Mind paeluvad konversioonimäärad.

Sest saate oma müüki suurendada, ilma et lisaturundusele kulutaksite sentigi.

Uute klientide jälitamise asemel saate oma saiti tihendada ja olemasolevast liiklusest rohkem kasu saada.

Oota, mis on ümberarvestuskursid?

Lihtne, see on iga kord, kui klient klõpsab ostunupul. Või iga kord, kui nad teie teenusele registreeruvad. Teie konversioonimäär on protsenti kõigist külastajatest, kes klõpsavad sellel kõige tähtsamal nupul.

Lõikame tagaajamise ja näitame teile, kuidas saata oma e-kaubanduse konversioonimäär taevasse.

1. Seadke väiksemad konversioonid

Kas teadsite, et 90% teie poe külastajatest pole veel valmis teie käest ostma? Selle usalduse loomiseks ja kellegi veenmiseks keegi teist ostmiseks kulub natuke aega.

Selle asemel, et selle 96% -ga hüvasti jätta, looge selle ajal ka mõned väiksemad konversioonid – näiteks e-posti teel registreerumine. Isegi kui te ei tee kohe müüki, saate e-posti aadressi. See tähendab, et saate neid turgutada. ja tehke see suur konversioon hiljem.

Marie Claire - väiksem ümberehitus

Vaadake, kuidas Marie Clare pakub teile e-posti aadressi saamiseks oma ’50 parimat ilunippi ‘. Nad teavad, et nende potentsiaalsed kliendid seda armastavad, ja teevad väikese konversiooni.

Lõpuks ostab see tellija tõenäoliselt neilt. Täielik muundamine on lõpule viidud!

2. Võtke risk ära

Enamik inimesi suhtub skeptiliselt väikeettevõttest ostmisest, millest nad pole kunagi varem kuulnud. Meie ettevaatlik instinkt lööb sisse ja räägime end sellest sageli välja.

Nii et võtke risk enne, kui kliendil on võimalus sellele mõelda! Ennetage, miks potentsiaalne klient võib teie toote ostmise osas kõhelda. Oletame, et juhite moepoodi. Teie kliendid on mures järgmiste riskide pärast:

  1. riided ei sobi korralikult
  2. neile ei meeldi see, kui proovite seda
  3. nad on raisates oma raha raisates

Niisiis, eemaldage need riskid sõnast “mine”.

Hugo Boss - vähendage klientide riski

Hugo Boss teeb seda just oma veebisaidi ülaosas. Kohe teatavad nad klientidele, et saavad eseme tasuta tagastada. Ja nad teevad teie jaoks isegi täiendavaid muudatusi.

Kui teile riided ei meeldi, saate oma raha tagasi või võite selle muuta. Risk ja ärevus on kadunud.

3. Sotsiaalne tõend

Teine viis nende ettevaatlike tõkete kaotamiseks ja täiendavate tulemuste saamiseks on sotsiaalne tõend. Näidake külastajatele seda päris inimesed kasutate juba teie toodet.

Kliendid on lambad; neile meeldib teada, et teised inimesed usaldavad teie teenust!

Asod teevad seda paremini kui keegi teine, kellel on oma funktsioon #AsSeenOnMe. Kliendid laadivad üles pilte, kus nad kannavad Asose riideid.

Näidake oma toodet tegevuses

See veenab külastajaid, et teised inimesed usaldavad teie tooteid. Ja see annab neile kindluse klõpsata nupul „osta”. See konkreetne funktsioon võimaldab ka inimestel näha, kuidas riided näevad välja nagu tavalistel inimestel. (s.o mitte mudel!), mis aitab inimestel oma otsust langetada.

Turundusguru Mark Schaefer ütles seda paremini kui keegi teine:

Sotsiaalne tõend

4. Ühe klõpsuga ostmine

Enne väljaregistreerimist arvake, kui palju veebikärudest loobutakse?

68%.

