Kas teil on Shopify pood? Kas olete valmis selle järgmisele tasemele viima? Kas olete valmis väiksema vaevaga rohkem müüma? Lähme.

Täieliku Shopify juhendi 1. osas tutvustasime lihtsat protsessi, kuidas Shopify pood nullist üles seada (ja kuidas pääseda võrku vaid 19 minutiga)..

Selles osas sukeldame sügavamalt Shopify trikkide kasti. Selle postituse täpsemad tehnikad aitavad teil suurendada müüki, meelitada rohkem kliente ja parandada teie poe efektiivsust.

Tutvuge meie täieliku Shopify juhendiga

  • 1. osa: kuidas Shopify pood üles seada vaid 19 minutiga
  • 2. osa: 11 Shopify funktsioonid, mis suurendavad teie müüki
  • 3. osa: Shopify SEO: 9 olulist elementi teie poe Google Rank parandamiseks
  • 4. osa: “Kuidas kliente meelitada?” Esimesed 7 sammu oma Shopify poe reklaamimiseks
  • Kas Shopify on teie jaoks? Lugege meie põhjalikku Shopify arvustust

poodlema-komp

Märge

Mõned selle postituse funktsioonid on pakitud standardsesse Shopify kavasse, kuid mõned vajavad täiendamist.

1. Hüljatud ostukorvi taastamine

Keskmine ostukorvist loobumise määr veebis on 68,81%. Teisisõnu – 7 klienti 10-st lisavad tooteid ostukorvi ja lahkuvad ostmata.

See on tohutu arv müüke, millest võite ilma jääda. Vaadake ise, liikudes jaotises Tellimused > Hüljatud kassad oma Shopify juhtpaneelil.

Shopify hüljatud ostukorvi taastamine

Siin näete kõigi klientide nimekirja, kes panid oma korvi esemeid, kuid ei kontrollinud seda. Mis siis, kui saaksite neile meili saata ja neile meelde tuletada?

Tavalises Shopify plaanis on teie ainus võimalus igale kliendile ükshaaval meilisõnumi saatmine, et neile meelde tuletada nende ostukorvi kohta.

Hüljatud tellimused

Uuemale versioonile üleminekul või laadides alla ostukorvist loobumise rakenduse ja saate seadistada käivitatud e-posti, mis nutistab automaatselt iga kliendi, kes jätab hüljatud ostukorvi.

Saage aru ja saate paljud sellised kliendid tagasi kassasse viia.

2. Arvutage iga kliendi saatmishinnad automaatselt

Veebipoe pidamise üks keerukamaid aspekte on saatmiskulude arvutamine. Kui alahindate, võite kaotada palju raha. Ülehinnake ja võite eemale peletada kõrgete hindadega kliente.

Selle vältimiseks kasutage reaalajas vedaja saatmist. See arvutab iga kliendi täpsed saatmiskulud, lähtudes nende asukohast ja toote suurusest / kaalust.

Arvutage saatmishind

Selleks peate tariifide arvutamiseks aktiveerima plaani “Advanced Shopify” ja valima operaatori (UPS, FedEx jne)..

3. Võtke Shopify POS-iga makseid ükskõik kuhu

POS (või „müügikoht”) on mugav, kui plaanite oma tooteid ka pärismaailmas müüa. Võib-olla hüpikpoes, turul või telliste ja mördi kaupluses.

Võtke makse vastu Shopify POS-is

Shopify POS on rakendus, mis võimaldab kaardilugeja abil reaalses maailmas makseid teha (mis maksab 59 naela). Igasugune müük seotakse automaatselt teie veebipoe Shopify kontoga, nii et teie kontod ja varud sobivad kokku, ükskõik kus müüte.

4. Parimate ostjate väljaselgitamiseks looge kliendiprofiilid

Kui palute oma klientidel enne teie käest ostmist konto luua, on võimalik jälgida ja jälgida nende teavet ja ostuajalugu.

