivsete kasutajate jahtimine, kellele meeldivad teie postitused ja tooted. Alustage sarnaste kontode uurimist. Laadige üles nende jälgimisloend ja alustage nende kõige aktiivsemate jälgijatega.

“Meeldib” nende fotodele, kommenteerige pilte ja jälgige neid. Ei lähe kaua, kui saate oma esimese jälje tagasi. Ja siis sarnane või kaks. Korrake seda protsessi iga päev vähehaaval ja saate luua hea järgimise.

5. “Ole mood!”

Lõpetan meie hea sõbra Kaleni pakkumise Bon Bon Boutique’is. Hiljuti andis ta meile teada oma e-poe edu taga peituvatest saladustest.

Intervjuu üks silmapaistvamaid tsitaate oli “ole mood”. See on suhtumine, mis on loonud tohutut edu Danielle Bernsteinile, kellest rääkisin artikli alguses.

E-poe järgmisele tasemele viimiseks peate saama enamaks kui lihtsalt müüjaks. Pead saama maitsemeheks. Mõjutaja. See kõik on seotud 360-ärimudeli loomisega, mis ületab tavapärase ostmise ja müümise.

Ja sellepärast on Instagram veebipoodide jaoks parim sotsiaalmeedia.

See on uus mudel, mis ühendab endas veebimüügi ja ajakirjad / meedia. Ja see on üks, mida saate oma koduettevõttes kapteniks saada.

Kas keegi seal saab Instagramist suurepäraseid tulemusi? Mulle meeldiks teid kuulda!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me