6 põhjust, miks veebipoe omanikud WordPressi armastavad

WordPress kasutab 24% internetist.


See on enam kui 75 miljonit veebisaiti.

Kui olete lugenud minu veebipoe seadistamise juhendit, siis teate, et soovitan seda juba väga. See on parim koht uue veebipoe impeeriumi loomiseks.

Hoia kinni, mis täpselt on WordPress?

Wordpress

Kui olete mänguga uus, on WordPress platvorm, mis võimaldab teil luua oma veebisaidi. Valite kujunduse, paigutuse ja aadressi. Nad teevad kõiki arvutitrikke. See on lihtsaim ja kiireim viis oma saidi loomiseks.

Enne kui jätkame, tasub märkida, et ma räägin WordPress.ORG-st, mitte WordPress.COM-ist. Seal on erinevus. Veebisaidil WordPress.COM on teie kontrolli tase piiratud ja jagate hostit miljonite teistega. Veebisaidil WordPress.ORG laadite tarkvara alla ja hostite seda ise. See on natuke rohkem tööd, kuid saate palju rohkem kontrolli ja loovust. Kui loote veebipoodi, peab WordPress.ORG olema seal, kus peate olema.

Olgu, miks siis veebipoodide omanikud seda armastavad??

Põhjus nr 1. See on tasuta

WordPressi hinnasildiga ei saa vaielda. Tarkvara allalaadimine ja alustamine ei maksa midagi. Võite märgata, et muud veebipoodide valikud kaasnevad tavaliselt stardikuluga.

Peamine konkurent, Shopify, alustab näiteks püsivalt 29 dollarist kuutasu ja muutub teie kasvades kallimaks. Muud platvormid, näiteks Etsy ja eBay, võtavad teie müügitulust terve osa.

WordPressi abil saate kaupluse üles seada ja oma esimest toodet müüa, ilma peremehele senti maksmata. Need võimaldavad teil hoida rohkem oma kasumit kui ükski teine ​​võrguteenus.

Kui olete uus poe omanik, loeb iga senti.

Põhjus nr 2. Seda on tõesti väga lihtne üles seada

WordPress on kuulus viieminutiline installimine. See pole liialdus. Üksikasjalik juhend viib teid hõlpsalt selleni läbi ja teil on veebisait mõne minutiga.

Ainus keeruline osa on teie veebimajutuse seadistamine. WordPress.org kasutamiseks vajate parimat ajaveebimajutust. See on maatükk, mis võimaldab teil veebisaidi üles ehitada.

Õnneks on meil Bitcatchal kõik veebimajutajate vastused! Meil on täielik nimekiri soovitatud veebihostidest, et saaksite leida endale sobivaima. Oleme isegi kasutajaid küsitlenud ja küsinud neilt, kui hästi nende veebi toimib.

Põhjus nr 3. Te ei pea olema loov veebidisainer ega kodeeriv geenius

Paljud inimesed väldivad oma veebisaidi loomist, kuna nad ei tea, kuidas koodi kirjutada.

WordPressi ilu seisneb selles, et te ei pea teadma HTML-i ühte rida (kuigi see võib natuke aidata). See sobib suurepäraselt veebipoodide omanikele, kes soovivad keskenduda lihtsalt oma toote müümisele!

Valida on tuhandeid tasuta teemasid või kujundusi. Teema on saidi mall, mida saate muuta ja muuta. Enamik neist on tasuta; klõpsate lihtsalt oma lemmikul ja jälgite, kuidas teie veebisait muutub teie eelistatud kujunduseks.

Isiklikult soovitan maksta natuke raha ainulaadse ja kvaliteetsema teema eest. Kui otsite kiiret vastust, proovige teemat Avada. See on seal populaarseim teema ja annab teie saidile kohe professionaalse ilme.

Avada

Samuti peate veenduma, et teema ühildub WooCommerce’iga. (WooCommerce on tööriistakomplekt, mida peate oma saidil ostumehhanismi juhtimiseks). Divi-sugune teema sobib selleks suurepäraselt.

Põhjus nr 4. See on mobiilisõbralik

Te ei pruugi seda teada, kuid enam kui pool kogu Interneti-ühendusest toimub mobiilseadmes. See tähendab, et enamik teie potentsiaalseid kliente kasutab nutitelefoni või tahvelarvutit korraga.

