See on külalise postitus, mille autor on Mustaasam Saleem Cloudwaysist.

Kui teil on WordPressi veebisait, peate oma saidi aktiivseks ja ilusaks muutmiseks faile alati üles laadima. Nii et peate teadma, et oma pildi, teema või muu sisu oma WordPressi üleslaadimiseks on mitu võimalust.

Põhimõtteliselt on WordPressis failide üleslaadimiseks kolm viisi:

 1. Logige sisse oma hostiteenuse pakkujasse, pääsedes juurde nende veebifailihaldurile.
 2. Ühendage oma serveriga FTP-kliendi, näiteks FileZilla kaudu.
 3. Laadige oma meediumid, teemad või pistikfailid üles otse WordPressi juhtpaneelilt.

Kui soovite üles laadida midagi muud peale meediumi, teemade või pistikprogrammide, saate need alati failihalduri kaudu üles laadida. Kõigi tavaliste üleslaadimiste korral liikuge WordPressi juhtpaneelil siiski soovitud asukohta ja valige faili lisamine / üleslaadimine.

Näiteks kui soovite lisada video, liikuge jaotises Meedium -> Lisage uus ja valige fail oma arvutist või võite selle lihtsalt kasti lohistada. Siin on ekraanipilt:

Faili suuruse tõrge WordPressis

Kas siiski märkasite midagi imelikku? Ei, mitte artiklis. Ülaltoodud ekraanipildil. Jah, maksimaalne üleslaadimisfaili piir on vaid 5 MB. Kas see pole mitte viimine? Ja see piirang kehtib ka siis, kui soovite teema või pistikprogrammi üles laadida otse WordPressi administraatori juhtpaneelilt. See lävi varieerub hostimisest hostimisse. Mõned lubavad vaikimisi isegi ainult 2 MB, teised võivad lubada rohkem.

Ärge siiski muretsege; oleme siin selleks, et teile täpselt öelda, kuidas üleslaadimislimiiti suurendada.

Alustame ilma suurema vaevata.

PRO-TIP

Aeglane saidi müük! Laadige oma WordPressi kiirus nende 8 häkki abil üle.

Ehkki selle failisuuruse korgi eemaldamiseks on mitu võimalust, töötame PHP-s kolme seadistusega, mis peaksid käsitlema üleslaadimislimiiti. Määratleme kõigepealt seaded, et saaksite teada, mida te tegelikult teete:

 • upload_max_filesize
  See määratleb failide maksimaalse üleslaadimislimiidi.
 • post_max_size
  See määratleb maksimaalse üleslaadimislimiidi, mida POST-taotluses käsitletakse.
 • mälu_piirang
  See määratleb, kui palju mälu on PHP-le eraldatud. See arv peaks olema võrdne või suurem kui upload_max_filesize.

Oletame, et meil on 20 MB faili. Seadistame üleslaadimismaksi_faili suuruseks 25 MB, post_max_faili suuruseks 27 MB ja mälu_ piirata 30 MB.

Siin on sammud, mida saate üleslaadimislimiidi suurendamiseks teha. Sõltuvalt teie serverist peaks mõni neist töötama.

Märge

Enne muudatuste tegemist looge kindlasti varufail.

1. Looge või muutke faili PHP.ini

PHP.ini sisaldab teie serveri PHP konfiguratsiooni. Selle leiate oma serveri juurkataloogist. Minge oma hostimajanduse juurkataloogi ja otsige faili php.ini. Turvakaalutlustel võib see olla peidetud, nii et ärge unustage kontrollida ruutu „Kuva peidetud failid”.

Avage mis tahes tekstiredaktoriga php.ini-fail ja otsige kolme seadet, et neid vastavalt oma vajadustele muuta. Selle näite jaoks kasutame järgmisi numbreid:

Üleslaaditav faili suurus: 20 MB.

