Kas teie veebisait on piisavalt kiire? 5 erinevat viisi selle mõõtmiseks

Kas teate, kui kiire on teie veebisait?


See on küsimus, mis vedas mind pikka aega.

Oma viimases postituses selgitasin, kuidas aeglane veebisait võib teie külastajate arvu ja müüki tõesti kahjustada. Näitasin teile, kuidas Amazon kaotaks hämmastavalt 1,6 miljardit dollarit, kui nad aeglustaksid!

Veebisaidi kiirus on tõesti oluline!

Asi on selles, et veebis on palju veebisaidi kiirusekontrollereid. Kuid enamik neist ütleb teile lihtsalt ühte asja: kui kaua võtab aega kogu veebisaidi laadimine, algusest lõpuni.

Mis tegelikult ei anna teile toimuva kohta piisavalt teavet. Teie veebisaidi üldise kiiruse arvesse võtmiseks on palju kihte. Peate neid kõiki suumima ja vaatama, mis saab.

Seda silmas pidades olen koostanud parimate tööriistade loendi, et kontrollida teie veebisaidi kiiruse igat kihti. Aga kõigepealt väike taustalugemine …

Veebisaidi kiirusteaduse kiire jaotus

Enne kui takerdume tööriistadesse, mida saate kasutada kiiruse kontrollimiseks, peame sellest natuke rohkem aru saama.

Veebisaidi kiirus sõltub väga paljudest teguritest. Lihtsalt jaotatud on kaks peamist osa:

a. Teie serveri kiirus

Teie serverikiirus on teie mootor. See on teie veebisaidi alustalad.

Selle määravad teie veebi jõudlus ja asukoht.

Nagu eeldasite, soovite, et teie mootor oleks võimalikult kiire. Mõelge sellele nagu vormel-1 auto. F1-autol saate kere näpistada nii palju kui soovite. Kuid ilma mootori põhikiiruseta kaotate võistluse!

Sama on teie veebisaidiga.

Teie põhiserveri kiirus on loendis esimene asi.

b. Kõigi andmete (pildid, veebidisain, kood, pistikprogrammid, meediumid) laadimine

Veebisaidi kiiruse teine ​​osa on kõik muu. See on kõik andmed, mida teie veebisait peab külastajatele laadima ja üles laadima.

Nagu võite ette kujutada, kui teie sait on täis tohutute piltide, keeruka koodi ja keeruka kujundusega, võtab selle kõik laadimine palju kauem aega.

Kuna veebisaidi laadimiskiirust mõjutab nii palju tegureid, on kiiruse mõõtmiseks kõige parem kasutada erinevaid tööriistu.

Näiteks võib teie veebisaidi keskmise kiiruse kontrollija öelda, et teie sait laaditakse kolme sekundiga. Kuid see ei aita probleeme täpselt tuvastada.

Alustame siis mootori kiiruse kontrollimisega. Teie serveri kiirus.

1. Bitcatcha serveri kiiruse kontrollija

Bitcatcha serveri kiiruse kontrollija

Esimene tööriist on seotud mootori kiiruse kontrollimisega. Selle eesmärk on tagada, et need alused oleksid võimalikult tugevad.

Meie Bitcatcha serveri kiirusekontroll mõõdab ainult teie serveri reageerimise aega. Näitame teile selget teavet selle kohta, kui kiiresti teie mootor töötab.

Selleks pingime teie serveri kaheksast erinevast kohast üle maailma ja mõõdame reageerimisaega. Seejärel näitame teile keskmist jaotust.

Mis on hea tulemus?

Kiire ja reageeriv server tagastab B + hinde Bitcatcha serveri kiiruse graafikus. Midagi madalamat ja kindlasti on arenguruumi.

Google on öelnud, et nad otsivad serveri reageerimisajaks 200 ms, seega püüdke seda!

Ülehelikiiruse otsimisel alustage alati mootorist. Alustage serveri kiirusest.

> Kontrollige oma serveri kiirust kohe

2. Google’i lehe statistika

Google on aastaid teinud väga selgeks, et kiirus on oluline.

„Siin Google’is oleme kiirusest kinnisideeks. Kiiremad saidid loovad õnnelikke kasutajaid. ”

Veebisaidi suurenenud laadimiskiirus ei paranda mitte ainult kasutajakogemust, vaid aitab säilitada ka teie Google’is asetuse.

