7 teadusuuringutega tõestatud näpunäidet oma veebisaidi usaldusväärsuse suurendamiseks

Paljud ettevõtted on innukalt vallutavad selliseid asju nagu liikluse genereerimine, konversioonide suurendamine või oma saidi ahvatlevaks muutmine, kuid väga vähesed arvavad tegelikult oma veebisaidi usaldusväärsust.


Kas veebisaidi usaldusväärsus on isegi oluline? Ilmselt küll. Uuringud näitavad, et 34% tarbijatest nimetab kaupluse mainekat kaubamärki oma kaubamärgiga ostmise peamiseks põhjuseks. Samuti on avaldatud uuringud, mis näitavad seost kaubamärgi usaldusväärsuse ja tarbijate otsusega brändilt osta. Lühidalt, mida usaldusväärsem on teie kaubamärk, seda rohkem müüki see loob.

Kasutades olemasolevaid teadusuuringuid ja psühholoogilisi uuringuid, jagatakse selles artiklis 7 tõestatud näpunäidet, mida saate kasutada oma veebisaidi usaldusväärsuse suurendamiseks:

1. Lubage oma saidil SSL

Kättesaadavad andmed näitavad, et 78,9% -l veebisaitidest pole SSL-sertifikaati või kehtetu SSL-sertifikaati. See on üsna huvitav, eriti arvestades asjaolu, et SSL-sertifikaadi omamine ei suurenda mitte ainult müüki ja liiklust, vaid suurendab ka teie usaldusväärsust.

Uuringud on näidanud, et SSL-i lubamine teie saidil – kui teie HTTPS on teie veebisaidi aadressi ees ja kui külastajate brauserid näitavad neile rohelist tabalukku, kui nad teie saiti külastavad -, võib konversioone suurendada kuni 87%..

Siin on mõned huvitavad näited ettevõtetest, kes suutsid SSL-i lubamisega suurendada oma usaldusväärsust ja parandada konversioone:

 • Pärast oma saidil SSL-i lubamist kasvab PaperChecki registreerumiste arv 87%.
 • Central Reservation Service (CRS) kasvatas müüki 30%, lihtsalt lubades SSL-i.
 • Dwell.co.uk suurendas SSL-i lubamisega konversioone 13,8% ja kuukäivet üle 35 000 dollari. Nende jaoks oli see 48 000% -line investeeringutasuvus investeeringu eest SSL-sertifikaati
 • Fitness Footwear, Ltd. koges loobumist ostukorvist 13,3% ja müüki suurenes 16,9% pärast SSL-i lubamist.

Nagu ülaltoodud näidetest näete, tähendab SSL-i lubamine alati müüki; kui inimesed näevad tabaluku ja rohelist riba, tunnevad nad end teie saidil tehinguid tehes turvalisemalt ja usaldavad teid loomulikult rohkem. Teie usaldusväärsuse parem tajumine mõjutab lõpuks teie müüki.

2. Turvalisuse usaldusfondide võimendamine

Väga vähestel ettevõtetel on oma veebisaidil turbe usalduse pitsat ja tagajärjeks on see, et nad kaotavad palju müüki. Uuringud näitavad, et ilmatu 48% inimestest ei usalda täielikult veebisaiti, mis ei kasuta turbe usalduse pitserit. Tegelikult selgus, et inimesed usaldavad saiti, millel on usaldustunnus saidi kohta, mida on varem kasutanud sõber, kolleeg või pereliige.

See on mõistlik, võttes arvesse asjaolu, et veeb on nakatunud viirustesse, ja me kuuleme regulaarselt uutest häkkimistest. Usalduspitseri olemasolu näitab, et teie saiti on kontrollinud kolmanda osapoole turvaettevõte, et teie sait on järginud mõnda standardit ja kasutajad saavad teie veebisaidil turvaliselt tehinguid teha..

Kõige usaldusväärsemateks usaldushüljesteks on vastavalt Norton (35,6%), McAfee SECURE (22,9%) ja TRUSTe (13,2%)..

Finantsvõimenduse usalduse pitserid

3. Strateegiliselt paigutage iseloomustusi oma saidi võtmekohtadesse

Uuringud näitavad, et iseloomustused ja suusõnalised soovitused mõjutavad kuni 50% kõigist ostuotsustest, kuid vaid kolmandik ettevõtteid otsib aktiivselt klientide arvamusi.

Seal on levinud ütlus, et miski ei meelita rahvahulka nagu rahvahulk. Keegi ei taha olla üksik hunt. Selle fakti juured on tegelikult psühholoogias ja see on seotud sellega, kuidas meie aju on ühendatud. Ajakirjas Current Biology avaldatud uuringu kohaselt täheldati, et meie aju piirkond, mis on seotud tasuga, on aktiivsem, kui teised nõustuvad meie arvamustega. Selle psühholoogiline seletus on tingitud meie aju peegelneuronitest; peegelneuron on neuron, mis “tulistab nii looma tegutsedes kui ka siis, kui loom täheldab sama toimingut, mida teine ​​teeb”. Psühholoogid on täheldanud peegelneuronite olemasolu ka inimestel ja on kindlaks tehtud, et pelk nähe, kuidas teised midagi teevad, mõjutada meid tegema sama.