 • upload_max_filesize = 25 MB
 • post_max_size = 27 MB
 • mälu_piirang = 30 MB

Kui te ei leidnud faili php.ini, siis ärge muretsege! Saate selle luua hiire parema klõpsuga ja valides Lisa uus fail. Avage uus fail ja kleepige kolm ülaltoodud rida ja salvestage see php.ini.

Mõnikord nimetatakse teie serveri php.ini-faili nimeks php5.ini, seega ärge ajage neid kahte segadusse.

2. Looge või muutke .htaccess

.htaccess on oluline fail ja sisaldab teie serveri mitmesuguseid konfiguratsioone. Enamik hostingu pakkujaid hoiab seda siiski varjatud kujul. Selle muutmiseks peate kontrollima veel kord “Kuva peidetud faile” ja leidma .htaccess-faili oma serveri juurkataloogist.

Avage see ükskõik millise redigeerija abil ja kleepige need kolm rida faili lõppu, kus see kirjas on #END WordPress:

 • php_value upload_max_filesize 25 MB
 • php_value post_max_size 27 MB
 • php_väärtuse mälu_piir 30 MB

Kui te ei leia .htaccess-faili, saate selle luua ja kleepida WordPressi .htaccess-faili vaikeatribuudid ja seejärel kleepida kolm ülaltoodud rida üleslaadimislimiidi suurendamiseks.

3. WordPressi faili muutmine

Kui kaks ülaltoodud meetodit teie jaoks ei töötanud, on alati olemas alternatiiv. Järgmised 3 rida saate oma WordPressi failidesse kleepida. Need read saab kirjutada wp-config.php, teemade function.php faili vms. Kuid see pole soovitatav üleslaadimisfaili suuruse suurendamise viis..

 • @ini_set (‘upload_max_size’, ’25 MB’);
 • @ini_set (‘post_max_size’, ’27MB’);
 • @ini_set (‘memory_limit’, ’30MB’);

4. Otse platvormist

Mõnel WordPressi hostingu pakkujal, nagu näiteks Cloudways, on sisseehitatud funktsioon faili suuruse piirangu muutmiseks. Kui teil on hostingu pakkuja Cloudways, saate seda teha otse platvormist:

Minge ülaosas olevalt ribalt serverite juurde ja minge soovitud serverisse. Valige Seaded & Paketid vasakult paanilt ja vahekaardi Põhiseaded all näete üleslaadimissuurust. Muutke see oma nõude järgi. Meie puhul kasutame 25 MB.

Pilveteed Muuda mälu

5. Plugin

Kui te ei soovi seda käsitsi teha, on WordPressi hoidlas alati pistikprogramm. Peate lihtsalt leidma õige pistikprogrammi, mis ühildub teie praeguse WordPressi versiooniga. Proovige kasutada käsku Suurenda faili maksimaalset üleslaadimist – see ühildub WordPressi uusima versiooniga.

Liikuge oma WordPressi juhtpaneeli vasakpoolselt paanilt jaotisele Pistikprogrammid -> Lisage uus, otsige paremas ülanurgas pistikprogrammi Suurenda faili maksimaalset faili suurust suurendamist ja installige see.

Installige pistikprogramm

Kui pistikprogramm on aktiveeritud; liikuge selle sätetesse ja sisestage uue üleslaadimissuuruse jaoks vajalik suurus.

Sisestage väärtus

See selleks! Te olete just suurendanud WordPressi faili maksimaalse üleslaadimise limiiti.

6. Viimane võimalus

Kui miski muu ei tööta, küsige lihtsalt oma hostiteenuse pakkujalt teie WordPressi rakenduse failisuuruse ülempiiri suurendamist ja nad aitavad teid kindlasti. Pilveteede 24 × 7 tugi on väga reageeriv ja saate oma eesmärgi nimel kiiresti tegutseda.

Kui teate mõnda muud võimalust faili üleslaadimise suuruse suurendamiseks, jagage seda julgelt, kasutades allpool olevat kommentaaride jaotist. Samuti andke meile teada, milline variant töötas teie WordPressi rakenduse jaoks ideaalselt!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me