Ma kasutan palju Facebooki reklaame.

Tegelikult annavad nad mulle mis tahes turundusstrateegia ühe parima investeeringutasuvuse …

Ja iga kord, kui ma korraldan reklaamikampaaniat, saan paremaid tulemusi. Õpin midagi uut.

Täna arvasin, et jagan teiega mõnda oma edukat meetodit.

Esiteks peate seadma konkreetse eesmärgi.

1. Seadke eesmärk

Ole väga konkreetne selles osas, mida soovid oma Facebooki kuulutuse kaudu saavutada.

Kas see suurendab müüki? Seejärel valige konkreetne toode, millele teie tähelepanu pöörata.

Ole oma eesmärgi suhtes konkreetne

Nagu pildilt näha, on see jaemüüja minu ajateljel reklaamimiseks valinud väga konkreetse kauba. Ärge ainult juhtige inimesi oma veebisaidile. Juhtige neid konkreetse kauba või toote juurde. Õigete inimeste sihtimine on palju lihtsam. See tähendab suuremat klikkimise määra ja paremaid konversioone.

Facebook aitab teid ka siin. Need annavad teile palju võimalusi reklaami täpsustamiseks. Sel juhul soovime rohkem klikke. Seega veenduge, et valiksite ühe järgmistest võimalustest:

Valige üks võimalus

Vaatajaskonna määratlemine & Sihtimine

2. Sihi huvid, hobid ja asukoht

Facebookil on tõeliselt ainulaadne positsioon, et sihtida kasutajaid nende meeldimiste, mittemeeldimiste ja demograafilise teabe põhjal.

Facebook kogub kõiki neid andmeid ja nad kasutavad seda meie jaoks reklaamide sihtimiseks.

See on suurepärane uudis reklaamijatele ja ettevõtetele. See tähendab, et saate täpselt valida, kes teie reklaame näeb.

Saate oma reklaame kuvada 23-25-aastastele meestele, kellele meeldib kudumine ja raskemetalli muusika … (Nüüd on see nišiturg). Mida sihipärasem ja konkreetsem on teie vaatajaskond, seda parem on teie klikkimise määr.

Keskenduge sihtrühmadele

3. Sihtige oma veebisaidi külastajaid

Mõtle selle üle. Inimesed klõpsavad tõenäoliselt teie reklaamil, kui nad on juba teie veebisaidil käinud. Nad tunnevad teie kaubamärgi juba ära.

Neid huvitab juba see, mida sa räägid.

Facebooki abil saate saata kuulutusi ainult neile, kes on teie saiti külastanud.

See toimib järgmiselt. Kõigepealt kontrollige, kas teie veebisaidil on küpsised aktiveeritud. Nüüd klõpsake oma sihtrühma valimisel nuppu „Kohandatud vaatajaskonna loomine”.

Seejärel klõpsake nuppu „Veebisaidi liiklus”.

Loo kohandatud vaatajaskond

Facebook kasutab nüüd teie saidil küpsiseid teie veebisaidi külastajate jälgimiseks ja Facebooki naastes neile reklaamide saatmist.

See on suurepärane viis oma kaubamärgi loomiseks ja teadlikkuse tõstmiseks. Kuna nad on sinuga juba tuttavad, tõuseb teie klikkimise määr.

4. Sihtige oma e-posti nimekirja

Teie e-posti loendis olevad tellijad tunnevad teie ettevõtte vastu juba huvi.

Kui olete lugenud minu müügikanali postitust, teate, et peate oma e-posti tellijaid jätkuvalt turgutama. Väikese lisatööga saate need muuta täielikult tasulisteks klientideks.

Üks viis seda teha on Facebooki reklaamide reklaamimine nende kanalites. Muidugi, võite neile e-kirju saata, kuid see on seotud bränditeadlikkusega. Nad on juba harjunud nägema teie kirju postkastis. Oma nime tilkumine nende Facebooki voogu annab neile veel ühe õrna meeldetuletuse.

Jälle leiate selle “kohandatud vaatajaskonna” alt. Nüüd laadige lihtsalt CSV-fail üles, kleepige aadressid käsitsi või kasutage oma MailChimpi kontot. Facebook otsib neid kasutajaid oma andmebaasist ja edastab neile reklaame.

Kasutage oma e-posti nimekirja

Reklaamimiseks sobiva sisu valimine

5. Proovige reklaamilehtede asemel reklaamida sisu

Mõelge sellele, kuidas teie ja teie publik Facebooki kasutate. Me ei lähe sinna tooteid ega müüki otsima. Oleme Facebookis sisu nautimiseks. Otsime videoid ja ajaveebe.