68% !! See on tohutult palju inimesi, kes asuvad otse finišis, kuid enne ostmist klikivad minema. Miks see juhtub??

Üks vastus on keeruline väljamakseprotsess. Kliendid saavad igavaks, pettunud või tähelepanu hajunud.

Teie ülesanne on lasta neil kiiresti välja kontrollida. Makse- ja kassasüsteemi lihtsustamine on esmatähtis.

Olemasolevate klientide jaoks, kes on juba sisse logitud, seadistage ühe klõpsuga ostmine.

Amazon - väljamakseprotsess

Te teate juba, et Amazon on ühe klõpsuga ostmise kuningad. Tõenäoliselt olete selle pärast juba langenud (ma mõtlen seda kasutanud). Süsteem jätab kõik teie üksikasjad meelde, nii et saate tellida ilma räpane kassas käimiseta.

5. „Külalisena ostmine”

On veel üks põhjus, miks kliendid hülgavad oma kärud nii sageli. Teilt küsitakse lõputult palju teavet. Pidage meeles, et proovite saada ukse kaudu võimalikult palju konversioone. Tehke see osa nii lihtsaks kui võimalik.

Andke inimestele ülilihtne viis maksmiseks ja liikuge edasi. Mida rohkem teavet küsite, seda tõenäolisemalt kaotate müügi.

Apple'i külastaja kassas

Apple’il on siin suurepärane süsteem. Muidugi paned lõpuks oma e-posti aadressi sisestama, kuid jäta see lõpuni alles. Viige nad kõigepealt makseväravasse.

6. Tasuta saatmine

Kliendina paneme sageli vaimselt endale kohustuse midagi osta. Me õigustame hinda oma peas ja lähme lõpuks kontrollima.

Ja siis – oodake – nad on lisanud kohaletoimetamise 5 dollarit! See on väike summa, kuid muudab kogu ostmise psühholoogiat. See on veel üks tõke, mis võib inimesed lihtsalt eemale pöörata.

tasuta saatmine

Proovige lisada kõigele tasuta kohaletoimetamine ja hinnake toodete kohaletoimetamise hinda. Me teame, et see muudab asjad teie ja teie kontode jaoks pisut keeruliseks, kuid teid on võimalik aidata.

7. Vähendage kuvatavate toodete arvu

Terve mõistus käsib meil müüa võimalikult palju tooteid. Lõppude lõpuks, kõik armastavad valikut, eks?

Tõde on tegelikult hoopis teistsugune. Kui kliendid seisavad silmitsi paljude toodetega, kipuvad nad valima neist mitte ühegi. Nad on hämmingus ega suuda otsustada.

Kui valikuvõimalusi on vaid väike, on neid lihtsam valida.

Mõned Stanfordi ülikooli eksperdid testisid seda moosipoes. Kui nad pakkusid klientidele vähem valikuid moosimaitset, lendus müük üles.

vähesed tooted teisendavad paremini

Võtke siit Apple’i raamatust välja leht. Saate kahe toote järgi kokku lugeda, kui palju tooteid nad müüvad. Ja nad on suurim jaekaubandusettevõte maailmas. Kurat, nad on suurim ettevõte maailmas (turu lagi osas)

8. Loo vähene

Meid kõiki kohkuvad fantastiline pakkumine või pakkumine kaotamata. Kui ütlete klientidele, et teil on alles vaid piiratud varu, siis ostavad nad seda suurema tõenäosusega.

Värske uuringu kohaselt suurendas see trikk ühe turundaja konversioonimäära hämmastavalt 332%.

Kui ütlete klientidele, et pakkumine lõpeb 6 minuti ja 18 sekundiga, siis nad kiirustavad ostma nuppu. Ja kiiresti.

Boohoo - nappus

See on lihtne psühholoogia. Ja see ei pea tingimata ka tõsi olema. Kuid see tõstab teie konversioonimäärasid kindlasti. Me ei taha väga palju kahe silma vahele jätta. FOMO on tõeline!