Kuulsad psühholoogilised uuringud, nagu Jennessi 1932. aasta vastavuskatse, Sherifi 1936. aasta autokineetilise efekti katsed ja Aschi 1955. aasta vastavuskatsed, osutavad kõik asjaolule, et isegi kui inimestel on juba millegi kohta vaade, siis tõenäoliselt kuuleb grupp inimesi teistsugust vaadet. nad liiguvad grupi vaate poole. See on sisuliselt tunnistuste taga olev teadus; tõsiasi, et teised inimesed – näiteks teie brändi potentsiaalsed kasutajad – usaldavad ja soovitavad teie brändi, on piisavad ka selleks, et inimesed usaldaksid teid ka.

4. Julgustage ja tutvustage kasutaja loodud sisu

Sarnaselt iseloomustustega on täheldatud ka kasutajate loodud sisu usaldusväärsuse suurendamist ja sellest tulenevalt müügi suurendamist.

Siin on mõned tähelepanuväärsed juhtumianalüüsid kasutajate loodud sisu väga edukate kasutusviiside kohta:

 • 2009. aastal käivitas rõivabränd Burberry The Art of the Trench – oma veebisaidi, mis võimaldab kasutajatel üles laadida ja kommenteerida pilte inimestest, kes kannavad Burberry tooteid. Selle sotsiaalne tõendusmõju oli nii märkimisväärne, et selle tulemusel suurenes müük pärast saidi käivitamist 50% võrreldes aastatagusega.
 • Esmalt käivitas Coca Cola 2011. aastal Austraalias oma kampaania „Jaga koksi“ – see on kampaania, kus bränditakse kokapudeleid klientide nimedega ja palutakse neil seejärel jagada oma isikupärastatud koksipudelist pilte sotsiaalmeedias. See oli tohutult edukas ja nähes kampaania edu, laiendas Coca Cola seda Ameerika Ühendriikidesse ja mujale maailma. Tulemused? Coca Cola müügi kasv 2% USA-s pärast enam kui kümme aastat kestnud kahanenud tulusid.
 • Kreeka jogurtiettevõte Chobani võimendas kasutaja loodud sisu 2009. aastal, kui ta palus püsiklientidel esitada oma jogurtit kiitvaid videoid ja pilte. Seejärel reklaamis sisu ulatuslikult Chobani. Selle tulemuseks oli ilmatu tulu suurenemine 225,9% võrra aastatel 2009–2010.

Kasutajate loodud sisu on teie ettevõtte jaoks üks parimaid usaldusväärsuse suurendamise vorme. See mitte ainult ei ütle inimestele, et paljud teised kasutavad teie tooteid ja teenuseid, vaid see lubab teie tooteid ja teenuseid kasutavatel inimestel öelda oma häälega maailmale, kui hämmastav te olete.

5. Kiirustage oma usaldusväärsust

Oleme muutumas üha kärsitumaks ja seda tõestavad paljud uuringud. Võib-olla kõige tähelepanuväärsem on Microsoft Corporationi 2015. aasta uuring, milles küsitleti 2000 inimest ja uuriti veel 112 inimese elektroentsefalogrammidega (EEG) ajutegevust. Täheldati, et meie tähelepanuulatus on kahanenud massiliselt 12 sekundilt, mis varem oli 2000. aastal, 8 sekundini. Seevastu on meil tähelepanulapp lühem kui kuldkalal – mille tähelepanuulatus on 9 sekundit.

Veebisaitide rollimängude kohta on nii palju statistikat – nii liikluse kui ka konversioonide genereerimise kohta – ning siin on mõned huvitavamad:

 • Saidi laadimisaja ühe sekundilise viivitusega kaasneb konversioonide kaotus 7%
 • Lehe, mille laadimiseks kulub 6 sekundit, kaotamine põhjustab 50% -list konversiooni
 • Aeglaselt laadivad veebisaidid maksavad USA poodide turule enam kui 500 miljardit dollarit aastas

Mida aga tähendab kiirus usaldusväärsuse jaoks?

 • Kopsakas 51% ostlejatest loobub saidi aeglase kiiruse tõttu ostust.
 • 88% ostjatest ei naase tõenäoliselt pärast halba kogemust.
 • Ligikaudu pooltel ostjatest kujuneb vähem positiivne ettekujutus seotud ettevõttest.
 • Enam kui kolmandik ostlejatest räägib teistele oma pettumusest.

See omakorda põhjustab suurt brändikahjustust ja mõjutab tõsiselt teie usaldusväärsust.