Selle asemel, et inimeste sööta reklaamidega üle ujutada, andke neile seda, mida nad tahavad. Andke neile sisu! Looge silmapaistev sisutükk ja keskenduge sellele. Saate selle esimese klõpsamise läbi ja mõelge neile hiljem müüa.

Reklaamige sisu, mitte müügi lehte

Näiteks see turundaja ei ürita teile midagi müüa. Ta tutvustab teile lihtsalt veebiseminari. See on lahe sisu, mis teid uksest sisse viib.

Veenduge, et pealkiri oleks kiuslik ja intrigeeriv. Ja veenduge, et see vastaks teie sihtrühmale.

See tehnika saadab teie klikkimise määra katuse kaudu. Võite muretseda, kui neile müüakse, kui nad teie saidile jõuavad. Pidage meeles, et 96% inimestest ei ole valmis teie käest kohe ostma. Nii et toote nina ette panemine ei toimi alati.

See kõik puudutab müügivihjete kasvatamist. See annab teile hilinenud investeeringutasuvuse, kuid see on tugevam pikaajaline strateegia.

Boonus

Kuidas luua silmapaistvat sisu

6. Looge optimeeritud kohandatud sihtleht

Aga mis siis, kui soovite kohe investeeringutasuvust?

Võimalik on üles seada kuulutus, mis tasub ennast ühe tõukega. Selleks vajate uskumatult tõhusat sihtlehte. Külastajate saatmine tavalisele müügilehele ei kavatse seda kärpida.

Teie kohandatud sihtleht annab inimestele põhjuse toote ostmiseks. Lõime hiljuti siin, Bitcatcha’s, oma musta reede veebimüügitoodete müümiseks.

Looge oma reklaami jaoks sihtleht

Oleksime võinud saata inimesi oma kodulehele ja lasta neil see välja mõelda. Selle asemel rajasime hästi sihitud ja veenva müügi lehe.

Teie kuulutuse osas andke inimestele konkreetne põhjus lingil klõpsata. Müügil peab see olema sihikindel ja täpne.

Võimas sõnastus ja pildid

7. Kopeerimine: minge otse punkti

Inimesed sirvivad Facebooki kiiresti. Väga kiire. Peatame ainult siis, kui miski silma hakkab. Mõelge oma ajajoone kasutamisele. Kerite ja skannite, kuni näete midagi, mis teile meeldib.

Pealkiri on peamine viis inimestega ühenduse loomiseks. Peatada neid oma radadel ja panna neid tähele panema.

Trikk peab olema julge, lihtne ja otsene. Teil pole aega Facebooki reklaamide osas naljakaks või nutikaks osutuda. Lühikesed, teravad laused ja palju märksõnu on kõik, mida vajate.

Saage otse asja juurde

Võtame näiteks Shopify uusima reklaami. Nende pealkiri on lihtne ja otsene: ehitage oma pood üles FB-le!

Kuid tehke veenvaks. Muutke see veenvaks.

8. Kasutage silmapaistvat pilti. Veelgi parem, kasutage videot

Facebooki algoritm on hoolikalt häälestatud, et tähtsustada fotosid. Hiljuti kohandas see algoritmi video ülitähtsaks muutmiseks.

Kasutage reklaamina videot ja see suurendab teie võimalusi saada nähtavaks. Inimsilm peatub palju tõenäolisemalt ka videosisu peal.

Vaadake seda Disaronno kuulutust. Nad ei palu teil isegi midagi osta. Kuid 2,2 miljoni vaatamise korral jõuab see nende publikuni! Keskenduge kõigepealt tähelepanu hõivamisele, seejärel juhtige klikkide kaudu.

Kasutage toredaid pilte / videot

Test, test, test

9. A / B lõheneb

Isegi maailma targem turundaja ei tea kindlalt, milline sõnastus, pildid või vaatajaskond reageerib paremini. A / B lõhestumine võib tekstiga siiski täpselt öelda, mis on kõige tõhusam.

A / B lõhede tegemiseks kasutan Adespressot. See ütleb mulle selgelt, mis töötab ja milline minu reklaamidest saab parima klikkimise määra..

A / B testid on mõeldud kahe reklaami üksteise vastu kallutamiseks. Igaüks neist on pisut erinev ja saadetakse välja vaatajaskonnale. Seejärel teatab Facebook teile, kummal oli parem klikkimise määr.

Võite proovida kahte erinevat pealkirja või päist. Proovige kahte erinevat pilti või kahte veidi erinevat vaatajaskonda.

Kõige rohkem klõpsamisi on see, mille korral panite oma turundusliku kaalu maha.

Facebooki kuulutused saavad ise tasuda, kui klikkimise määr on täiuslik!

Andke mulle teada, kui teil on oma Facebooki reklaamide kohta põletavaid küsimusi. Olen siin, et aidata ja mulle meeldiks kuulda teie enda kampaaniate kohta!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me