Kui see pole piisavalt üllatav, siis siin on veel mõned mobiiliäppide statistika:

 • Mobiilne Interneti-ühendus on nüüd ületanud laua- ja sülearvutitele juurdepääsu.
 • Mobiiltelefonide ostmine õitseb ja tõusis 2019. aastal 8–15%.
 • 2021. aastaks toimub 72% e-kaubandusest mobiilseadmes.

(statistika Selz.com-ist)

Kuid kuidas ma saan luua mobiilset veebisaiti??

Te ei tee seda, WordPress teeb seda teie eest! Ärge unustage valida a tundlik teema oma saidi kujundamisel. Vastuvõtlik tähendab, et teie sait kohandub vastavalt sellele, kumb seade sellega ühendatakse. Kui teie klient kasutab iPhone’i, siis teie veebipood sobib iPhone’i ekraaniga sobivaks. Kui see on tahvelarvuti või lauaarvuti, klõpsub see suurema ekraaniga. Avada teema, mida ma enne soovitasin, vastab täielikult.

Tundliku WordPressi teema valimine tähendab, et te ei pea muretsema selle pärast, kust teie kliendid tulevad. Peate lihtsalt suurepäraseid tooteid valmistama.

Põhjus nr 5. Tuhanded pistikprogrammid võimaldavad teil teha peaaegu kõike, mida soovite

Pistikprogrammid on lihtsad tarkvarapaketid, mis ühendavad teie veebisaidi uute funktsioonide ja funktsioonide lisamiseks. Kui teil on oma veebisaidi kohta idee, on peaaegu alati olemas pistikprogramm, mis aitab teil seda teha.

Kas soovite koguda registreerumisvormiga e-posti aadresse? Lihtne, MailChimpi pistikprogramm hoolitseb selle eest.

Kas soovite oma klientide jaoks saatekulusid ja makse automaatselt arvutada? Lihtne, selleks on olemas WooCommerce’i lisandmoodul.

Kas soovite sotsiaalmeedia jagamise nuppe kogu oma veebisaidil? Seda teeb ka sotsiaalne pistikprogramm. Laadige lihtsalt üles oma WordPressi administraatori leht ja minge vahekaardile pluginad. Otsige üles üks, mida soovite, ja laadite selle alla ühe klõpsuga. Selleks ei vaja te ka tehnilisi teadmisi. Kõik kohandamisvalikud on lihtsad ja arusaadavad.

Wordpressi pluginad

[Jääge meiega, sest järgmisel nädalal läheme sügavale pistikprogrammide maailma, et näidata teile kõiki veebipoodide parimaid võimalusi.]

See on elav! WooCommercei algajate juhend & 8 olulist laiendit

Põhjus nr 6. See on turvaline

Kas teadsite, et 51% ostlejatest loobub oma veebikärust, kuna nad ei tunne end krediitkaardiandmete sisestamisel mugavalt? Veebipettused on väga tõsine mure. Ja kui teil on veebipood, siis käsitlete uskumatult delikaatset teavet.

Teil on vaja platvormi, mida saaksite usaldada. Ja et teie kliendid usaldavad. WordPress on tänu tohutule infrastruktuurile häkkerite eest tihedalt kaitstud. Ilma tugeva turvasüsteemita ei pääse te 75 miljonile veebisaidile! Võite WordPressi ja ka teie kliente usaldada.

Veebipoe seadistamine pole kunagi varem olnud nii lihtne, turvaline (ja tasuta!)

Järgmise paari nädala jooksul avalikustame olulised teemad ja pistikprogrammid, mis muudavad teie e-poe raha teenimise automaadiks, nii et jääge meiega.

See on elav! WooCommercei algajate juhend & 8 olulist laiendit

P.s. Mulle meeldiks teada, kui kõik poeomanikud praegu WordPressi kasutavad. Kas teil on platvormil positiivseid (või negatiivseid) kogemusi? Jagage oma mõtteid või küsimusi kommentaaride jaotises.

Nüüd vaadake, miks WordPressi populaarsemad veebipoed kasutavad oma baasina hallatava WordPressi hostimisplatvormi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map