See võib tunduda jube, kuid see on ülimalt kasulik. Kliendikontode omamise abil näete täpselt, kes mida ostis. Nüüd on teie parimaid kliente lihtne kindlaks teha.

kliendikontod

Selle teabe abil saate saata sihipäraseid meiliaadresse. Oletame, et teil on raamatupood ja müüsite populaarse romaani 230 eksemplari. Mõni kuu hiljem hakkate järge müüma ja soovite sellest teada anda kõigile, kes esimese raamatu ostsid.

Kliendikontode kaudu ostude ajalugu jälgides teate täpselt, kes esimese raamatu ostis, nii et saate neile otse e-kirju saata. Selle aktiveerimiseks minge seadete juurde > Kassa. Seejärel määrake kliendikontode jaotis väärtuseks „valikuline” või „vajalik”. See palub klientidel nüüd ostmisel sisse logida või konto luua.

Shopify kliendikontod

5. Kasutage sooduskoode

Pole saladus, et allahindlused ja müük aitavad tulusid suurendada, kuid kuidas seda teha Shopify’s?

Parim viis selleks on Shopify rakenduse, näiteks „hulgi allahindluste” kasutamine. Selle abil saate genereerida sooduskoode dollari väärtuse, protsendilise allahindluse või tasuta saatmise jaoks.

6. Müüa pühadeks kinkekaarte

Kinkekaardid on eriti populaarsed pühade ajal ja Shopify teeb nende loomise lihtsaks.

Osta kinkekaart

Liikuge jaotisse Tooted > Kinkekaardid. Siin saate luua kinkekaardi, nagu ka mis tahes muu toote puhul.

Märge

Kinkekaartide aktiveerimiseks peate minema üle kesktasemelisele Shopify plaanile.

7. Integreerige Shopify Facebookiga

Kui teil on suur sotsiaalne jälgimine, saate kogu oma poe oma Facebooki lehel uuesti luua vahekaardi „pood” abil. Kliendid saavad osta otse sinult, ilma et nad peaksid teie veebisaidile suunama, tagades sujuvama müügiprotsessi.

Vahekaart Facebook Shopify

Kasutades API-d, sünkroonib Facebooki pood automaatselt makseid ja laoseisu teie Shopify kontoga, nii et haldate ikkagi kõike ühest kohast.

Alustage seadetest navigeerimisega > Müügikanalid > Lisage müügikanal > Facebook. Selle ühendamiseks on vaja paar sammu, mille Shopify kirjeldab siin.

8. Laske Shopify täiteteenustel raskusi tõsta

Pakkimise ja saatmisega tegelemine on poe pidamise hõlpsamini aeganõudev aspekt, eriti kui suured tellimused hakkavad kohale jõudma.

Võite saada Shopify tegema raskeid tõsteid siin – sõna otseses mõttes!

Tehes koostööd olemasolevate täitmisteenustega, näiteks Amazon või Rakuten, tegelevad nad teie nimel ladustamise, ettevalmistamise ja saatmisega. Teil on vaja vaid hoida oma inventari ühes nende täitmiskeskuses.

Rakuten Super Logistics Shopify rakendus

Selle seadistamiseks minge jaotisse Seaded > Kohaletoimetamine > Dropshipping & Täitmine > Lisage Dropshipping Service ja valige oma eelistatud täitmise teenus.

9. Vabanege varudest täielikult Shopify drophippinguga

Dropshipping on täiesti uus viis veebipoe pidamiseks. Parim osa? Alustamiseks ei pea te ostma tonni varusid.

Kui klient ostab teie poest toote, tellite selle kolmandalt tarnijalt, kes saadab toote teie kliendile.

Niipalju kui nad teavad, on see pärit otse sinult. See tähendab lihtsalt, et teil ei pea olema magamistuba ega ladu, mis oleks täis laoruume.