Ehkki pealtnäha lihtne, on saidi kiiruse suurendamine üks parimaid asju, mida saate oma veebisaidi ja kaubamärgi usaldusväärsuse suurendamiseks teha. Seetõttu on lahendus teie saidi paremaks jõudluseks näpistamine või parema veebi loomine. Pakume välja InMotioni hostimise, siin on põhjus, miks.

6. Asutuse allikate kinnitus

Teadusuuringud on näidanud, et üks suurimaid viise vastavuse tagamiseks on ametiasutusest pärit päring; tegelikult täheldati, et enamik inimesi täidab võimude esindajate juhiseid isegi siis, kui see tähendab kellelegi teisele surmavat kahju. Kujutage ette, et saate nõu oma arstilt, juristilt või õiguskaitseametnikult; kui tõsiselt kavatsete võtta nende sõnu kellegi teise omadega võrreldes??

Võib-olla kõige kuulsam uuring autoriteetide järgimise ja kuulekuse kohta oli The Milgrami eksperiment. Katse viis läbi Yale’i ülikooli psühholoog Stanley Milgram eesmärgiga jälgida inimeste reaktsiooni, kui asutus palus neil midagi ette võtta. See hõlmas tavainimesi, keda kutsuti ajalehekuulutuse kaudu manustama elektrilööke teistele inimestele “nagu nemad” võimuesindaja juhiste alusel. Täheldati, et isegi pärast seda, kui elektrilöögiga inimesed enam ei reageerinud (viide sellele, et nad võivad olla kadunud või surnud), jätkas ilmatu 65% katses osalenutest šoki manustamist seni, kuni neile oli antud korraldus. selleks autoriteedi poolt. See näitab, kui palju me usaldame ja kas me oleme valmis midagi ette võtma, sageli ilma küsimusteta, kui ametiasutuse esindaja seda nõuab.

Hilisem ja võrreldav kogemus mõjuvõimu autoriteedi usaldusväärsuse kohta võib olla „Oprah-efekt”. Põhimõtteliselt kõik, mida Oprah toetab, muutub kullaks. Hiljuti tõstis ta lihtsalt kaaluvaatlejate kaubamärgi osaluse suurendamisega aktsia aktsia väärtust peaaegu üleöö.

Oprah kinnitas praepannile

Oprah kinnitas praepannile

Kas soovite suurendada oma veebisaidi usaldusväärsust? Hankige autoriteet, kes kinnitaks teid.

7. Ärge filtreerige välja negatiivset

Enamiku veebisaitide hoolikas uurimine näitab vähe negatiivseid või isegi pisut ebameeldivaid asju, mida inimesed kaubamärgi kohta räägivad – justkui see oleks kõik täiuslik. Ehkki on loomulik, et tahame esile tõsta parimaid asju, mida inimesed teie kaubamärgi kohta räägivad, ei ole see usaldusväärsuse osas tingimata kõige mõistlikum asi. Reevoo uuringute põhjal leiti, et halvad ülevaated võivad konversioone parandada 67%; külastajad usaldavad tõenäolisemalt teie kaubamärki, kui nad näevad tasakaalustatud kombinatsiooni headest ja halbadest asjadest, mida inimesed teie kohta räägivad. Samuti täheldati, et koguni 30% inimestest kahtlustab tsensuuri või võltsarvustusi, kui nad näevad teie kohta ainult positiivseid asju.

Ärge filtreerige negatiivset välja

Siin on mõned tähelepanuväärsed näited selle toimimisest:

 • Toscana, veini eest, mis maksab 60 dollarit pudeli kohta, tekkis 5% -line müügikäive pärast seda, kui populaarne arvustaja võrdles selle aroomi haisvate sokkidega.
 • Vibreerivat hantlit Shake Weight ei naeruvääristatud mitte ainult meedias, vaid seda kutsuti ühel ajalehel “kõigi aegade kõige naeruväärseimaks fitnessi vidinuks”. Tulemus? Müük üle 50 miljoni dollari.
 • Turundusasjatundjad Jonah Berger, Alan T. Sorenson ja Scott J. Rasmussen leidsid New York Timesis aastatel 2001–2003 umbes 250 ilukirjandusliku teose müügimudelit jälginud eksperimendis, et halvad arvustused põhjustasid tundmatute autorite raamatute müügi tõus keskmiselt 45%.

Pole vahet, kas see on seotud teie teiste kaubamärkide kinnitamisega või teiste poolt teie kaubamärgi kinnitamisega, lastes inimestel näha mõnda teie kohta öeldut, mis pole nii positiivne, on veel pikk tee usaldusväärsuse suurendamiseks..

E-kaubanduse veebisaidi omaniku jaoks on usaldusväärsus müügi suurendamisel ülimalt oluline. Need 7 näpunäidet teevad korralikult ära. Kas teil on mingeid nõuandeid, mida sellesse loendisse lisada?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map