9. Magnetiline kutse tegevusele

Kutse tegevusele on teie veebisaidi kõige olulisem nupp. See on nupp “osta” või “registreerumine”.

See on teisendamise nupp.

Teie eesmärk on saada võimalikult paljud inimesed sellel klõpsama. Nii et see peab olema magnetiline. CTA-de puhul tuleb järgida paari reeglit:

  1. Tehke see julgeks värviks
  2. Andke sellele palju vaba ruumi, et see pilku tõmbaks
  3. Kasutage kiiret koopiat

Mulle meeldib eriti järgmine näide, mis järgib kõiki kolme reeglit ja lisab natuke “klinšerit”, nii et eemaldage kliendi ärevus.

Mehelikud kaubad - üleskutse tegevusele

See on erkroheline ja nõuab tähelepanu. Silma tõmbamiseks on palju vaba ruumi ja sellel on kiireloomulisus; “Alustama”. Kuid kõige parem on see väike klinker, Liituge juba registreerunud meeste tuhandega. (Ma võin isegi andeks anda apostroobi õõvastava kasutamise).

See sisaldab sotsiaalset tõestust (nagu me varem rääkisime) ja eemaldab selle riskitunde ja ettevaatlikkuse.

10. Teritage oma väärtuspakkumist

Teie väärtuspakkumine on tõenäoliselt teie konversioonimäärade kõige olulisem tegur. Samuti on kõige raskem õigeks saada.

Pole sellest kunagi varem kuulnud? Siin on väärtusepakkumine, mis toimib väljaku „Square” abil:

ruut - väärtuspakkumine

Minu arvates on see üks veebis kõige väärtuslikumaid ettepanekuid.

Väärtuse pakkumine on koopia, piltide ja CTA kombinatsioon, mis lööb sekundi jooksul kogu teie ettevõtte.

Vaatame ülaltoodud näidet. Sõnade ja pildi kombinatsioon on nii maitsvalt lihtne, kui teate kohe, mida see teeb ja miks seda vajate. Ja vaadake lihtsalt seda CTA-d: “Hankige oma tasuta kaardilugeja”. Nad peaksid seda õpetama turunduskoolis.

Kui saate klientidele öelda, kes te olete ja miks nad peaksid teie käest vähem kui sekundiga ostma, läheb teie ümberarvestuskurss läbi katuse.

Pro näpunäide

Vaadake, kuidas Alex Osterwalder räägib täiusliku väärtuse pakkumise kujundamisest. [/ Esile]

11. Isikupärastamine

Kliendid ostavad sinult suurema tõenäosusega, kui nad tunnevad end väärtustatuna ja mõistvana. Vaadake, millised tooted neile meeldivad, ja muutke neid ikka ja jälle.

Me kõik teame, et Amazon on selles hiilgav. Need näitavad teile sirvimisajaloo ja varasemate ostude põhjal isikupärastatud üksuste rulle. See loob usaldust ja tugevdab kliendisuhet.

Asos teeb seda ka esiletõstmisrulliga, mille nimi on “Teile võib ka meeldida …” Teie ostuajaloo põhjal koostavad nad seotud toodete ja toodete loendi. See tundub isiklik, nii et kliendid vajutavad palju tõenäolisemalt nuppu “osta”.

Asos seotud teemad

Kui kasutate oma poe toiteks WooCommerce’i, saate klientide ostude jälgimiseks ja isikupärastatud soovituste pakkumiseks kasutada laiendit „Kliendiajalugu”..

12. Lõpetage detailide müük, müüge kasu

Kui soovite ühte põhjust, miks Apple müüb rohkem tooteid kui tema konkurendid, siis siin on see põhjus. See on Delli müügi leht:

teabe ülekoormus

Teabe ülekoormus!!

Nad üritavad toodet müüa, loetledes selle funktsioonid ja andmed.