Selle seadistamiseks Shopify’is proovige kasutada ühte paljudest drophipping-rakendustest, näiteks Ordoro. Nad aitavad teil tarnijaga koostööd teha ja haldavad kõike ühest kohast.

10. Kasutage Shopify ‘Experts’

Shopify reklaamib käputäis asjatundlikke partnereid programmeerimises, disainis, turunduses ja fotograafias, et aidata oma e-poest maksimaalselt kasu saada.

Shopify eksperdid

Shopify loetleb oma eksperdid hinna, asukoha ja spetsialiseerumise järgi, nii et saate valida oma poe jaoks õige eksperdi.

Kui teil pole aega ega oskusi oma poe õigeks korrastamiseks, on see kasulik (ehkki sageli kallis) võimalus.

11. Jälgige kõike Shopify analüüsi ja aruannete abil

Analytics on teie veebipoe toimivuse nägemiseks hädavajalik. Kui palju külastajaid teie poodi tuleb? Kust nad tulevad? Kui kaua nad viibivad? Ja mis veebisait neile viitas?

Liikuge jaotisse „Aruanded”, et alla laadida müügi-, liikluse- ja ostukorvianalüütika üksikasjalikud diagrammid.

Samuti soovitan integreerida Google Analytics teie Shopify poodi. Selleks kleepige oma Google Analyticsi kood oma Shopify juhtpaneeli täpsustatud väljale (leitav veebipoest > Eelistused > Google Analytics).

Neid sisseehitatud tööriistu kasutades saate oma Shopify kauplust üle laadida, et saada rohkem müüki ja rohkem kliente. Samal ajal saate vähendada vaeva kulisside taga.

Kas teil on kogemusi nende Shopify tööriistadega? Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas nad töötavad? Andke mulle kommentaarides teada ja annan endast parima, et vastata!

3. osas keskendutakse otsimootoritele. Kuidas me teie Shopify poodi Google’i otsingutes kõrgele kohale näpistame? Otsige seda järgmisel nädalal siit Bitcatcha ajaveebist.

Avatar

Autori kohta

Ben on Londonist pärit copywriter ja toimetaja. Tema tööd ilmuvad regulaarselt ajakirjas The Huffington Post ja ta on töötanud mitme eduka reklaamikirjutamise kampaania heaks Sony UK jaoks. Võite Beniga ühenduse luua Twitteri kaudu.

Nagu see, mida olete lugenud?

Liituge meie tellijatega, kes saavad värskendusi Bitcatchalt. Saadame veebis eksklusiivseid näpunäiteid ja näpunäiteid.

Järgmine »

Miks peaksite Etsy Wix-saidiga ühendama & Kuidas seda 10 minutiga teha

«Eelmine

Sisuuuendused – kiireim viis rohkemate tellijate juurde (lõplik e-posti turunduse juhend, 2. osa)

Kas teie sait on piisavalt kiire?

Ära kaota müüki. Siin saate kontrollida oma serveri kiirust.

Vaadake meie soovitatud veebimajutust

Võta meiega ühendust

rss-ikoon   facebooki ikoon   twitter-ikoon linkedin-ikoon

Alusta siit

  • Teie veebipood 19 minutiga: kuidas Shopify üles seada (täielik Shopify juhend, 1. osa)
  • 11 Shopify funktsiooni, millest te veel ei teadnud (kuid need mõjutavad teie müüki): täielik Shopify juhend, 2. osa
  • Shopify SEO: 9 olulist elementi teie poe Google Rank parandamiseks (täielik Shopify juhend, 3. osa)
  • “Kuidas kliente meelitada?” Esimesed 7 sammu oma Shopify poe reklaamimiseks (täielik Shopify juhend, 4. osa)
  • UX-kujundus, 1. osa: kuidas kujundada oma väärtuspakkumist & Veenduge kasutajaid tegutsema

Looge Shopify veebipood

Kiirlingid

Shopify

Planeerimine / hinnakujundus

Mallid

Seadistamise juhend

14-päevane prooviversioon

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me