Õnneks ei jäta Google teid konkreetse saidi kiiruse kohta pimedas. Nad lõid hiilgava väikese tööriista, mille nimi oli Page Insights. See mõõdab teie veebisaidi üldist kiirust, kuid jagab selle bitesuurusteks osadeks.

Kõik, mida peate tegema, on panna oma veebisaidi aadress tiitliribale ja lasta masinatel tööle minna. Seejärel annab Google teile koguarvuti ja mobiili kiiruse kohta 100-st hinde.

Samuti annavad nad teile prioriteetide loendi abil täieliku jaotuse kõigist teie saidi aeglustumist mõjutavatest asjadest. Siit saate tagasi, kui lisate New York Timesi veebisaidi Page Insightsi.

Google'i lehe statistika

Nagu näete, võiks The New York Times oma veebisaiti kiirendada, võimaldades tihendamist ja kasutades brauseri vahemällu salvestamist tõhusamalt. Samuti on vaja teha palju väikeseid koodimuudatusi.

> Proovige nüüd lehevaateid

3. misLoadsFaster.com

Kas olete kunagi mõelnud, kas teie veebisait on konkurentidest kiirem??

WhichLoadsFaster.com on suurepärane tööriist, mis ühendab kaks veebisaiti üksteise vastu. See on fantastiline viis oma kiiruse mõõtmiseks rivaali vastu!

Vaatame mõnda Interneti suurimat konkurenti ja vaatame, kes võidab.

Apple vs Adobe
Võitja: Adobe

Apple vs Adobe

Google vs Bing
Võitja: Bing

Google vs Bing

Facebook vs Twitter
Võitja: Facebook

Facebook vs Twitter

Wholoadsfaster.com kasutab kiiruse testimiseks teie brauserit, seega on tulemustel viga. Iga brauseri asukoht ja kiirus on erinevad. Parem on mitte võtta seda liiga tõsiselt. Kuid see on lõbus näitaja, kui kiiresti teie saiti teistega võrreldakse.

> Proovige veebisaiti WhichLoadsFaster.com

4. Koormuse mõju

Kõik, mida ma teile siiani näidanud olen, mõõdab teie veebisaidi reageerimist praegusel tasemel.

Aga mis siis, kui teid ootamatult tulnuks külastajaid? Mis saab, kui teie saidile laskub korraga 100 000 inimest? Kui korraldate suurt reklaamikampaaniat või käivitate toote, võib see juhtuda. Ja selleks peate olema valmis!

Kui teie veebisaidile tuleb korraga palju inimesi, aeglustub see paratamatult.

Load Impact simuleerib tuhandeid inimesi, kes teie saidile pääsevad, ja seejärel testib selle reageerimist. Kui kiiresti reageeriks teie sait liikluse tulva tõttu?

Tarkvara jäljendab reaalset liiklust, saates pingi 10 erinevast asukohast, erinevatest mobiilsidevõrkudest ja brauseritest. Kui näete, et teie saidile saabub suurem liikluse määr, on aeg kasutada rakendust Load Impact, et näha, kas teie praegune seadistus saab sellega hakkama.

> Proovige kohe rakendust Laadi mõju

5. Pingdom

Pingdom on igakülgne tehnoloogialahendus arendajatele, kuid veebisaidi kiiruse osas on sellel üks puhas tööriist. See rikub teie saidi iga elemendi järgi laadimisaja. See näitab teile täpselt, millised pildid, kood või javascript aeglustavad teid.

See täpsustab teie probleemid, tuues välja veebisaidi elemendid, mille laadimine võtab kõige kauem aega.

See tähendab, et saate kiiresti ja hõlpsalt rikkujaid leida ja neid oma saidil vähendada. Facebooki jaotus näeb välja järgmine:

Pingdom

> Proovige nüüd Pingdomit

Nutikaimad veebisaidi omanikud kasutavad nende tööriistade kombinatsiooni koos. Kuna veebisaidi kiirusel on palju erinevaid kihte ja tegureid. Neid tuleb mõõta eraldi.

Proovige neid kõiki ja mõõtke oma veebisaidi kiirust iga nurga alt, ülalt alla.

Nagu alati, olen siin abiks ja tahaksin kuulda teie mõtteid veebisaidi kiiruse kohta!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map