Vaatame nüüd Apple’i müügi lehte:

Apple - müügileht

Pole ainsatki statistikat. Nad ei müü seda teavet, vaid müüvad eeliseid. Nad näitavad, kuidas nende toode aitab sina ole loovam. See on inspireeriv.

(See on ka puhas, lihtne ja suurepärase pakkumisega).

Lõpetage oma toodete kirjeldamine ja hakake klientidele näitama, kuidas see nende elu muudab.

13. Lihtsustage oma veebikujundust. Eemaldage tähelepanu hajutamine

Teie veebisaidil on ainult üks eesmärk: müüa tooteid.

Kõik muu on lihtsalt tähelepanu kõrvalejuhtimine. Saa sellest lahti.

Üks ettevõtjate jaoks kõige raskemaid asju on oma toote, ettevõtte või veebisaidi lihtsustamine. Kõik tundub nii hädavajalik, eks? Kuid on aeg olla julge ja teha saidile sisselõikeid.

Siin on Beatsi veebisait. Nad müüvad rohkem kõrvaklappe kui ükski teine ​​ettevõte planeedil.

Beats - lihtsus

Võite märgata, et sõna otseses mõttes pole midagi klõpsata, välja arvatud tooted ise. Pole midagi, mis häiriks teid põhjalikumat uurimist ja lõpuks ostmist.

Internet on mõeldud tähelepanu hajutamiseks. Me eksime küülikute aukude ja sisuga ära. Kui tegemist on teie müügilehega, veenduge, et sellel on ainult üks väljapääs. Nupp Osta!

14. Näidake toodet töös

Kohapeal kasutatavad pildid on uskumatult olulised. Pole saladus, et ilusad pildid müüvad tooteid. Klientidele meeldib enne ostmist näha kõiki detaile kõrglahutusega. See vähendab riski ja suurendab soovi!

Tipptasemel konversioonimäära saamiseks võite siiski minna ühe sammu edasi. Näidake oma toodet tegevuses.

Go Pro väärtus prop

Siin on GoPro kaamera oma looduskeskkonnas. Te ei pea isegi kaamerast pilti nägema, vaid soovite seda kohe!

Asod teevad seda veelgi paremini, näidates oma riietele mõeldud jalutuskäiku. See on palju parem viis näha, kuidas nende riided sobivad, kui paar hoolikalt redigeeritud pilti.

y6dk3asos - kassikäik

15. Hea ol müük

See on jaekaubanduse vanim trikk, kuid toimib nagu võlu.

asos - müük

Müük inspireerib kiireloomulisust ja annab inimestele veelgi suurema põhjuse klõpsata nupul „osta”. Ilmselt ei saa te käivet ööpäevaringselt korraldada, vaid saate vahetada, millised laod ja tooted on müügis.

Võib-olla võiksite kõik meeste riided nädalaks müüki panna. Siis kõik naiste riided. Siis ainult kingad. Jätkake pöörlemist ja teil on alati midagi müügis, saates oma konversioonimäära kõrgel.

16. A / B testimine

Kas teil on meeles kaks suurepärast pealkirja, kuid ei tea, milline neist on tõhusam?

Või proovite oma tegevusele kutsumiseks valida kahe erineva värvi vahel.

Selle asemel, et pimesi arvata või valida, jookse välja A / B test kindlasti milline neist töötab kõige paremini. A / B test pakub kuni ühte võimalust pooltele külastajatele ja teise varianti teistele.

Kumb valib kõige paremini, on teie võitja. Ja siis saate selle kogu saidil rakendada.

Alustage seda iga suurema otsusega ja te muudate oma konversioonimäära märkimisväärselt. Saate kiiresti aru, et teie saidi iga väike aspekt mõjutab teie müüki. Soovite seda kõike proovida!

Nende 16 meganõuandega relvastatud saate oma müüki suurendada, kulutamata lisaturundusele sentigi.

Kas teil on küsimusi, ideid või arvamusi? Andke mulle kommentaarides teada ja vastan hea meelega.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me